2020-02-24   05:36:46
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Earth Control Vejle Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Fredag

5_S
LÝb 5, 100m BrystsvÝmning Herrer 
 
Sponsor: Earth Control 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1917  Johannessen Frans  1992  ESBJERG  9277AB  25 m  1:00.28   
1985  JÝrgensen Jacob M.  1997  KVIK  9737AB  25 m  1:00.93   
2021  Hallenborg Oliver  2002  H2Odense  0243AA  25 m  1:03.41   
1857  LÝnborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  1:03.77   
1876  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  25 m  1:04.46   
2062  Fuglsang Gustav FlÝche  2002  SILKEBORG  0239AL  25 m  1:04.98   
1737  Christensen Jacob  2002  VEJLE  0265AG  25 m  1:05.06   
1984  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  25 m  1:05.72   
1738  Jensen Jeppe Vestergaard  2001  VEJLE  0121AH  25 m  1:06.03   
10  2072  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  1:06.17   
11  1989  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  1:06.26   
12  1705  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  25 m  1:06.31   
13  1716  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  25 m  1:07.27   
14  1747  SÝrensen Mads  2001  VEJLE  0139AF  25 m  1:07.73   
15  2065  Elling Frederik VenÝ  2003  SILKEBORG  0339AD  25 m  1:09.24   
16  2004  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:10.06   
17  1762  Schaarup Sune  2003  VEJLE  0359AG  25 m  1:10.25   
18  1755  Fenger Oliver  2003  VEJLE  0303AO  50 m  1:11.07   
19  1775  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  25 m  1:11.42   
20  1770  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  VEJLE  0499AC  25 m  1:11.79   
21  1953  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  25 m  1:12.17   
22  1835  Pilgaard Nikolaj  2004  HOLSTEBRO  0413AH  25 m  1:12.43   
23  2046  Thulstrup Lasse  2004  KOLDING  0489AB  25 m  1:12.49   
24  1873  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  25 m  1:13.81   
25  2044  Olsen Asger Als  2004  KOLDING  0461AJ  50 m  1:15.46   
26  1929  Falk Malte Lyck  2003  DELTA  0337AR  50 m  1:20.70   
27  1700  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  50 m  1:22.24   
28  1893  Marschall Magnus  2005  ESBJERG  0519AK  25 m  1:24.00   
29  2040  Londero Oliver  2004  H2Odense  0451AQ  50 m  1:24.33   
30  1895  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  1:29.89   
31  1750  Elkjśr Marius Toustrup  2007  VEJLE  0701AB  50 m  1:30.27   
32  1760  Funder Sofus  2005  VEJLE  0543AL  50 m  1:36.04   
33  1812  Hansen Tobias  2005  NYBORG  0531AK  25 m  1:37.99   
34  1757  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  1:40.15   
35  1894  Iversen Sigurd Salskov  2006  ESBJERG  0637AL  25 m  1:40.19   
36  1902  HŚgensen Oscar  2008  ESBJERG  0837AG  25 m  1:50.05   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark