Startliste for Regionsmesterskab Langbane - Region Syd
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 26, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 2:33.01 | |
2 | 92 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 2:34.63 | |
3 | 27 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 2:38.95 | |
4 | 2 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 2:42.28 | |
5 | 93 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 2:44.69 | |
6 | 216 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 50 m | 2:47.07 | |
7 | 10 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 50 m | 2:47.56 | |
8 | 207 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 2:48.53 | |
9 | 101 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 2:50.47 | |
10 | 30 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 50 m | 2:53.62 | |
11 | 97 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 2:56.00 | |
12 | 196 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | 2:56.08 | |
13 | 86 | Stilund Mathilde | 2005 | ODENSE | 0556AH | 50 m | 2:56.86 | |
14 | 236 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 2:58.08 | |
15 | 4 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 2:58.40 | |
16 | 107 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 2:58.51 | |
17 | 234 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 50 m | 2:59.41 | |
18 | 11 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 2:59.62 | |
19 | 181 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 50 m | 3:02.98 | |
20 | 242 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | 3:04.33 | |
21 | 15 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 3:04.36 | |
22 | 247 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 50 m | 3:07.85 | |
23 | 205 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 3:08.13 | |
24 | 82 | Piiters Amalie F. | 2006 | ODENSE | 0628AT | 50 m | 3:08.86 | |
25 | 38 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 3:09.72 | |
26 | 41 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 3:09.87 | |
27 | 102 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 3:10.03 | |
28 | 233 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 50 m | 3:11.66 | |
29 | 241 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 3:12.05 | |
30 | 184 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 3:15.30 | |
31 | 208 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 3:15.66 | |
32 | 81 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | ODENSE | 0646AV | 50 m | 3:15.95 | |
33 | 47 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 3:17.52 | |
34 | 105 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 50 m | 3:19.99 | |
35 | 75 | Buch Mille A. B. | 2006 | ODENSE | 0612AP | 50 m | 3:20.25 | |
36 | 104 | Junker Sofie | 2005 | DELTA | 0568AU | 50 m | 3:20.89 | |
37 | 217 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 50 m | 3:24.49 | |
38 | 199 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 50 m | 3:25.09 | |
39 | 40 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 50 m | 3:27.55 | |
40 | 43 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 50 m | 3:30.28 | |
41 | 230 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 50 m | 3:33.98 | |
42 | 188 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | 3:36.76 | |
43 | 87 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 3:37.40 | |
44 | 106 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 50 m | 3:38.16 | |
45 | 46 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 3:40.27 | |
46 | 63 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 50 m | 3:42.27 | |
47 | 49 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 3:43.94 | |
48 | 110 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 50 m | 3:45.62 | |
49 | 36 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 50 m | 3:49.22 | |
50 | 88 | Buch Matilde A. B. | 2008 | ODENSE | 0834AH | 50 m | 3:58.08 | |
51 | 54 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 3:59.59 | |
52 | 89 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | ODENSE | 0864AH | 50 m | 4:16.10 | |
53 | 55 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | ||
54 | 61 | Jørgensen Lea Romer | 2008 | SVENDBORG | 0866AG | 50 m | ||
55 | 62 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 50 m | ||
56 | 78 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | ODENSE | 0752AS | 50 m | ||
57 | 79 | Funder Olivia | 2006 | ODENSE | 0668AT | 50 m | ||
58 | 113 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 50 m | ||
59 | 243 | Nielsen Maja Løve | 2006 | RINGE | 0676AG | 50 m | ||
60 | 250 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 50 m | ||
61 | 154 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 2:29.83 | EXT |
62 | 155 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 2:34.78 | EXT |
63 | 162 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:34.97 | EXT |
64 | 157 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 2:39.19 | EXT |
65 | 163 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 2:39.23 | EXT |
66 | 168 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:39.85 | EXT |
67 | 161 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:40.76 | EXT |
68 | 142 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 2:42.72 | EXT |
69 | 166 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:43.13 | EXT |
70 | 134 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 2:46.73 | EXT |
71 | 144 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 2:46.80 | EXT |
72 | 141 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 2:49.71 | EXT |
73 | 135 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 2:52.83 | EXT |
74 | 164 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 2:53.60 | EXT |
75 | 124 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 2:56.62 | EXT |
76 | 123 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 3:00.43 | EXT |
77 | 148 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 3:01.71 | EXT |
78 | 140 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 3:03.99 | EXT |
79 | 147 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:08.58 | EXT |
80 | 128 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 3:10.44 | EXT |
81 | 125 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 3:14.91 | EXT |
82 | 149 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 3:16.41 | EXT |
83 | 126 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 50 m | 3:44.89 | EXT |
84 | 145 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 3:59.02 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |