Program för Polisen HEAD to Head 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Polisen HEAD to Head 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 50m Fjärilsim Damer D
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
391 |
1 |
|
Stella Rahm |
2009 |
SKURU IK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
542 |
2 |
|
Venessa Walldèn |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
57.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
590 |
3 |
|
Wilda Hellman |
2009 |
SÖDERTÖRN |
53.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
393 |
4 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
SKURU IK |
49.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
541 |
5 |
|
Isabel Samuelsson |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
48.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
6 |
|
Cecilia Gharib |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
49.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
522 |
7 |
|
Noa Ek |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
51.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
773 |
8 |
|
Hanna Holmström |
2009 |
ÖSMO SS |
54.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
543 |
9 |
|
Julia Schilling |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:07.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
333 |
10 |
|
Isabelle Moshref |
2008 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 50m Fjärilsim Damer D |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
593 |
1 |
|
Emelie Stasiak |
2009 |
SÖDERTÖRN |
47.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
2 |
|
Linnea Ekstrand |
2009 |
SALTSJÖB |
46.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
587 |
3 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
SÖDERTÖRN |
44.34 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
588 |
4 |
|
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
42.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
5 |
|
Sofia Glifberg |
2008 |
LIDINGÖ SK |
40.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
968 |
6 |
|
Thea Severinsson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
40.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
763 |
7 |
|
Alva Lindberg |
2008 |
ÖSMO SS |
43.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
8 |
|
Jasmine Musaji |
2008 |
BOTK-RÖNN |
45.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
540 |
9 |
|
Julia Boman |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
47.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
539 |
10 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
48.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 50m Fjärilsim Damer D |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
764 |
1 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
ÖSMO SS |
39.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
462 |
2 |
|
Agnes Gustafson |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
38.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
3 |
|
Hedvig Duit |
2008 |
SK NEPTUN |
38.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
387 |
4 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
SKURU IK |
37.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
5 |
|
Olivia Carlström |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
35.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
586 |
6 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
36.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
761 |
7 |
|
Audrey Glavas |
2008 |
ÖSMO SS |
38.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
718 |
8 |
|
Saga Johansson |
2008 |
VÄSBY SS |
38.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
9 |
|
Hilma Stenbeck |
2008 |
SK NEPTUN |
39.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
10 |
|
Agnes Harlin Emanuelson |
2008 |
SK NEPTUN |
39.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-20 14:46:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|