2020-02-24   06:39:15
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Earth Control Vejle Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Fredag

4_S
LÝb 4, 50m Butterfly Damer 
 
Sponsor: Sportmaster 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1991  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  27.00   
1995  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  27.66   
1743  Hededal Line J. V.  2001  VEJLE  0186AG  25 m  27.82   
2022  Andersen Nikoline  2003  H2Odense  0368AR  25 m  28.10   
1859  Helmark Cecilie CarÝe  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  28.19   
1988  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  50 m  28.41   
1855  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  28.47   
2028  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  H2Odense  9722AO  25 m  28.92   
1722  Villumsen Signe  2001  AGF  0146AQ  50 m  28.94   
10  1856  ōstergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  50 m  28.94   
11  1832  Bach Isabella Rosendahl  2002  HOLSTEBRO  0296AG  50 m  29.19   
12  1904  JÝrgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  25 m  29.30   
13  1915  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  50 m  29.32   
14  1954  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  29.33   
15  1874  Glargaard Christina M.  2004  ESBJERG  0428AC  25 m  29.35   
16  1740  Jensen Kathrine Sofie  2003  VEJLE  0352AC  25 m  29.52   
17  1923  Timmermand Thilde  2002  ESBJERG  0272AP  50 m  29.56   
18  1862  RindshÝj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  50 m  29.78   
19  1733  Andersen Cecilie B.  2001  VEJLE  0116AI  50 m  29.79   
20  1887  Weide Kathrine  2004  ESBJERG  0402AO  25 m  29.93   
21  1847  Soelberg Malou  2004  GENTOFTE  0438AE  50 m  30.06   
22  2067  Lundahl Nanna BÝgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  30.21   
23  2036  Ellehus Freya  2000  H2Odense  0076AJ  50 m  30.29   
24  1854  Bisgaard Alberte V.  2003  GENTOFTE  0336AK  50 m  30.38   
25  2027  Petersen Emilie Podiss  2004  H2Odense  0404AO  50 m  30.39   
26  1930  Kristensen Karoline  2004  DELTA  0438AO  25 m  30.51   
27  2061  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  25 m  30.51   
28  1714  Justesen Frida Saks  2004  AGF  0452AM  50 m  30.64   
29  1799  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  30.65   
30  1937  Stoltenhoff Katrine  2006  BR∆DSTRUP  0672AM  25 m  30.73   
31  1744  Hvarre Louise  2001  VEJLE  0156AN  50 m  30.81   
32  2085  Kvaal Erika  2004  Vestkant    25 m  30.93   
33  1997  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  50 m  31.09   
34  2086  Solsvik Linnea  2006  Vestkant    25 m  31.14   
35  1732  Pedersen Aurelia  2004  VEJLE  0414AA  25 m  31.31   
36  1712  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  50 m  31.32   
37  1881  Jensen Marie Zou  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  31.32   
38  1768  Bagge Caroline GÝttrup  2003  VEJLE  0322AB  50 m  31.41   
39  1754  Dyrman Nicoline  2004  VEJLE  0446AM  25 m  31.43   
40  1870  MÝller Anna Bjerrum  2004  ESBJERG  0436AL  25 m  31.53   
41  2073  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  50 m  31.67   
42  1840  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  50 m  31.68   
43  1880  Poulsen Katrine Bech  2004  ESBJERG  0458AI  50 m  31.77   
44  1849  Vang-Jensen Caroline  2003  GENTOFTE  0392AB  25 m  31.90   
45  1729  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  50 m  31.95   
46  2056  Kristensen Karla  2005  KOLDING  0516AC  25 m  32.16   
47  1884  Jensen Natalie Da Silva  2004  ESBJERG  0462AM  50 m  32.18   
48  2026  Skjoldborg Maibritt  2002  H2Odense  0284AO  25 m  32.58   
49  1800  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  32.76   
50  1935  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  25 m  32.94   
51  1844  Schou Amalie  2003  GENTOFTE  0394AC  50 m  33.24   
52  1805  Seirup Nina  2005  NYBORG  0566AN  25 m  33.51   
53  1745  Jensen Louise SjÝrup  2003  VEJLE  0322AG  50 m  33.52   
54  1776  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  34.08   
55  1883  Mischorr Mathilde Hedekśr  2005  ESBJERG  0522AS  25 m  34.82   
56  2017  Fink Julie  2001  SōNDERBORG  0124AP  25 m  34.88   
57  2049  Kornum-Svensson Nicoline  2005  KOLDING  0548AG  50 m  34.91   
58  1900  Gregersen Astrid  2005  ESBJERG  0508AS  25 m  34.93   
59  1761  Kronborg Sophie  2005  VEJLE  0532AU  25 m  35.27   
60  1968  Mikkelsen Freya  2005  ST-NEPTUN  0504AV  25 m  35.82   
61  1933  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  50 m  35.98   
62  1975  Hornbśk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  25 m  36.25   
63  1938  HarpÝth Stella  2006  BR∆DSTRUP  0656AH  25 m  36.52   
64  1979  MÝller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  50 m  37.15   
65  1804  Vestergaard Mathilde  2006  NYBORG  0606AI  50 m  37.59   
66  1783  HÝst Cathrine  2004  NYBORG  0406AM  25 m  38.81   
67  1746  Jervelund Lśrke  2007  VEJLE  0772AE  25 m  38.94   
68  1789  Vad Eszter  2007  NYBORG  0716AK  25 m  41.22   
69  1731  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  41.62   
70  1906  Timmermand Lea  2008  ESBJERG  0826AE  25 m  44.50   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark