Program for Triton Open 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 18, 200m Brystsvmning Herrer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 2:33.41 | |
2 | 213 | Jrs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 50 m | 2:37.37 | |
3 | 98 | Grn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 2:42.71 | |
4 | 181 | Bulba Illia | 2005 | HRSHOLM | 0583AM | 50 m | 2:44.91 | |
5 | 264 | Halken Alexander | 2005 | SLLERD | 0583AE | 50 m | 2:54.41 | |
6 | 331 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBK | 0403AC | 50 m | 2:54.88 | |
7 | 192 | Bdtker Carl-Johan | 2003 | HRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:57.71 | |
8 | 151 | Christensen Philip H. | 2004 | KGE | 0437AN | 50 m | 2:58.10 | |
9 | 87 | Mlbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 2:59.31 | |
10 | 54 | Jrgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 2:59.34 | |
11 | 150 | Schultz Oliver | 2004 | KGE | 0425AE | 50 m | 3:01.74 | |
12 | 277 | West Sebastian Alexander | 2004 | SLLERD | 0489AI | 50 m | 3:07.84 | |
13 | 270 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SLLERD | 0479AR | 50 m | 3:08.78 | |
14 | 156 | Poulsen Laurits | 2006 | KGE | 0661AJ | 50 m | 3:11.43 | |
15 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 3:15.78 | |
16 | 82 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 3:15.84 | |
17 | 38 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 50 m | 3:19.12 | |
18 | 55 | Jrgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 3:21.09 | |
19 | 80 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 3:21.33 | |
20 | 253 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 3:26.72 | |
21 | 105 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 3:27.95 | |
22 | 131 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KGE | 0775AC | 50 m | 3:38.99 | |
23 | 146 | Skoubo Mikkel | 2008 | KGE | 0841AB | 50 m | 3:40.50 | |
24 | 291 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SLLERD | 0713AH | 50 m | 3:47.86 | |
25 | 203 | Halberg Jalte Harpse | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 50 m | 3:49.20 | |
26 | 289 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SLLERD | 0855AA | 50 m | 4:02.61 | |
27 | 283 | Ege Emil Weien | 2006 | SLLERD | 0637AN | 50 m | 4:07.23 | |
28 | 132 | Larsen David | 2007 | KGE | 0753AE | 50 m | 4:13.49 | |
29 | 263 | Holst Adam stergaard | 2007 | SLLERD | 0759AI | 50 m | 4:17.71 | |
30 | 281 | Scheel Carl August | 2009 | SLLERD | 0995AF | 50 m | 4:18.39 | |
31 | 295 | Hertz Nicolai | 2007 | SLLERD | 0767AI | 50 m | 4:21.72 | |
32 | 287 | Paaske Johan | 2007 | SLLERD | 0719AG | 50 m | 4:42.36 | |
33 | 28 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 50 m | ||
34 | 33 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 50 m | ||
35 | 37 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 50 m | ||
36 | 42 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 50 m | ||
37 | 107 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 50 m | ||
38 | 133 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KGE | 0799AD | 50 m | ||
39 | 136 | Severin Pelle Christian | 2008 | KGE | 0831AB | 50 m | ||
40 | 140 | Sommer Malthe | 2009 | KGE | 0933AA | 50 m | ||
41 | 143 | Melgaard Storm | 2007 | KGE | 0755AF | 50 m | ||
42 | 145 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KGE | 0853AB | 50 m | ||
43 | 280 | Drucker August | 2009 | SLLERD | 0909AH | 50 m | ||
44 | 297 | Bundgaard Sebastian Birk | 2008 | SLLERD | 0851AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svmmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |