2020-02-24   05:19:25
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Earth Control Vejle Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

1_S
LÝb 1, 100m FrisvÝmning Herrer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1994  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  25 m  48.77   
1917  Johannessen Frans  1992  ESBJERG  9277AB  25 m  49.27   
1728  Hansen Andreas  2000  VEJLE  0089AH  25 m  49.36   
1918  Gadgaard Mikkel  1999  ESBJERG  9923AA  25 m  49.67   
1919  Abel Martin H.  2001  ESBJERG  0197AF  25 m  50.11   
1922  Dall Lasse  1997  ESBJERG  9763AR  25 m  50.79   
1987  JÝrgensen Jonas M.  2001  KVIK  0193AA  25 m  50.97   
1986  KÝhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  51.57   
2084  Bakke JÝrgen Mikkelsen  2001  Vestkant    25 m  52.27   
10  1982  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  25 m  52.29   
11  1853  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  25 m  52.44   
12  2007  Rasmussen Christian  1998  KVIK  9867AF  25 m  52.82   
13  1713  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  25 m  52.83   
14  1748  Holme Magnus Dyg  2002  VEJLE  0205AG  50 m  52.98   
15  1865  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  50 m  53.04   
16  1912  Holm Mads  1998  ESBJERG  9837AC  25 m  53.60   
17  1831  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  25 m  53.75   
18  1727  BjÝrn Alexander L.  2003  VEJLE  0389AH  25 m  53.76   
19  1929  Falk Malte Lyck  2003  DELTA  0337AR  25 m  53.76   
20  1749  Elkjśr Malthe  2003  VEJLE  0367AF  25 m  53.93   
21  1747  SÝrensen Mads  2001  VEJLE  0139AF  25 m  54.03   
22  1989  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  54.24   
23  1876  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  25 m  54.61   
24  1875  Pedersen Aske Sommerlund  2003  ESBJERG  0393AJ  25 m  54.71   
25  1710  Hjort David  2000  AGF  0009AI  25 m  54.89   
26  1697  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  54.96   
27  1715  Kjśrgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  25 m  55.03   
28  1984  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  25 m  55.04   
29  2024  Kaalund Johan Siksne  2002  H2Odense  0235AI  25 m  55.08   
30  2082  Bjartland Andreas Getz  2003  Vestkant    25 m  55.30   
31  2066  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  25 m  55.35   
32  2054  Jensen Jacob Schelde  2001  KOLDING  0125AJ  25 m  55.49   
33  1725  Fenger Alexander  1999  VEJLE  9925AT  50 m  55.60   
34  1860  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  50 m  55.76   
35  2011  Iversen Andrť  2001  SōNDERBORG  0121AL  25 m  55.80   
36  1990  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  55.81   
37  1962  NÝrgaard Rune  2000  AALBORG  0097AF  50 m  56.15   
38  2062  Fuglsang Gustav FlÝche  2002  SILKEBORG  0239AL  25 m  56.22   
39  1941  Andersen Matti  2005  BR∆DSTRUP  0583AL  25 m  56.46   
40  1850  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  56.51   
41  1882  Nielsen Mathias Marbśk  2004  ESBJERG  0435AE  25 m  56.52   
42  2006  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  56.62   
43  1706  Have SÝren  2004  AGF  0449AE  25 m  56.78   
44  1879  Knudsen Jonas Krammer  2003  ESBJERG  0345AF  25 m  56.81   
45  1921  BostrŲm Tobias  2002  ESBJERG  0295AG  50 m  56.83   
46  1947  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  25 m  56.96   
47  1724  Brunsgaard Thor  2003  AGF  0383AP  50 m  56.99   
48  1945  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  25 m  57.23   
49  1963  Schiby Thomas  2001  AALBORG  0181AF  50 m  57.30   
50  1716  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  25 m  57.40   
51  1998  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  57.73   
52  2003  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  58.03   
53  2068  Hansen Kasper  2004  SILKEBORG  0433AG  25 m  58.03   
54  1835  Pilgaard Nikolaj  2004  HOLSTEBRO  0413AH  25 m  58.15   
55  2051  Hansen Nichlas Nordlund  2004  KOLDING  0441AI  25 m  58.55   
56  1807  Stadnicki Piotr  2004  NYBORG  0439AN  25 m  59.61   
57  2070  Togsverd Emil  2005  SILKEBORG  0577AE  25 m  1:00.76   
58  1956  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  25 m  1:00.78   
59  2045  Danilkin Vania  2004  KOLDING  0419AO  50 m  1:01.11   
60  1969  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  25 m  1:01.52   
61  1769  Sandal Simon  2003  VEJLE  0325AQ  50 m  1:01.63   
62  1905  Jessen Markus  2003  ESBJERG  0329AN  25 m  1:01.89   
63  1977  Mogensen Lucas  2005  ST-NEPTUN  0519AM  25 m  1:02.56   
64  2040  Londero Oliver  2004  H2Odense  0451AQ  25 m  1:02.88   
65  1895  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  1:03.14   
66  1760  Funder Sofus  2005  VEJLE  0543AL  25 m  1:04.43   
67  1811  Plaetner Silas  2003  NYBORG  0329AR  50 m  1:04.50   
68  1766  Olsen Nikolai Uekermann  2006  VEJLE  0655AF  25 m  1:04.70   
69  1871  Drachmann Alexander  2005  ESBJERG  0567AF  25 m  1:04.89   
70  1779  Poulsen Tobias Holt  2005  VEJLE  0511AE  25 m  1:04.99   
71  1752  Kromann Max Venborg  2005  VEJLE  0571AE  50 m  1:05.95   
72  1802  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  25 m  1:06.74   
73  1848  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  50 m  1:07.06   
74  1764  Pedersen Toke ōstergaard  2007  VEJLE  0731AL  25 m  1:07.74   
75  1890  Timmermand Jacob  2006  ESBJERG  0617AL  25 m  1:08.05   
76  1894  Iversen Sigurd Salskov  2006  ESBJERG  0637AL  25 m  1:09.57   
77  1898  Pedersen Christian  2007  ESBJERG  0723AM  25 m  1:10.54   
78  1787  Christiansen Lukas Skov  2005  NYBORG  0539AM  25 m  1:11.43   
79  1814  MŁhring Oskar  2006  NYBORG  0679AD  50 m  1:11.80   
80  1889  SÝrensen Erik Hauge  2007  ESBJERG  0779AC  25 m  1:12.05   
81  1907  Neuber Malte  2007  ESBJERG  0765AF  25 m  1:12.73   
82  1901  Grene Noah Junior  2008  ESBJERG  0823AE  25 m  1:12.86   
83  1940  Andersen Magne  2007  BR∆DSTRUP  0787AD  25 m  1:13.87   
84  1911  Pimenta Villads Isko  2007  ESBJERG  0751AD  25 m  1:14.18   
85  1812  Hansen Tobias  2005  NYBORG  0531AK  25 m  1:15.10   
86  1899  Gregersen Hjalte  2008  ESBJERG  0887AB  25 m  1:15.95   
87  1810  Kingo Sebastian  2006  NYBORG  0633AF  50 m  1:18.28   
88  1786  Vaarning Adrian  2007  NYBORG  0781AB  25 m  1:18.49   
89  1765  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  1:19.14   
90  1794  Palm Johan Lundsgaard  2008  NYBORG  0877AB  50 m  1:19.52   
91  1791  Memborg Frey Nielsen  2010  NYBORG  1015AA  50 m  1:20.30   
92  1819  Park-Nielsen Philip  2007  NYBORG  0709AM  50 m  1:26.01   
93  1801  Stokholm Martin  2007  NYBORG  0719AM  25 m  1:27.88   
94  1788  Vaarning Danilo  2009  NYBORG  0935AA  25 m  1:28.27   
95  1816  Carlsen Hjalte MÝller  2008  NYBORG  0889AD  25 m  1:31.99   
96  1798  Olesen Lauritz HÝybye  2009  NYBORG  0915AA  25 m  1:33.94   
97  1784  Jensen Bertram Poser  2008  NYBORG  0867AB  50 m  1:36.61   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
2_S
LÝb 2, 100m FrisvÝmning Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1834  Bach Helena Rosendahl  2000  HOLSTEBRO  0074AM  25 m  55.55   
1743  Hededal Line J. V.  2001  VEJLE  0186AG  25 m  56.46   
1958  Bśrentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  25 m  56.66   
1759  Petersen Sofie Theophil  2003  VEJLE  0312AH  25 m  56.77   
1992  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  56.91   
1993  Hansen Sarah Sirek  2003  KVIK  0352AB  25 m  57.37   
2025  Bui My Phuong  2003  H2Odense  0322AS  25 m  57.45   
1949  Romanski Fenja  2005  AALBORG  0598AH  25 m  57.64   
1983  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  57.78   
10  1854  Bisgaard Alberte V.  2003  GENTOFTE  0336AK  25 m  58.22   
11  1767  Egerup Emilie  2003  VEJLE  0316AW  25 m  58.30   
12  1859  Helmark Cecilie CarÝe  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  58.33   
13  1972  Rasmussen Katrine Kruse  2004  ST-NEPTUN  0478AV  25 m  58.96   
14  1701  Borgensgaard Mia  2003  AGF  0368AT  50 m  59.06   
15  2016  Jensen Ellen  2005  SōNDERBORG  0546AF  25 m  59.21   
16  2008  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  59.38   
17  2075  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  25 m  59.45   
18  1768  Bagge Caroline GÝttrup  2003  VEJLE  0322AB  25 m  59.50   
19  2085  Kvaal Erika  2004  Vestkant    25 m  59.51   
20  1996  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  50 m  59.68   
21  1959  BrÝgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  50 m  59.79   
22  1702  Christensen Marie  2002  AGF  0272AI  25 m  59.98   
23  1704  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  25 m  1:00.08   
24  2060  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  1:00.11   
25  2086  Solsvik Linnea  2006  Vestkant    25 m  1:00.24   
26  1904  JÝrgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  25 m  1:00.40   
27  1866  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  50 m  1:00.47   
28  1981  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  25 m  1:00.56   
29  1722  Villumsen Signe  2001  AGF  0146AQ  50 m  1:00.57   
30  1799  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  1:00.88   
31  1950  Romanski Freja  2003  AALBORG  0308AI  50 m  1:00.95   
32  1951  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  1:00.97   
33  1944  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  50 m  1:01.29   
34  1923  Timmermand Thilde  2002  ESBJERG  0272AP  25 m  1:01.39   
35  1946  Hassing Astrid Marie  2004  AALBORG  0494AM  25 m  1:01.44   
36  2000  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  1:01.72   
37  1714  Justesen Frida Saks  2004  AGF  0452AM  25 m  1:01.78   
38  2002  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:02.25   
39  1872  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  1:02.30   
40  1948  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  25 m  1:02.48   
41  1973  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  50 m  1:02.63   
42  2023  Baraviec Cecilie  2000  H2Odense  0016AB  50 m  1:02.83   
43  1877  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  25 m  1:02.84   
44  2052  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  50 m  1:03.01   
45  2050  Petersen Melanie  2004  KOLDING  0414AN  25 m  1:03.03   
46  1856  ōstergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  50 m  1:03.08   
47  1732  Pedersen Aurelia  2004  VEJLE  0414AA  50 m  1:03.13   
48  1932  Asmussen Mathilde Thy  2004  DELTA  0426AT  25 m  1:03.13   
49  2034  Stilund Mathilde  2005  H2Odense  0556AH  25 m  1:03.14   
50  1999  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  50 m  1:03.16   
51  1709  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  25 m  1:03.20   
52  1817  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  25 m  1:03.21   
53  1843  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  50 m  1:03.32   
54  2087  Nilsen Leah Emilie Stensaker  2006  Vestkant    25 m  1:03.42   
55  1734  Hingebjerg Cecilie  2004  VEJLE  0414AD  50 m  1:03.50   
56  2048  Piihl Victoria Frśhr  2005  KOLDING  0598AJ  25 m  1:03.77   
57  1851  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  1:03.78   
58  2074  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  25 m  1:03.84   
59  1740  Jensen Kathrine Sofie  2003  VEJLE  0352AC  25 m  1:03.97   
60  1837  Andersen Viola Demuth  2003  GENTOFTE  0316AI  25 m  1:03.98   
61  2083  Plassen Anna Victoria  2005  Vestkant    25 m  1:04.11   
62  1934  Madsen Sophie MÝller  2005  DELTA  0536BA  25 m  1:04.28   
63  1997  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  25 m  1:04.30   
64  2073  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  50 m  1:04.33   
65  1849  Vang-Jensen Caroline  2003  GENTOFTE  0392AB  25 m  1:04.38   
66  1930  Kristensen Karoline  2004  DELTA  0438AO  50 m  1:04.47   
67  1886  Underbjerg Victoria  2004  ESBJERG  0448AK  25 m  1:04.52   
68  1703  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  25 m  1:04.53   
69  1960  Kristensen Karoline L.  2003  AALBORG  0326AQ  50 m  1:04.57   
70  1846  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  25 m  1:05.14   
71  2037  Nygaard Emma  2005  H2Odense  0538AR  25 m  1:05.32   
72  1931  NÝrgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  25 m  1:05.39   
73  1935  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  25 m  1:05.45   
74  2063  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  1:05.45   
75  1804  Vestergaard Mathilde  2006  NYBORG  0606AI  25 m  1:05.96   
76  2005  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:06.05   
77  1758  Holme Sofie Dyg  2005  VEJLE  0598AO  25 m  1:06.39   
78  2018  HellesÝe Karoline  2006  SōNDERBORG  0678AQ  50 m  1:06.53   
79  1942  Rasmussen Annemone  2006  BR∆DSTRUP  0674AC  25 m  1:06.55   
80  1842  Permin Astrid  2003  GENTOFTE  0344AF  25 m  1:06.68   
81  1933  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  25 m  1:06.68   
82  1808  JÝrgensen Randi  2002  NYBORG  0286AR  25 m  1:07.23   
83  1883  Mischorr Mathilde Hedekśr  2005  ESBJERG  0522AS  25 m  1:07.24   
84  1852  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:07.28   
85  1974  BrÝndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  1:07.34   
86  1820  FalkenstrÝm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  50 m  1:07.99   
87  2064  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  50 m  1:08.73   
88  2013  Andersen Anna Mai  2006  SōNDERBORG  0622AR  25 m  1:09.84   
89  1978  SÝrensen Sofie Skovgaard  2004  ST-NEPTUN  0418AV  25 m  1:10.33   
90  1939  Augustesen Sille  2008  BR∆DSTRUP  0824AB  25 m  1:10.75   
91  1776  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  1:10.94   
92  1739  MÝller Julie Guldmann  2007  VEJLE  0782AI  25 m  1:11.51   
93  2088  Walmar Ane  2007  ST-NEPTUN  0746AS  50 m  1:11.60   
94  2020  Johansen Sofie Damm  2006  SōNDERBORG  0698AQ  25 m  1:11.70   
95  1756  Laursen Sarah  2007  VEJLE  0798AD  25 m  1:12.10   
96  1891  Glśsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  1:13.79   
97  1736  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  1:14.22   
98  1790  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m  1:14.23   
99  1892  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  1:15.12   
100  1818  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  50 m  1:16.16   
101  2012  Damgaard Anna Emilie  2006  SōNDERBORG  0654AL  25 m  1:16.56   
102  1908  Thorup Marie  2006  ESBJERG  0692AR  25 m  1:17.38   
103  1806  Cailho Oceane  2008  NYBORG  0866AF  25 m  1:17.40   
104  1795  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m  1:18.18   
105  1797  Rasmussen Laura  2005  NYBORG  0538AZ  25 m  1:19.49   
106  1741  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  1:20.05   
107  1815  FalkenstrÝm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  50 m  1:25.60   
108  1792  MŁhring Frida Steen  2009  NYBORG  0938AA  25 m  1:26.23   
109  1813  MŁhring Nanna Steen  2009  NYBORG  0928AA  25 m  1:31.79   
110  1796  VÝlund Katrine  2008  NYBORG  0894AG  25 m  1:32.32   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
3_S
LÝb 3, 50m Butterfly Herrer 
 
Sponsor: Sportmaster 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1922  Dall Lasse  1997  ESBJERG  9763AR  25 m  23.34   
1994  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  50 m  24.96   
1863  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  25.28   
1914  JÝrgensen Christian Holm  1999  ESBJERG  9973AK  50 m  25.32   
1987  JÝrgensen Jonas M.  2001  KVIK  0193AA  50 m  25.64   
1986  KÝhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  50 m  25.82   
2032  Stahl Gustav  2002  H2Odense  0245AM  25 m  25.88   
1961  Frost Oliver NÝrgaard  2002  AALBORG  0299AL  50 m  25.89   
1853  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  50 m  26.25   
10  1700  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  50 m  26.26   
11  1726  Kronborg Andreas  2002  VEJLE  0229AS  50 m  26.51   
12  1749  Elkjśr Malthe  2003  VEJLE  0367AF  50 m  26.52   
13  1865  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  25 m  26.56   
14  2038  Nygaard Victor  2003  H2Odense  0361AH  50 m  26.59   
15  1928  Jensen Daniel  2001  DELTA  0119AH  25 m  26.60   
16  2084  Bakke JÝrgen Mikkelsen  2001  Vestkant    25 m  26.67   
17  1724  Brunsgaard Thor  2003  AGF  0383AP  50 m  26.90   
18  1715  Kjśrgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  25 m  27.07   
19  2031  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  25 m  27.09   
20  1705  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  50 m  27.16   
21  2011  Iversen Andrť  2001  SōNDERBORG  0121AL  25 m  27.22   
22  1875  Pedersen Aske Sommerlund  2003  ESBJERG  0393AJ  50 m  27.24   
23  1861  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  50 m  27.28   
24  1920  Mose Jakob  2000  ESBJERG  0029AF  50 m  27.28   
25  1962  NÝrgaard Rune  2000  AALBORG  0097AF  50 m  27.32   
26  1833  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  50 m  27.42   
27  2014  Kristiansen Christopher  2000  SōNDERBORG  0045AR  25 m  27.49   
28  2001  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  50 m  27.52   
29  1850  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  27.61   
30  1836  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  28.10   
31  1888  Kjśr Jonas  2003  ESBJERG  0341AA  50 m  28.13   
32  1955  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  25 m  28.14   
33  2069  Riisgaard Jens  2000  SILKEBORG  0029AB  50 m  28.24   
34  1963  Schiby Thomas  2001  AALBORG  0181AF  50 m  28.29   
35  1769  Sandal Simon  2003  VEJLE  0325AQ  25 m  28.49   
36  1778  MajgŚrd Thor  2005  VEJLE  0503AI  25 m  28.53   
37  2065  Elling Frederik VenÝ  2003  SILKEBORG  0339AD  50 m  28.62   
38  1976  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  28.85   
39  1864  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  50 m  28.97   
40  1723  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  50 m  28.99   
41  1873  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  25 m  29.05   
42  2066  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  50 m  29.07   
43  1845  SkinhÝj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  25 m  29.31   
44  2045  Danilkin Vania  2004  KOLDING  0419AO  25 m  29.53   
45  1885  Svenningsen Tobias  2003  ESBJERG  0333AI  50 m  29.65   
46  2015  Neumann Emil  2004  SōNDERBORG  0465AH  25 m  30.87   
47  1905  Jessen Markus  2003  ESBJERG  0329AN  25 m  31.17   
48  2072  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  31.31   
49  1772  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  25 m  31.36   
50  1803  Sandison Mathias Lykke  2007  NYBORG  0797AA  50 m  31.40   
51  1977  Mogensen Lucas  2005  ST-NEPTUN  0519AM  25 m  31.64   
52  1753  Hartmann Moritz  2007  VEJLE  0763AA  25 m  32.02   
53  1970  Larsen Mads Rager  2005  ST-NEPTUN  0585AO  25 m  32.36   
54  1848  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  50 m  32.49   
55  1871  Drachmann Alexander  2005  ESBJERG  0567AF  25 m  32.63   
56  1896  Madsen Frederik MÝhring  2007  ESBJERG  0713AD  25 m  33.29   
57  1889  SÝrensen Erik Hauge  2007  ESBJERG  0779AC  25 m  33.39   
58  1811  Plaetner Silas  2003  NYBORG  0329AR  50 m  33.65   
59  1770  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  VEJLE  0499AC  25 m  34.03   
60  1971  Laursen Andreas  2006  ST-NEPTUN  0613AM  25 m  34.39   
61  1890  Timmermand Jacob  2006  ESBJERG  0617AL  50 m  35.44   
62  1943  Fevre Malthe Le  2008  BR∆DSTRUP  0869AE  25 m  35.80   
63  1901  Grene Noah Junior  2008  ESBJERG  0823AE  25 m  36.09   
64  1766  Olsen Nikolai Uekermann  2006  VEJLE  0655AF  25 m  36.14   
65  1898  Pedersen Christian  2007  ESBJERG  0723AM  25 m  37.78   
66  1763  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  39.15   
67  1819  Park-Nielsen Philip  2007  NYBORG  0709AM  25 m  41.48   
68  1793  Eskildsen Gilbert  2008  NYBORG  0839AD  50 m  43.24   
69  1801  Stokholm Martin  2007  NYBORG  0719AM  25 m  51.62   
70  1911  Pimenta Villads Isko  2007  ESBJERG  0751AD  25 m  52.31   
71  1798  Olesen Lauritz HÝybye  2009  NYBORG  0915AA  50 m  54.35   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
4_S
LÝb 4, 50m Butterfly Damer 
 
Sponsor: Sportmaster 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1991  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  27.00   
1995  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  27.66   
1743  Hededal Line J. V.  2001  VEJLE  0186AG  25 m  27.82   
2022  Andersen Nikoline  2003  H2Odense  0368AR  25 m  28.10   
1859  Helmark Cecilie CarÝe  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  28.19   
1988  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  50 m  28.41   
1855  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  28.47   
2028  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  H2Odense  9722AO  25 m  28.92   
1722  Villumsen Signe  2001  AGF  0146AQ  50 m  28.94   
10  1856  ōstergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  50 m  28.94   
11  1832  Bach Isabella Rosendahl  2002  HOLSTEBRO  0296AG  50 m  29.19   
12  1904  JÝrgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  25 m  29.30   
13  1915  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  50 m  29.32   
14  1954  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  29.33   
15  1874  Glargaard Christina M.  2004  ESBJERG  0428AC  25 m  29.35   
16  1740  Jensen Kathrine Sofie  2003  VEJLE  0352AC  25 m  29.52   
17  1923  Timmermand Thilde  2002  ESBJERG  0272AP  50 m  29.56   
18  1862  RindshÝj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  50 m  29.78   
19  1733  Andersen Cecilie B.  2001  VEJLE  0116AI  50 m  29.79   
20  1887  Weide Kathrine  2004  ESBJERG  0402AO  25 m  29.93   
21  1847  Soelberg Malou  2004  GENTOFTE  0438AE  50 m  30.06   
22  2067  Lundahl Nanna BÝgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  30.21   
23  2036  Ellehus Freya  2000  H2Odense  0076AJ  50 m  30.29   
24  1854  Bisgaard Alberte V.  2003  GENTOFTE  0336AK  50 m  30.38   
25  2027  Petersen Emilie Podiss  2004  H2Odense  0404AO  50 m  30.39   
26  1930  Kristensen Karoline  2004  DELTA  0438AO  25 m  30.51   
27  2061  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  25 m  30.51   
28  1714  Justesen Frida Saks  2004  AGF  0452AM  50 m  30.64   
29  1799  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  30.65   
30  1937  Stoltenhoff Katrine  2006  BR∆DSTRUP  0672AM  25 m  30.73   
31  1744  Hvarre Louise  2001  VEJLE  0156AN  50 m  30.81   
32  2085  Kvaal Erika  2004  Vestkant    25 m  30.93   
33  1997  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  50 m  31.09   
34  2086  Solsvik Linnea  2006  Vestkant    25 m  31.14   
35  1732  Pedersen Aurelia  2004  VEJLE  0414AA  25 m  31.31   
36  1712  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  50 m  31.32   
37  1881  Jensen Marie Zou  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  31.32   
38  1768  Bagge Caroline GÝttrup  2003  VEJLE  0322AB  50 m  31.41   
39  1754  Dyrman Nicoline  2004  VEJLE  0446AM  25 m  31.43   
40  1870  MÝller Anna Bjerrum  2004  ESBJERG  0436AL  25 m  31.53   
41  2073  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  50 m  31.67   
42  1840  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  50 m  31.68   
43  1880  Poulsen Katrine Bech  2004  ESBJERG  0458AI  50 m  31.77   
44  1849  Vang-Jensen Caroline  2003  GENTOFTE  0392AB  25 m  31.90   
45  1729  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  50 m  31.95   
46  2056  Kristensen Karla  2005  KOLDING  0516AC  25 m  32.16   
47  1884  Jensen Natalie Da Silva  2004  ESBJERG  0462AM  50 m  32.18   
48  2026  Skjoldborg Maibritt  2002  H2Odense  0284AO  25 m  32.58   
49  1800  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  32.76   
50  1935  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  25 m  32.94   
51  1844  Schou Amalie  2003  GENTOFTE  0394AC  50 m  33.24   
52  1805  Seirup Nina  2005  NYBORG  0566AN  25 m  33.51   
53  1745  Jensen Louise SjÝrup  2003  VEJLE  0322AG  50 m  33.52   
54  1776  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  34.08   
55  1883  Mischorr Mathilde Hedekśr  2005  ESBJERG  0522AS  25 m  34.82   
56  2017  Fink Julie  2001  SōNDERBORG  0124AP  25 m  34.88   
57  2049  Kornum-Svensson Nicoline  2005  KOLDING  0548AG  50 m  34.91   
58  1900  Gregersen Astrid  2005  ESBJERG  0508AS  25 m  34.93   
59  1761  Kronborg Sophie  2005  VEJLE  0532AU  25 m  35.27   
60  1968  Mikkelsen Freya  2005  ST-NEPTUN  0504AV  25 m  35.82   
61  1933  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  50 m  35.98   
62  1975  Hornbśk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  25 m  36.25   
63  1938  HarpÝth Stella  2006  BR∆DSTRUP  0656AH  25 m  36.52   
64  1979  MÝller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  50 m  37.15   
65  1804  Vestergaard Mathilde  2006  NYBORG  0606AI  50 m  37.59   
66  1783  HÝst Cathrine  2004  NYBORG  0406AM  25 m  38.81   
67  1746  Jervelund Lśrke  2007  VEJLE  0772AE  25 m  38.94   
68  1789  Vad Eszter  2007  NYBORG  0716AK  25 m  41.22   
69  1731  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  41.62   
70  1906  Timmermand Lea  2008  ESBJERG  0826AE  25 m  44.50   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
5_S
LÝb 5, 100m BrystsvÝmning Herrer 
 
Sponsor: Earth Control 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1917  Johannessen Frans  1992  ESBJERG  9277AB  25 m  1:00.28   
1985  JÝrgensen Jacob M.  1997  KVIK  9737AB  25 m  1:00.93   
2021  Hallenborg Oliver  2002  H2Odense  0243AA  25 m  1:03.41   
1857  LÝnborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  1:03.77   
1876  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  25 m  1:04.46   
2062  Fuglsang Gustav FlÝche  2002  SILKEBORG  0239AL  25 m  1:04.98   
1737  Christensen Jacob  2002  VEJLE  0265AG  25 m  1:05.06   
1984  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  25 m  1:05.72   
1738  Jensen Jeppe Vestergaard  2001  VEJLE  0121AH  25 m  1:06.03   
10  2072  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  1:06.17   
11  1989  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  1:06.26   
12  1705  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  25 m  1:06.31   
13  1716  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  25 m  1:07.27   
14  1747  SÝrensen Mads  2001  VEJLE  0139AF  25 m  1:07.73   
15  2065  Elling Frederik VenÝ  2003  SILKEBORG  0339AD  25 m  1:09.24   
16  2004  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:10.06   
17  1762  Schaarup Sune  2003  VEJLE  0359AG  25 m  1:10.25   
18  1755  Fenger Oliver  2003  VEJLE  0303AO  50 m  1:11.07   
19  1775  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  25 m  1:11.42   
20  1770  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  VEJLE  0499AC  25 m  1:11.79   
21  1953  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  25 m  1:12.17   
22  1835  Pilgaard Nikolaj  2004  HOLSTEBRO  0413AH  25 m  1:12.43   
23  2046  Thulstrup Lasse  2004  KOLDING  0489AB  25 m  1:12.49   
24  1873  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  25 m  1:13.81   
25  2044  Olsen Asger Als  2004  KOLDING  0461AJ  50 m  1:15.46   
26  1929  Falk Malte Lyck  2003  DELTA  0337AR  50 m  1:20.70   
27  1700  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  50 m  1:22.24   
28  1893  Marschall Magnus  2005  ESBJERG  0519AK  25 m  1:24.00   
29  2040  Londero Oliver  2004  H2Odense  0451AQ  50 m  1:24.33   
30  1895  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  1:29.89   
31  1750  Elkjśr Marius Toustrup  2007  VEJLE  0701AB  50 m  1:30.27   
32  1760  Funder Sofus  2005  VEJLE  0543AL  50 m  1:36.04   
33  1812  Hansen Tobias  2005  NYBORG  0531AK  25 m  1:37.99   
34  1757  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  1:40.15   
35  1894  Iversen Sigurd Salskov  2006  ESBJERG  0637AL  25 m  1:40.19   
36  1902  HŚgensen Oscar  2008  ESBJERG  0837AG  25 m  1:50.05   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
6_S
LÝb 6, 100m BrystsvÝmning Damer 
 
Sponsor: Earth Control 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1915  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  25 m  1:08.43   
1767  Egerup Emilie  2003  VEJLE  0316AW  25 m  1:10.43   
1991  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  1:11.40   
2060  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  1:11.48   
1711  Hougaard Maiken  2002  AGF  0282AM  25 m  1:11.84   
1983  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  1:11.85   
1878  Andersen Amalie StaghÝj  2004  ESBJERG  0466AK  50 m  1:12.11   
1872  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  1:12.77   
1730  Godt Annika Hausgaard  2003  VEJLE  0306AE  25 m  1:13.55   
10  1745  Jensen Louise SjÝrup  2003  VEJLE  0322AG  25 m  1:14.02   
11  1951  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  1:15.60   
12  1932  Asmussen Mathilde Thy  2004  DELTA  0426AT  25 m  1:15.80   
13  1768  Bagge Caroline GÝttrup  2003  VEJLE  0322AB  25 m  1:16.52   
14  1742  HŁlsen Kristine  2002  VEJLE  0286AH  25 m  1:16.77   
15  1881  Jensen Marie Zou  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  1:17.68   
16  1703  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  25 m  1:18.11   
17  1952  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  1:18.40   
18  1729  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  25 m  1:18.82   
19  1758  Holme Sofie Dyg  2005  VEJLE  0598AO  25 m  1:19.43   
20  2037  Nygaard Emma  2005  H2Odense  0538AR  25 m  1:19.54   
21  1839  Carlquist Clara  2003  GENTOFTE  0314AN  25 m  1:19.62   
22  1884  Jensen Natalie Da Silva  2004  ESBJERG  0462AM  25 m  1:19.81   
23  1785  Ammentorp Barbara  2003  NYBORG  0354AW  25 m  1:19.89   
24  1950  Romanski Freja  2003  AALBORG  0308AI  25 m  1:20.51   
25  1709  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  25 m  1:21.69   
26  2053  Hansen Frederikke Skau  2002  KOLDING  0204AJ  25 m  1:21.75   
27  2033  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  H2Odense  0536AH  25 m  1:21.82   
28  2067  Lundahl Nanna BÝgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  1:22.14   
29  1957  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  25 m  1:22.26   
30  1841  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  25 m  1:23.67   
31  2071  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  1:24.06   
32  1774  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  25 m  1:24.37   
33  1756  Laursen Sarah  2007  VEJLE  0798AD  25 m  1:24.98   
34  1852  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:25.38   
35  1771  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m  1:26.10   
36  1900  Gregersen Astrid  2005  ESBJERG  0508AS  25 m  1:27.61   
37  2075  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  25 m  1:28.26   
38  1891  Glśsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  1:28.71   
39  1978  SÝrensen Sofie Skovgaard  2004  ST-NEPTUN  0418AV  25 m  1:28.75   
40  2019  Gombos Nora  2006  SōNDERBORG  0646AS  25 m  1:31.63   
41  1818  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  25 m  1:31.96   
42  1892  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  1:32.89   
43  1934  Madsen Sophie MÝller  2005  DELTA  0536BA  25 m  1:34.14   
44  1909  Kjems Rosa Ella  2008  ESBJERG  0882AH  25 m  1:37.49   
45  1903  MacArtney Olivia  2008  ESBJERG  0892AH  25 m  1:38.86   
46  2012  Damgaard Anna Emilie  2006  SōNDERBORG  0654AL  25 m  1:41.25   
47  1910  SÝe Sofie Barack  2008  ESBJERG  0836AE  25 m  2:00.35   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
7_S
LÝb 7, 50m RygsvÝmning Herrer 
 
