Startliste for Kronborg Open 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 129, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: SportDirect Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 59.01 | |
2 | 408 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 59.90 | |
3 | 245 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:01.45 | |
4 | 333 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:02.42 | |
5 | 48 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:03.86 | |
6 | 66 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:06.49 | |
7 | 265 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:06.59 | |
8 | 232 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 1:06.82 | |
9 | 331 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:07.55 | |
10 | 238 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:07.69 | |
11 | 474 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:07.82 | |
12 | 257 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:08.58 | |
13 | 173 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:08.74 | |
14 | 243 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:09.32 | |
15 | 335 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:09.37 | |
16 | 255 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:09.64 | |
17 | 62 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:09.69 | |
18 | 266 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 1:09.70 | |
19 | 95 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 1:10.50 | |
20 | 205 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 1:11.50 | |
21 | 58 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:12.20 | |
22 | 481 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:12.38 | |
23 | 38 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 1:13.32 | |
24 | 237 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:14.63 | |
25 | 340 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 1:14.96 | |
26 | 138 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 1:14.98 | |
27 | 336 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 1:15.26 | |
28 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:15.62 | |
29 | 258 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:15.64 | |
30 | 271 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:17.22 | |
31 | 525 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:17.95 | |
32 | 564 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 1:18.25 | |
33 | 63 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:18.38 | |
34 | 256 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:18.74 | |
35 | 75 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:19.25 | |
36 | 521 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 50 m | 1:19.26 | |
37 | 50 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:19.40 | |
38 | 254 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 1:19.53 | |
39 | 244 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:19.61 | |
40 | 90 | Ekelund Gabriel | 2006 | KSLS | AI7906 | 50 m | 1:22.14 | |
41 | 25 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 1:22.96 | |
42 | 165 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 50 m | 1:23.19 | |
43 | 344 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:23.51 | |
44 | 341 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 1:23.65 | |
45 | 519 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:24.00 | |
46 | 49 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:25.65 | |
47 | 611 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:27.91 | |
48 | 571 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 1:29.21 | |
49 | 41 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:30.70 | |
50 | 259 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:32.45 | |
51 | 281 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:32.83 | |
52 | 268 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:33.22 | |
53 | 239 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 1:34.89 | |
54 | 283 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 50 m | 1:38.82 | |
55 | 152 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | AB1507 | 50 m | 1:56.99 | |
56 | 316 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |