Program for Filbyter Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Session 5
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tinnerbäcksbadet |
Arrangör: |
LASS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 31 maj 2019 till den 2 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer
|
Final 1 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
3 |
|
Majken Nygren |
2010 |
LASS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
4 |
|
Liv Möller |
2007 |
KALMAR SS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
572 |
5 |
|
Audrey Glavas |
2008 |
ÖSMO SS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer |
Final 2 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
0 |
|
Saga Quarles van Ufford |
2008 |
LASS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
1 |
|
Vera Helstad |
2008 |
LASS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
2 |
|
Thea Rineholm |
2009 |
LASS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
555 |
3 |
|
Tualie Hörnell |
2006 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
4 |
|
Emmie jakobsson |
2010 |
NKK |
3:42.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
576 |
5 |
|
Ida Källman |
2006 |
ÖSMO SS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
6 |
|
Nellie Westerlund |
2007 |
KARLSTAD |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
582 |
7 |
|
Sofia Tossavainen |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
540 |
8 |
|
Saga Johansson |
2008 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer |
Final 3 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
0 |
|
Majken Alvehus |
2005 |
LASS |
3:30.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Leonie Specht |
2004 |
EKSJÖ SLS |
3:28.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
2 |
|
Sigrid Alvehus |
2008 |
LASS |
3:13.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
3 |
|
Esther Mira Nath |
2005 |
LASS |
3:08.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
4 |
|
Alice Björnholm |
2008 |
LASS |
3:08.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
5 |
|
Elin Axelsson |
2008 |
LASS |
3:08.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
6 |
|
Ellen Almén |
2007 |
LASS |
3:12.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Veronica Tylus |
2004 |
BOTK-RÖNN |
3:18.01 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
8 |
|
Alice Johansson |
2005 |
LASS |
3:28.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
9 |
|
Anna Oscarsson |
2005 |
LASS |
3:34.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer |
Final 4 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
0 |
|
Moa Olehag-Fornander |
2005 |
LASS |
3:05.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
1 |
|
Julia Karlberg |
2007 |
LASS |
3:01.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
BOTK-RÖNN |
2:59.74 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
3 |
|
Hanna Oehm |
2007 |
LASS |
2:57.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
4 |
|
Viola Högberg |
2007 |
LASS |
2:56.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
5 |
|
Jonna Klasén |
2008 |
NKK |
2:57.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
6 |
|
Erica Griberg |
2005 |
BOTK-RÖNN |
2:58.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
7 |
|
Ester Josbo |
2006 |
KARLSKO SF |
3:00.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
8 |
|
Elma Halak |
2007 |
LASS |
3:02.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
9 |
|
Alwa Merenius |
2006 |
LASS |
3:06.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer |
Final 5 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
0 |
|
Sofia Marcusson |
2005 |
KALMAR SS |
2:50.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
2006 |
SK ENA |
2:48.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
2 |
|
Sofia Holmqvist |
2008 |
LASS |
2:46.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
517 |
3 |
|
Tindra Funke |
2006 |
VÄSBY SS |
2:43.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
367 |
4 |
|
Filippa Andersson-Lundin |
2007 |
NKK |
2:42.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
5 |
|
Cornelia Eidefors |
2002 |
NKK |
2:43.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
530 |
6 |
|
Hanna Areblad |
2007 |
VÄSBY SS |
2:45.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
7 |
|
Evelina Johnsson |
2004 |
EKSJÖ SLS |
2:47.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
8 |
|
Sara Hansen |
2007 |
KALMAR SS |
2:49.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
573 |
9 |
|
Leah Sandelius |
2007 |
ÖSMO SS |
2:51.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer |
Final 6 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
0 |
|
Fanny Ivarsson |
2007 |
LASS |
2:41.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
538 |
1 |
|
Vera Wijk |
2006 |
VÄSBY SS |
2:40.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
534 |
2 |
|
Cecilia Eklund |
2005 |
VÄSBY SS |
2:39.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
588 |
3 |
|
Darya Abbaspour |
2005 |
LASS |
2:37.31 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
4 |
|
Evelin Szilveszter |
2006 |
LJUNGBY SS |
2:36.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
5 |
|
Tuva Jämtin |
2006 |
KALMAR SS |
2:36.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
6 |
|
Felicia Gustavsson |
2006 |
FINSPÅNG |
2:39.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
570 |
7 |
|
Meja Thunvall |
2006 |
ÖSMO SS |
2:39.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
533 |
8 |
|
Elin Höök |
2005 |
VÄSBY SS |
2:40.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
Pernilla Hemmälin |
2001 |
BOTK-RÖNN |
2:41.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer |
Final 7 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
567 |
0 |
|
Freja Vesterlund |
2006 |
ÖSMO SS |
2:34.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
473 |
1 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
TÄBY SIM |
2:33.13 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
566 |
2 |
|
Fiona Karlsson |
2004 |
ÖSMO SS |
2:32.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
526 |
3 |
|
Frida Steen |
2005 |
VÄSBY SS |
2:32.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
521 |
4 |
|
Ida Johansson |
2006 |
VÄSBY SS |
2:31.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
5 |
|
Hilma Broden |
2003 |
NKK |
2:31.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
6 |
|
Isabelle Johansson |
2005 |
KARLSKO SF |
2:32.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
7 |
|
Sofia Wallin |
2005 |
LASS |
2:32.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
337 |
8 |
|
Ellen Lovinge |
2004 |
NKK |
2:33.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
544 |
9 |
|
Emma Kindberg |
2004 |
VÄSTERVIK |
2:34.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer |
Final 8 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
0 |
|
Ida Nygren |
2004 |
BOTK-RÖNN |
2:30.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
1 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
2:27.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
537 |
2 |
|
Ella Renholm |
2006 |
VÄSBY SS |
2:26.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
|
Emmy Ericson |
2003 |
LASS |
2:26.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Alice Johnson |
2005 |
KARLSTAD |
2:25.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
523 |
5 |
|
Hanna Melander |
2007 |
VÄSBY SS |
2:25.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
487 |
6 |
|
Hannah Haux |
2004 |
TÄBY SIM |
2:26.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
7 |
|
Althaea Süsskind |
2007 |
LASS |
2:27.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
8 |
|
Tilda Carlsson |
2003 |
MOTALA SS |
2:28.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
436 |
9 |
|
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
TUREBERG |
2:31.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer |
Final 9 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
0 |
|
Mia Larsson |
2006 |
KARLSKO SF |
2:25.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
480 |
1 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
TÄBY SIM |
2:24.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
491 |
2 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
TÄBY SIM |
2:23.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
546 |
3 |
|
Alva Claesén |
2004 |
VÄSTERVIK |
2:22.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
4 |
|
Clara Gustavson |
2003 |
KARLSTAD |
2:21.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
5 |
|
Hanna Persson |
2004 |
LASS |
2:22.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
6 |
|
Leija Johansson Junttila |
2006 |
MOTALA SS |
2:23.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
334 |
7 |
|
Lovisa Öhrn |
2002 |
NKK |
2:24.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
8 |
|
Minea Dautbegovic |
2004 |
KARLSTAD |
2:24.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
9 |
|
Anna Hofer |
2000 |
KALMAR SS |
2:25.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer |
Final 10 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
429 |
0 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
TUREBERG |
2:20.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
507 |
1 |
|
Elin Bergman |
2003 |
VÄSBY SS |
2:19.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
2 |
|
Elsa Linné |
2003 |
LASS |
2:18.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
459 |
3 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
TÄBY SIM |
2:17.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
428 |
4 |
|
Astrid Nilsson |
2003 |
TUREBERG |
2:16.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
497 |
5 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
TÄBY SIM |
2:17.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
395 |
6 |
|
Maja Frejd |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:18.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
7 |
|
Amanda Weiding |
2003 |
LASS |
2:18.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
479 |
8 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
TÄBY SIM |
2:19.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
514 |
9 |
|
Lovisa Fantenberg |
2004 |
VÄSBY SS |
2:21.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Frisim Damer |
Final 11 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
0 |
|
Darja Koutchinskaia |
2003 |
LASS |
2:15.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
1 |
|
Wilma Holmertz |
2003 |
LASS |
2:15.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
2 |
|
Vera Karlsson |
2003 |
LASS |
2:12.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
3 |
|
Elin Gunnarsson |
2002 |
LASS |
2:10.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
462 |
4 |
|
Thilda Ström |
2003 |
TÄBY SIM |
2:07.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
5 |
|
Thilde Smedbäck |
2004 |
LASS |
2:09.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
433 |
6 |
|
Selma Holmer |
2004 |
TUREBERG |
2:10.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
506 |
7 |
|
Roya Tittelbach |
2003 |
VÄSBY SS |
2:14.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
591 |
8 |
|
Alice Thörnros |
2001 |
JÖNKÖPING |
2:15.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
477 |
9 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
TÄBY SIM |
2:15.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-02 13:15:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
|
|
|
|