2020-02-19   03:26:07
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Earth Control Vejle Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Fredag

10_S
LÝb 10, 200m Medley Damer 
 
Sponsor: Earth Control 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1995  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  2:11.95   
1991  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  2:13.49   
1834  Bach Helena Rosendahl  2000  HOLSTEBRO  0074AM  25 m  2:14.51   
1866  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  25 m  2:18.91   
1701  Borgensgaard Mia  2003  AGF  0368AT  50 m  2:19.14   
1878  Andersen Amalie StaghÝj  2004  ESBJERG  0466AK  25 m  2:19.86   
1949  Romanski Fenja  2005  AALBORG  0598AH  25 m  2:21.38   
1988  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  25 m  2:21.64   
1759  Petersen Sofie Theophil  2003  VEJLE  0312AH  25 m  2:21.76   
10  1862  RindshÝj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  25 m  2:21.78   
11  1730  Godt Annika Hausgaard  2003  VEJLE  0306AE  25 m  2:22.81   
12  1996  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  25 m  2:22.83   
13  1983  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  2:23.13   
14  1855  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  2:23.47   
15  2027  Petersen Emilie Podiss  2004  H2Odense  0404AO  25 m  2:23.48   
16  1745  Jensen Louise SjÝrup  2003  VEJLE  0322AG  25 m  2:26.21   
17  1959  BrÝgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  50 m  2:27.25   
18  1859  Helmark Cecilie CarÝe  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  2:27.35   
19  1744  Hvarre Louise  2001  VEJLE  0156AN  25 m  2:27.72   
20  1704  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  50 m  2:27.98   
21  1913  Eggertsen Melanie  2002  ESBJERG  0232AI  25 m  2:28.02   
22  1767  Egerup Emilie  2003  VEJLE  0316AW  25 m  2:28.25   
23  1915  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  25 m  2:28.29   
24  1874  Glargaard Christina M.  2004  ESBJERG  0428AC  25 m  2:28.47   
25  1839  Carlquist Clara  2003  GENTOFTE  0314AN  25 m  2:29.19   
26  2022  Andersen Nikoline  2003  H2Odense  0368AR  25 m  2:29.22   
27  1951  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  2:29.89   
28  2016  Jensen Ellen  2005  SōNDERBORG  0546AF  25 m  2:29.98   
29  2036  Ellehus Freya  2000  H2Odense  0076AJ  25 m  2:30.27   
30  2052  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  25 m  2:30.40   
31  1800  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  2:30.54   
32  2087  Nilsen Leah Emilie Stensaker  2006  Vestkant    25 m  2:30.79   
33  2067  Lundahl Nanna BÝgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  2:31.02   
34  2026  Skjoldborg Maibritt  2002  H2Odense  0284AO  25 m  2:31.92   
35  2029  KlŁver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  50 m  2:32.72   
36  1972  Rasmussen Katrine Kruse  2004  ST-NEPTUN  0478AV  25 m  2:33.63   
37  1952  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  2:34.10   
38  2048  Piihl Victoria Frśhr  2005  KOLDING  0598AJ  25 m  2:34.14   
39  2074  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  25 m  2:35.73   
40  1754  Dyrman Nicoline  2004  VEJLE  0446AM  25 m  2:36.15   
41  1817  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  25 m  2:36.33   
42  1886  Underbjerg Victoria  2004  ESBJERG  0448AK  25 m  2:36.76   
43  2043  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  25 m  2:36.90   
44  1932  Asmussen Mathilde Thy  2004  DELTA  0426AT  25 m  2:37.25   
45  1711  Hougaard Maiken  2002  AGF  0282AM  50 m  2:38.02   
46  1880  Poulsen Katrine Bech  2004  ESBJERG  0458AI  25 m  2:38.05   
47  1851  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  2:38.59   
48  2002  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:39.01   
49  1881  Jensen Marie Zou  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  2:40.41   
50  2056  Kristensen Karla  2005  KOLDING  0516AC  25 m  2:41.45   
51  1712  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  25 m  2:42.18   
52  1808  JÝrgensen Randi  2002  NYBORG  0286AR  25 m  2:42.19   
53  2064  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  25 m  2:42.48   
54  2083  Plassen Anna Victoria  2005  Vestkant    25 m  2:43.58   
55  1777  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  25 m  2:46.31   
56  2071  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  2:46.44   
57  1774  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  25 m  2:47.63   
58  2018  HellesÝe Karoline  2006  SōNDERBORG  0678AQ  25 m  2:48.73   
59  1776  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  2:51.68   
60  2013  Andersen Anna Mai  2006  SōNDERBORG  0622AR  25 m  2:54.23   
61  2019  Gombos Nora  2006  SōNDERBORG  0646AS  25 m  2:55.81   
62  2088  Walmar Ane  2007  ST-NEPTUN  0746AS  50 m  2:56.09   
63  1891  Glśsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  2:56.12   
64  2020  Johansen Sofie Damm  2006  SōNDERBORG  0698AQ  25 m  2:57.64   
65  2055  Hansen Sarah  2005  KOLDING  0538AQ  25 m  2:58.60   
66  1746  Jervelund Lśrke  2007  VEJLE  0772AE  25 m  3:03.40   
67  1892  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  3:05.29   
68  1741  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  3:08.38   
69  1795  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m  3:11.42   
70  1909  Kjems Rosa Ella  2008  ESBJERG  0882AH  25 m  3:12.19   
71  1731  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  3:14.02   
72  1790  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m  3:14.63   
73  1797  Rasmussen Laura  2005  NYBORG  0538AZ  25 m  3:16.97   
74  1736  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  3:17.21   
75  1809  Qvist Sarah  2007  NYBORG  0794AO  25 m  3:28.99   
76  1789  Vad Eszter  2007  NYBORG  0716AK  25 m  3:29.24   
77  1792  MŁhring Frida Steen  2009  NYBORG  0938AA  25 m  3:47.47   
78  1906  Timmermand Lea  2008  ESBJERG  0826AE  25 m  3:47.49   
79  1796  VÝlund Katrine  2008  NYBORG  0894AG  50 m     
80  1813  MŁhring Nanna Steen  2009  NYBORG  0928AA  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark