2020-02-24   05:30:39
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Earth Control Vejle Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Fredag

3_S
LÝb 3, 50m Butterfly Herrer 
 
Sponsor: Sportmaster 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1922  Dall Lasse  1997  ESBJERG  9763AR  25 m  23.34   
1994  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  50 m  24.96   
1863  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  25.28   
1914  JÝrgensen Christian Holm  1999  ESBJERG  9973AK  50 m  25.32   
1987  JÝrgensen Jonas M.  2001  KVIK  0193AA  50 m  25.64   
1986  KÝhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  50 m  25.82   
2032  Stahl Gustav  2002  H2Odense  0245AM  25 m  25.88   
1961  Frost Oliver NÝrgaard  2002  AALBORG  0299AL  50 m  25.89   
1853  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  50 m  26.25   
10  1700  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  50 m  26.26   
11  1726  Kronborg Andreas  2002  VEJLE  0229AS  50 m  26.51   
12  1749  Elkjśr Malthe  2003  VEJLE  0367AF  50 m  26.52   
13  1865  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  25 m  26.56   
14  2038  Nygaard Victor  2003  H2Odense  0361AH  50 m  26.59   
15  1928  Jensen Daniel  2001  DELTA  0119AH  25 m  26.60   
16  2084  Bakke JÝrgen Mikkelsen  2001  Vestkant    25 m  26.67   
17  1724  Brunsgaard Thor  2003  AGF  0383AP  50 m  26.90   
18  1715  Kjśrgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  25 m  27.07   
19  2031  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  25 m  27.09   
20  1705  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  50 m  27.16   
21  2011  Iversen Andrť  2001  SōNDERBORG  0121AL  25 m  27.22   
22  1875  Pedersen Aske Sommerlund  2003  ESBJERG  0393AJ  50 m  27.24   
23  1861  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  50 m  27.28   
24  1920  Mose Jakob  2000  ESBJERG  0029AF  50 m  27.28   
25  1962  NÝrgaard Rune  2000  AALBORG  0097AF  50 m  27.32   
26  1833  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  50 m  27.42   
27  2014  Kristiansen Christopher  2000  SōNDERBORG  0045AR  25 m  27.49   
28  2001  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  50 m  27.52   
29  1850  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  27.61   
30  1836  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  28.10   
31  1888  Kjśr Jonas  2003  ESBJERG  0341AA  50 m  28.13   
32  1955  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  25 m  28.14   
33  2069  Riisgaard Jens  2000  SILKEBORG  0029AB  50 m  28.24   
34  1963  Schiby Thomas  2001  AALBORG  0181AF  50 m  28.29   
35  1769  Sandal Simon  2003  VEJLE  0325AQ  25 m  28.49   
36  1778  MajgŚrd Thor  2005  VEJLE  0503AI  25 m  28.53   
37  2065  Elling Frederik VenÝ  2003  SILKEBORG  0339AD  50 m  28.62   
38  1976  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  28.85   
39  1864  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  50 m  28.97   
40  1723  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  50 m  28.99   
41  1873  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  25 m  29.05   
42  2066  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  50 m  29.07   
43  1845  SkinhÝj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  25 m  29.31   
44  2045  Danilkin Vania  2004  KOLDING  0419AO  25 m  29.53   
45  1885  Svenningsen Tobias  2003  ESBJERG  0333AI  50 m  29.65   
46  2015  Neumann Emil  2004  SōNDERBORG  0465AH  25 m  30.87   
47  1905  Jessen Markus  2003  ESBJERG  0329AN  25 m  31.17   
48  2072  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  31.31   
49  1772  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  25 m  31.36   
50  1803  Sandison Mathias Lykke  2007  NYBORG  0797AA  50 m  31.40   
51  1977  Mogensen Lucas  2005  ST-NEPTUN  0519AM  25 m  31.64   
52  1753  Hartmann Moritz  2007  VEJLE  0763AA  25 m  32.02   
53  1970  Larsen Mads Rager  2005  ST-NEPTUN  0585AO  25 m  32.36   
54  1848  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  50 m  32.49   
55  1871  Drachmann Alexander  2005  ESBJERG  0567AF  25 m  32.63   
56  1896  Madsen Frederik MÝhring  2007  ESBJERG  0713AD  25 m  33.29   
57  1889  SÝrensen Erik Hauge  2007  ESBJERG  0779AC  25 m  33.39   
58  1811  Plaetner Silas  2003  NYBORG  0329AR  50 m  33.65   
59  1770  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  VEJLE  0499AC  25 m  34.03   
60  1971  Laursen Andreas  2006  ST-NEPTUN  0613AM  25 m  34.39   
61  1890  Timmermand Jacob  2006  ESBJERG  0617AL  50 m  35.44   
62  1943  Fevre Malthe Le  2008  BR∆DSTRUP  0869AE  25 m  35.80   
63  1901  Grene Noah Junior  2008  ESBJERG  0823AE  25 m  36.09   
64  1766  Olsen Nikolai Uekermann  2006  VEJLE  0655AF  25 m  36.14   
65  1898  Pedersen Christian  2007  ESBJERG  0723AM  25 m  37.78   
66  1763  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  39.15   
67  1819  Park-Nielsen Philip  2007  NYBORG  0709AM  25 m  41.48   
68  1793  Eskildsen Gilbert  2008  NYBORG  0839AD  50 m  43.24   
69  1801  Stokholm Martin  2007  NYBORG  0719AM  25 m  51.62   
70  1911  Pimenta Villads Isko  2007  ESBJERG  0751AD  25 m  52.31   
71  1798  Olesen Lauritz HÝybye  2009  NYBORG  0915AA  50 m  54.35   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark