Ohjelma Grand Prix 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 13, 200m Bröstsim Herrar |
Världsrekord Seniorer: Christian Sprenger (1900) 2:07.31 2009-07-30 |
Europarekord Seniorer: Daniel Gyurta (1900) 2:07.64 2009-07-31 |
SR: Martin Gustavsson (1980) 2:13.81 2004-05-12 |
SR Juniorer: Christian Clausen (1980) 2:17.29 1998-08-02 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 11 | Lagerqvist Anton | 1991 | GÖTEBORG | AN8591 | 50 m | 2:09.63 | |
2 | 226 | Johansson Johan | 1991 | TÄBY SIM | AH1791 | 50 m | 2:11.21 | |
3 | 285 | Glifberg Martin | 1992 | YSTADS SS | AG8392 | 50 m | 2:15.19 | |
4 | 19 | Persson Martin | 1988 | HS | AO7188 | 50 m | 2:15.28 | |
5 | 243 | Koch Gulliver | 1992 | UDDEVALLA | AC7592 | 50 m | 2:16.21 | |
6 | 271 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 50 m | 2:16.58 | |
7 | 6 | Berglund Rickard | 1987 | GÖTEBORG | AD4587 | 50 m | 2:17.17 | |
8 | 348 | Mattsson Matti | 1993 | FINLAND | 50 m | 2:18.40 | ||
9 | 349 | Oksa Ossi | 1988 | FINLAND | 50 m | 2:19.30 | ||
10 | 65 | Gudjonsson Karl-Fredrik | 1993 | LASS | AK4393 | 50 m | 2:19.76 | |
11 | 354 | Juopperi Sami | 1992 | FINLAND | 50 m | 2:19.87 | ||
12 | 261 | Zarebski Pierre | 1992 | UPSALA S | AF0592 | 50 m | 2:22.97 | |
13 | 193 | Kalldin Jesper | 1990 | SPÅRVÄGEN | AC4590 | 50 m | 2:23.49 | |
14 | 150 | Frank Simon | 1990 | SK NEPTUN | AS2590 | 50 m | 2:23.79 | |
15 | 124 | Kärki Johannes | 1993 | S 71 | AC6793 | 50 m | 2:24.21 | |
16 | 129 | Block Fredrik | 1991 | SK ÄGIR | AP6191 | 50 m | 2:24.34 | |
17 | 350 | Ratilainen Iisakki | 1986 | FINLAND | 50 m | 2:24.52 | ||
18 | 172 | Johansson Christian | 1988 | SKÖVDE SS | AL3388 | 50 m | 2:26.13 | |
19 | 245 | Palmqvist David | 1988 | UDDEVALLA | AE8388 | 50 m | 2:26.19 | |
20 | 219 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | AH8595 | 50 m | 2:26.45 | |
21 | 214 | Svensson Marcus | 1992 | SS IDEN | AJ3192 | 50 m | 2:26.85 | |
22 | 57 | Löfgren Joakim | 1992 | KUNGÄLV | AK8592 | 50 m | 2:27.47 | |
23 | 215 | Dahlgren Johan | 1986 | SUNDSVALL | AB4986 | 50 m | 2:27.81 | |
24 | 200 | Thorstrand Gustav | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL2994 | 50 m | 2:28.30 | |
25 | 49 | Ivars Nils | 1993 | KARLSTAD | AH8593 | 50 m | 2:28.57 | |
26 | 145 | Åkesson Erik | 1990 | SK LÖDDE | AT4190 | 50 m | 2:28.65 | |
27 | 235 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 2:29.92 | |
28 | 31 | Zakzouk Ahmed | 1992 | JÄRFÄLLA S | BC6792 | 50 m | 2:30.27 | |
29 | 201 | Trybom Erik | 1984 | SPÅRVÄGEN | AC4584 | 50 m | 2:30.27 | |
30 | 34 | Arvidsson Christoffer | 1989 | JÖNKÖPING | AN2189 | 50 m | 2:30.70 | |
31 | 252 | Dooley Kristofer | 1991 | UPSALA S | AH8991 | 50 m | 2:31.28 | |
32 | 311 | Wylie Mark | 1994 | ULSTER | 50 m | 2:31.56 | ||
33 | 85 | Melin Johan | 1991 | MASS | AC2591 | 50 m | 2:34.55 | |
34 | 306 | Wray Ryan | 1992 | ULSTER | 50 m | 2:35.13 | ||
35 | 205 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 50 m | 2:35.21 | |
36 | 353 | Aaltomaa Sami | 1992 | FINLAND | 50 m | 2:35.60 | ||
37 | 280 | Cederqvist Daniel | 1986 | WISBY SS | AE4986 | 50 m | 2:35.91 | |
38 | 46 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 50 m | 2:38.26 | |
39 | 144 | Möller Oskar | 1990 | SK LÖDDE | AN0590 | 50 m | 2:40.53 | |
Skapad av WinGrodan 1.17.24 | Utskriftsdatum | 18 mars 2010 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening | Utskriftstid | 07:53 |