Sponsor: Klubmodul.dk 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1863  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  25.46   
1994  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  25 m  25.89   
1700  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  25 m  25.93   
1853  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  25 m  26.30   
1919  Abel Martin H.  2001  ESBJERG  0197AF  25 m  26.51   
1710  Hjort David  2000  AGF  0009AI  25 m  26.59   
1990  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  26.71   
1888  Kjśr Jonas  2003  ESBJERG  0341AA  25 m  27.06   
1914  JÝrgensen Christian Holm  1999  ESBJERG  9973AK  25 m  27.52   
10  1982  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  25 m  27.75   
11  1747  SÝrensen Mads  2001  VEJLE  0139AF  25 m  28.02   
12  1833  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  25 m  28.22   
13  2030  Petersen Mikkel Podiss  2002  H2Odense  0265AE  25 m  28.28   
14  2006  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  28.42   
15  1724  Brunsgaard Thor  2003  AGF  0383AP  50 m  28.66   
16  1738  Jensen Jeppe Vestergaard  2001  VEJLE  0121AH  25 m  28.77   
17  1715  Kjśrgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  25 m  28.87   
18  2032  Stahl Gustav  2002  H2Odense  0245AM  25 m  28.94   
19  1723  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  50 m  29.32   
20  1955  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  25 m  29.61   
21  2066  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  25 m  29.86   
22  1961  Frost Oliver NÝrgaard  2002  AALBORG  0299AL  25 m  29.89   
23  2069  Riisgaard Jens  2000  SILKEBORG  0029AB  25 m  29.91   
24  2054  Jensen Jacob Schelde  2001  KOLDING  0125AJ  25 m  30.25   
25  2031  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  25 m  30.48   
26  1956  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  25 m  30.50   
27  1879  Knudsen Jonas Krammer  2003  ESBJERG  0345AF  25 m  30.54   
28  2051  Hansen Nichlas Nordlund  2004  KOLDING  0441AI  25 m  31.54   
29  1775  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  25 m  31.74   
30  1726  Kronborg Andreas  2002  VEJLE  0229AS  50 m  32.26   
31  2070  Togsverd Emil  2005  SILKEBORG  0577AE  25 m  32.75   
32  1941  Andersen Matti  2005  BR∆DSTRUP  0583AL  25 m  33.33   
33  2062  Fuglsang Gustav FlÝche  2002  SILKEBORG  0239AL  25 m  33.40   
34  1976  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  34.22   
35  1803  Sandison Mathias Lykke  2007  NYBORG  0797AA  25 m  34.32   
36  1807  Stadnicki Piotr  2004  NYBORG  0439AN  25 m  34.95   
37  1899  Gregersen Hjalte  2008  ESBJERG  0887AB  25 m  39.17   
38  1765  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  40.15   
39  1787  Christiansen Lukas Skov  2005  NYBORG  0539AM  25 m  42.29   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
8_S
LÝb 8, 50m RygsvÝmning Damer 
 
Sponsor: Klubmodul.dk 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1992  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  28.26   
1995  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  28.36   
1913  Eggertsen Melanie  2002  ESBJERG  0232AI  25 m  28.76   
1854  Bisgaard Alberte V.  2003  GENTOFTE  0336AK  25 m  29.42   
1743  Hededal Line J. V.  2001  VEJLE  0186AG  25 m  29.53   
1862  RindshÝj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  25 m  29.54   
1981  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  25 m  29.81   
1855  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  30.02   
1733  Andersen Cecilie B.  2001  VEJLE  0116AI  25 m  30.15   
10  1856  ōstergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  30.50   
11  1832  Bach Isabella Rosendahl  2002  HOLSTEBRO  0296AG  25 m  30.67   
12  2029  KlŁver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  25 m  30.71   
13  1954  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  30.73   
14  1841  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  25 m  30.82   
15  1944  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  25 m  30.83   
16  2061  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  25 m  31.17   
17  1702  Christensen Marie  2002  AGF  0272AI  25 m  31.35   
18  2025  Bui My Phuong  2003  H2Odense  0322AS  25 m  31.49   
19  1887  Weide Kathrine  2004  ESBJERG  0402AO  25 m  31.94   
20  1980  Rasmussen Freja RÝjkjśr  2004  ST-NEPTUN  0496AD  25 m  32.02   
21  1847  Soelberg Malou  2004  GENTOFTE  0438AE  25 m  32.04   
22  2086  Solsvik Linnea  2006  Vestkant    25 m  32.36   
23  1837  Andersen Viola Demuth  2003  GENTOFTE  0316AI  25 m  32.56   
24  1844  Schou Amalie  2003  GENTOFTE  0394AC  25 m  32.59   
25  1870  MÝller Anna Bjerrum  2004  ESBJERG  0436AL  25 m  32.61   
26  2050  Petersen Melanie  2004  KOLDING  0414AN  25 m  32.63   
27  1973  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  25 m  32.66   
28  1712  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  25 m  32.87   
29  1734  Hingebjerg Cecilie  2004  VEJLE  0414AD  25 m  32.90   
30  1740  Jensen Kathrine Sofie  2003  VEJLE  0352AC  25 m  32.94   
31  1931  NÝrgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  25 m  33.08   
32  1993  Hansen Sarah Sirek  2003  KVIK  0352AB  25 m  33.22   
33  2028  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  H2Odense  9722AO  25 m  33.36   
34  1948  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  25 m  33.37   
35  1930  Kristensen Karoline  2004  DELTA  0438AO  25 m  33.38   
36  2043  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  25 m  33.41   
37  1937  Stoltenhoff Katrine  2006  BR∆DSTRUP  0672AM  25 m  33.45   
38  1957  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  25 m  33.53   
39  1958  Bśrentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  25 m  33.56   
40  1877  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  25 m  33.58   
41  1761  Kronborg Sophie  2005  VEJLE  0532AU  25 m  33.65   
42  1960  Kristensen Karoline L.  2003  AALBORG  0326AQ  25 m  33.69   
43  2063  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  33.75   
44  1735  Moberg Emilie  2005  VEJLE  0534AI  25 m  33.97   
45  1942  Rasmussen Annemone  2006  BR∆DSTRUP  0674AC  25 m  34.04   
46  2049  Kornum-Svensson Nicoline  2005  KOLDING  0548AG  25 m  34.09   
47  1999  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  34.32   
48  1946  Hassing Astrid Marie  2004  AALBORG  0494AM  25 m  34.44   
49  2005  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  34.47   
50  2055  Hansen Sarah  2005  KOLDING  0538AQ  25 m  34.73   
51  1883  Mischorr Mathilde Hedekśr  2005  ESBJERG  0522AS  25 m  34.75   
52  1884  Jensen Natalie Da Silva  2004  ESBJERG  0462AM  25 m  35.12   
53  1974  BrÝndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  35.26   
54  2017  Fink Julie  2001  SōNDERBORG  0124AP  25 m  35.58   
55  1783  HÝst Cathrine  2004  NYBORG  0406AM  25 m  35.69   
56  1739  MÝller Julie Guldmann  2007  VEJLE  0782AI  25 m  36.68   
57  1979  MÝller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  36.80   
58  1820  FalkenstrÝm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  36.88   
59  1933  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  25 m  37.12   
60  1938  HarpÝth Stella  2006  BR∆DSTRUP  0656AH  25 m  37.57   
61  2034  Stilund Mathilde  2005  H2Odense  0556AH  25 m  38.19   
62  1975  Hornbśk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  25 m  38.43   
63  1968  Mikkelsen Freya  2005  ST-NEPTUN  0504AV  25 m  38.60   
64  1805  Seirup Nina  2005  NYBORG  0566AN  50 m  39.55   
65  1939  Augustesen Sille  2008  BR∆DSTRUP  0824AB  25 m  40.01   
66  1771  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m  40.72   
67  1908  Thorup Marie  2006  ESBJERG  0692AR  25 m  41.53   
68  1809  Qvist Sarah  2007  NYBORG  0794AO  25 m  41.87   
69  1806  Cailho Oceane  2008  NYBORG  0866AF  25 m  42.38   
70  1903  MacArtney Olivia  2008  ESBJERG  0892AH  25 m  42.62   
71  1815  FalkenstrÝm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  25 m  43.70   
72  1910  SÝe Sofie Barack  2008  ESBJERG  0836AE  25 m  44.11   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
9_S
LÝb 9, 200m Medley Herrer 
 
Sponsor: Earth Control 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1917  Johannessen Frans  1992  ESBJERG  9277AB  25 m  1:58.93   
1985  JÝrgensen Jacob M.  1997  KVIK  9737AB  25 m  1:59.85   
1918  Gadgaard Mikkel  1999  ESBJERG  9923AA  25 m  1:59.90   
1728  Hansen Andreas  2000  VEJLE  0089AH  25 m  2:01.85   
1989  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  2:06.37   
1748  Holme Magnus Dyg  2002  VEJLE  0205AG  25 m  2:06.98   
1888  Kjśr Jonas  2003  ESBJERG  0341AA  25 m  2:08.00   
1986  KÝhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  2:08.80   
1755  Fenger Oliver  2003  VEJLE  0303AO  25 m  2:10.46   
10  1831  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  25 m  2:12.02   
11  2038  Nygaard Victor  2003  H2Odense  0361AH  50 m  2:12.58   
12  1987  JÝrgensen Jonas M.  2001  KVIK  0193AA  25 m  2:12.86   
13  1727  BjÝrn Alexander L.  2003  VEJLE  0389AH  25 m  2:13.11   
14  2082  Bjartland Andreas Getz  2003  Vestkant    25 m  2:13.27   
15  1865  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  50 m  2:13.59   
16  1725  Fenger Alexander  1999  VEJLE  9925AT  25 m  2:14.26   
17  1912  Holm Mads  1998  ESBJERG  9837AC  25 m  2:14.27   
18  1836  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  2:14.47   
19  2021  Hallenborg Oliver  2002  H2Odense  0243AA  25 m  2:15.37   
20  1713  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  25 m  2:15.79   
21  1921  BostrŲm Tobias  2002  ESBJERG  0295AG  25 m  2:16.97   
22  1875  Pedersen Aske Sommerlund  2003  ESBJERG  0393AJ  25 m  2:17.48   
23  1928  Jensen Daniel  2001  DELTA  0119AH  25 m  2:17.88   
24  1945  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  25 m  2:17.94   
25  2030  Petersen Mikkel Podiss  2002  H2Odense  0265AE  25 m  2:18.23   
26  2001  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  2:18.25   
27  1990  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  2:18.27   
28  1721  Rasmussen Nicklas  1997  AGF  9799AR  50 m  2:18.88   
29  2003  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  2:18.96   
30  1697  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  2:18.97   
31  1861  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  2:19.70   
32  1873  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  25 m  2:21.62   
33  1882  Nielsen Mathias Marbśk  2004  ESBJERG  0435AE  25 m  2:21.64   
34  1762  Schaarup Sune  2003  VEJLE  0359AG  25 m  2:21.84   
35  1885  Svenningsen Tobias  2003  ESBJERG  0333AI  25 m  2:23.01   
36  1737  Christensen Jacob  2002  VEJLE  0265AG  25 m  2:24.45   
37  1778  MajgŚrd Thor  2005  VEJLE  0503AI  25 m  2:25.29   
38  2035  Bech Mathias  1996  H2Odense  9633AQ  50 m  2:26.63   
39  1953  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  25 m  2:28.63   
40  2068  Hansen Kasper  2004  SILKEBORG  0433AG  25 m  2:29.01   
41  2044  Olsen Asger Als  2004  KOLDING  0461AJ  25 m  2:29.93   
42  1845  SkinhÝj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  25 m  2:31.60   
43  1838  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  50 m  2:32.94   
44  1706  Have SÝren  2004  AGF  0449AE  50 m  2:34.51   
45  1998  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  2:35.00   
46  1752  Kromann Max Venborg  2005  VEJLE  0571AE  25 m  2:36.59   
47  1871  Drachmann Alexander  2005  ESBJERG  0567AF  25 m  2:37.21   
48  1750  Elkjśr Marius Toustrup  2007  VEJLE  0701AB  25 m  2:38.01   
49  1772  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  25 m  2:39.38   
50  1895  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  2:40.58   
51  1779  Poulsen Tobias Holt  2005  VEJLE  0511AE  25 m  2:41.20   
52  1893  Marschall Magnus  2005  ESBJERG  0519AK  25 m  2:41.74   
53  1753  Hartmann Moritz  2007  VEJLE  0763AA  25 m  2:43.84   
54  1889  SÝrensen Erik Hauge  2007  ESBJERG  0779AC  25 m  2:44.82   
55  1766  Olsen Nikolai Uekermann  2006  VEJLE  0655AF  25 m  2:45.80   
56  1814  MŁhring Oskar  2006  NYBORG  0679AD  25 m  2:46.20   
57  1764  Pedersen Toke ōstergaard  2007  VEJLE  0731AL  25 m  2:48.43   
58  1970  Larsen Mads Rager  2005  ST-NEPTUN  0585AO  25 m  2:49.36   
59  1896  Madsen Frederik MÝhring  2007  ESBJERG  0713AD  25 m  2:52.69   
60  1971  Laursen Andreas  2006  ST-NEPTUN  0613AM  25 m  2:55.84   
61  1890  Timmermand Jacob  2006  ESBJERG  0617AL  25 m  2:56.32   
62  1894  Iversen Sigurd Salskov  2006  ESBJERG  0637AL  25 m  2:56.32   
63  1760  Funder Sofus  2005  VEJLE  0543AL  25 m  2:59.60   
64  1802  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  25 m  3:00.12   
65  1940  Andersen Magne  2007  BR∆DSTRUP  0787AD  25 m  3:03.67   
66  1943  Fevre Malthe Le  2008  BR∆DSTRUP  0869AE  25 m  3:05.32   
67  1907  Neuber Malte  2007  ESBJERG  0765AF  25 m  3:09.07   
68  1757  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  3:11.76   
69  1763  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  3:12.60   
70  1794  Palm Johan Lundsgaard  2008  NYBORG  0877AB  50 m  3:18.65   
71  1810  Kingo Sebastian  2006  NYBORG  0633AF  25 m  3:23.53   
72  1902  HŚgensen Oscar  2008  ESBJERG  0837AG  25 m  3:26.12   
73  1791  Memborg Frey Nielsen  2010  NYBORG  1015AA  25 m  3:26.86   
74  1786  Vaarning Adrian  2007  NYBORG  0781AB  50 m  3:29.99   
75  1793  Eskildsen Gilbert  2008  NYBORG  0839AD  25 m  3:40.71   
76  1788  Vaarning Danilo  2009  NYBORG  0935AA  25 m  3:44.10   
77  1784  Jensen Bertram Poser  2008  NYBORG  0867AB  25 m  3:50.18   
78  1816  Carlsen Hjalte MÝller  2008  NYBORG  0889AD  25 m  4:29.36   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
10_S
LÝb 10, 200m Medley Damer 
 
Sponsor: Earth Control 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1995  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  2:11.95   
1991  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  2:13.49   
1834  Bach Helena Rosendahl  2000  HOLSTEBRO  0074AM  25 m  2:14.51   
1866  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  25 m  2:18.91   
1701  Borgensgaard Mia  2003  AGF  0368AT  50 m  2:19.14   
1878  Andersen Amalie StaghÝj  2004  ESBJERG  0466AK  25 m  2:19.86   
1949  Romanski Fenja  2005  AALBORG  0598AH  25 m  2:21.38   
1988  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  25 m  2:21.64   
1759  Petersen Sofie Theophil  2003  VEJLE  0312AH  25 m  2:21.76   
10  1862  RindshÝj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  25 m  2:21.78   
11  1730  Godt Annika Hausgaard  2003  VEJLE  0306AE  25 m  2:22.81   
12  1996  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  25 m  2:22.83   
13  1983  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  2:23.13   
14  1855  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  2:23.47   
15  2027  Petersen Emilie Podiss  2004  H2Odense  0404AO  25 m  2:23.48   
16  1745  Jensen Louise SjÝrup  2003  VEJLE  0322AG  25 m  2:26.21   
17  1959  BrÝgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  50 m  2:27.25   
18  1859  Helmark Cecilie CarÝe  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  2:27.35   
19  1744  Hvarre Louise  2001  VEJLE  0156AN  25 m  2:27.72   
20  1704  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  50 m  2:27.98   
21  1913  Eggertsen Melanie  2002  ESBJERG  0232AI  25 m  2:28.02   
22  1767  Egerup Emilie  2003  VEJLE  0316AW  25 m  2:28.25   
23  1915  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  25 m  2:28.29   
24  1874  Glargaard Christina M.  2004  ESBJERG  0428AC  25 m  2:28.47   
25  1839  Carlquist Clara  2003  GENTOFTE  0314AN  25 m  2:29.19   
26  2022  Andersen Nikoline  2003  H2Odense  0368AR  25 m  2:29.22   
27  1951  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  2:29.89   
28  2016  Jensen Ellen  2005  SōNDERBORG  0546AF  25 m  2:29.98   
29  2036  Ellehus Freya  2000  H2Odense  0076AJ  25 m  2:30.27   
30  2052  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  25 m  2:30.40   
31  1800  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  2:30.54   
32  2087  Nilsen Leah Emilie Stensaker  2006  Vestkant    25 m  2:30.79   
33  2067  Lundahl Nanna BÝgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  2:31.02   
34  2026  Skjoldborg Maibritt  2002  H2Odense  0284AO  25 m  2:31.92   
35  2029  KlŁver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  50 m  2:32.72   
36  1972  Rasmussen Katrine Kruse  2004  ST-NEPTUN  0478AV  25 m  2:33.63   
37  1952  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  2:34.10   
38  2048  Piihl Victoria Frśhr  2005  KOLDING  0598AJ  25 m  2:34.14   
39  2074  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  25 m  2:35.73   
40  1754  Dyrman Nicoline  2004  VEJLE  0446AM  25 m  2:36.15   
41  1817  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  25 m  2:36.33   
42  1886  Underbjerg Victoria  2004  ESBJERG  0448AK  25 m  2:36.76   
43  2043  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  25 m  2:36.90   
44  1932  Asmussen Mathilde Thy  2004  DELTA  0426AT  25 m  2:37.25   
45  1711  Hougaard Maiken  2002  AGF  0282AM  50 m  2:38.02   
46  1880  Poulsen Katrine Bech  2004  ESBJERG  0458AI  25 m  2:38.05   
47  1851  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  2:38.59   
48  2002  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:39.01   
49  1881  Jensen Marie Zou  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  2:40.41   
50  2056  Kristensen Karla  2005  KOLDING  0516AC  25 m  2:41.45   
51  1712  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  25 m  2:42.18   
52  1808  JÝrgensen Randi  2002  NYBORG  0286AR  25 m  2:42.19   
53  2064  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  25 m  2:42.48   
54  2083  Plassen Anna Victoria  2005  Vestkant    25 m  2:43.58   
55  1777  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  25 m  2:46.31   
56  2071  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  2:46.44   
57  1774  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  25 m  2:47.63   
58  2018  HellesÝe Karoline  2006  SōNDERBORG  0678AQ  25 m  2:48.73   
59  1776  Nielsen Sofie Karlov  2007  VEJLE  0704AN  25 m  2:51.68   
60  2013  Andersen Anna Mai  2006  SōNDERBORG  0622AR  25 m  2:54.23   
61  2019  Gombos Nora  2006  SōNDERBORG  0646AS  25 m  2:55.81   
62  2088  Walmar Ane  2007  ST-NEPTUN  0746AS  50 m  2:56.09   
63  1891  Glśsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  2:56.12   
64  2020  Johansen Sofie Damm  2006  SōNDERBORG  0698AQ  25 m  2:57.64   
65  2055  Hansen Sarah  2005  KOLDING  0538AQ  25 m  2:58.60   
66  1746  Jervelund Lśrke  2007  VEJLE  0772AE  25 m  3:03.40   
67  1892  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  3:05.29   
68  1741  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  3:08.38   
69  1795  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m  3:11.42   
70  1909  Kjems Rosa Ella  2008  ESBJERG  0882AH  25 m  3:12.19   
71  1731  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  3:14.02   
72  1790  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m  3:14.63   
73  1797  Rasmussen Laura  2005  NYBORG  0538AZ  25 m  3:16.97   
74  1736  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  3:17.21   
75  1809  Qvist Sarah  2007  NYBORG  0794AO  25 m  3:28.99   
76  1789  Vad Eszter  2007  NYBORG  0716AK  25 m  3:29.24   
77  1792  MŁhring Frida Steen  2009  NYBORG  0938AA  25 m  3:47.47   
78  1906  Timmermand Lea  2008  ESBJERG  0826AE  25 m  3:47.49   
79  1796  VÝlund Katrine  2008  NYBORG  0894AG  50 m     
80  1813  MŁhring Nanna Steen  2009  NYBORG  0928AA  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
11_S
LÝb 11, 1500m FrisvÝmning Herrer 
 
Sponsor: Enoch Show Production 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2079  Olsen Tobias Moen  2002  Vestkant    25 m  15:26.09   
1857  LÝnborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  15:29.86   
2007  Rasmussen Christian  1998  KVIK  9867AF  25 m  15:31.50   
2014  Kristiansen Christopher  2000  SōNDERBORG  0045AR  25 m  15:54.05   
1920  Mose Jakob  2000  ESBJERG  0029AF  25 m  15:56.62   
2081  Ramsvik Andreas  2003  Vestkant    25 m  16:03.48   
2004  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  16:44.61   
1860  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  50 m  16:52.37   
1864  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  17:09.90   
10  2046  Thulstrup Lasse  2004  KOLDING  0489AB  50 m  17:57.19   
11  2015  Neumann Emil  2004  SōNDERBORG  0465AH  25 m  18:04.25   
12  1969  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  25 m  18:51.17   
13  2039  Kristiansen Mathias E.  2004  H2Odense  0445AQ  50 m  19:08.19   
14  1947  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
12_S
LÝb 12, 1500m FrisvÝmning Damer 
 
Sponsor: Enoch Show Production 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2023  Baraviec Cecilie  2000  H2Odense  0016AB  25 m  17:50.15   
2053  Hansen Frederikke Skau  2002  KOLDING  0204AJ  25 m  18:08.41   
1742  HŁlsen Kristine  2002  VEJLE  0286AH  25 m  18:33.57   
2083  Plassen Anna Victoria  2005  Vestkant    25 m  18:44.26   
2087  Nilsen Leah Emilie Stensaker  2006  Vestkant    25 m  18:47.08   
2008  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  18:48.32   
2000  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  20:17.02   
1948  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
13_S
LÝb 13, 4X100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1692  Esbjerg SvÝmmklub 1  1993  ESBJERG    50 m  3:57.00   
1684  Kvik 1  1993  KVIK    50 m  3:58.59   
1707  Agf Herrer 1  1993  AGF    50 m  3:59.50   
1665  Esv 1  1993  VEJLE    50 m  4:01.30   
1693  K-SÝlv 1  1993  ESBJERG    50 m  4:02.09   
1685  Kvik 2  1993  KVIK    50 m  4:02.46   
1680  H2Odense 1  1993  H2Odense    50 m  4:09.89   
1677  Ssk 1  1993  SILKEBORG    50 m  4:11.00   
1694  K-SÝlv 2  1993  ESBJERG    50 m  4:12.99   
10  1666  Esv 2  1993  VEJLE    50 m  4:13.00   
11  1708  Agf Herrer 2  1993  AGF    50 m  4:15.50   
12  1688  Aalborg 1  1993  AALBORG    50 m  4:18.22   
13  1675  Gentofte Herrer 1  1993  GENTOFTE    50 m  4:20.00   
14  1689  Aalborg 2  1993  AALBORG    50 m  4:28.22   
15  2057  Kolding Drenge 1  2004  KOLDING    50 m  4:36.02   
16  1681  H2Odense 2  1993  H2Odense    50 m  4:36.48   
17  1672  Esv Ňrgang Drenge 1  2005  VEJLE    50 m  5:10.00   
18  1673  Esv Ňrgang Drenge 2  1993  VEJLE    50 m  5:30.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
14_S
LÝb 14, 4X100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1686  Kvik 1  1996  KVIK    50 m  4:19.91   
1692  Esbjerg SvÝmmklub 1  1993  ESBJERG    50 m  4:23.00   
1665  Esv 1  1993  VEJLE    50 m  4:27.50   
1676  Gentofte Damer 1  1996  GENTOFTE    50 m  4:29.00   
1690  Aalborg 1  1996  AALBORG    50 m  4:31.22   
1693  K-SÝlv 1  1993  ESBJERG    50 m  4:32.00   
1698  Agf Damer 1  1996  AGF    50 m  4:32.20   
1678  Ssk 1  1996  SILKEBORG    50 m  4:33.00   
1683  H2Odense 1  1996  H2Odense    50 m  4:34.09   
10  1687  Kvik 2  1996  KVIK    50 m  4:34.69   
11  1694  K-SÝlv 2  1993  ESBJERG    50 m  4:38.00   
12  1691  Aalborg 2  1996  AALBORG    50 m  4:41.22   
13  1666  Esv 2  1993  VEJLE    50 m  4:41.50   
14  1699  Agf Damer 2  1996  AGF    50 m  4:44.20   
15  2059  Kolding Piger 1  2004  KOLDING    50 m  4:45.93   
16  1674  Delta Devils  1996  DELTA    50 m  4:47.53   
17  1682  H2Odense 2  1996  H2Odense    50 m  4:55.96   
18  1679  Ssk 2  1996  SILKEBORG    50 m  4:57.00   
19  1667  Esv 3  1993  VEJLE    50 m  4:59.99   
20  2058  Kolding Piger 2  2004  KOLDING    50 m  5:01.58   
21  1780  Esv Ňrgang 1  2007  VEJLE    50 m  5:56.91   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
15_S
LÝb 15, 50m BrystsvÝmning Herrer 
 
Sponsor: CampusVejle Sportcollege 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1917  Johannessen Frans  1992  ESBJERG  9277AB  25 m  27.52   
1863  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  28.58   
1857  LÝnborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  28.79   
2021  Hallenborg Oliver  2002  H2Odense  0243AA  25 m  29.08   
1918  Gadgaard Mikkel  1999  ESBJERG  9923AA  50 m  29.16   
2038  Nygaard Victor  2003  H2Odense  0361AH  25 m  29.46   
1984  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  25 m  29.82   
1876  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  25 m  29.90   
1737  Christensen Jacob  2002  VEJLE  0265AG  25 m  29.96   
10  2062  Fuglsang Gustav FlÝche  2002  SILKEBORG  0239AL  25 m  30.06   
11  1705  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  25 m  30.49   
12  1716  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  25 m  30.55   
13  2072  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  30.81   
14  1738  Jensen Jeppe Vestergaard  2001  VEJLE  0121AH  25 m  30.82   
15  2065  Elling Frederik VenÝ  2003  SILKEBORG  0339AD  25 m  31.13   
16  1836  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  31.22   
17  1914  JÝrgensen Christian Holm  1999  ESBJERG  9973AK  25 m  31.24   
18  2031  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  25 m  31.61   
19  1885  Svenningsen Tobias  2003  ESBJERG  0333AI  25 m  32.04   
20  2001  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  32.14   
21  2003  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  32.24   
22  1762  Schaarup Sune  2003  VEJLE  0359AG  25 m  32.44   
23  1725  Fenger Alexander  1999  VEJLE  9925AT  50 m  32.53   
24  1749  Elkjśr Malthe  2003  VEJLE  0367AF  50 m  32.91   
25  2032  Stahl Gustav  2002  H2Odense  0245AM  25 m  32.97   
26  2046  Thulstrup Lasse  2004  KOLDING  0489AB  25 m  33.05   
27  1879  Knudsen Jonas Krammer  2003  ESBJERG  0345AF  50 m  33.14   
28  1770  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  VEJLE  0499AC  25 m  33.22   
29  1715  Kjśrgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  25 m  33.46   
30  1953  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  25 m  33.64   
31  1838  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  25 m  33.92   
32  1882  Nielsen Mathias Marbśk  2004  ESBJERG  0435AE  25 m  33.92   
33  1726  Kronborg Andreas  2002  VEJLE  0229AS  25 m  33.98   
34  1873  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  25 m  34.07   
35  1929  Falk Malte Lyck  2003  DELTA  0337AR  25 m  34.42   
36  2066  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  25 m  34.51   
37  2044  Olsen Asger Als  2004  KOLDING  0461AJ  25 m  34.77   
38  1955  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  25 m  34.82   
39  1845  SkinhÝj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  25 m  34.91   
40  1803  Sandison Mathias Lykke  2007  NYBORG  0797AA  25 m  34.93   
41  2045  Danilkin Vania  2004  KOLDING  0419AO  50 m  35.79   
42  1706  Have SÝren  2004  AGF  0449AE  50 m  35.99   
43  2040  Londero Oliver  2004  H2Odense  0451AQ  25 m  36.62   
44  1848  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  25 m  36.87   
45  1969  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  25 m  36.91   
46  1976  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  36.99   
47  1751  Christensen Martin  2006  VEJLE  0601AH  25 m  37.29   
48  1905  Jessen Markus  2003  ESBJERG  0329AN  50 m  37.95   
49  1895  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  38.43   
50  1893  Marschall Magnus  2005  ESBJERG  0519AK  25 m  39.00   
51  2070  Togsverd Emil  2005  SILKEBORG  0577AE  25 m  39.71   
52  1753  Hartmann Moritz  2007  VEJLE  0763AA  25 m  39.84   
53  1835  Pilgaard Nikolaj  2004  HOLSTEBRO  0413AH  25 m  40.21   
54  1807  Stadnicki Piotr  2004  NYBORG  0439AN  25 m  40.32   
55  1896  Madsen Frederik MÝhring  2007  ESBJERG  0713AD  25 m  41.25   
56  1894  Iversen Sigurd Salskov  2006  ESBJERG  0637AL  25 m  43.91   
57  1760  Funder Sofus  2005  VEJLE  0543AL  25 m  44.53   
58  1812  Hansen Tobias  2005  NYBORG  0531AK  25 m  44.96   
59  1757  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  46.43   
60  1901  Grene Noah Junior  2008  ESBJERG  0823AE  25 m  46.61   
61  1763  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  46.80   
62  1943  Fevre Malthe Le  2008  BR∆DSTRUP  0869AE  25 m  47.01   
63  1810  Kingo Sebastian  2006  NYBORG  0633AF  25 m  47.75   
64  1787  Christiansen Lukas Skov  2005  NYBORG  0539AM  25 m  50.51   
65  1794  Palm Johan Lundsgaard  2008  NYBORG  0877AB  25 m  52.65   
66  1902  HŚgensen Oscar  2008  ESBJERG  0837AG  25 m  55.94   
67  1801  Stokholm Martin  2007  NYBORG  0719AM  25 m  59.17   
68  1798  Olesen Lauritz HÝybye  2009  NYBORG  0915AA  50 m  1:03.24   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
16_S
LÝb 16, 50m BrystsvÝmning Damer 
 
Sponsor: CampusVejle Sportcollege 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1991  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  32.26   
1915  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  50 m  32.32   
1983  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  32.66   
2060  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  33.37   
1767  Egerup Emilie  2003  VEJLE  0316AW  50 m  33.38   
1872  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  33.54   
1711  Hougaard Maiken  2002  AGF  0282AM  25 m  34.05   
1878  Andersen Amalie StaghÝj  2004  ESBJERG  0466AK  50 m  34.29   
1988  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  25 m  34.40   
10  1932  Asmussen Mathilde Thy  2004  DELTA  0426AT  25 m  34.53   
11  1703  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  50 m  34.79   
12  2067  Lundahl Nanna BÝgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  34.93   
13  1817  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  25 m  34.95   
14  1959  BrÝgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  25 m  34.95   
15  1839  Carlquist Clara  2003  GENTOFTE  0314AN  25 m  34.96   
16  1950  Romanski Freja  2003  AALBORG  0308AI  25 m  35.02   
17  1837  Andersen Viola Demuth  2003  GENTOFTE  0316AI  50 m  35.49   
18  1754  Dyrman Nicoline  2004  VEJLE  0446AM  25 m  35.55   
19  1768  Bagge Caroline GÝttrup  2003  VEJLE  0322AB  50 m  35.62   
20  1745  Jensen Louise SjÝrup  2003  VEJLE  0322AG  50 m  35.66   
21  1840  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  25 m  35.72   
22  2036  Ellehus Freya  2000  H2Odense  0076AJ  25 m  35.82   
23  2052  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  25 m  35.83   
24  1847  Soelberg Malou  2004  GENTOFTE  0438AE  25 m  35.85   
25  1881  Jensen Marie Zou  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  35.98   
26  1951  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  50 m  36.09   
27  1758  Holme Sofie Dyg  2005  VEJLE  0598AO  25 m  36.61   
28  1846  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  50 m  36.64   
29  1957  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  25 m  36.72   
30  2037  Nygaard Emma  2005  H2Odense  0538AR  25 m  36.80   
31  1938  HarpÝth Stella  2006  BR∆DSTRUP  0656AH  25 m  36.82   
32  2034  Stilund Mathilde  2005  H2Odense  0556AH  25 m  36.96   
33  1972  Rasmussen Katrine Kruse  2004  ST-NEPTUN  0478AV  25 m  36.97   
34  1704  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  50 m  37.02   
35  2025  Bui My Phuong  2003  H2Odense  0322AS  25 m  37.31   
36  2043  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  25 m  37.33   
37  1709  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  25 m  37.44   
38  1785  Ammentorp Barbara  2003  NYBORG  0354AW  50 m  37.47   
39  1799  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  25 m  37.77   
40  1960  Kristensen Karoline L.  2003  AALBORG  0326AQ  25 m  37.84   
41  1742  HŁlsen Kristine  2002  VEJLE  0286AH  50 m  37.97   
42  2017  Fink Julie  2001  SōNDERBORG  0124AP  25 m  38.29   
43  2071  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  38.89   
44  1852  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  39.29   
45  1946  Hassing Astrid Marie  2004  AALBORG  0494AM  25 m  39.42   
46  2074  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  25 m  39.46   
47  2028  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  H2Odense  9722AO  25 m  39.60   
48  2073  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  25 m  39.67   
49  1771  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m  39.81   
50  1874  Glargaard Christina M.  2004  ESBJERG  0428AC  25 m  39.89   
51  2064  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  25 m  40.10   
52  2075  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  25 m  40.11   
53  1952  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  50 m  40.15   
54  1805  Seirup Nina  2005  NYBORG  0566AN  25 m  40.19   
55  1734  Hingebjerg Cecilie  2004  VEJLE  0414AD  25 m  40.36   
56  1978  SÝrensen Sofie Skovgaard  2004  ST-NEPTUN  0418AV  25 m  40.43   
57  1891  Glśsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  40.90   
58  1900  Gregersen Astrid  2005  ESBJERG  0508AS  25 m  40.96   
59  1809  Qvist Sarah  2007  NYBORG  0794AO  25 m  42.27   
60  1797  Rasmussen Laura  2005  NYBORG  0538AZ  50 m  42.46   
61  1939  Augustesen Sille  2008  BR∆DSTRUP  0824AB  25 m  42.93   
62  2013  Andersen Anna Mai  2006  SōNDERBORG  0622AR  25 m  42.94   
63  1892  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  43.02   
64  2020  Johansen Sofie Damm  2006  SōNDERBORG  0698AQ  25 m  44.12   
65  1818  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  50 m  44.63   
66  1741  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  44.92   
67  1903  MacArtney Olivia  2008  ESBJERG  0892AH  25 m  46.18   
68  1908  Thorup Marie  2006  ESBJERG  0692AR  25 m  46.55   
69  1790  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m  46.68   
70  1731  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  46.81   
71  2012  Damgaard Anna Emilie  2006  SōNDERBORG  0654AL  25 m  48.34   
72  1796  VÝlund Katrine  2008  NYBORG  0894AG  25 m  51.71   
73  1813  MŁhring Nanna Steen  2009  NYBORG  0928AA  25 m  56.46   
74  1792  MŁhring Frida Steen  2009  NYBORG  0938AA  25 m  59.97   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 
17_S
LÝb 17, 100m RygsvÝmning Herrer 
 
Sponsor: Vejle Idrśtsefterskole 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1863  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  55.45   
1700  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  25 m  56.25   
1728  Hansen Andreas  2000  VEJLE  0089AH  25 m  56.31   
1990  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  56.33   
1853  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  25 m  56.63   
1985  JÝrgensen Jacob M.  1997  KVIK  9737AB  25 m  57.25   
1919  Abel Martin H.  2001  ESBJERG  0197AF  25 m  57.33   
1888  Kjśr Jonas  2003  ESBJERG  0341AA  25 m  58.07   
1710  Hjort David  2000  AGF  0009AI  25 m  58.52   
10  1986  KÝhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  58.83   
11  2030  Petersen Mikkel Podiss  2002  H2Odense  0265AE  25 m  59.97   
12  1963  Schiby Thomas  2001  AALBORG  0181AF  25 m  1:00.04   
13  1748  Holme Magnus Dyg  2002  VEJLE  0205AG  25 m  1:00.29   
14  1727  BjÝrn Alexander L.  2003  VEJLE  0389AH  25 m  1:00.49   
15  1961  Frost Oliver NÝrgaard  2002  AALBORG  0299AL  25 m  1:00.72   
16  1982  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  25 m  1:00.85   
17  1861  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  1:01.22   
18  1912  Holm Mads  1998  ESBJERG  9837AC  25 m  1:01.77   
19  1831  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  25 m  1:01.84   
20  2006  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  1:01.88   
21  1945  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  25 m  1:01.99   
22  1755  Fenger Oliver  2003  VEJLE  0303AO  25 m  1:02.07   
23  1875  Pedersen Aske Sommerlund  2003  ESBJERG  0393AJ  25 m  1:02.98   
24  1747  SÝrensen Mads  2001  VEJLE  0139AF  25 m  1:03.08   
25  1955  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  25 m  1:03.95   
26  1921  BostrŲm Tobias  2002  ESBJERG  0295AG  25 m  1:04.27   
27  1723  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  50 m  1:04.88   
28  2054  Jensen Jacob Schelde  2001  KOLDING  0125AJ  25 m  1:05.13   
29  1860  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  25 m  1:05.18   
30  1705  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  25 m  1:05.26   
31  2082  Bjartland Andreas Getz  2003  Vestkant    25 m  1:05.78   
32  1956  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  25 m  1:05.96   
33  2072  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  1:06.07   
34  2004  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:08.04   
35  1750  Elkjśr Marius Toustrup  2007  VEJLE  0701AB  25 m  1:08.16   
36  2068  Hansen Kasper  2004  SILKEBORG  0433AG  25 m  1:08.27   
37  1920  Mose Jakob  2000  ESBJERG  0029AF  50 m  1:08.58   
38  1864  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  1:08.68   
39  1941  Andersen Matti  2005  BR∆DSTRUP  0583AL  25 m  1:08.80   
40  2051  Hansen Nichlas Nordlund  2004  KOLDING  0441AI  25 m  1:08.82   
41  1697  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  1:09.04   
42  1838  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  25 m  1:09.57   
43  1998  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  1:10.71   
44  1752  Kromann Max Venborg  2005  VEJLE  0571AE  25 m  1:11.34   
45  1773  Wolgast Malthe Elias  2006  VEJLE  0631AB  25 m  1:14.57   
46  1871  Drachmann Alexander  2005  ESBJERG  0567AF  25 m  1:14.65   
47  1764  Pedersen Toke ōstergaard  2007  VEJLE  0731AL  25 m  1:15.69   
48  1814  MŁhring Oskar  2006  NYBORG  0679AD  25 m  1:17.69   
49  1889  SÝrensen Erik Hauge  2007  ESBJERG  0779AC  25 m  1:21.01   
50  1751  Christensen Martin  2006  VEJLE  0601AH  25 m  1:22.29   
51  1940  Andersen Magne  2007  BR∆DSTRUP  0787AD  25 m  1:24.40   
52  1890  Timmermand Jacob  2006  ESBJERG  0617AL  25 m  1:24.45   
53  1911  Pimenta Villads Isko  2007  ESBJERG  0751AD  25 m  1:25.66   
54  1899  Gregersen Hjalte  2008  ESBJERG  0887AB  25 m  1:25.85   
55  1787  Christiansen Lukas Skov  2005  NYBORG  0539AM  25 m  1:28.67   
56  1765  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  1:29.49   
57  1757  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  1:30.19   
58  1810  Kingo Sebastian  2006  NYBORG  0633AF  25 m  1:30.21   
59  1763  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  1:31.17   
60  1802  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  25 m  1:32.38   
61  1786  Vaarning Adrian  2007  NYBORG  0781AB  50 m  1:34.85   
62  1819  Park-Nielsen Philip  2007  NYBORG  0709AM  25 m  1:35.24   
63  1791  Memborg Frey Nielsen  2010  NYBORG  1015AA  50 m  1:37.41   
64  1801  Stokholm Martin  2007  NYBORG  0719AM  25 m  1:37.82   
65  1793  Eskildsen Gilbert  2008  NYBORG  0839AD  25 m  1:39.02   
66  1784  Jensen Bertram Poser  2008  NYBORG  0867AB  25 m  1:40.23   
67  1788  Vaarning Danilo  2009  NYBORG  0935AA  25 m  1:45.68   
68  1816  Carlsen Hjalte MÝller  2008  NYBORG  0889AD  25 m  2:08.16   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
18_S
LÝb 18, 100m RygsvÝmning Damer 
 
Sponsor: Vejle Idrśtsefterskole 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1995  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  59.81   
1992  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  1:00.31   
1913  Eggertsen Melanie  2002  ESBJERG  0232AI  25 m  1:02.43   
1854  Bisgaard Alberte V.  2003  GENTOFTE  0336AK  25 m  1:03.15   
1862  RindshÝj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  25 m  1:03.26   
1981  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  25 m  1:03.26   
1949  Romanski Fenja  2005  AALBORG  0598AH  25 m  1:03.31   
1916  Nielsen Ellen  2001  ESBJERG  0168AP  25 m  1:03.38   
1897  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  25 m  1:04.12   
10  1834  Bach Helena Rosendahl  2000  HOLSTEBRO  0074AM  25 m  1:04.19   
11  2061  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  25 m  1:04.89   
12  1743  Hededal Line J. V.  2001  VEJLE  0186AG  25 m  1:04.96   
13  1733  Andersen Cecilie B.  2001  VEJLE  0116AI  25 m  1:04.99   
14  1759  Petersen Sofie Theophil  2003  VEJLE  0312AH  25 m  1:05.02   
15  1702  Christensen Marie  2002  AGF  0272AI  25 m  1:05.07   
16  1856  ōstergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  1:05.18   
17  2029  KlŁver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  25 m  1:05.32   
18  1855  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  1:05.54   
19  1859  Helmark Cecilie CarÝe  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  1:05.55   
20  1866  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  25 m  1:05.87   
21  1954  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  1:06.16   
22  1944  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  25 m  1:06.66   
23  1701  Borgensgaard Mia  2003  AGF  0368AT  25 m  1:06.87   
24  1832  Bach Isabella Rosendahl  2002  HOLSTEBRO  0296AG  25 m  1:06.96   
25  1841  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  25 m  1:07.09   
26  1887  Weide Kathrine  2004  ESBJERG  0402AO  25 m  1:07.57   
27  2033  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  H2Odense  0536AH  25 m  1:07.67   
28  1996  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  25 m  1:07.85   
29  1843  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  25 m  1:08.31   
30  1877  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  25 m  1:08.71   
31  2086  Solsvik Linnea  2006  Vestkant    25 m  1:08.80   
32  2027  Petersen Emilie Podiss  2004  H2Odense  0404AO  25 m  1:09.38   
33  2016  Jensen Ellen  2005  SōNDERBORG  0546AF  25 m  1:09.53   
34  2022  Andersen Nikoline  2003  H2Odense  0368AR  25 m  1:09.69   
35  1957  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  25 m  1:10.28   
36  1973  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  25 m  1:10.54   
37  1870  MÝller Anna Bjerrum  2004  ESBJERG  0436AL  25 m  1:10.76   
38  2050  Petersen Melanie  2004  KOLDING  0414AN  25 m  1:10.85   
39  1952  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  1:10.96   
40  2052  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  25 m  1:10.97   
41  1742  HŁlsen Kristine  2002  VEJLE  0286AH  25 m  1:11.46   
42  1712  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  25 m  1:11.68   
43  2002  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:11.68   
44  2063  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  1:11.78   
45  2043  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  25 m  1:11.83   
46  1931  NÝrgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  25 m  1:11.87   
47  1937  Stoltenhoff Katrine  2006  BR∆DSTRUP  0672AM  25 m  1:13.03   
48  2026  Skjoldborg Maibritt  2002  H2Odense  0284AO  25 m  1:13.08   
49  1761  Kronborg Sophie  2005  VEJLE  0532AU  25 m  1:13.18   
50  1883  Mischorr Mathilde Hedekśr  2005  ESBJERG  0522AS  25 m  1:13.54   
51  2049  Kornum-Svensson Nicoline  2005  KOLDING  0548AG  25 m  1:13.76   
52  1777  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  25 m  1:13.99   
53  2056  Kristensen Karla  2005  KOLDING  0516AC  25 m  1:14.00   
54  1735  Moberg Emilie  2005  VEJLE  0534AI  25 m  1:14.05   
55  1884  Jensen Natalie Da Silva  2004  ESBJERG  0462AM  25 m  1:14.08   
56  1999  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:14.15   
57  1754  Dyrman Nicoline  2004  VEJLE  0446AM  25 m  1:14.38   
58  2053  Hansen Frederikke Skau  2002  KOLDING  0204AJ  25 m  1:14.86   
59  1974  BrÝndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  1:15.19   
60  2005  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:15.26   
61  1800  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  1:15.51   
62  2017  Fink Julie  2001  SōNDERBORG  0124AP  25 m  1:15.60   
63  1851  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  1:15.69   
64  1808  JÝrgensen Randi  2002  NYBORG  0286AR  25 m  1:15.81   
65  2071  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  1:15.94   
66  1930  Kristensen Karoline  2004  DELTA  0438AO  25 m  1:16.53   
67  1783  HÝst Cathrine  2004  NYBORG  0406AM  25 m  1:16.56   
68  1942  Rasmussen Annemone  2006  BR∆DSTRUP  0674AC  25 m  1:16.76   
69  2055  Hansen Sarah  2005  KOLDING  0538AQ  25 m  1:17.13   
70  1842  Permin Astrid  2003  GENTOFTE  0344AF  25 m  1:17.32   
71  1820  FalkenstrÝm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  1:17.77   
72  1739  MÝller Julie Guldmann  2007  VEJLE  0782AI  25 m  1:18.32   
73  2019  Gombos Nora  2006  SōNDERBORG  0646AS  25 m  1:18.43   
74  2018  HellesÝe Karoline  2006  SōNDERBORG  0678AQ  50 m  1:18.63   
75  1746  Jervelund Lśrke  2007  VEJLE  0772AE  25 m  1:18.68   
76  1979  MÝller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  1:22.31   
77  1975  Hornbśk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  25 m  1:23.16   
78  1891  Glśsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  1:26.19   
79  1806  Cailho Oceane  2008  NYBORG  0866AF  25 m  1:29.29   
80  1790  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m  1:29.49   
81  1809  Qvist Sarah  2007  NYBORG  0794AO  25 m  1:31.98   
82  1797  Rasmussen Laura  2005  NYBORG  0538AZ  25 m  1:33.23   
83  1910  SÝe Sofie Barack  2008  ESBJERG  0836AE  25 m  1:33.61   
84  1815  FalkenstrÝm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  25 m  1:36.20   
85  1731  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  1:37.24   
86  1792  MŁhring Frida Steen  2009  NYBORG  0938AA  25 m  1:46.07   
87  1813  MŁhring Nanna Steen  2009  NYBORG  0928AA  25 m  1:47.95   
88  1796  VÝlund Katrine  2008  NYBORG  0894AG  50 m  1:53.57   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
19_S
LÝb 19, 50m FrisvÝmning Herrer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1922  Dall Lasse  1997  ESBJERG  9763AR  25 m  22.60   
1863  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  22.78   
1994  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  25 m  22.90   
1721  Rasmussen Nicklas  1997  AGF  9799AR  25 m  23.58   
1987  JÝrgensen Jonas M.  2001  KVIK  0193AA  25 m  23.70   
2032  Stahl Gustav  2002  H2Odense  0245AM  25 m  23.85   
1914  JÝrgensen Christian Holm  1999  ESBJERG  9973AK  50 m  23.87   
2084  Bakke JÝrgen Mikkelsen  2001  Vestkant    25 m  24.01   
1865  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  25 m  24.06   
10  1918  Gadgaard Mikkel  1999  ESBJERG  9923AA  25 m  24.06   
11  1919  Abel Martin H.  2001  ESBJERG  0197AF  50 m  24.17   
12  1917  Johannessen Frans  1992  ESBJERG  9277AB  50 m  24.31   
13  1857  LÝnborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  24.45   
14  2054  Jensen Jacob Schelde  2001  KOLDING  0125AJ  25 m  24.52   
15  1850  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  25 m  24.58   
16  1853  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  50 m  24.65   
17  1726  Kronborg Andreas  2002  VEJLE  0229AS  25 m  24.78   
18  1724  Brunsgaard Thor  2003  AGF  0383AP  50 m  24.97   
19  1929  Falk Malte Lyck  2003  DELTA  0337AR  25 m  25.00   
20  1982  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  50 m  25.03   
21  1984  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  25 m  25.10   
22  1990  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  25.20   
23  2007  Rasmussen Christian  1998  KVIK  9867AF  25 m  25.22   
24  1836  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  25.26   
25  1912  Holm Mads  1998  ESBJERG  9837AC  25 m  25.27   
26  1710  Hjort David  2000  AGF  0009AI  25 m  25.30   
27  2069  Riisgaard Jens  2000  SILKEBORG  0029AB  50 m  25.41   
28  1882  Nielsen Mathias Marbśk  2004  ESBJERG  0435AE  25 m  25.46   
29  2024  Kaalund Johan Siksne  2002  H2Odense  0235AI  25 m  25.49   
30  2031  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  25 m  25.53   
31  1861  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  25.57   
32  1860  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  50 m  25.62   
33  2011  Iversen Andrť  2001  SōNDERBORG  0121AL  25 m  25.66   
34  1715  Kjśrgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  25 m  25.69   
35  2014  Kristiansen Christopher  2000  SōNDERBORG  0045AR  25 m  25.79   
36  1989  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  25.80   
37  2062  Fuglsang Gustav FlÝche  2002  SILKEBORG  0239AL  25 m  25.93   
38  1700  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  50 m  26.00   
39  1833  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  50 m  26.00   
40  1876  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  50 m  26.08   
41  2066  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  50 m  26.17   
42  1716  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  25 m  26.26   
43  1835  Pilgaard Nikolaj  2004  HOLSTEBRO  0413AH  25 m  26.27   
44  1947  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  25 m  26.27   
45  1962  NÝrgaard Rune  2000  AALBORG  0097AF  50 m  26.32   
46  1945  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  25 m  26.34   
47  1737  Christensen Jacob  2002  VEJLE  0265AG  25 m  26.48   
48  2021  Hallenborg Oliver  2002  H2Odense  0243AA  25 m  26.52   
49  1998  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  26.57   
50  1963  Schiby Thomas  2001  AALBORG  0181AF  50 m  26.59   
51  2046  Thulstrup Lasse  2004  KOLDING  0489AB  25 m  26.60   
52  2006  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  50 m  26.82   
53  1705  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  50 m  27.00   
54  1955  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  50 m  27.11   
55  2051  Hansen Nichlas Nordlund  2004  KOLDING  0441AI  25 m  27.31   
56  1769  Sandal Simon  2003  VEJLE  0325AQ  50 m  27.35   
57  1864  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  50 m  27.37   
58  1885  Svenningsen Tobias  2003  ESBJERG  0333AI  25 m  27.67   
59  1977  Mogensen Lucas  2005  ST-NEPTUN  0519AM  25 m  27.68   
60  1706  Have SÝren  2004  AGF  0449AE  50 m  27.84   
61  1905  Jessen Markus  2003  ESBJERG  0329AN  25 m  28.04   
62  1848  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  25 m  28.14   
63  1770  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  VEJLE  0499AC  25 m  28.34   
64  1811  Plaetner Silas  2003  NYBORG  0329AR  25 m  28.45   
65  1750  Elkjśr Marius Toustrup  2007  VEJLE  0701AB  25 m  28.60   
66  2015  Neumann Emil  2004  SōNDERBORG  0465AH  25 m  28.78   
67  1895  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  28.79   
68  1956  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  25 m  29.20   
69  1760  Funder Sofus  2005  VEJLE  0543AL  25 m  29.31   
70  2070  Togsverd Emil  2005  SILKEBORG  0577AE  50 m  29.59   
71  1871  Drachmann Alexander  2005  ESBJERG  0567AF  25 m  29.71   
72  1970  Larsen Mads Rager  2005  ST-NEPTUN  0585AO  25 m  29.89   
73  1752  Kromann Max Venborg  2005  VEJLE  0571AE  50 m  30.13   
74  1898  Pedersen Christian  2007  ESBJERG  0723AM  25 m  30.31   
75  1753  Hartmann Moritz  2007  VEJLE  0763AA  25 m  30.45   
76  1890  Timmermand Jacob  2006  ESBJERG  0617AL  25 m  30.57   
77  1894  Iversen Sigurd Salskov  2006  ESBJERG  0637AL  25 m  31.11   
78  1751  Christensen Martin  2006  VEJLE  0601AH  25 m  31.19   
79  1971  Laursen Andreas  2006  ST-NEPTUN  0613AM  25 m  31.51   
80  1893  Marschall Magnus  2005  ESBJERG  0519AK  25 m  31.58   
81  1896  Madsen Frederik MÝhring  2007  ESBJERG  0713AD  25 m  31.61   
82  1907  Neuber Malte  2007  ESBJERG  0765AF  25 m  32.46   
83  1943  Fevre Malthe Le  2008  BR∆DSTRUP  0869AE  25 m  32.61   
84  1802  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  25 m  32.72   
85  1911  Pimenta Villads Isko  2007  ESBJERG  0751AD  25 m  33.04   
86  1757  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  33.55   
87  1899  Gregersen Hjalte  2008  ESBJERG  0887AB  25 m  33.86   
88  1765  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  50 m  35.52   
89  1791  Memborg Frey Nielsen  2010  NYBORG  1015AA  50 m  35.66   
90  1786  Vaarning Adrian  2007  NYBORG  0781AB  25 m  35.96   
91  1819  Park-Nielsen Philip  2007  NYBORG  0709AM  25 m  36.32   
92  1793  Eskildsen Gilbert  2008  NYBORG  0839AD  25 m  37.29   
93  1798  Olesen Lauritz HÝybye  2009  NYBORG  0915AA  25 m  40.31   
94  1816  Carlsen Hjalte MÝller  2008  NYBORG  0889AD  25 m  40.81   
95  1788  Vaarning Danilo  2009  NYBORG  0935AA  25 m  40.93   
96  1784  Jensen Bertram Poser  2008  NYBORG  0867AB  25 m  41.30   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
20_S
LÝb 20, 50m FrisvÝmning Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1743  Hededal Line J. V.  2001  VEJLE  0186AG  25 m  25.84   
2025  Bui My Phuong  2003  H2Odense  0322AS  25 m  26.25   
1993  Hansen Sarah Sirek  2003  KVIK  0352AB  25 m  26.51   
1949  Romanski Fenja  2005  AALBORG  0598AH  25 m  26.55   
1915  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  25 m  26.61   
1983  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  50 m  27.06   
1767  Egerup Emilie  2003  VEJLE  0316AW  25 m  27.30   
2047  Christensen Cille  2004  KOLDING  0434AE  25 m  27.32   
1996  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  25 m  27.35   
10  1950  Romanski Freja  2003  AALBORG  0308AI  50 m  27.40   
11  1995  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  27.40   
12  2060  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  27.45   
13  1959  BrÝgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  50 m  27.51   
14  1759  Petersen Sofie Theophil  2003  VEJLE  0312AH  50 m  27.56   
15  2085  Kvaal Erika  2004  Vestkant    25 m  27.65   
16  2029  KlŁver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  25 m  27.67   
17  2075  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  25 m  27.69   
18  2086  Solsvik Linnea  2006  Vestkant    25 m  27.70   
19  1799  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  27.71   
20  1872  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  27.71   
21  1874  Glargaard Christina M.  2004  ESBJERG  0428AC  25 m  27.88   
22  1930  Kristensen Karoline  2004  DELTA  0438AO  25 m  27.92   
23  1992  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  50 m  27.94   
24  1722  Villumsen Signe  2001  AGF  0146AQ  50 m  27.99   
25  1843  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  25 m  28.05   
26  1972  Rasmussen Katrine Kruse  2004  ST-NEPTUN  0478AV  50 m  28.05   
27  1904  JÝrgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  50 m  28.07   
28  1923  Timmermand Thilde  2002  ESBJERG  0272AP  25 m  28.12   
29  1981  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  50 m  28.12   
30  1973  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  50 m  28.22   
31  1704  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  50 m  28.25   
32  1702  Christensen Marie  2002  AGF  0272AI  25 m  28.38   
33  1937  Stoltenhoff Katrine  2006  BR∆DSTRUP  0672AM  25 m  28.40   
34  1944  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  50 m  28.42   
35  1913  Eggertsen Melanie  2002  ESBJERG  0232AI  50 m  28.45   
36  2008  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  50 m  28.48   
37  1897  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  25 m  28.52   
38  1980  Rasmussen Freja RÝjkjśr  2004  ST-NEPTUN  0496AD  50 m  28.54   
39  2052  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  50 m  28.64   
40  2000  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  28.65   
41  1744  Hvarre Louise  2001  VEJLE  0156AN  50 m  28.73   
42  1954  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  28.74   
43  1866  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  50 m  28.83   
44  2074  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  25 m  28.84   
45  2073  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  25 m  28.95   
46  1946  Hassing Astrid Marie  2004  AALBORG  0494AM  50 m  29.01   
47  2050  Petersen Melanie  2004  KOLDING  0414AN  25 m  29.02   
48  1948  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  25 m  29.06   
49  2002  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  50 m  29.15   
50  1712  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  25 m  29.16   
51  1841  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  50 m  29.18   
52  1951  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  50 m  29.18   
53  1714  Justesen Frida Saks  2004  AGF  0452AM  50 m  29.20   
54  1847  Soelberg Malou  2004  GENTOFTE  0438AE  25 m  29.29   
55  1817  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  25 m  29.30   
56  1999  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  50 m  29.36   
57  2027  Petersen Emilie Podiss  2004  H2Odense  0404AO  50 m  29.42   
58  1734  Hingebjerg Cecilie  2004  VEJLE  0414AD  50 m  29.47   
59  1934  Madsen Sophie MÝller  2005  DELTA  0536BA  25 m  29.54   
60  1935  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  25 m  29.60   
61  1837  Andersen Viola Demuth  2003  GENTOFTE  0316AI  50 m  29.61   
62  1932  Asmussen Mathilde Thy  2004  DELTA  0426AT  50 m  29.63   
63  1740  Jensen Kathrine Sofie  2003  VEJLE  0352AC  50 m  29.68   
64  1870  MÝller Anna Bjerrum  2004  ESBJERG  0436AL  50 m  29.75   
65  2023  Baraviec Cecilie  2000  H2Odense  0016AB  50 m  29.75   
66  1709  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  29.77   
67  1745  Jensen Louise SjÝrup  2003  VEJLE  0322AG  25 m  29.78   
68  1979  MÝller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  29.81   
69  1997  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  50 m  29.82   
70  1703  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  50 m  29.98   
71  2037  Nygaard Emma  2005  H2Odense  0538AR  25 m  30.01   
72  1931  NÝrgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  30.09   
73  2005  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  50 m  30.10   
74  1732  Pedersen Aurelia  2004  VEJLE  0414AA  50 m  30.15   
75  1849  Vang-Jensen Caroline  2003  GENTOFTE  0392AB  50 m  30.22   
76  1880  Poulsen Katrine Bech  2004  ESBJERG  0458AI  50 m  30.42   
77  2063  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  30.45   
78  2064  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  50 m  30.46   
79  1974  BrÝndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  30.53   
80  2048  Piihl Victoria Frśhr  2005  KOLDING  0598AJ  50 m  30.58   
81  1938  HarpÝth Stella  2006  BR∆DSTRUP  0656AH  25 m  30.69   
82  1933  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  50 m  30.76   
83  1804  Vestergaard Mathilde  2006  NYBORG  0606AI  25 m  30.82   
84  1883  Mischorr Mathilde Hedekśr  2005  ESBJERG  0522AS  25 m  30.84   
85  2049  Kornum-Svensson Nicoline  2005  KOLDING  0548AG  25 m  31.06   
86  1842  Permin Astrid  2003  GENTOFTE  0344AF  50 m  31.10   
87  1978  SÝrensen Sofie Skovgaard  2004  ST-NEPTUN  0418AV  50 m  31.26   
88  1805  Seirup Nina  2005  NYBORG  0566AN  25 m  31.41   
89  1900  Gregersen Astrid  2005  ESBJERG  0508AS  25 m  31.43   
90  1957  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  50 m  31.58   
91  1758  Holme Sofie Dyg  2005  VEJLE  0598AO  50 m  31.61   
92  2055  Hansen Sarah  2005  KOLDING  0538AQ  25 m  31.74   
93  1968  Mikkelsen Freya  2005  ST-NEPTUN  0504AV  25 m  31.76   
94  1820  FalkenstrÝm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  32.14   
95  2088  Walmar Ane  2007  ST-NEPTUN  0746AS  50 m  32.20   
96  2017  Fink Julie  2001  SōNDERBORG  0124AP  25 m  32.29   
97  2013  Andersen Anna Mai  2006  SōNDERBORG  0622AR  50 m  32.30   
98  1746  Jervelund Lśrke  2007  VEJLE  0772AE  25 m  32.33   
99  1739  MÝller Julie Guldmann  2007  VEJLE  0782AI  25 m  32.48   
100  1736  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  32.53   
101  1785  Ammentorp Barbara  2003  NYBORG  0354AW  50 m  32.56   
102  1939  Augustesen Sille  2008  BR∆DSTRUP  0824AB  25 m  32.75   
103  1852  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  50 m  32.78   
104  1783  HÝst Cathrine  2004  NYBORG  0406AM  25 m  33.19   
105  1789  Vad Eszter  2007  NYBORG  0716AK  25 m  33.29   
106  2020  Johansen Sofie Damm  2006  SōNDERBORG  0698AQ  25 m  33.46   
107  2019  Gombos Nora  2006  SōNDERBORG  0646AS  25 m  33.53   
108  1975  Hornbśk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  50 m  33.65   
109  1908  Thorup Marie  2006  ESBJERG  0692AR  25 m  33.84   
110  1731  Dalsgaard Augusta  2007  VEJLE  0768AP  25 m  33.92   
111  1892  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  34.25   
112  1795  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m  34.35   
113  1909  Kjems Rosa Ella  2008  ESBJERG  0882AH  25 m  34.84   
114  1903  MacArtney Olivia  2008  ESBJERG  0892AH  25 m  34.94   
115  1741  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  35.15   
116  2012  Damgaard Anna Emilie  2006  SōNDERBORG  0654AL  25 m  36.05   
117  1771  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m  36.45   
118  1910  SÝe Sofie Barack  2008  ESBJERG  0836AE  25 m  36.55   
119  1806  Cailho Oceane  2008  NYBORG  0866AF  25 m  36.58   
120  1906  Timmermand Lea  2008  ESBJERG  0826AE  25 m  37.47   
121  1815  FalkenstrÝm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  25 m  38.20   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
21_S
LÝb 21, 100m Butterfly Herrer 
 
