Program for Sydbank Cup 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 32
|
Stvne navn |
Sydbank Cup |
|
Udskriftsdato |
12 januar 2020 |
|
|
Stvne by |
Nstved |
|
Udskriftstidspunkt |
09:38 |
|
|
Arrangr |
NIF Svm |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
11 januar 2020 |
|
|
|
|
Lb 32, 100m Butterfly Herrer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 14:15 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
23 |
1 |
Villads Elias Friis |
2010 |
1023AB |
ROSKILDE |
|
25m |
|
277 |
2 |
Lukas Hansen |
2008 |
0863AJ |
VORDINGB |
|
25m |
2:15.95 |
276 |
3 |
Asger Friis Justesen |
2008 |
0831AC |
VORDINGB |
|
25m |
1:41.00 |
265 |
4 |
Viktor Damkjr Pyndt |
2008 |
0841AG |
SK-SYD |
|
25m |
1:58.04 |
250 |
5 |
Jakob Bagge Mller |
2006 |
0605AK |
SK-SYD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
August Larsen |
2005 |
0547AO |
NAKSKOV |
|
25m |
1:23.38 |
4 |
2 |
Christoffer Bo Andersen |
2007 |
0797AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:19.69 |
212 |
3 |
Sebastian Aunt |
2007 |
0747AH |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:18.81 |
266 |
4 |
William Bjrnsteen |
2008 |
0829AB |
SK-SYD |
|
25m |
1:19.15 |
170 |
5 |
Morten Broni Simonsen |
2005 |
0521AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:21.01 |
251 |
6 |
Jalte Harpse Halberg |
2008 |
0881AI |
SK-SYD |
|
25m |
1:35.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
52 |
1 |
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
0509AF |
RINGSTED |
|
25m |
1:16.34 |
71 |
2 |
Victor Hemmingsen |
2006 |
0607AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:13.61 |
80 |
3 |
Andreas Hausner |
1999 |
9903AS |
NAKSKOV |
|
25m |
1:12.54 |
72 |
4 |
Zacharias Houman |
2006 |
0615AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:12.79 |
241 |
5 |
Marius Danielsen |
2005 |
0569AP |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:14.39 |
59 |
6 |
Mikkel Holm Pedersen |
2004 |
0489AM |
RINGSTED |
|
25m |
1:18.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
57 |
1 |
Kristian Slott Rasmussen |
2004 |
0425AK |
RINGSTED |
|
25m |
1:10.74 |
271 |
2 |
Tobias Bjrnsteen |
2005 |
0509AI |
SK-SYD |
|
25m |
1:07.32 |
290 |
3 |
Rasmus Capion |
2005 |
0505AH |
VORDINGB |
|
25m |
1:05.92 |
263 |
4 |
Tue Vestergaard Jrs |
2004 |
0411AQ |
SK-SYD |
|
25m |
1:06.23 |
102 |
5 |
Malthe Foged |
2005 |
0587AF |
NSTVED |
|
25m |
1:07.37 |
93 |
6 |
Gustav Nissen |
2001 |
0177AM |
NSTVED |
|
25m |
1:11.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
55 |
1 |
Emre Emil Tmmerby Kili |
2004 |
0495AJ |
RINGSTED |
|
25m |
1:03.97 |
247 |
2 |
Alexander Slente |
2004 |
0427AM |
SK-SYD |
|
25m |
1:02.02 |
267 |
3 |
Jens Saugmann |
1996 |
9625AK |
SK-SYD |
|
25m |
57.35 |
92 |
4 |
Magnus Lhr |
2001 |
0173AJ |
NSTVED |
|
25m |
57.65 |
98 |
5 |
Lauge Bastian Maar |
2001 |
0159AP |
NSTVED |
|
25m |
1:02.87 |
105 |
6 |
Petar Trkulja |
2006 |
0645AB |
NSTVED |
|
25m |
1:05.40 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
12 januar 2020 |
Licens til Nstved IF |
Udskriftstidspunkt |
09:38 |
|