Ohjelma Grand Prix 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Grand Prix 3 2010 |
|
Utskriftsdatum |
20 mars 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
16:04 |
|
|
Arrangör |
SSF/Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Gren 23, 100m Ryggsim Damer |
Försök (5) |
Världsrekord Seniorer: Gemma Spofforth (1900) 58.12 2009-07-28 |
Europarekord Seniorer: Gemma Spofforth (1900) 58.12 2009-07-28 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 1:00.74 2009-08-01 |
SR Juniorer: Sarah Sjöström (1993) 1:02.06 2009-03-22 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
2 |
Alice Ivarsson |
1996 |
AA4296 |
MOTALA SS |
|
50m |
1:10.43 |
187 |
3 |
Anna Lillieström |
1992 |
AM6292 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:08.10 |
339 |
4 |
Mimosa Jallow |
1994 |
|
FINLAND |
FIN |
50m |
1:07.92 |
12 |
5 |
Kristina Lundberg |
1991 |
BK3291 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:08.04 |
277 |
6 |
Isabelle Lundin |
1991 |
BI3291 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:10.19 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
207 |
1 |
Viktoria Smidare |
1990 |
AP6690 |
SS04 |
|
50m |
1:07.29 |
265 |
2 |
Emma Arkenstrand |
1994 |
AE3894 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:07.26 |
317 |
3 |
Katie Reid |
1993 |
|
ULSTER |
IRL |
50m |
1:06.78 |
116 |
4 |
Matilda Angberg |
1990 |
BJ4890 |
POLISEN |
|
50m |
1:06.21 |
199 |
5 |
Natasha Sundin |
1990 |
BR3490 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:06.32 |
1 |
6 |
Paulina Björkbacka |
1995 |
AY6295 |
BOLLNÄS SS |
|
50m |
1:06.87 |
203 |
7 |
Anna Åhlin |
1991 |
AO7491 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:07.26 |
101 |
8 |
Josefin Wede |
1987 |
AI1287 |
MKK |
|
50m |
1:07.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Linnéa Olsson |
1994 |
BX0494 |
MKK |
|
50m |
1:05.72 |
204 |
2 |
Linda Eriksson |
1991 |
AI4891 |
SS04 |
|
50m |
1:04.92 |
239 |
3 |
Frida Andersson |
1991 |
AK1491 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:03.88 |
232 |
4 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
TRELLEB K |
|
50m |
1:01.61 |
231 |
5 |
Eleonor Lindborg |
1992 |
BB9892 |
TRELLEB K |
|
50m |
1:02.94 |
169 |
6 |
Céline Bertrand |
1995 |
AB7295 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:04.18 |
321 |
7 |
Erica Nieminen |
1992 |
|
VASA |
FIN |
50m |
1:05.18 |
128 |
8 |
Sandra Nilsson |
1988 |
AT5888 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:05.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Anna Ringborg |
1990 |
AJ2490 |
MASS |
|
50m |
1:05.58 |
342 |
2 |
Riia-Rosa Koskelainen |
1987 |
|
FINLAND |
FIN |
50m |
1:04.76 |
222 |
3 |
Michelle Coleman |
1993 |
AM2493 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:03.74 |
18 |
4 |
Sandra Hafström |
1991 |
AR1891 |
HS |
|
50m |
1:00.26 |
33 |
5 |
Beatrice Andersson |
1989 |
AS8889 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:02.19 |
315 |
6 |
Chelsey Wilson |
1991 |
|
ULSTER |
IRL |
50m |
1:04.15 |
332 |
7 |
Lotta Nevalainen |
1994 |
|
FINLAND |
FIN |
50m |
1:05.10 |
250 |
8 |
Elin Hardeland |
1990 |
BA0490 |
UMEÅ SS |
|
50m |
1:05.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Jessica Allberg |
1995 |
AY7895 |
SKURU IK |
|
50m |
1:05.28 |
35 |
2 |
Erika Carlén |
1994 |
AM5294 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:04.64 |
13 |
3 |
Johanna Pettersson |
1992 |
AF1292 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:03.42 |
224 |
4 |
Lovisa Ericsson |
1993 |
AH3293 |
TÄBY SIM |
|
50m |
59.22 |
69 |
5 |
Caroline Palm |
1992 |
AG1692 |
LASS |
|
50m |
1:01.62 |
67 |
6 |
Frida Jakobsson |
1992 |
AX7292 |
LASS |
|
50m |
1:04.01 |
202 |
7 |
Emma Wahlström |
1994 |
AF9294 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:04.99 |
117 |
8 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
POLISEN |
|
50m |
1:05.78 |
Skapad av WinGrodan 1.17.24 |
Utskriftsdatum |
20 mars 2010 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |
Utskriftstid |
16:04 |
|