Ohjelma Sydbank Cup 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 172 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:07.28 | |
2 | 95 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:09.78 | |
3 | 235 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:11.84 | |
4 | 50 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:12.10 | |
5 | 5 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.04 | |
6 | 153 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:13.45 | |
7 | 198 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:13.80 | |
8 | 230 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:14.02 | |
9 | 219 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:16.04 | |
10 | 166 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:16.20 | |
11 | 130 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:16.31 | |
12 | 178 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:16.65 | |
13 | 131 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:17.35 | |
14 | 132 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:18.43 | |
15 | 252 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:18.92 | |
16 | 136 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:18.97 | |
17 | 261 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:19.35 | |
18 | 223 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:20.07 | |
19 | 79 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:20.44 | |
20 | 227 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:20.99 | |
21 | 66 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:22.65 | |
22 | 160 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:23.05 | |
23 | 124 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:24.44 | |
24 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:24.84 | |
25 | 283 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:24.87 | |
26 | 65 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:25.09 | |
27 | 281 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:25.72 | |
28 | 205 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:28.49 | |
29 | 225 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:29.42 | |
30 | 302 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 1:30.34 | |
31 | 28 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:32.51 | |
32 | 215 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:32.56 | |
33 | 195 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:36.52 | |
34 | 209 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:39.24 | |
35 | 222 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 1:42.54 | |
36 | 175 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 1:43.79 | |
37 | 10 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:43.92 | |
38 | 120 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 25 m | 1:44.11 | |
39 | 210 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:49.02 | |
40 | 201 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:49.71 | |
41 | 259 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 1:53.62 | |
42 | 11 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 2:21.37 | |
43 | 20 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 januar 2020 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 21:51 |