Startliste for Polisen HEAD summer Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polisen HEAD Summer Cup 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet, Stockholm |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Urs-Laurin Bludau |
SWV TuR Dresden |
1998 |
|
50m |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
2 |
791 |
|
Aleksander Roosimaa |
Audentese Spordiklubi |
2001 |
|
50m |
30.02 |
|
|
|
|
|
|
3 |
790 |
|
Gregory Kask |
Audentese Spordiklubi |
2002 |
|
50m |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
4 |
515 |
|
Filip Antlöv |
Södertörns Simsällskap |
1998 |
AE5998 |
25m |
30.49 |
|
|
|
|
|
5 |
718 |
|
Esbjörn Ohlsson |
Stockholmspolisens IF SF |
1996 |
AL5196 |
25m |
30.72 |
|
|
|
|
|
6 |
379 |
|
Lukas Malmström |
Skuru Idrottsklubb |
2003 |
AF5303 |
50m |
31.18 |
|
|
|
|
|
7 |
36 |
|
Simen Løvås |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
31.83 |
|
|
|
|
|
|
8 |
398 |
|
Gustav Annas |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL0303 |
25m |
32.02 |
|
|
|
|
|
9 |
801 |
|
Uku Pärismaa |
Briis Spordiklubi |
2001 |
|
50m |
32.50 |
EFT |
|
|
|
|
10 |
736 |
|
Hugo Seemann |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AT0703 |
25m |
32.71 |
|
|
|
|
|
11 |
677 |
|
Lars Hennert |
Solna Sundbyberg SS 04 |
1961 |
AA5561 |
25m |
32.72 |
|
|
|
|
|
12 |
850 |
|
Naveen Asas |
SK Speed |
2004 |
|
25m |
32.77 |
|
|
|
|
|
|
13 |
17 |
|
Sebastian Amundsen |
Trondhjems SLK |
2004 |
|
50m |
32.96 |
|
|
|
|
|
|
14 |
81 |
|
August Emil Windel Stang |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
25m |
32.96 |
|
|
|
|
|
|
15 |
769 |
|
Erland Ekholm |
Stockholmspolisens IF SF |
1996 |
BA0196 |
50m |
33.42 |
|
|
|
|
|
16 |
516 |
|
Alexis Camacho |
Södertörns Simsällskap |
2001 |
AE5301 |
50m |
33.43 |
|
|
|
|
|
17 |
406 |
|
Einar Styrman |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH3305 |
50m |
33.44 |
|
|
|
|
|
18 |
722 |
|
Gustav Niring |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AE6304 |
25m |
34.07 |
|
|
|
|
|
19 |
41 |
|
Johan Hjelseth Storstad |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
34.14 |
|
|
|
|
|
|
20 |
25 |
|
Tobias Gilbu |
Trondhjems SLK |
2002 |
|
50m |
34.15 |
|
|
|
|
|
|
21 |
343 |
|
Victor Karell |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AF7103 |
50m |
34.26 |
|
|
|
|
|
22 |
265 |
|
Ferdinand Bang |
Simklubben Neptun |
2005 |
AF1305 |
25m |
34.52 |
|
|
|
|
|
23 |
401 |
|
Markus Annas |
Spårvägen Simförening |
2004 |
AF1704 |
25m |
34.74 |
|
|
|
|
|
24 |
796 |
|
Rasmus Paal |
Audentese Spordiklubi |
2003 |
|
50m |
34.74 |
|
|
|
|
|
|
25 |
730 |
|
Axel Lewander |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AI7304 |
25m |
35.03 |
|
|
|
|
|
26 |
78 |
|
Adam Nathaniel Olsen |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
27 |
59 |
|
Sebastian Hagen |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
25m |
35.14 |
|
|
|
|
|
|
28 |
603 |
|
Ravi Parekh |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AL7705 |
25m |
35.32 |
|
|
|
|
|
29 |
491 |
|
Valentino Vrbanus |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AG9106 |
25m |
35.33 |
|
|
|
|
|
30 |
342 |
|
Rasmus Skyving |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AB2703 |
25m |
35.43 |
|
|
|
|
|
31 |
843 |
|
Lukas Krohn-Dale |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
35.48 |
|
|
|
|
|
|
32 |
232 |
|
Martin Gertz |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AU7905 |
25m |
35.53 |
|
|
|
|
|
33 |
363 |
|
Botvid Wiell |
Sala Simsällskap |
2005 |
AB3305 |
25m |
35.56 |
|
|
|
|
|
34 |
268 |
|
Aksel Hillerström Vagli |
Simklubben Neptun |
2006 |
AC8706 |
25m |
35.74 |
|
|
|
|
|
35 |
172 |
|
Adrian Ekström |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AV6104 |
25m |
35.94 |
|
|
|
|
|
36 |
581 |
|
Felix Do |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AF4304 |
25m |
35.98 |
|
|
|
|
|
37 |
103 |
|
Henning Raknerud Soelberg |
Skjetten Svømming |
2003 |
|
50m |
36.08 |
|
|
|
|
|
|
38 |
56 |
|
Robert Fagervik |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
25m |
36.15 |
|
|
|
|
|
|
39 |
91 |
|
Elilan Gregory |
Skjetten Svømming |
2003 |
|
25m |
36.17 |
|
|
|
|
|
|
40 |
778 |
|
Artur Ots |
Audentese Spordiklubi |
2007 |
|
50m |
36.36 |
|
|
|
|
|
|
41 |
792 |
|
Kaurit Lilienberg |
Audentese Spordiklubi |
2002 |
|
50m |
36.39 |
|
|
|
|
|
|
42 |
4 |
|
Anton Kitsmarishvili |
VICS |
2004 |
|
50m |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
43 |
92 |
|
Adam Hansrud-Kjær |
Skjetten Svømming |
2003 |
|
50m |
36.61 |
|
|
|
|
|
|
44 |
258 |
|
Uno Härmark |
Simklubben Neptun |
2005 |
AD8705 |
25m |
36.61 |
|
|
|
|
|
45 |
296 |
|
Marcus Lundgren |
Simklubben Neptun |
2006 |
AN1506 |
25m |
36.97 |
|
|
|
|
|
46 |
367 |
|
Felix Mårvad |
Sala Simsällskap |
2003 |
AS2303 |
25m |
37.21 |
|
|
|
|
|
47 |
108 |
|
Jonas She Cheung |
SK Speed |
2005 |
|
50m |
37.45 |
|
|
|
|
|
|
48 |
610 |
|
Ludvig Glantz |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AJ9906 |
25m |
37.46 |
|
|
|
|
|
49 |
1 |
|
Nicolas Montfort |
VICS |
2005 |
|
50m |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
50 |
113 |
|
Noah Jacobsen |
SK Speed |
2005 |
|
50m |
37.69 |
|
|
|
|
|
|
51 |
99 |
|
Fillip Sigvartsen |
Skjetten Svømming |
2005 |
|
50m |
38.04 |
|
|
|
|
|
|
52 |
498 |
|
Albin Tetli |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AR9705 |
25m |
38.44 |
|
|
|
|
|
53 |
169 |
|
Melvin Rinaldo |
Gustavsbergs Simsällskap |
2005 |
AA5905 |
25m |
38.48 |
|
|
|
|
|
54 |
285 |
|
Stavros Theodosiadis |
Simklubben Neptun |
2002 |
AY7502 |
25m |
38.80 |
|
|
|
|
|
55 |
840 |
|
Kjetil Breivik |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
38.91 |
|
|
|
|
|
|
56 |
789 |
|
Mark Köök |
Audentese Spordiklubi |
2001 |
|
50m |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
57 |
474 |
|
Casper Runfjäll |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AJ7102 |
25m |
39.36 |
|
|
|
|
|
58 |
443 |
|
Felix Norlin |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6705 |
50m |
39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
702 |
|
Malkolm Nömm |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AT6905 |
25m |
40.20 |
|
|
|
|
|
60 |
565 |
|
Emil Johanson |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AX4105 |
25m |
40.32 |
|
|
|
|
|
61 |
734 |
|
Jakob Gnalin |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AR8303 |
50m |
40.38 |
|
|
|
|
|
62 |
845 |
|
Kasper Cornelius Mowincke |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
40.97 |
|
|
|
|
|
|
63 |
388 |
|
Manfred Bränström |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
AI6705 |
50m |
41.02 |
|
|
|
|
|
64 |
295 |
|
Vincent Nordlander |
Simklubben Neptun |
2007 |
AF2707 |
25m |
41.14 |
|
|
|
|
|
65 |
664 |
|
William Wu |
Väsby Simsällskap |
2003 |
BA4503 |
25m |
41.28 |
|
|
|
|
|
66 |
182 |
|
Albin Glaas |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2006 |
AN4706 |
25m |
41.38 |
|
|
|
|
|
67 |
844 |
|
Mats Nikolai Maroni Johan |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
41.47 |
|
|
|
|
|
|
68 |
650 |
|
Junes Khattab |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AK0106 |
25m |
41.67 |
|
|
|
|
|
69 |
760 |
|
Gevork Sarkisyants |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AY9904 |
25m |
41.94 |
|
|
|
|
|
70 |
601 |
|
Tage Helin |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AB2907 |
25m |
41.99 |
|
|
|
|
|
71 |
51 |
|
Mikkel Eiken Borge |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
42.02 |
|
|
|
|
|
|
72 |
587 |
|
Rasmus Loklint |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AD2105 |
25m |
42.15 |
|
|
|
|
|
73 |
32 |
|
Sigurd Leirgulen |
Trondhjems SLK |
2004 |
|
50m |
42.44 |
|
|
|
|
|
|
74 |
646 |
|
Colin Rosén |
Väsby Simsällskap |
2008 |
AB7108 |
25m |
42.51 |
|
|
|
|
|
75 |
690 |
|
Nicholas Benyammine |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AG3306 |
25m |
42.56 |
|
|
|
|
|
76 |
413 |
|
Liam Lehtonen Hebert |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AE5706 |
25m |
42.60 |
|
|
|
|
|
77 |
368 |
|
William Struwe |
Sala Simsällskap |
2006 |
AE1306 |
25m |
42.65 |
|
|
|
|
|
78 |
620 |
|
Oliver Munn |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AK7907 |
25m |
42.78 |
|
|
|
|
|
79 |
813 |
|
Aaron Sepp |
Orca Swim Club |
2006 |
|
50m |
42.89 |
|
|
|
|
|
|
80 |
90 |
|
Fredrik Magnus H. Dahle |
Skjetten Svømming |
2007 |
|
50m |
42.90 |
|
|
|
|
|
|
81 |
16 |
|
Tamer Abuzid |
Trondhjems SLK |
2004 |
|
50m |
43.07 |
|
|
|
|
|
|
82 |
739 |
|
Mikail Arslan |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AH9305 |
25m |
43.22 |
|
|
|
|
|
83 |
80 |
|
Waldemar Valtchev Riiser |
Bærumsvømmerne |
2007 |
|
25m |
43.36 |
|
|
|
|
|
|
84 |
19 |
|
Ask Yifei Baldersheim |
Trondhjems SLK |
2005 |
|
50m |
43.50 |
|
|
|
|
|
|
85 |
124 |
|
Alexander Wang |
SK Speed |
2006 |
|
50m |
43.92 |
|
|
|
|
|
|
86 |
493 |
|
Arvid Engqvist |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AM6505 |
25m |
44.01 |
|
|
|
|
|
87 |
276 |
|
Milton Eriksson |
Simklubben Neptun |
2007 |
AC8307 |
25m |
44.48 |
|
|
|
|
|
88 |
613 |
|
Gabriel Leijon |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AL8706 |
50m |
44.54 |
|
|
|
|
|
89 |
190 |
|
Nils Edberg |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2008 |
AI0508 |
25m |
44.64 |
|
|
|
|
|
90 |
779 |
|
Maksim Kalinski |
Audentese Spordiklubi |
2007 |
|
50m |
44.65 |
|
|
|
|
|
|
91 |
609 |
|
Adam Wahlberg |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AI7306 |
25m |
44.90 |
|
|
|
|
|
92 |
655 |
|
Erik Svensson |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AH5507 |
25m |
44.96 |
|
|
|
|
|
93 |
647 |
|
Henrik Fjellström |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AJ3906 |
25m |
45.02 |
|
|
|
|
|
94 |
188 |
|
Aston Horn |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2007 |
AM4907 |
25m |
45.10 |
|
|
|
|
|
95 |
88 |
|
Sebastian Bergum |
Skjetten Svømming |
2007 |
|
50m |
45.15 |
|
|
|
|
|
|
96 |
643 |
|
Theo Takala |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AC5907 |
25m |
45.33 |
|
|
|
|
|
97 |
427 |
|
Brian Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AF1907 |
25m |
45.41 |
|
|
|
|
|
98 |
815 |
|
Rasmus Välk |
Orca Swim Club |
2007 |
|
50m |
45.61 |
|
|
|
|
|
|
99 |
183 |
|
Elliot Ekman |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2007 |
AG6907 |
25m |
46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
121 |
|
Benjamin Einar G. Trumpy |
SK Speed |
2006 |
|
50m |
46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
568 |
|
Isak Ekman |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AZ6904 |
50m |
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
374 |
|
Eric Hörnstedt |
Sala Simsällskap |
2008 |
AH7508 |
25m |
46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
435 |
|
Ludwig Höijer |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR6506 |
25m |
46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
544 |
|
Moritz Karlsson |
Södertörns Simsällskap |
2008 |
AC8908 |
25m |
46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
100 |
|
Mikkel Sigvartsen |
Skjetten Svømming |
2007 |
|
25m |
47.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
396 |
|
Albert Sharpe |
Skuru Idrottsklubb |
2008 |
AL4308 |
25m |
47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
48 |
|
Even Littorin Birkeland |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
25m |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
332 |
|
Christian Nylander Senke |
Simklubben Neptun |
2008 |
AM1108 |
25m |
47.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
794 |
|
Walner -Erich Kulla |
Audentese Spordiklubi |
2004 |
|
50m |
47.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
707 |
|
Alvin Johansson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AV4705 |
50m |
47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
180 |
|
Axel Pagard |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2006 |
AM1506 |
25m |
47.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
208 |
|
Melvin Eriksson |
Järfälla Simsällskap |
2008 |
AC6308 |
25m |
47.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
747 |
|
Arvid Elfwing |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AO7906 |
25m |
48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
441 |
|
Anton Hagspiel |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AA8309 |
25m |
48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
602 |
|
Artur Norman |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AL2705 |
25m |
48.72 |
|
|
|
|
|
116 |
370 |
|
Axel Eriksson |
Sala Simsällskap |
2006 |
AP4906 |
25m |
49.25 |
|
|
|
|
|
117 |
654 |
|
Elton Rosén |
Väsby Simsällskap |
2010 |
AA8310 |
25m |
49.53 |
|
|
|
|
|
118 |
558 |
|
Viggo Hanikat |
Södertörns Simsällskap |
2009 |
AD4109 |
25m |
49.67 |
|
|
|
|
|
119 |
599 |
|
Johannes Fischer |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AA1907 |
25m |
49.70 |
|
|
|
|
|
120 |
489 |
|
Sixten Selander |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AF3906 |
25m |
49.81 |
|
|
|
|
|
121 |
662 |
|
Milo Peterson |
Väsby Simsällskap |
2009 |
AB4909 |
25m |
50.10 |
|
|
|
|
|
122 |
877 |
|
Christopher Brown |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AQ8706 |
25m |
50.43 |
EFT |
|
123 |
545 |
|
Lucas Netzell |
Södertörns Simsällskap |
2008 |
AD4108 |
25m |
50.60 |
|
|
|
|
|
124 |
607 |
|
Arvid Högström |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AI3306 |
25m |
50.76 |
|
|
|
|
|
125 |
378 |
|
Isak Samuelsson |
Sala Simsällskap |
2006 |
AU3306 |
25m |
50.97 |
|
|
|
|
|
126 |
409 |
|
David Holmberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH7905 |
50m |
51.50 |
|
|
|
|
|
127 |
357 |
|
Albin Wassberg |
S77 Stenungsund |
2008 |
AJ6908 |
25m |
51.88 |
|
|
|
|
|
128 |
202 |
|
Victor Sundberg |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AK2906 |
25m |
52.02 |
|
|
|
|
|
129 |
187 |
|
Ata Östlund Keklik |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2008 |
AI2108 |
25m |
52.06 |
|
|
|
|
|
130 |
780 |
|
Breneth Amos |
Audentese Spordiklubi |
2008 |
|
50m |
52.08 |
|
|
|
|
|
|
131 |
563 |
|
Anton Chubakov |
Södertörns Simsällskap |
2010 |
AB8110 |
25m |
52.66 |
|
|
|
|
|
132 |
754 |
|
Sam Asaad |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AS1906 |
25m |
52.93 |
|
|
|
|
|
133 |
572 |
|
Philip Stasiak |
Södertörns Simsällskap |
2010 |
AC3510 |
25m |
53.69 |
|
|
|
|
|
134 |
658 |
|
Noah Björkhed |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AI4307 |
25m |
53.75 |
|
|
|
|
|
135 |
335 |
|
David Johansson |
Simklubben Neptun |
2009 |
AG1309 |
25m |
54.94 |
|
|
|
|
|
136 |
434 |
|
Vidar Karlström |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AK7107 |
25m |
54.98 |
|
|
|
|
|
137 |
13 |
|
Jonas Mortelmans Somby |
Karasjok SK |
2007 |
|
25m |
55.30 |
|
|
|
|
|
|
138 |
608 |
|
Malte Andersson |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AC7507 |
25m |
55.34 |
|
|
|
|
|
139 |
449 |
|
Nicolás Garcia |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AO5708 |
25m |
55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
432 |
|
Gustav Bernhardsson |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AB6509 |
25m |
55.53 |
|
|
|
|
|
141 |
879 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
Södertörns Simsällskap |
2010 |
AE3310 |
25m |
56.16 |
EFT |
|
142 |
462 |
|
Anton Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AA6708 |
25m |
56.63 |
|
|
|
|
|
143 |
781 |
|
Timur Didenko |
Audentese Spordiklubi |
2009 |
|
50m |
57.59 |
|
|
|
|
|
|
144 |
561 |
|
Viggo Stenbacka |
Södertörns Simsällskap |
2009 |
AD2309 |
25m |
59.67 |
|
|
|
|
|
145 |
423 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AC2307 |
25m |
1:00.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
306 |
|
Frank Rosén |
Simklubben Neptun |
2009 |
AB1709 |
25m |
1:00.56 |
|
|
|
|
|
147 |
671 |
|
Elias Bergfeldt |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AS3307 |
25m |
1:00.88 |
|
|
|
|
|
148 |
834 |
|
Markus Ottis |
Kalevi Ujumiskool |
2009 |
|
50m |
1:02.01 |
|
|
|
|
|
|
149 |
576 |
|
Benjamin Sebastianelli |
Södertörns Simsällskap |
2010 |
AC9110 |
25m |
1:03.02 |
|
|
|
|
|
150 |
173 |
|
Joel Aggefors |
Gustavsbergs Simsällskap |
2003 |
AY3903 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
151 |
847 |
|
Aksel Koefoed Thygesen |
Bergens Svømme Club |
2006 |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
338 |
|
Theo Palm |
Simklubben Neptun |
2008 |
AM7508 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
153 |
573 |
|
Noa Sigfelt |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BR1303 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
154 |
861 |
|
Mose Grafström |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AN7707 |
50m |
|
EFT |
|
|
|
|
155 |
323 |
|
Lo Sanderfelt |
Simklubben Neptun |
2004 |
AZ9904 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
156 |
339 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
Simklubben Neptun |
2007 |
AS5907 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
157 |
768 |
|
Gabriel Romero |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AX6706 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-28 09:43:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|