Ohjelma NUSS 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
100m Fjäril Herrar 14-15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NUSS Rek |
1:00.16 |
|
Eric Lundström Silke |
2003 |
Norrköpings KK |
SWE |
Linköping |
|
2018-07-06 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
221 |
|
Gustav Fahlström |
Motala Simsällskap |
2005 |
AC1305 |
25m |
1:04.86 |
|
|
|
|
|
2 |
269 |
|
Lucas Humling |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
2005 |
AA8305 |
25m |
1:06.14 |
|
|
|
|
|
3 |
236 |
|
Nikola Petrovic |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2004 |
AF5704 |
25m |
1:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50 |
|
Anton Hegmegi |
Jönköpings Simsällskap |
2005 |
AA2105 |
25m |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
5 |
379 |
|
Steffen French |
Sandnes SLK |
2005 |
|
25m |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Leopold Grinnemo |
Jönköpings Simsällskap |
2005 |
AG9105 |
25m |
1:07.61 |
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Victor Ekblad |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AJ5304 |
25m |
1:07.92 |
|
|
|
|
|
8 |
237 |
|
David Ullstrand |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2005 |
AB2505 |
25m |
1:08.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
97 |
|
Marcus Bülund |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AE4304 |
25m |
1:08.42 |
|
|
|
|
|
10 |
128 |
|
David Axelsson |
Linköpings Allmänna SS |
2004 |
AC3704 |
25m |
1:09.07 |
|
|
|
|
|
11 |
149 |
|
Markus Stahre |
Linköpings Allmänna SS |
2004 |
AR0904 |
25m |
1:09.50 |
|
|
|
|
|
12 |
408 |
|
Johan Instebø |
Karmøy SK |
2004 |
M090504 JOH02 |
25m |
1:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
402 |
|
Elias Møinichen Alsos |
Karmøy SK |
2004 |
M220204 ELI02 |
25m |
1:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
94 |
|
David Liu |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
50m |
1:11.75 |
|
|
|
2004 |
AY4704 |
|
15 |
329 |
|
August Jansson |
Örebro Simallians |
|
|
25m |
1:12.16 |
|
|
|
2005 |
AG6505 |
|
16 |
165 |
|
Robin Daremo |
Linköpings Allmänna SS |
|
|
25m |
1:13.41 |
|
|
|
2005 |
AP3105 |
|
17 |
386 |
|
Ole Riska |
Sandnes SLK |
|
|
25m |
1:14.07 |
|
|
|
2005 |
|
|
18 |
417 |
|
Alexander Bajo |
BS-LK |
|
|
50m |
1:14.74 |
|
|
|
2005 |
|
|
19 |
369 |
|
Filip Kvilekval Bentzen |
Sandnes SLK |
|
|
25m |
1:15.16 |
|
|
|
2005 |
|
|
20 |
389 |
|
Sindre Sele |
Sandnes SLK |
|
|
25m |
1:15.86 |
|
|
|
2005 |
|
|
21 |
69 |
|
Jakob Starkenberg |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
25m |
1:16.06 |
|
|
|
2004 |
AI8104 |
|
22 |
219 |
|
Marcus Manninen |
Motala Simsällskap |
|
|
25m |
1:16.91 |
|
|
|
2004 |
AD1104 |
|
23 |
144 |
|
Elvis Ericson |
Linköpings Allmänna SS |
|
|
25m |
1:17.30 |
|
|
|
2005 |
AG0105 |
|
24 |
337 |
|
Gustav Larsson |
Örebro Simallians |
|
|
25m |
1:17.33 |
RES |
|
|
2005 |
AQ0105 |
|
25 |
428 |
|
Simon Tangenes |
BS-LK |
|
|
50m |
1:17.45 |
RES |
|
|
2004 |
|
|
26 |
396 |
|
Daniel Øyvind Veltman |
Sandnes SLK |
|
|
25m |
1:17.54 |
RES |
|
|
2005 |
M040405 DAN01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
137 |
|
Robin Lundqvist |
Linköpings Allmänna SS |
2005 |
AC4505 |
25m |
1:18.86 |
RES |
|
28 |
103 |
|
Erik Pellfolk |
Karlstads Simsällskap |
2005 |
AG7305 |
50m |
1:21.14 |
RES |
|
29 |
76 |
|
Jacob Lindström |
Jönköpings Simsällskap |
2005 |
AE6105 |
25m |
1:29.20 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-30 14:15:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|