Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Polisen HEAD Summer Cup 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet, Stockholm |
Arrangör: |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Sander Haugan |
2003 |
Trondhjems |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
662 |
3 |
|
Milo Peterson |
2009 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
358 |
4 |
|
Filip Granlund |
2010 |
S77 |
1:50.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
654 |
5 |
|
Elton Rosén |
2010 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
436 |
6 |
|
Otto von Arronet |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
847 |
7 |
|
Aksel Koefoed Thygesen |
2006 |
Bergens SC |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 2 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
561 |
0 |
|
Viggo Stenbacka |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:49.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
1 |
|
Lucas Yousef |
2004 |
BOTK-RÖNN |
1:46.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
608 |
2 |
|
Malte Andersson |
2007 |
UPSALA S |
1:44.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
462 |
3 |
|
Anton Ericsson |
2008 |
SUNDSVALL |
1:41.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
4 |
|
Sebastian Bergum |
2007 |
Skjetten S |
1:40.31 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
5 |
|
Elilan Gregory |
2003 |
Skjetten S |
1:40.42 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
671 |
6 |
|
Elias Bergfeldt |
2007 |
VÄSBY SS |
1:44.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
7 |
|
David Demirian |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
1:45.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
664 |
8 |
|
William Wu |
2003 |
VÄSBY SS |
1:48.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
558 |
9 |
|
Viggo Hanikat |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:49.98 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 3 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
339 |
0 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
2007 |
SK NEPTUN |
1:39.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
780 |
1 |
|
Breneth Amos |
2008 |
Audentese |
1:38.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Jonas Mortelmans Somby |
2007 |
Karasjok S |
1:38.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
714 |
3 |
|
Melker Larsson |
2008 |
SS04 |
1:37.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Daniel Ta Helland |
2004 |
Bærum |
1:36.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
5 |
|
Linus Bäcke |
2006 |
FALUN |
1:36.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
441 |
6 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
SKK |
1:37.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
658 |
7 |
|
Noah Björkhed |
2007 |
VÄSBY SS |
1:38.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
498 |
8 |
|
Albin Tetli |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:39.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
9 |
|
Albin Wassberg |
2008 |
S77 |
1:39.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 4 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
781 |
0 |
|
Timur Didenko |
2009 |
Audentese |
1:35.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
602 |
1 |
|
Artur Norman |
2005 |
UPSALA S |
1:32.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Jon Noé Høye |
2004 |
Trondhjems |
1:31.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
3 |
|
Arvin Parsa |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:29.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
387 |
4 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
SKURU IK |
1:28.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
5 |
|
Axel Pagard |
2006 |
HARNÄS SKU |
1:29.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
565 |
6 |
|
Emil Johanson |
2005 |
SÖDERTÖRN |
1:29.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
752 |
7 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
SPIF SF |
1:31.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
489 |
8 |
|
Sixten Selander |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:33.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
396 |
9 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
SKURU IK |
1:35.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 5 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
701 |
0 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
SS04 |
1:28.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
1 |
|
Hugo Holmlund |
2007 |
SK NEPTUN |
1:27.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
607 |
2 |
|
Arvid Högström |
2006 |
UPSALA S |
1:26.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
434 |
3 |
|
Vidar Karlström |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:26.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
544 |
4 |
|
Moritz Karlsson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:26.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
620 |
5 |
|
Oliver Munn |
2007 |
UPSALA S |
1:26.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
6 |
|
Eric Hörnstedt |
2008 |
SALA SS |
1:26.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
646 |
7 |
|
Colin Rosén |
2008 |
VÄSBY SS |
1:27.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
8 |
|
Manfred Bränström |
2005 |
SKURU IK |
1:28.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
9 |
|
Melvin Eriksson |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
1:28.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 6 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
599 |
0 |
|
Johannes Fischer |
2007 |
UPSALA S |
1:25.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
779 |
1 |
|
Maksim Kalinski |
2007 |
Audentese |
1:24.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
2 |
|
Gustav Bondensson |
2007 |
FALUN |
1:24.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
443 |
3 |
|
Felix Norlin |
2005 |
SKK |
1:24.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Even Littorin Birkeland |
2006 |
Bærum |
1:23.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
647 |
5 |
|
Henrik Fjellström |
2006 |
VÄSBY SS |
1:24.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
6 |
|
Maxim Jelagin |
2005 |
LIDINGÖ SK |
1:24.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
7 |
|
William Struwe |
2006 |
SALA SS |
1:24.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
8 |
|
Frederick von Krogh |
2006 |
Bærum |
1:25.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
682 |
9 |
|
Neo Carlberg |
2005 |
SS04 |
1:25.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 7 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
803 |
0 |
|
Sander Kadak |
2006 |
Orca Swim |
1:22.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
1 |
|
Joel Aggefors |
2003 |
GUSTAVSBER |
1:22.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
882 |
2 |
|
Aydin Sahifi |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
1:21.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
435 |
3 |
|
Ludwig Höijer |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:21.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
4 |
|
Waldemar Valtchev Riiser |
2007 |
Bærum |
1:21.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
612 |
5 |
|
Johan Bjersand-Hellström |
2005 |
UPSALA S |
1:21.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
845 |
6 |
|
Kasper Cornelius Mowincke |
2005 |
Bergens SC |
1:21.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
7 |
|
Pedram Heydari |
2005 |
SK Speed |
1:22.29 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
707 |
8 |
|
Alvin Johansson |
2005 |
SS04 |
1:22.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
655 |
9 |
|
Erik Svensson |
2007 |
VÄSBY SS |
1:23.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 8 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
501 |
0 |
|
Felix Tetli |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:20.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
1 |
|
Aston Horn |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:19.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
2 |
|
Fredrik Magnus H. Dahle |
2007 |
Skjetten S |
1:19.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
3 |
|
Melvin Rinaldo |
2005 |
GUSTAVSBER |
1:18.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
4 |
|
Jonas She Cheung |
2005 |
SK Speed |
1:18.76 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
5 |
|
Theodor Gladare |
2007 |
SK NEPTUN |
1:18.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
6 |
|
Martin Sørlie Nordquist |
2006 |
Bærum |
1:19.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
427 |
7 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:19.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
8 |
|
Even Kristoffer Bøckman |
2003 |
Trondhjems |
1:19.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
840 |
9 |
|
Kjetil Breivik |
2005 |
Bergens SC |
1:21.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 9 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
601 |
0 |
|
Tage Helin |
2007 |
UPSALA S |
1:18.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Axel Wium Arneson |
2005 |
Bærum |
1:18.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
2 |
|
Elijas Eriksson |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:18.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
613 |
3 |
|
Gabriel Leijon |
2006 |
UPSALA S |
1:17.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
493 |
4 |
|
Arvid Engqvist |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:16.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
414 |
5 |
|
Adrian Hellberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:17.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
6 |
|
Adam Joseph Michel |
2006 |
LIDINGÖ SK |
1:17.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
7 |
|
Lukas Johansen Strande |
2006 |
Bærum |
1:18.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
643 |
8 |
|
Theo Takala |
2007 |
VÄSBY SS |
1:18.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
9 |
|
Isak Emilian Arnesen |
2006 |
SK Speed |
1:18.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 10 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
603 |
0 |
|
Ravi Parekh |
2005 |
UPSALA S |
1:16.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
1 |
|
Linus von Hofsten |
2006 |
FALUN |
1:16.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
2 |
|
Ludvig Löfström |
2006 |
SK NEPTUN |
1:15.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
410 |
3 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:14.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
497 |
4 |
|
Spencer Huerta |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:14.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Ivar Aigin Schanche Dalse |
2006 |
Karasjok S |
1:14.95 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
426 |
6 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:15.31 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
609 |
7 |
|
Adam Wahlberg |
2006 |
UPSALA S |
1:15.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
425 |
8 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:16.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
846 |
9 |
|
Ghanesh Rajkumar |
2005 |
Bergens SC |
1:16.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 11 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
474 |
0 |
|
Casper Runfjäll |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
1:14.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
1 |
|
Sebastian Hagen |
2006 |
Bærum |
1:13.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Hasith Ransiri Attanapola |
2003 |
Trondhjems |
1:12.66 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
633 |
3 |
|
Eddie Peng |
2007 |
VÄSBY SS |
1:12.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
745 |
4 |
|
Jan Salentin |
2004 |
SPIF SF |
1:12.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
525 |
5 |
|
Emil Gunnarsson |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:12.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
587 |
6 |
|
Rasmus Loklint |
2005 |
UPSALA S |
1:12.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
538 |
7 |
|
Gustav Storell |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:12.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
8 |
|
Anton Kitsmarishvili |
2004 |
VICS |
1:13.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
844 |
9 |
|
Mats Nikolai Maroni Johan |
2005 |
Bergens SC |
1:14.67 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 12 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
0 |
|
Sander Sand |
2004 |
Skjetten S |
1:11.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
1 |
|
Botvid Wiell |
2005 |
SALA SS |
1:11.42 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
2 |
|
Kristian Wilhelm Klafstad |
2005 |
Bærum |
1:10.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
3 |
|
Philip Palmqvist |
2005 |
SK NEPTUN |
1:10.25 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4 |
|
Simen Løvås |
2003 |
Trondhjems |
1:10.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
411 |
5 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:10.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
581 |
6 |
|
Felix Do |
2004 |
UPSALA S |
1:10.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
7 |
|
Adam Nathaniel Olsen |
2004 |
Bærum |
1:11.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
843 |
8 |
|
Lukas Krohn-Dale |
2005 |
Bergens SC |
1:11.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
9 |
|
Jonathan Hörberg |
2004 |
SK NEPTUN |
1:12.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 13 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
364 |
0 |
|
Max Antonsson |
2004 |
SALA SS |
1:10.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
736 |
1 |
|
Hugo Seemann |
2003 |
SPIF SF |
1:09.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Tobias Gilbu |
2002 |
Trondhjems |
1:08.74 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
3 |
|
Herman Røed |
2005 |
SK Speed |
1:08.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
431 |
4 |
|
Aron Ekblad |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:06.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
593 |
5 |
|
Danny Simaleza |
2005 |
UPSALA S |
1:07.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
6 |
|
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
SK NEPTUN |
1:08.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
610 |
7 |
|
Ludvig Glantz |
2006 |
UPSALA S |
1:09.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
8 |
|
Noah Jacobsen |
2005 |
SK Speed |
1:09.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
401 |
9 |
|
Markus Annas |
2004 |
SPÅRVÄGEN |
1:10.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Final 14 (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
0 |
|
August Emil Windel Stang |
2005 |
Bærum |
1:06.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
1 |
|
Sebastian Mendez Johannes |
2005 |
Bærum |
1:06.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
491 |
2 |
|
Valentino Vrbanus |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:06.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
809 |
3 |
|
Siim Nigul |
2002 |
Orca Swim |
1:03.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
345 |
4 |
|
Jens Pettersson |
2001 |
S77 |
1:02.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
5 |
|
Rasmus Skyving |
2003 |
NORRTÄLJE |
1:03.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
811 |
6 |
|
Philip Paskov |
2002 |
Orca Swim |
1:04.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Kurt Mortelmans Somby |
2005 |
Karasjok S |
1:06.01 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
725 |
8 |
|
Erik Falk |
2003 |
SPIF SF |
1:06.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
420 |
9 |
|
Nils Backlund |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
1:06.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-28 14:51:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|