2020-02-19   03:26:00
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Earth Control Vejle Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Fredag

2_S
LÝb 2, 100m FrisvÝmning Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1834  Bach Helena Rosendahl  2000  HOLSTEBRO  0074AM  25 m  55.55   
1743  Hededal Line J. V.  2001  VEJLE  0186AG  25 m  56.46   
1958  Bśrentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  25 m  56.66   
1759  Petersen Sofie Theophil  2003  VEJLE  0312AH  25 m  56.77   
1992  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  56.91   
1993  Hansen Sarah Sirek  2003  KVIK  0352AB  25 m  57.37   
2025  Bui My Phuong  2003  H2Odense  0322AS  25 m  57.45   
1949  Romanski Fenja  2005  AALBORG  0598AH  25 m  57.64   
1983  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  57.78   
10  1854  Bisgaard Alberte V.  2003  GENTOFTE  0336AK  25 m  58.22   
11  1767  Egerup Emilie  2003  VEJLE  0316AW  25 m  58.30   
12  1859  Helmark Cecilie CarÝe  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  58.33   
13  1972  Rasmussen Katrine Kruse  2004  ST-NEPTUN  0478AV  25 m  58.96   
14  1701  Borgensgaard Mia  2003  AGF  0368AT  50 m  59.06   
15  2016  Jensen Ellen  2005  SōNDERBORG  0546AF  25 m  59.21   
16  2008  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  59.38   
17  2075  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  25 m  59.45   
18  1768  Bagge Caroline GÝttrup  2003  VEJLE  0322AB  25 m  59.50   
19  2085  Kvaal Erika  2004  Vestkant    25 m  59.51   
20  1996  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  50 m  59.68   
21  1959  BrÝgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  50 m  59.79   
22  1702  Christensen Marie  2002  AGF  0272AI  25 m  59.98   
23  1704  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  25 m  1:00.08   
24  2060  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  1:00.11   
25  2086  Solsvik Linnea  2006  Vestkant    25 m  1:00.24   
26  1904  JÝrgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  25 m  1:00.40   
27  1866  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  50 m  1:00.47   
28  1981  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  25 m  1:00.56   
29  1722  Villumsen Signe  2001  AGF  0146AQ  50 m  1:00.57   
30  1799  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  1:00.88   
31  1950  Romanski Freja  2003  AALBORG  0308AI  50 m  1:00.95   
32  1951  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  1:00.97   
33  1944  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  50 m  1:01.29   
34  1923  Timmermand Thilde  2002  ESBJERG  0272AP  25 m  1:01.39   
35  1946  Hassing Astrid Marie  2004  AALBORG  0494AM  25 m  1:01.44   
36  2000  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  1:01.72   
37  1714  Justesen Frida Saks  2004  AGF  0452AM  25 m  1:01.78   
38  2002  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:02.25   
39  1872  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  1:02.30   
40  1948  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  25 m  1:02.48   
41  1973  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  50 m  1:02.63   
42  2023  Baraviec Cecilie  2000  H2Odense  0016AB  50 m  1:02.83   
43  1877  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  25 m  1:02.84   
44  2052  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  50 m  1:03.01   
45  2050  Petersen Melanie  2004  KOLDING  0414AN  25 m  1:03.03   
46  1856  ōstergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  50 m  1:03.08   
47  1732  Pedersen Aurelia  2004  VEJLE  0414AA  50 m  1:03.13   
48  1932  Asmussen Mathilde Thy  2004  DELTA  0426AT  25 m  1:03.13   
49  2034  Stilund Mathilde  2005  H2Odense  0556AH  25 m  1:03.14   
50  1999  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  50 m  1:03.16   
51  1709  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  25 m  1:03.20   
52  1817  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  25 m  1:03.21   
53  1843  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  50 m  1:03.32   
54  2087  Nilsen Leah Emilie Stensaker  2006  Vestkant    25 m  1:03.42   
55  1734  Hingebjerg Cecilie  2004  VEJLE  0414AD  50 m  1:03.50   
56  2048  Piihl Victoria Frśhr  2005  KOLDING  0598AJ  25 m  1:03.77   
57  1851  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  1:03.78   
58  2074  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  25 m  1:03.84   
59  1740  Jensen Kathrine Sofie  2003  VEJLE  0352AC  25 m  1:03.97   
60  1837  Andersen Viola Demuth  2003  GENTOFTE  0316AI  25 m  1:03.98   
61  2083  Plassen Anna Victoria  2005  Vestkant    25 m  1:04.11   
62  1934  Madsen Sophie MÝller  2005  DELTA  0536BA  25 m  1:04.28   
63  1997  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  25 m  1:04.30   
64  2073  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  50 m  1:04.33   
65  1849  Vang-Jensen Caroline  2003  GENTOFTE  0392AB  25 m  1:04.38   
66  1930  Kristensen Karoline  2004  DELTA  0438AO  50 m  1:04.47   
67  1886  Underbjerg Victoria  2004  ESBJERG  0448AK  25 m  1:04.52   
68  1703  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  25 m  1:04.53   
69  1960  Kristensen Karoline L.  2003  AALBORG  0326AQ  50 m  1:04.57   
70  1846  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  25 m  1:05.14   
71  2037  Nygaard Emma  2005  H2Odense  0538AR  25 m  1:05.32   
72  1931  NÝrgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  25 m  1:05.39   
73  1935  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  25 m  1:05.45   
74  2063  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  1:05.45   
75  1804  Vestergaard Mathilde  2006  NYBORG  0606AI  25 m  1:05.96   
76  2005  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:06.05   
77  1758  Holme Sofie Dyg  2005  VEJLE  0598AO  25 m  1:06.39   
78  2018  HellesÝe Karoline  2006  SōNDERBORG  0678AQ  50 m  1:06.53   
79  1942  Rasmussen Annemone  2006  BR∆DSTRUP  0674AC  25 m  1:06.55   
80  1842  Permin Astrid  2003  GENTOFTE  0344AF  25 m  1:06.68   
81  1933  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  25 m  1:06.68   
82  1808  JÝrgensen Randi  2002  NYBORG  0286AR  25 m  1:07.23   
83  1883  Mischorr Mathilde Hedekśr  2005  ESBJERG  0522AS  25 m  1:07.24   
84  1852  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:07.28   
85  1974  BrÝndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  1:07.34   
86  1820  FalkenstrÝm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  50 m  1:07.99   
87  2064  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  50 m  1:08.73   
88  2013  Andersen Anna Mai  2006  SōNDERBORG  0622AR  25 m  1:09.84   
89  1978  SÝrensen Sofie Skovgaard  2004  ST-NEPTUN  0418AV  25 m  1:10.33   
90  1939  Augustesen Sille  2008  BR∆DSTRUP  0824AB  25 m  1:10.75   
91  1776  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  1:10.94   
92  1739  MÝller Julie Guldmann  2007  VEJLE  0782AI  25 m  1:11.51   
93  2088  Walmar Ane  2007  ST-NEPTUN  0746AS  50 m  1:11.60   
94  2020  Johansen Sofie Damm  2006  SōNDERBORG  0698AQ  25 m  1:11.70   
95  1756  Laursen Sarah  2007  VEJLE  0798AD  25 m  1:12.10   
96  1891  Glśsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  1:13.79   
97  1736  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  1:14.22   
98  1790  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m  1:14.23   
99  1892  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  1:15.12   
100  1818  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  50 m  1:16.16   
101  2012  Damgaard Anna Emilie  2006  SōNDERBORG  0654AL  25 m  1:16.56   
102  1908  Thorup Marie  2006  ESBJERG  0692AR  25 m  1:17.38   
103  1806  Cailho Oceane  2008  NYBORG  0866AF  25 m  1:17.40   
104  1795  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m  1:18.18   
105  1797  Rasmussen Laura  2005  NYBORG  0538AZ  25 m  1:19.49   
106  1741  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  1:20.05   
107  1815  FalkenstrÝm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  50 m  1:25.60   
108  1792  MŁhring Frida Steen  2009  NYBORG  0938AA  25 m  1:26.23   
109  1813  MŁhring Nanna Steen  2009  NYBORG  0928AA  25 m  1:31.79   
110  1796  VÝlund Katrine  2008  NYBORG  0894AG  25 m  1:32.32   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark