Program for NUSS 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
100m Bröst Herrar 14-15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NUSS Rek |
1:08.07 |
|
Alexander Morgan |
1996 |
Stockholms KK |
SWE |
Norrköping |
|
2010-07-04 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
50 |
|
Anton Hegmegi |
Jönköpings Simsällskap |
2005 |
AA2105 |
25m |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
2 |
406 |
|
Eskil Holm |
Karmøy SK |
2004 |
M050604 ESK01 |
25m |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Kevin Söderqvist |
Simklubben Elfsborg |
2004 |
AF9704 |
25m |
1:13.91 |
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
David Bergqvist |
Jönköpings Simsällskap |
2005 |
AA7505 |
25m |
1:14.11 |
|
|
|
|
|
5 |
236 |
|
Nikola Petrovic |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2004 |
AF5704 |
25m |
1:14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Leopold Grinnemo |
Jönköpings Simsällskap |
2005 |
AG9105 |
25m |
1:15.76 |
|
|
|
|
|
7 |
359 |
|
David Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2004 |
AO2104 |
25m |
1:17.33 |
|
|
|
|
|
8 |
279 |
|
Jibbe Schimmel |
Skövde Simsällskap |
2004 |
AT3504 |
25m |
1:18.40 |
|
|
|
|
|
9 |
69 |
|
Jakob Starkenberg |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AI8104 |
25m |
1:18.44 |
|
|
|
|
|
10 |
237 |
|
David Ullstrand |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2005 |
AB2505 |
25m |
1:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
379 |
|
Steffen French |
Sandnes SLK |
2005 |
|
25m |
1:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
144 |
|
Elvis Ericson |
Linköpings Allmänna SS |
2005 |
AG0105 |
25m |
1:19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
301 |
|
Isak Rehnman |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AI5304 |
25m |
1:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
15 |
|
Max Lidbom |
Simklubben Elfsborg |
2004 |
AC0104 |
25m |
1:21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
240 |
|
Erik Andersson |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2005 |
AC8105 |
25m |
1:21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
165 |
|
Robin Daremo |
Linköpings Allmänna SS |
2005 |
AP3105 |
25m |
1:21.59 |
|
|
|
|
|
17 |
403 |
|
Amund Frøyland-Jensen |
Karmøy SK |
2005 |
M170905 AMU02 |
25m |
1:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
129 |
|
Emil Kilander |
Linköpings Allmänna SS |
2004 |
AC2704 |
25m |
1:22.52 |
|
|
|
|
|
19 |
389 |
|
Sindre Sele |
Sandnes SLK |
2005 |
|
25m |
1:22.88 |
|
|
|
|
|
|
20 |
70 |
|
Victor Ekblad |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AJ5304 |
25m |
1:23.36 |
|
|
|
|
|
21 |
337 |
|
Gustav Larsson |
Örebro Simallians |
2005 |
AQ0105 |
25m |
1:23.97 |
|
|
|
|
|
22 |
219 |
|
Marcus Manninen |
Motala Simsällskap |
2004 |
AD1104 |
25m |
1:24.02 |
|
|
|
|
|
23 |
369 |
|
Filip Kvilekval Bentzen |
Sandnes SLK |
2005 |
|
25m |
1:24.32 |
|
|
|
|
|
|
24 |
404 |
|
Christian Ragnar Grønfur |
Karmøy SK |
2005 |
M210505 CHR02 |
25m |
1:24.79 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
311 |
|
Gustav Löfqvist |
Västerås Simsällskap |
2005 |
AS4505 |
25m |
1:26.00 |
RES |
|
26 |
396 |
|
Daniel Øyvind Veltman |
Sandnes SLK |
2005 |
M040405 DAN01 |
25m |
1:26.73 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
417 |
|
Alexander Bajo |
BS-LK |
2005 |
|
50m |
1:27.22 |
RES |
|
|
|
|
28 |
137 |
|
Robin Lundqvist |
Linköpings Allmänna SS |
2005 |
AC4505 |
25m |
1:28.52 |
RES |
|
29 |
428 |
|
Simon Tangenes |
BS-LK |
2004 |
|
50m |
1:29.76 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-30 14:15:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|