Startliste for Earth Control Vejle Swim Cup 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 18
|
Stævne navn |
Earth Control Swim Cup 2020 |
|
Udskriftsdato |
25 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Vejle |
|
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|
|
Arrangør |
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 18, 100m Rygsvømning Damer |
Indledende (11) |
Sponsor: Vejle Idrætsefterskole |
|
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1813 |
1 |
Nanna Steen Mühring |
2009 |
0928AA |
NYBORG |
|
25m |
1:47.95 |
1731 |
2 |
Augusta Dalsgaard |
2007 |
0768AP |
VEJLE |
|
25m |
1:37.24 |
1910 |
3 |
Sofie Barack Søe |
2008 |
0836AE |
ESBJERG |
|
25m |
1:33.61 |
1809 |
4 |
Sarah Qvist |
2007 |
0794AO |
NYBORG |
|
25m |
1:31.98 |
1797 |
5 |
Laura Rasmussen |
2005 |
0538AZ |
NYBORG |
|
25m |
1:33.23 |
1815 |
6 |
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
0814AA |
NYBORG |
|
25m |
1:36.20 |
1792 |
7 |
Frida Steen Mühring |
2009 |
0938AA |
NYBORG |
|
25m |
1:46.07 |
1796 |
8 |
Katrine Vølund |
2008 |
0894AG |
NYBORG |
|
50m |
1:53.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1806 |
1 |
Oceane Cailho |
2008 |
0866AF |
NYBORG |
|
25m |
1:29.29 |
1975 |
2 |
Josefine Wohlfeld Hornbæk |
2004 |
0448AJ |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:23.16 |
1746 |
3 |
Lærke Jervelund |
2007 |
0772AE |
VEJLE |
|
25m |
1:18.68 |
2019 |
4 |
Nora Gombos |
2006 |
0646AS |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:18.43 |
2018 |
5 |
Karoline Hellesøe |
2006 |
0678AQ |
SØNDERBORG |
|
50m |
1:18.63 |
1979 |
6 |
Mathilde Møller |
2004 |
0438AD |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:22.31 |
1891 |
7 |
Laura Worm Glæsner |
2006 |
0614AN |
ESBJERG |
|
25m |
1:26.19 |
1790 |
8 |
Freja Trasbo Vestergaard |
2006 |
0616AI |
NYBORG |
|
25m |
1:29.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1820 |
1 |
Freja S. Falkenstrøm |
2004 |
0434AK |
NYBORG |
|
25m |
1:17.77 |
2055 |
2 |
Sarah Hansen |
2005 |
0538AQ |
KOLDING |
|
25m |
1:17.13 |
1783 |
3 |
Cathrine Høst |
2004 |
0406AM |
NYBORG |
|
25m |
1:16.56 |
2071 |
4 |
Line Knudsen |
2005 |
0532AM |
SILKEBORG |
|
25m |
1:15.94 |
2089 |
5 |
Natascha Alexandra Green |
2000 |
0062AQ |
AGF |
|
25m |
|
1942 |
6 |
Annemone Rasmussen |
2006 |
0674AC |
BRÆDSTRUP |
|
25m |
1:16.76 |
1842 |
7 |
Astrid Permin |
2003 |
0344AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:17.32 |
1739 |
8 |
Julie Guldmann Møller |
2007 |
0782AI |
VEJLE |
|
25m |
1:18.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1851 |
1 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
0596AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:15.69 |
1800 |
2 |
Maria Bebe Hansen |
2004 |
0482AG |
NYBORG |
|
25m |
1:15.51 |
1974 |
3 |
Thea Brøndum |
2004 |
0476AZ |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:15.19 |
1754 |
4 |
Nicoline Dyrman |
2004 |
0446AM |
VEJLE |
|
25m |
1:14.38 |
2053 |
5 |
Frederikke Skau Hansen |
2002 |
0204AJ |
KOLDING |
|
25m |
1:14.86 |
2005 |
6 |
Victoria W. Stahl |
2005 |
0566AJ |
KVIK |
|
25m |
1:15.26 |
2017 |
7 |
Julie Fink |
2001 |
0124AP |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:15.60 |
1808 |
8 |
Randi Jørgensen |
2002 |
0286AR |
NYBORG |
|
25m |
1:15.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1884 |
1 |
Natalie Da Silva Jensen |
2004 |
0462AM |
ESBJERG |
|
25m |
1:14.08 |
2056 |
2 |
Karla Kristensen |
2005 |
0516AC |
KOLDING |
|
25m |
1:14.00 |
2049 |
3 |
Nicoline Kornum-Svensson |
2005 |
0548AG |
KOLDING |
|
25m |
1:13.76 |
1761 |
4 |
Sophie Kronborg |
2005 |
0532AU |
VEJLE |
|
25m |
1:13.18 |
1883 |
5 |
Mathilde Hedekær Mischorr |
2005 |
0522AS |
ESBJERG |
|
25m |
1:13.54 |
1777 |
6 |
Sophia Jochumsen |
2006 |
0642AE |
VEJLE |
|
25m |
1:13.99 |
1735 |
7 |
Emilie Moberg |
2005 |
0534AI |
VEJLE |
|
25m |
1:14.05 |
1999 |
8 |
Emma Karoline Guldberg |
2005 |
0578AK |
KVIK |
|
25m |
1:14.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1937 |
1 |
Katrine Stoltenhoff |
2006 |
0672AM |
BRÆDSTRUP |
|
25m |
1:13.03 |
2043 |
2 |
Johanne Heilmann |
2005 |
0558AI |
KOLDING |
|
25m |
1:11.83 |
2002 |
3 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
1:11.68 |
1742 |
4 |
Kristine Hülsen |
2002 |
0286AH |
VEJLE |
|
25m |
1:11.46 |
1712 |
5 |
Sofia Ingeberg |
2002 |
0252AV |
AGF |
|
25m |
1:11.68 |
2063 |
6 |
Freja Buchholt Kristensen |
2005 |
0564AS |
SILKEBORG |
|
25m |
1:11.78 |
1931 |
7 |
Mathilde Linnet Nørgaard |
2005 |
0542AQ |
DELTA |
|
25m |
1:11.87 |
2026 |
8 |
Maibritt Skjoldborg |
2002 |
0284AO |
H2Odense |
|
25m |
1:13.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1952 |
1 |
Jazmin Jensen |
2005 |
0584AA |
AALBORG |
|
25m |
1:10.96 |
1870 |
2 |
Anna Bjerrum Møller |
2004 |
0436AL |
ESBJERG |
|
25m |
1:10.76 |
1957 |
3 |
Stine Mejdahl |
2005 |
0548AT |
AALBORG |
|
25m |
1:10.28 |
2016 |
4 |
Ellen Jensen |
2005 |
0546AF |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:09.53 |
2022 |
5 |
Nikoline Andersen |
2003 |
0368AR |
H2Odense |
|
25m |
1:09.69 |
1973 |
6 |
Sofie Kruse Rasmussen |
2005 |
0502AQ |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:10.54 |
2050 |
7 |
Melanie Petersen |
2004 |
0414AN |
KOLDING |
|
25m |
1:10.85 |
2052 |
8 |
Elma Gabela |
2004 |
0472AE |
KOLDING |
|
25m |
1:10.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2086 |
1 |
Linnea Solsvik |
2006 |
|
Vestkant |
|
25m |
1:08.80 |
1843 |
2 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:08.31 |
2033 |
3 |
Sandy Ngoc Hoang Tran |
2005 |
0536AH |
H2Odense |
|
25m |
1:07.67 |
1841 |
4 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:07.09 |
1887 |
5 |
Kathrine Weide |
2004 |
0402AO |
ESBJERG |
|
25m |
1:07.57 |
1996 |
6 |
Tine Petersen |
2003 |
0304AO |
KVIK |
|
25m |
1:07.85 |
1877 |
7 |
Femke Iris Keulen |
2005 |
0582AS |
ESBJERG |
|
25m |
1:08.71 |
2027 |
8 |
Emilie Podiss Petersen |
2004 |
0404AO |
H2Odense |
|
25m |
1:09.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1954 |
1 |
Louise Lie Thisted |
2005 |
0578AC |
AALBORG |
|
25m |
1:06.16 |
1702 |
2 |
Marie Christensen |
2002 |
0272AI |
AGF |
|
25m |
1:05.07 |
1897 |
3 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0516AM |
ESBJERG |
|
25m |
1:04.12 |
1913 |
4 |
Melanie Eggertsen |
2002 |
0232AI |
ESBJERG |
|
25m |
1:02.43 |
1981 |
5 |
Alma Heyn Stage |
2004 |
0462AC |
KVIK |
|
25m |
1:03.26 |
1743 |
6 |
Line J. V. Hededal |
2001 |
0186AG |
VEJLE |
|
25m |
1:04.96 |
1855 |
7 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:05.54 |
1832 |
8 |
Isabella Rosendahl Bach |
2002 |
0296AG |
HOLSTEBRO |
|
25m |
1:06.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1866 |
1 |
Sofie Louise Nimb |
2001 |
0174AP |
GENTOFTE |
|
25m |
1:05.87 |
1759 |
2 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
VEJLE |
|
25m |
1:05.02 |
1916 |
3 |
Ellen Nielsen |
2001 |
0168AP |
ESBJERG |
|
25m |
1:03.38 |
1992 |
4 |
Sara Sylvest |
2000 |
0086AD |
KVIK |
|
25m |
1:00.31 |
1862 |
5 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:03.26 |
2061 |
6 |
Annabella Bing Lauritzen |
2005 |
0586AG |
SILKEBORG |
|
25m |
1:04.89 |
2029 |
7 |
Mia T. Klüver-Kristensen |
2004 |
0496AH |
H2Odense |
|
25m |
1:05.32 |
1701 |
8 |
Mia Borgensgaard |
2003 |
0368AT |
AGF |
|
25m |
1:06.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1859 |
1 |
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:05.55 |
1733 |
2 |
Cecilie B. Andersen |
2001 |
0116AI |
VEJLE |
|
25m |
1:04.99 |
1949 |
3 |
Fenja Romanski |
2005 |
0598AH |
AALBORG |
|
25m |
1:03.31 |
1995 |
4 |
Sofie Hansen |
2002 |
0202AI |
KVIK |
|
25m |
59.81 |
1854 |
5 |
Alberte V. Bisgaard |
2003 |
0336AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:03.15 |
1834 |
6 |
Helena Rosendahl Bach |
2000 |
0074AM |
HOLSTEBRO |
|
25m |
1:04.19 |
1856 |
7 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
25m |
1:05.18 |
1944 |
8 |
Anna Toft Petersen |
2004 |
0438AI |
AALBORG |
|
25m |
1:06.66 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
25 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|