Program för Polisen HEAD to Head 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Polisen HEAD to Head 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC
|
Försök 1 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
817 |
2 |
|
Felicia Rydsheim |
2005 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
3 |
|
Kajsa Henriksson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:40.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Amelia Fricker |
2007 |
ÅSF |
1:37.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
700 |
5 |
|
Hanna Areblad |
2007 |
VÄSBY SS |
1:35.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
858 |
6 |
|
Sara Wattad |
2006 |
SPIF SF |
1:36.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
7 |
|
Aurora Pinho |
2006 |
SKURU IK |
1:38.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
8 |
|
Elvira Sjöblom Hallner |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:45.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
850 |
9 |
|
Sadie Caputo |
2006 |
SPIF SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC |
Försök 2 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
703 |
1 |
|
Elin Höök |
2005 |
VÄSBY SS |
1:33.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
828 |
2 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
SS04 |
1:32.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
414 |
3 |
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:31.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
4 |
|
Sofia Bang |
2007 |
SK NEPTUN |
1:30.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
5 |
|
Signe Mueller |
2007 |
SK NEPTUN |
1:29.25 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
6 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
SK NEPTUN |
1:29.48 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
685 |
7 |
|
Ida Johansson |
2006 |
VÄSBY SS |
1:30.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
626 |
8 |
|
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
TYRESÖ SS |
1:31.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Mia Karolina Müürsepp |
2006 |
AUi |
1:33.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
820 |
10 |
|
Lova Deilert |
2006 |
SS04 |
1:34.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC |
Försök 3 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
698 |
1 |
|
Isabelle Skytt |
2005 |
VÄSBY SS |
1:28.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
2 |
|
Engla Blanco |
2006 |
SK NEPTUN |
1:27.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
361 |
3 |
|
Nicole Wahlström |
2005 |
SKURU IK |
1:26.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
537 |
4 |
|
Sara Andersson |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:26.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
624 |
5 |
|
Freya Ebert Westerberg |
2005 |
TYRESÖ SS |
1:26.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
6 |
|
Emelie Sidén |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:26.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
7 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:26.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
8 |
|
Lea Rodin |
2006 |
SK NEPTUN |
1:27.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
9 |
|
Leia Ångman |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:28.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
10 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
SK NEPTUN |
1:28.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC |
Försök 4 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
813 |
1 |
|
Leah Ishaq |
2006 |
SS04 |
1:25.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
2 |
|
Felicia Berg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:23.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
865 |
3 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
SPIF SF |
1:23.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
696 |
4 |
|
Alexandra Ward |
2005 |
VÄSBY SS |
1:23.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
5 |
|
Olivia Larsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:22.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
519 |
6 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:22.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
860 |
7 |
|
Matilda Lindqvist |
2004 |
SPIF SF |
1:23.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
704 |
8 |
|
Cecilia Eklund |
2005 |
VÄSBY SS |
1:23.79 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
757 |
9 |
|
Freja Vesterlund |
2006 |
ÖSMO SS |
1:24.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
10 |
|
Linnea Johansson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:26.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC |
Försök 5 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Linnea Koski |
2007 |
AUi |
1:22.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
424 |
2 |
|
Alina Färm |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:20.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
3 |
|
Erica Griberg |
2005 |
BOTK-RÖNN |
1:19.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
4 |
|
Fanny Cao |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:19.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
5 |
|
Li Elveskog |
2004 |
SK NEPTUN |
1:19.35 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
6 |
|
Isabella Westberg |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:19.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
856 |
7 |
|
Linn Solehav |
2005 |
SPIF SF |
1:19.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
8 |
|
Manya Sidén Bashouki |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:20.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
9 |
|
Stella Finnhammar |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:21.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
527 |
10 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:22.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC |
Försök 6 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
673 |
1 |
|
Hanna Åkerman |
2004 |
VÄSBY SS |
1:18.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
2 |
|
Emilia Lind |
2006 |
SK NEPTUN |
1:18.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Amanda Wensmark |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:18.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
4 |
|
Hanna Carlberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
1:16.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
5 |
|
Linn Bengtsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:16.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
6 |
|
Mira Wallin |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:16.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
7 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
SKURU IK |
1:17.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
8 |
|
Johanna Torell |
2005 |
LIDINGÖ SK |
1:18.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
9 |
|
Elina Leijonqvist |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
1:18.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
819 |
10 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
SS04 |
1:18.82 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC |
Försök 7 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
806 |
1 |
|
Naomi Sterling |
2002 |
SS04 |
1:16.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
944 |
2 |
|
Alida Lilljequist |
1998 |
SPIF SF |
1:16.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
3 |
|
Felicia Göthberg |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
1:15.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
425 |
4 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:15.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
413 |
5 |
|
Wilma Eld |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:15.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
6 |
|
Lovisa Ramsten |
2005 |
SK NEPTUN |
1:15.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
7 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
SK NEPTUN |
1:15.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
677 |
8 |
|
Lovisa Fantenberg |
2004 |
VÄSBY SS |
1:15.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
9 |
|
Boel Jägerskog |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:16.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
432 |
10 |
|
Stella Egmar |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:16.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC |
Försök 8 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1 |
|
Pernilla Hemmälin |
2001 |
BOTK-RÖNN |
1:14.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
513 |
2 |
|
Linnéa Teljstedt |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:12.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
3 |
|
Else Jomaa |
2004 |
SK NEPTUN |
1:12.34 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
4 |
|
Elsa Lövquist |
2004 |
SK NEPTUN |
1:12.16 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
5 |
|
Sara Lofter |
2006 |
SK NEPTUN |
1:11.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Mirella Sauhula |
2006 |
AUi |
1:11.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
7 |
|
Hannah Kinane |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:12.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
907 |
8 |
|
Pinja Sipovaara |
2002 |
OuLo |
1:12.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
9 |
|
Ella Wahlman |
2003 |
LIDINGÖ SK |
1:13.13 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
10 |
|
Molly Rantil |
2005 |
SK NEPTUN |
1:15.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC |
Försök 9 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
713 |
1 |
|
Ella Renholm |
2006 |
VÄSBY SS |
1:11.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
913 |
2 |
|
Mariangela Boitsuk |
2004 |
Kalevi Uju |
1:10.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
805 |
3 |
|
Elvira Montes |
2004 |
SS04 |
1:08.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
471 |
4 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
SKK |
1:07.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
5 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
SK NEPTUN |
1:02.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
982 |
6 |
|
Ebba Hann |
2004 |
SK ÄGIR |
1:03.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
421 |
7 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:08.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
938 |
8 |
|
Liv Asp Olsson |
2005 |
SPIF SF |
1:09.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
952 |
9 |
|
Maria Bang |
2003 |
SPIF SF |
1:10.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
476 |
10 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
SKK |
1:11.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC |
Försök 10 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
617 |
1 |
|
Matilda Ringbom |
2003 |
TYRESÖ SS |
1:11.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
789 |
2 |
|
Rebecca Höglind |
1998 |
SS04 |
1:09.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
AUi |
1:08.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
4 |
|
Alexandra Jensen |
2001 |
SK NEPTUN |
1:06.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
5 |
|
Rebecca Mattsson |
1995 |
SK NEPTUN |
1:01.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
506 |
6 |
|
Filippa Malmström |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:03.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
951 |
7 |
|
Lea Granert |
2001 |
SPIF SF |
1:08.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
666 |
8 |
|
Elin Bergman |
2003 |
VÄSBY SS |
1:09.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
9 |
|
Olivia Elmquist |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:10.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
10 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
1:11.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC |
Försök 11 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
647 |
1 |
|
Ella Ekepil |
2005 |
WISBY SS |
1:11.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
2 |
|
Josefine Iwarson |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
1:09.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
614 |
3 |
|
Tea Angerfelt |
2004 |
TYRESÖ SS |
1:08.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
577 |
4 |
|
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:05.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
470 |
5 |
|
Emilia Christiansen |
1999 |
SKK |
1:00.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
504 |
6 |
|
Carolina Jonsson |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
1:02.98 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
482 |
7 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
SKK |
1:07.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
8 |
|
Rebecca Policastro |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
1:09.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
906 |
9 |
|
Pauliina Lohilahti |
2002 |
OuLo |
1:10.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
408 |
10 |
|
Emilia Wullrich |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:11.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-19 08:26:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|