Program för Caroline af Ugglas knattesim 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Caroline af Ugglas knattesim |
|
Utskriftsdatum |
10 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Bro |
|
Utskriftstid |
09:36 |
|
|
Arrangör |
|
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 mars 2019 |
|
|
|
|
Gren 7, 25m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
758 |
1 |
Linnea Melin |
2011 |
AC4011 |
TUREBERG |
|
25m |
|
898 |
2 |
Nadia Wigren |
2009 |
AI0809 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
951 |
3 |
Lovisa Silverbratt |
2009 |
|
DANDERYD |
|
25m |
|
974 |
4 |
Alice From |
2011 |
|
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
746 |
5 |
Edith Dinnesen |
2009 |
AF6409 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
683 |
1 |
Minna Olsson |
2010 |
|
SALTSJÖB |
|
25m |
|
952 |
2 |
Julia Dijkstra |
2009 |
|
DANDERYD |
|
25m |
|
703 |
3 |
Lilly Hilbers Larsen |
2009 |
AP2609 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
953 |
4 |
Signe Roos |
2009 |
|
DANDERYD |
|
25m |
|
1013 |
5 |
Filippa Ågren |
2010 |
|
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
754 |
6 |
Alva Östberg |
2010 |
AE6010 |
TUREBERG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1016 |
1 |
Ellie Backlund |
2012 |
|
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
936 |
2 |
Isolde Persson |
2009 |
AI1809 |
SS04 |
|
25m |
|
895 |
3 |
Molly Moback |
2009 |
AI9609 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
862 |
4 |
Elin Smeds |
2009 |
AN3009 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
670 |
5 |
Victoria Jensen |
2009 |
AM7009 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
702 |
6 |
Lydia Hilbers Larsen |
2009 |
AN4409 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
699 |
1 |
Linnea Ekstrand |
2009 |
AL8209 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
812 |
2 |
Ebba Andersson |
2009 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
710 |
3 |
Wilma Ek |
2010 |
|
TUREBERG |
|
25m |
|
701 |
4 |
Liv Hilbers Larsen |
2009 |
AN4209 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
859 |
5 |
Lina Almayahi |
2011 |
AB5411 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
871 |
6 |
Emma Larsson |
2009 |
AN9809 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
916 |
1 |
Signe Backlund |
2009 |
|
SS04 |
|
25m |
|
738 |
2 |
Alicia Melin |
2009 |
AE4409 |
TUREBERG |
|
25m |
|
992 |
3 |
Filippa Wijkander |
2010 |
AB9410 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:03.50 |
808 |
4 |
Alicia Eklund |
2010 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
944 |
5 |
Lovisa Gyllbäck |
2009 |
AM7209 |
SS04 |
|
25m |
|
814 |
6 |
Lea Kalles |
2009 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
996 |
1 |
Nova Björkman |
2011 |
AA8611 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
41.70 |
705 |
2 |
Katarina Alkas Alias |
2010 |
AC4610 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
30.82 |
858 |
3 |
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
AF2010 |
VÄSBY SS |
|
25m |
27.98 |
897 |
4 |
Emilia Rosborg |
2011 |
AA7411 |
ÖSMO SS |
|
25m |
29.71 |
1005 |
5 |
Lina Haglund |
2010 |
AF7010 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
35.73 |
1004 |
6 |
Alice Nordlander |
2012 |
AA8812 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
46.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
694 |
1 |
Hedvig Kinnunen |
2009 |
AG9609 |
SALTSJÖB |
|
25m |
25.51 |
888 |
2 |
Hanna Holmström |
2009 |
AD4209 |
ÖSMO SS |
|
25m |
25.22 |
1024 |
3 |
Noelia Cypriansen |
2009 |
AG7409 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
24.53 |
856 |
4 |
Cehline Eklund |
2011 |
AB5211 |
VÄSBY SS |
|
25m |
25.16 |
855 |
5 |
Ella Johansson |
2010 |
AF1810 |
VÄSBY SS |
|
25m |
25.45 |
893 |
6 |
Minou Björklund |
2010 |
AC1810 |
ÖSMO SS |
|
25m |
27.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
850 |
1 |
Stina Fleck |
2010 |
AF1410 |
VÄSBY SS |
|
25m |
23.12 |
889 |
2 |
Ebba Månsson |
2009 |
AD5209 |
ÖSMO SS |
|
25m |
22.94 |
833 |
3 |
Moa Malmström |
2009 |
AF9209 |
VÄSBY SS |
|
25m |
21.63 |
656 |
4 |
Tuva Bärgård |
2009 |
AA1209 |
SK ENA |
|
25m |
22.10 |
848 |
5 |
Nefeli Antoniou |
2010 |
AE5610 |
VÄSBY SS |
|
25m |
23.09 |
854 |
6 |
Ida Renholm |
2010 |
AF1610 |
VÄSBY SS |
|
25m |
23.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
841 |
1 |
Emilia Alphjärta |
2010 |
AC5810 |
VÄSBY SS |
|
25m |
20.90 |
934 |
2 |
Isabelle Kashani |
2009 |
AE9809 |
SS04 |
|
25m |
19.67 |
962 |
3 |
Ellen Rosander |
2009 |
AI3609 |
DANDERYD |
|
25m |
19.32 |
828 |
4 |
Edith Lindgren |
2009 |
AC5209 |
VÄSBY SS |
|
25m |
19.43 |
843 |
5 |
Tilde Liljequist |
2009 |
AI2809 |
VÄSBY SS |
|
25m |
20.16 |
995 |
6 |
Olivia Kang |
2009 |
AI8809 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
21.44 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 mars 2019 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap |
Utskriftstid |
09:36 |
|