Sponsor: Earth Control 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1922  Dall Lasse  1997  ESBJERG  9763AR  25 m  52.31   
1728  Hansen Andreas  2000  VEJLE  0089AH  25 m  54.21   
1713  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  25 m  54.69   
1986  KÝhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  54.88   
1994  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  50 m  54.91   
1917  Johannessen Frans  1992  ESBJERG  9277AB  25 m  55.20   
1985  JÝrgensen Jacob M.  1997  KVIK  9737AB  25 m  55.60   
1710  Hjort David  2000  AGF  0009AI  25 m  55.82   
1919  Abel Martin H.  2001  ESBJERG  0197AF  25 m  56.02   
10  1920  Mose Jakob  2000  ESBJERG  0029AF  25 m  56.44   
11  1987  JÝrgensen Jonas M.  2001  KVIK  0193AA  50 m  56.74   
12  2035  Bech Mathias  1996  H2Odense  9633AQ  50 m  56.78   
13  1865  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  25 m  56.85   
14  1961  Frost Oliver NÝrgaard  2002  AALBORG  0299AL  50 m  57.57   
15  1921  BostrŲm Tobias  2002  ESBJERG  0295AG  25 m  57.74   
16  1748  Holme Magnus Dyg  2002  VEJLE  0205AG  25 m  57.75   
17  1861  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  58.00   
18  2011  Iversen Andrť  2001  SōNDERBORG  0121AL  25 m  58.02   
19  1928  Jensen Daniel  2001  DELTA  0119AH  25 m  58.25   
20  2038  Nygaard Victor  2003  H2Odense  0361AH  25 m  58.27   
21  1831  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  25 m  58.75   
22  1747  SÝrensen Mads  2001  VEJLE  0139AF  25 m  58.87   
23  1726  Kronborg Andreas  2002  VEJLE  0229AS  50 m  59.35   
24  1857  LÝnborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  59.41   
25  2069  Riisgaard Jens  2000  SILKEBORG  0029AB  25 m  59.63   
26  1888  Kjśr Jonas  2003  ESBJERG  0341AA  25 m  59.67   
27  2001  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  59.76   
28  1833  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  25 m  59.81   
29  1697  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  59.86   
30  1962  NÝrgaard Rune  2000  AALBORG  0097AF  50 m  59.94   
31  1749  Elkjśr Malthe  2003  VEJLE  0367AF  25 m  1:00.21   
32  1850  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  1:00.44   
33  1738  Jensen Jeppe Vestergaard  2001  VEJLE  0121AH  25 m  1:00.50   
34  1875  Pedersen Aske Sommerlund  2003  ESBJERG  0393AJ  25 m  1:00.68   
35  2065  Elling Frederik VenÝ  2003  SILKEBORG  0339AD  25 m  1:01.26   
36  2024  Kaalund Johan Siksne  2002  H2Odense  0235AI  25 m  1:01.52   
37  1941  Andersen Matti  2005  BR∆DSTRUP  0583AL  25 m  1:01.67   
38  1864  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  1:01.68   
39  1929  Falk Malte Lyck  2003  DELTA  0337AR  25 m  1:01.76   
40  2031  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  25 m  1:01.96   
41  1755  Fenger Oliver  2003  VEJLE  0303AO  25 m  1:02.05   
42  1724  Brunsgaard Thor  2003  AGF  0383AP  50 m  1:02.37   
43  1989  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  1:02.42   
44  1885  Svenningsen Tobias  2003  ESBJERG  0333AI  25 m  1:02.82   
45  1836  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  1:03.06   
46  1879  Knudsen Jonas Krammer  2003  ESBJERG  0345AF  25 m  1:03.15   
47  1860  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  25 m  1:03.57   
48  2084  Bakke JÝrgen Mikkelsen  2001  Vestkant    50 m  1:03.70   
49  1873  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  25 m  1:04.28   
50  1853  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  50 m  1:04.60   
51  1769  Sandal Simon  2003  VEJLE  0325AQ  25 m  1:04.70   
52  1845  SkinhÝj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  25 m  1:05.62   
53  1976  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  1:05.91   
54  1723  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  50 m  1:06.05   
55  1953  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  25 m  1:07.44   
56  2045  Danilkin Vania  2004  KOLDING  0419AO  25 m  1:08.25   
57  1807  Stadnicki Piotr  2004  NYBORG  0439AN  25 m  1:08.56   
58  1905  Jessen Markus  2003  ESBJERG  0329AN  25 m  1:10.64   
59  1803  Sandison Mathias Lykke  2007  NYBORG  0797AA  50 m  1:12.27   
60  1753  Hartmann Moritz  2007  VEJLE  0763AA  25 m  1:12.72   
61  2068  Hansen Kasper  2004  SILKEBORG  0433AG  25 m  1:13.26   
62  1956  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  25 m  1:15.10   
63  2044  Olsen Asger Als  2004  KOLDING  0461AJ  50 m  1:15.31   
64  1896  Madsen Frederik MÝhring  2007  ESBJERG  0713AD  25 m  1:16.87   
65  1811  Plaetner Silas  2003  NYBORG  0329AR  25 m  1:17.50   
66  1889  SÝrensen Erik Hauge  2007  ESBJERG  0779AC  25 m  1:17.58   
67  1970  Larsen Mads Rager  2005  ST-NEPTUN  0585AO  25 m  1:18.45   
68  2040  Londero Oliver  2004  H2Odense  0451AQ  50 m  1:19.24   
69  1971  Laursen Andreas  2006  ST-NEPTUN  0613AM  25 m  1:22.67   
70  1943  Fevre Malthe Le  2008  BR∆DSTRUP  0869AE  25 m  1:24.11   
71  1901  Grene Noah Junior  2008  ESBJERG  0823AE  25 m  1:26.60   
72  1940  Andersen Magne  2007  BR∆DSTRUP  0787AD  25 m  1:30.86   
73  1812  Hansen Tobias  2005  NYBORG  0531AK  25 m  1:39.24   
74  1907  Neuber Malte  2007  ESBJERG  0765AF  25 m  1:40.95   
75  1898  Pedersen Christian  2007  ESBJERG  0723AM  25 m  1:43.39   
76  1794  Palm Johan Lundsgaard  2008  NYBORG  0877AB  50 m     
77  1902  HŚgensen Oscar  2008  ESBJERG  0837AG  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
22_S
LÝb 22, 100m Butterfly Damer 
 
Sponsor: Earth Control 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1991  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  58.94   
1834  Bach Helena Rosendahl  2000  HOLSTEBRO  0074AM  50 m  1:00.40   
2022  Andersen Nikoline  2003  H2Odense  0368AR  25 m  1:01.79   
1859  Helmark Cecilie CarÝe  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  1:02.38   
1988  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  25 m  1:02.46   
1916  Nielsen Ellen  2001  ESBJERG  0168AP  50 m  1:02.76   
1855  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  50 m  1:02.82   
1856  ōstergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  1:02.97   
1722  Villumsen Signe  2001  AGF  0146AQ  25 m  1:03.20   
10  1862  RindshÝj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  25 m  1:03.21   
11  1743  Hededal Line J. V.  2001  VEJLE  0186AG  25 m  1:03.95   
12  1958  Bśrentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  50 m  1:04.13   
13  1701  Borgensgaard Mia  2003  AGF  0368AT  25 m  1:04.16   
14  1923  Timmermand Thilde  2002  ESBJERG  0272AP  50 m  1:05.10   
15  1874  Glargaard Christina M.  2004  ESBJERG  0428AC  25 m  1:05.16   
16  1997  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  25 m  1:05.84   
17  2047  Christensen Cille  2004  KOLDING  0434AE  50 m  1:06.06   
18  1960  Kristensen Karoline L.  2003  AALBORG  0326AQ  50 m  1:06.08   
19  1851  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  1:06.35   
20  1954  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  1:06.56   
21  1704  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  25 m  1:06.71   
22  1904  JÝrgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  25 m  1:06.76   
23  2028  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  H2Odense  9722AO  25 m  1:06.87   
24  2016  Jensen Ellen  2005  SōNDERBORG  0546AF  25 m  1:06.88   
25  2087  Nilsen Leah Emilie Stensaker  2006  Vestkant    25 m  1:06.89   
26  2036  Ellehus Freya  2000  H2Odense  0076AJ  50 m  1:07.33   
27  1887  Weide Kathrine  2004  ESBJERG  0402AO  25 m  1:07.39   
28  1839  Carlquist Clara  2003  GENTOFTE  0314AN  25 m  1:07.61   
29  1740  Jensen Kathrine Sofie  2003  VEJLE  0352AC  25 m  1:07.63   
30  1702  Christensen Marie  2002  AGF  0272AI  25 m  1:08.25   
31  1714  Justesen Frida Saks  2004  AGF  0452AM  25 m  1:08.85   
32  1832  Bach Isabella Rosendahl  2002  HOLSTEBRO  0296AG  25 m  1:08.89   
33  1884  Jensen Natalie Da Silva  2004  ESBJERG  0462AM  25 m  1:08.93   
34  2060  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  1:08.95   
35  1744  Hvarre Louise  2001  VEJLE  0156AN  25 m  1:09.24   
36  1886  Underbjerg Victoria  2004  ESBJERG  0448AK  25 m  1:09.44   
37  2061  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  25 m  1:09.94   
38  1846  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  25 m  1:10.04   
39  1993  Hansen Sarah Sirek  2003  KVIK  0352AB  25 m  1:10.27   
40  1880  Poulsen Katrine Bech  2004  ESBJERG  0458AI  25 m  1:10.70   
41  1840  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  25 m  1:10.82   
42  1877  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  25 m  1:10.87   
43  1934  Madsen Sophie MÝller  2005  DELTA  0536BA  25 m  1:10.99   
44  1881  Jensen Marie Zou  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  1:11.04   
45  1732  Pedersen Aurelia  2004  VEJLE  0414AA  25 m  1:11.26   
46  2086  Solsvik Linnea  2006  Vestkant    25 m  1:11.29   
47  2026  Skjoldborg Maibritt  2002  H2Odense  0284AO  25 m  1:11.83   
48  1808  JÝrgensen Randi  2002  NYBORG  0286AR  25 m  1:12.25   
49  1950  Romanski Freja  2003  AALBORG  0308AI  25 m  1:12.27   
50  1800  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  1:12.32   
51  1730  Godt Annika Hausgaard  2003  VEJLE  0306AE  25 m  1:12.62   
52  1768  Bagge Caroline GÝttrup  2003  VEJLE  0322AB  25 m  1:12.77   
53  2083  Plassen Anna Victoria  2005  Vestkant    25 m  1:12.80   
54  1844  Schou Amalie  2003  GENTOFTE  0394AC  50 m  1:13.13   
55  2056  Kristensen Karla  2005  KOLDING  0516AC  25 m  1:13.30   
56  2034  Stilund Mathilde  2005  H2Odense  0556AH  25 m  1:13.34   
57  2067  Lundahl Nanna BÝgild  2001  SILKEBORG  0172AR  50 m  1:13.66   
58  2033  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  H2Odense  0536AH  25 m  1:14.17   
59  1849  Vang-Jensen Caroline  2003  GENTOFTE  0392AB  50 m  1:14.74   
60  1935  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  25 m  1:16.06   
61  1735  Moberg Emilie  2005  VEJLE  0534AI  25 m  1:17.60   
62  1709  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  25 m  1:20.69   
63  1804  Vestergaard Mathilde  2006  NYBORG  0606AI  50 m  1:21.67   
64  2018  HellesÝe Karoline  2006  SōNDERBORG  0678AQ  50 m  1:24.02   
65  1942  Rasmussen Annemone  2006  BR∆DSTRUP  0674AC  25 m  1:24.23   
66  1761  Kronborg Sophie  2005  VEJLE  0532AU  25 m  1:26.87   
67  1933  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  25 m  1:29.12   
68  1795  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m  1:32.15   
69  1818  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  25 m  1:36.33   
70  1906  Timmermand Lea  2008  ESBJERG  0826AE  25 m  1:42.75   
71  1789  Vad Eszter  2007  NYBORG  0716AK  25 m  1:45.29   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
23_S
LÝb 23, 800m FrisvÝmning Herrer 
 
Sponsor: Sportmaster 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
2079  Olsen Tobias Moen  2002  Vestkant    25 m  8:04.15   
2007  Rasmussen Christian  1998  KVIK  9867AF  25 m  8:07.99   
1727  BjÝrn Alexander L.  2003  VEJLE  0389AH  25 m  8:17.52   
1725  Fenger Alexander  1999  VEJLE  9925AT  25 m  8:18.76   
2014  Kristiansen Christopher  2000  SōNDERBORG  0045AR  25 m  8:24.44   
2081  Ramsvik Andreas  2003  Vestkant    25 m  8:24.71   
2082  Bjartland Andreas Getz  2003  Vestkant    25 m  8:55.84   
1984  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  50 m  8:59.85   
1947  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  25 m  9:06.77   
10  2039  Kristiansen Mathias E.  2004  H2Odense  0445AQ  25 m  9:16.80   
11  2015  Neumann Emil  2004  SōNDERBORG  0465AH  25 m  9:24.35   
12  1969  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  25 m  9:46.00   
13  2030  Petersen Mikkel Podiss  2002  H2Odense  0265AE  50 m  9:55.54   
14  1773  Wolgast Malthe Elias  2006  VEJLE  0631AB  50 m  10:18.88   
15  1762  Schaarup Sune  2003  VEJLE  0359AG  50 m     
16  1764  Pedersen Toke ōstergaard  2007  VEJLE  0731AL  50 m     
17  1814  MŁhring Oskar  2006  NYBORG  0679AD  50 m     
18  1985  JÝrgensen Jacob M.  1997  KVIK  9737AB  50 m     
19  2003  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  50 m     
20  2004  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
24_S
LÝb 24, 800m FrisvÝmning Damer 
 
Sponsor: Sportmaster 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1992  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  8:58.30   
1996  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  25 m  9:01.14   
2053  Hansen Frederikke Skau  2002  KOLDING  0204AJ  25 m  9:20.52   
2048  Piihl Victoria Frśhr  2005  KOLDING  0598AJ  25 m  9:21.65   
2047  Christensen Cille  2004  KOLDING  0434AE  25 m  9:22.07   
2023  Baraviec Cecilie  2000  H2Odense  0016AB  25 m  9:23.13   
2083  Plassen Anna Victoria  2005  Vestkant    25 m  9:23.93   
2008  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  9:24.70   
1948  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  25 m  9:26.80   
10  1854  Bisgaard Alberte V.  2003  GENTOFTE  0336AK  25 m  9:30.61   
11  2085  Kvaal Erika  2004  Vestkant    25 m  9:36.28   
12  1886  Underbjerg Victoria  2004  ESBJERG  0448AK  25 m  9:47.34   
13  2087  Nilsen Leah Emilie Stensaker  2006  Vestkant    25 m  9:47.48   
14  1980  Rasmussen Freja RÝjkjśr  2004  ST-NEPTUN  0496AD  25 m  9:52.99   
15  1855  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  50 m  9:56.33   
16  1878  Andersen Amalie StaghÝj  2004  ESBJERG  0466AK  25 m  10:09.80   
17  1777  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  25 m  10:21.14   
18  2000  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  50 m  10:31.35   
19  1736  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  12:30.38   
20  1909  Kjems Rosa Ella  2008  ESBJERG  0882AH  50 m     
21  1991  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  50 m     
22  2088  Walmar Ane  2007  ST-NEPTUN  0746AS  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
25_S
LÝb 25, 400m FrisvÝmning Herrer 
 
Sponsor: Allstage.dk 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1918  Gadgaard Mikkel  1999  ESBJERG  9923AA  25 m  3:43.75   
1917  Johannessen Frans  1992  ESBJERG  9277AB  25 m  3:44.68   
1728  Hansen Andreas  2000  VEJLE  0089AH  25 m  3:46.01   
1857  LÝnborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  3:53.30   
1912  Holm Mads  1998  ESBJERG  9837AC  25 m  3:54.50   
2007  Rasmussen Christian  1998  KVIK  9867AF  25 m  3:54.92   
1863  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  3:57.85   
2079  Olsen Tobias Moen  2002  Vestkant    25 m  3:58.69   
1725  Fenger Alexander  1999  VEJLE  9925AT  25 m  3:59.01   
10  1920  Mose Jakob  2000  ESBJERG  0029AF  25 m  4:00.28   
11  1984  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  25 m  4:02.03   
12  2014  Kristiansen Christopher  2000  SōNDERBORG  0045AR  25 m  4:03.32   
13  1713  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  25 m  4:04.23   
14  1987  JÝrgensen Jonas M.  2001  KVIK  0193AA  25 m  4:04.52   
15  2081  Ramsvik Andreas  2003  Vestkant    50 m  4:04.62   
16  1962  NÝrgaard Rune  2000  AALBORG  0097AF  25 m  4:08.81   
17  1860  Weiss Christoffer  2001  GENTOFTE  0197AD  50 m  4:09.19   
18  1961  Frost Oliver NÝrgaard  2002  AALBORG  0299AL  25 m  4:12.34   
19  2011  Iversen Andrť  2001  SōNDERBORG  0121AL  25 m  4:13.04   
20  2082  Bjartland Andreas Getz  2003  Vestkant    25 m  4:13.93   
21  1986  KÝhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  4:14.47   
22  1921  BostrŲm Tobias  2002  ESBJERG  0295AG  25 m  4:16.31   
23  1928  Jensen Daniel  2001  DELTA  0119AH  25 m  4:18.35   
24  1982  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  25 m  4:20.52   
25  1697  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  50 m  4:22.72   
26  1947  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  25 m  4:22.72   
27  1861  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  4:22.94   
28  2003  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  4:23.99   
29  1876  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  25 m  4:26.67   
30  2031  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  25 m  4:27.23   
31  2084  Bakke JÝrgen Mikkelsen  2001  Vestkant    25 m  4:28.57   
32  1833  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  25 m  4:30.37   
33  1919  Abel Martin H.  2001  ESBJERG  0197AF  50 m  4:30.52   
34  2015  Neumann Emil  2004  SōNDERBORG  0465AH  25 m  4:31.67   
35  1922  Dall Lasse  1997  ESBJERG  9763AR  25 m  4:36.43   
36  2039  Kristiansen Mathias E.  2004  H2Odense  0445AQ  50 m  4:38.76   
37  1969  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  25 m  4:40.06   
38  2070  Togsverd Emil  2005  SILKEBORG  0577AE  25 m  4:43.74   
39  1998  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  4:45.21   
40  1976  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  4:45.94   
41  2006  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  4:52.30   
42  1766  Olsen Nikolai Uekermann  2006  VEJLE  0655AF  25 m  5:02.03   
43  1879  Knudsen Jonas Krammer  2003  ESBJERG  0345AF  25 m  5:02.29   
44  1893  Marschall Magnus  2005  ESBJERG  0519AK  25 m  5:04.01   
45  1814  MŁhring Oskar  2006  NYBORG  0679AD  25 m  5:10.98   
46  1787  Christiansen Lukas Skov  2005  NYBORG  0539AM  25 m  5:12.60   
47  1802  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  25 m  5:41.05   
48  1899  Gregersen Hjalte  2008  ESBJERG  0887AB  25 m  6:11.75   
49  1765  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  6:13.94   
50  1810  Kingo Sebastian  2006  NYBORG  0633AF  25 m  6:19.52   
51  1791  Memborg Frey Nielsen  2010  NYBORG  1015AA  25 m  6:36.20   
52  1786  Vaarning Adrian  2007  NYBORG  0781AB  25 m  7:25.27   
53  1902  HŚgensen Oscar  2008  ESBJERG  0837AG  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
26_S
LÝb 26, 400m FrisvÝmning Damer 
 
Sponsor: Allstage.dk 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1759  Petersen Sofie Theophil  2003  VEJLE  0312AH  25 m  4:13.34   
1996  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  25 m  4:17.27   
1958  Bśrentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  25 m  4:18.05   
1992  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  4:20.10   
1959  BrÝgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  25 m  4:25.02   
2008  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  4:25.22   
2023  Baraviec Cecilie  2000  H2Odense  0016AB  25 m  4:31.88   
2047  Christensen Cille  2004  KOLDING  0434AE  25 m  4:32.72   
2053  Hansen Frederikke Skau  2002  KOLDING  0204AJ  25 m  4:33.13   
10  1854  Bisgaard Alberte V.  2003  GENTOFTE  0336AK  25 m  4:33.40   
11  1913  Eggertsen Melanie  2002  ESBJERG  0232AI  25 m  4:33.56   
12  2048  Piihl Victoria Frśhr  2005  KOLDING  0598AJ  25 m  4:35.49   
13  1744  Hvarre Louise  2001  VEJLE  0156AN  25 m  4:36.84   
14  2000  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  4:38.48   
15  1993  Hansen Sarah Sirek  2003  KVIK  0352AB  25 m  4:38.57   
16  2087  Nilsen Leah Emilie Stensaker  2006  Vestkant    25 m  4:38.65   
17  2083  Plassen Anna Victoria  2005  Vestkant    25 m  4:38.67   
18  1960  Kristensen Karoline L.  2003  AALBORG  0326AQ  25 m  4:39.33   
19  1988  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  50 m  4:39.45   
20  2085  Kvaal Erika  2004  Vestkant    25 m  4:40.29   
21  2029  KlŁver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  50 m  4:41.68   
22  1944  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  25 m  4:42.79   
23  2086  Solsvik Linnea  2006  Vestkant    25 m  4:43.93   
24  1886  Underbjerg Victoria  2004  ESBJERG  0448AK  25 m  4:45.87   
25  1862  RindshÝj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  50 m  4:46.91   
26  1742  HŁlsen Kristine  2002  VEJLE  0286AH  50 m  4:50.10   
27  2073  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  25 m  4:52.71   
28  1799  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  25 m  4:54.36   
29  2071  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  4:57.20   
30  1874  Glargaard Christina M.  2004  ESBJERG  0428AC  25 m  4:59.83   
31  1877  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  25 m  5:00.92   
32  1808  JÝrgensen Randi  2002  NYBORG  0286AR  25 m  5:01.70   
33  1946  Hassing Astrid Marie  2004  AALBORG  0494AM  50 m  5:02.34   
34  1999  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  5:02.75   
35  1880  Poulsen Katrine Bech  2004  ESBJERG  0458AI  25 m  5:03.40   
36  1703  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  25 m  5:04.44   
37  1711  Hougaard Maiken  2002  AGF  0282AM  50 m  5:05.09   
38  1878  Andersen Amalie StaghÝj  2004  ESBJERG  0466AK  25 m  5:05.19   
39  2064  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  25 m  5:06.08   
40  2002  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  5:06.73   
41  1820  FalkenstrÝm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  5:07.56   
42  2074  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  25 m  5:08.51   
43  2005  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  5:17.32   
44  2018  HellesÝe Karoline  2006  SōNDERBORG  0678AQ  25 m  5:31.08   
45  2020  Johansen Sofie Damm  2006  SōNDERBORG  0698AQ  25 m  5:35.15   
46  1741  Wolter Kira  2007  VEJLE  0742AT  25 m  5:54.09   
47  1736  Uhd Gabrielle Haahr  2007  VEJLE  0796AF  25 m  6:00.10   
48  1790  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m  6:00.53   
49  1792  MŁhring Frida Steen  2009  NYBORG  0938AA  50 m     
50  1939  Augustesen Sille  2008  BR∆DSTRUP  0824AB  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
27_S
LÝb 27, 200m BrystsvÝmning Herrer 
 
Sponsor: DGI Huset Vejle 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1985  JÝrgensen Jacob M.  1997  KVIK  9737AB  25 m  2:09.53   
2062  Fuglsang Gustav FlÝche  2002  SILKEBORG  0239AL  25 m  2:18.29   
2038  Nygaard Victor  2003  H2Odense  0361AH  25 m  2:18.60   
1989  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  2:18.99   
2021  Hallenborg Oliver  2002  H2Odense  0243AA  25 m  2:19.17   
1738  Jensen Jeppe Vestergaard  2001  VEJLE  0121AH  25 m  2:19.78   
1737  Christensen Jacob  2002  VEJLE  0265AG  25 m  2:24.33   
2004  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  2:25.36   
2082  Bjartland Andreas Getz  2003  Vestkant    25 m  2:26.10   
10  1755  Fenger Oliver  2003  VEJLE  0303AO  50 m  2:27.24   
11  1762  Schaarup Sune  2003  VEJLE  0359AG  25 m  2:28.27   
12  1716  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  25 m  2:31.83   
13  2065  Elling Frederik VenÝ  2003  SILKEBORG  0339AD  25 m  2:31.91   
14  1747  SÝrensen Mads  2001  VEJLE  0139AF  25 m  2:32.66   
15  1885  Svenningsen Tobias  2003  ESBJERG  0333AI  25 m  2:33.25   
16  2001  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  2:35.09   
17  1953  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  25 m  2:36.36   
18  1715  Kjśrgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  25 m  2:36.43   
19  2046  Thulstrup Lasse  2004  KOLDING  0489AB  25 m  2:37.26   
20  2044  Olsen Asger Als  2004  KOLDING  0461AJ  25 m  2:37.31   
21  1838  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  25 m  2:39.60   
22  2066  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  25 m  2:41.35   
23  1803  Sandison Mathias Lykke  2007  NYBORG  0797AA  25 m  2:45.29   
24  1723  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  50 m  2:46.87   
25  2040  Londero Oliver  2004  H2Odense  0451AQ  25 m  2:50.80   
26  1845  SkinhÝj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  25 m  2:52.37   
27  2035  Bech Mathias  1996  H2Odense  9633AQ  25 m  2:57.93   
28  1873  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  25 m  2:58.79   
29  1721  Rasmussen Nicklas  1997  AGF  9799AR  50 m  3:02.22   
30  1750  Elkjśr Marius Toustrup  2007  VEJLE  0701AB  50 m  3:14.27   
31  1905  Jessen Markus  2003  ESBJERG  0329AN  25 m  3:14.81   
32  1807  Stadnicki Piotr  2004  NYBORG  0439AN  25 m  3:23.76   
33  1812  Hansen Tobias  2005  NYBORG  0531AK  25 m  3:24.73   
34  1763  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  3:32.19   
35  1757  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  4:42.60   
36  1793  Eskildsen Gilbert  2008  NYBORG  0839AD  50 m     
37  1898  Pedersen Christian  2007  ESBJERG  0723AM  50 m     
38  1902  HŚgensen Oscar  2008  ESBJERG  0837AG  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
28_S
LÝb 28, 200m BrystsvÝmning Damer 
 
Sponsor: DGI Huset Vejle 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1991  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  2:29.70   
1915  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  25 m  2:32.83   
1730  Godt Annika Hausgaard  2003  VEJLE  0306AE  25 m  2:33.65   
1983  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  2:35.39   
2060  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  2:35.87   
1711  Hougaard Maiken  2002  AGF  0282AM  25 m  2:36.87   
1916  Nielsen Ellen  2001  ESBJERG  0168AP  25 m  2:38.28   
1745  Jensen Louise SjÝrup  2003  VEJLE  0322AG  25 m  2:38.30   
1872  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  2:38.30   
10  1767  Egerup Emilie  2003  VEJLE  0316AW  25 m  2:40.47   
11  1701  Borgensgaard Mia  2003  AGF  0368AT  25 m  2:42.59   
12  1742  HŁlsen Kristine  2002  VEJLE  0286AH  25 m  2:43.80   
13  1846  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  25 m  2:44.81   
14  1952  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  2:46.79   
15  1758  Holme Sofie Dyg  2005  VEJLE  0598AO  25 m  2:48.36   
16  1839  Carlquist Clara  2003  GENTOFTE  0314AN  25 m  2:50.15   
17  1881  Jensen Marie Zou  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  2:50.58   
18  2061  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  25 m  2:50.98   
19  2037  Nygaard Emma  2005  H2Odense  0538AR  25 m  2:51.86   
20  1785  Ammentorp Barbara  2003  NYBORG  0354AW  25 m  2:55.67   
21  2043  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  25 m  2:56.91   
22  2033  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  H2Odense  0536AH  25 m  2:57.08   
23  1844  Schou Amalie  2003  GENTOFTE  0394AC  50 m  2:59.82   
24  1852  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  3:00.19   
25  2067  Lundahl Nanna BÝgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  3:00.85   
26  2075  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  25 m  3:03.22   
27  1891  Glśsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  3:15.51   
28  1797  Rasmussen Laura  2005  NYBORG  0538AZ  25 m  3:16.21   
29  2019  Gombos Nora  2006  SōNDERBORG  0646AS  25 m  3:18.46   
30  1974  BrÝndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  3:20.41   
31  1818  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  25 m  3:24.95   
32  1809  Qvist Sarah  2007  NYBORG  0794AO  25 m  3:25.11   
33  1892  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  3:26.57   
34  1909  Kjems Rosa Ella  2008  ESBJERG  0882AH  25 m  3:27.20   
35  2013  Andersen Anna Mai  2006  SōNDERBORG  0622AR  25 m  3:27.95   
36  1903  MacArtney Olivia  2008  ESBJERG  0892AH  25 m  3:30.77   
37  2012  Damgaard Anna Emilie  2006  SōNDERBORG  0654AL  25 m  3:37.90   
38  1820  FalkenstrÝm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  3:47.66   
39  1789  Vad Eszter  2007  NYBORG  0716AK  25 m  3:48.08   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
29_S
LÝb 29, 200m FrisvÝmning Herrer 
 
Sponsor: KÝhler Emblemer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1994  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  25 m  1:43.93   
1918  Gadgaard Mikkel  1999  ESBJERG  9923AA  25 m  1:45.63   
1728  Hansen Andreas  2000  VEJLE  0089AH  25 m  1:46.02   
1912  Holm Mads  1998  ESBJERG  9837AC  25 m  1:50.64   
1748  Holme Magnus Dyg  2002  VEJLE  0205AG  25 m  1:50.99   
1987  JÝrgensen Jonas M.  2001  KVIK  0193AA  25 m  1:51.81   
2007  Rasmussen Christian  1998  KVIK  9867AF  25 m  1:52.54   
1831  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  25 m  1:53.86   
2084  Bakke JÝrgen Mikkelsen  2001  Vestkant    25 m  1:54.14   
10  1725  Fenger Alexander  1999  VEJLE  9925AT  25 m  1:54.33   
11  1982  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  25 m  1:54.46   
12  1984  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  25 m  1:54.48   
13  1727  BjÝrn Alexander L.  2003  VEJLE  0389AH  25 m  1:54.49   
14  2079  Olsen Tobias Moen  2002  Vestkant    25 m  1:54.52   
15  2032  Stahl Gustav  2002  H2Odense  0245AM  25 m  1:55.07   
16  1865  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  50 m  1:56.89   
17  2081  Ramsvik Andreas  2003  Vestkant    25 m  1:57.54   
18  1726  Kronborg Andreas  2002  VEJLE  0229AS  25 m  1:58.01   
19  1929  Falk Malte Lyck  2003  DELTA  0337AR  25 m  1:58.99   
20  1713  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  50 m  1:59.43   
21  1697  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  1:59.62   
22  1833  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  25 m  1:59.82   
23  1921  BostrŲm Tobias  2002  ESBJERG  0295AG  25 m  1:59.95   
24  2065  Elling Frederik VenÝ  2003  SILKEBORG  0339AD  25 m  2:00.92   
25  1737  Christensen Jacob  2002  VEJLE  0265AG  25 m  2:01.13   
26  1836  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  2:02.39   
27  1749  Elkjśr Malthe  2003  VEJLE  0367AF  25 m  2:02.59   
28  2035  Bech Mathias  1996  H2Odense  9633AQ  25 m  2:02.61   
29  1721  Rasmussen Nicklas  1997  AGF  9799AR  50 m  2:04.05   
30  1710  Hjort David  2000  AGF  0009AI  25 m  2:04.23   
31  1947  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  25 m  2:04.51   
32  1864  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  2:05.03   
33  2068  Hansen Kasper  2004  SILKEBORG  0433AG  25 m  2:05.87   
34  2024  Kaalund Johan Siksne  2002  H2Odense  0235AI  25 m  2:06.09   
35  1879  Knudsen Jonas Krammer  2003  ESBJERG  0345AF  25 m  2:06.54   
36  1724  Brunsgaard Thor  2003  AGF  0383AP  50 m  2:07.95   
37  1998  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  2:07.99   
38  2054  Jensen Jacob Schelde  2001  KOLDING  0125AJ  25 m  2:08.04   
39  1990  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  2:08.13   
40  1955  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  25 m  2:09.18   
41  2051  Hansen Nichlas Nordlund  2004  KOLDING  0441AI  25 m  2:09.50   
42  2072  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  2:10.09   
43  1835  Pilgaard Nikolaj  2004  HOLSTEBRO  0413AH  25 m  2:11.12   
44  2070  Togsverd Emil  2005  SILKEBORG  0577AE  25 m  2:11.94   
45  1882  Nielsen Mathias Marbśk  2004  ESBJERG  0435AE  25 m  2:12.40   
46  1706  Have SÝren  2004  AGF  0449AE  50 m  2:13.01   
47  1969  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  25 m  2:13.33   
48  1716  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  50 m  2:13.63   
49  1770  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  VEJLE  0499AC  25 m  2:16.91   
50  1956  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  25 m  2:16.99   
51  1871  Drachmann Alexander  2005  ESBJERG  0567AF  25 m  2:21.15   
52  1766  Olsen Nikolai Uekermann  2006  VEJLE  0655AF  25 m  2:21.24   
53  2045  Danilkin Vania  2004  KOLDING  0419AO  50 m  2:22.36   
54  1848  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  25 m  2:23.70   
55  1811  Plaetner Silas  2003  NYBORG  0329AR  25 m  2:25.72   
56  1890  Timmermand Jacob  2006  ESBJERG  0617AL  25 m  2:25.93   
57  1760  Funder Sofus  2005  VEJLE  0543AL  25 m  2:26.12   
58  1976  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  2:26.75   
59  1977  Mogensen Lucas  2005  ST-NEPTUN  0519AM  25 m  2:27.19   
60  1970  Larsen Mads Rager  2005  ST-NEPTUN  0585AO  25 m  2:28.06   
61  1787  Christiansen Lukas Skov  2005  NYBORG  0539AM  25 m  2:31.47   
62  1764  Pedersen Toke ōstergaard  2007  VEJLE  0731AL  25 m  2:31.54   
63  1894  Iversen Sigurd Salskov  2006  ESBJERG  0637AL  25 m  2:33.50   
64  1896  Madsen Frederik MÝhring  2007  ESBJERG  0713AD  25 m  2:34.50   
65  1971  Laursen Andreas  2006  ST-NEPTUN  0613AM  25 m  2:34.87   
66  1907  Neuber Malte  2007  ESBJERG  0765AF  25 m  2:42.67   
67  1943  Fevre Malthe Le  2008  BR∆DSTRUP  0869AE  25 m  2:44.37   
68  1911  Pimenta Villads Isko  2007  ESBJERG  0751AD  25 m  2:45.03   
69  1940  Andersen Magne  2007  BR∆DSTRUP  0787AD  25 m  2:47.27   
70  1901  Grene Noah Junior  2008  ESBJERG  0823AE  25 m  2:48.38   
71  1794  Palm Johan Lundsgaard  2008  NYBORG  0877AB  25 m  2:51.94   
72  1898  Pedersen Christian  2007  ESBJERG  0723AM  25 m  2:54.95   
73  1819  Park-Nielsen Philip  2007  NYBORG  0709AM  25 m  2:59.37   
74  1895  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  2:59.79   
75  1763  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  3:02.58   
76  1793  Eskildsen Gilbert  2008  NYBORG  0839AD  25 m  3:05.56   
77  1788  Vaarning Danilo  2009  NYBORG  0935AA  25 m  3:19.14   
78  1784  Jensen Bertram Poser  2008  NYBORG  0867AB  25 m  3:19.18   
79  1798  Olesen Lauritz HÝybye  2009  NYBORG  0915AA  25 m  3:25.66   
80  1816  Carlsen Hjalte MÝller  2008  NYBORG  0889AD  25 m  3:34.11   
81  1801  Stokholm Martin  2007  NYBORG  0719AM  25 m  3:47.51   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:28 
 
30_S
LÝb 30, 200m FrisvÝmning Damer 
 
Sponsor: KÝhler Emblemer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1834  Bach Helena Rosendahl  2000  HOLSTEBRO  0074AM  25 m  1:56.25   
1958  Bśrentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  25 m  2:01.37   
1996  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  25 m  2:02.26   
1759  Petersen Sofie Theophil  2003  VEJLE  0312AH  50 m  2:03.73   
2025  Bui My Phuong  2003  H2Odense  0322AS  25 m  2:06.19   
1988  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  25 m  2:06.28   
1949  Romanski Fenja  2005  AALBORG  0598AH  25 m  2:06.43   
1995  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  2:06.61   
2008  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  2:07.77   
10  2047  Christensen Cille  2004  KOLDING  0434AE  25 m  2:08.02   
11  1733  Andersen Cecilie B.  2001  VEJLE  0116AI  25 m  2:08.64   
12  1768  Bagge Caroline GÝttrup  2003  VEJLE  0322AB  25 m  2:09.45   
13  1993  Hansen Sarah Sirek  2003  KVIK  0352AB  25 m  2:09.46   
14  2029  KlŁver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  25 m  2:10.47   
15  1923  Timmermand Thilde  2002  ESBJERG  0272AP  25 m  2:10.50   
16  1866  Nimb Sofie Louise  2001  GENTOFTE  0174AP  50 m  2:10.53   
17  2016  Jensen Ellen  2005  SōNDERBORG  0546AF  25 m  2:10.71   
18  1948  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  25 m  2:11.05   
19  2022  Andersen Nikoline  2003  H2Odense  0368AR  25 m  2:11.11   
20  1972  Rasmussen Katrine Kruse  2004  ST-NEPTUN  0478AV  25 m  2:11.27   
21  1744  Hvarre Louise  2001  VEJLE  0156AN  25 m  2:11.79   
22  2000  Munkebśk Mathilde Yde  2003  KVIK  0386AC  25 m  2:12.06   
23  1856  ōstergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  2:12.36   
24  1799  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  25 m  2:12.41   
25  2036  Ellehus Freya  2000  H2Odense  0076AJ  25 m  2:12.41   
26  2052  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  25 m  2:12.57   
27  2048  Piihl Victoria Frśhr  2005  KOLDING  0598AJ  25 m  2:12.63   
28  2087  Nilsen Leah Emilie Stensaker  2006  Vestkant    25 m  2:12.68   
29  2085  Kvaal Erika  2004  Vestkant    25 m  2:12.74   
30  1832  Bach Isabella Rosendahl  2002  HOLSTEBRO  0296AG  25 m  2:12.82   
31  1859  Helmark Cecilie CarÝe  2005  GENTOFTE  0502AL  50 m  2:13.12   
32  1950  Romanski Freja  2003  AALBORG  0308AI  25 m  2:13.26   
33  1732  Pedersen Aurelia  2004  VEJLE  0414AA  25 m  2:13.75   
34  2083  Plassen Anna Victoria  2005  Vestkant    25 m  2:13.86   
35  1884  Jensen Natalie Da Silva  2004  ESBJERG  0462AM  25 m  2:14.64   
36  1973  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  25 m  2:14.97   
37  1951  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  2:15.14   
38  1722  Villumsen Signe  2001  AGF  0146AQ  50 m  2:15.47   
39  2061  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  25 m  2:16.17   
40  1981  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  25 m  2:16.25   
41  1886  Underbjerg Victoria  2004  ESBJERG  0448AK  25 m  2:16.32   
42  1730  Godt Annika Hausgaard  2003  VEJLE  0306AE  25 m  2:16.60   
43  1734  Hingebjerg Cecilie  2004  VEJLE  0414AD  25 m  2:17.13   
44  1840  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  25 m  2:17.13   
45  2073  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  25 m  2:17.63   
46  1847  Soelberg Malou  2004  GENTOFTE  0438AE  25 m  2:18.44   
47  1709  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  25 m  2:18.75   
48  2050  Petersen Melanie  2004  KOLDING  0414AN  25 m  2:18.77   
49  2002  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:18.86   
50  1851  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  2:19.21   
51  2071  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  2:19.28   
52  1849  Vang-Jensen Caroline  2003  GENTOFTE  0392AB  25 m  2:19.47   
53  2027  Petersen Emilie Podiss  2004  H2Odense  0404AO  25 m  2:19.48   
54  1934  Madsen Sophie MÝller  2005  DELTA  0536BA  25 m  2:19.78   
55  1714  Justesen Frida Saks  2004  AGF  0452AM  50 m  2:19.98   
56  1740  Jensen Kathrine Sofie  2003  VEJLE  0352AC  25 m  2:20.13   
57  1999  Guldberg Emma Karoline<