Program för H.C. Andersen Swim Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
Louise Ørnstedt (85) FREM-STO85 - 2.13.06 (210505) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 2:19.49 | |
2 | 130 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:20.87 | |
3 | 168 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 2:21.99 | |
4 | 171 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 2:24.70 | |
5 | 158 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 50 m | 2:25.72 | |
6 | 170 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 2:25.86 | |
7 | 169 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:27.13 | |
8 | 267 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 50 m | 2:30.91 | |
9 | 341 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 50 m | 2:31.72 | |
10 | 211 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 50 m | 2:32.83 | |
11 | 127 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 2:34.68 | |
12 | 360 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HADERSLEV | 0394AY | 50 m | 2:35.16 | |
13 | 35 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 2:35.31 | |
14 | 126 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 2:35.88 | |
15 | 83 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 2:36.28 | |
16 | 111 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 2:38.05 | |
17 | 142 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 50 m | 2:40.36 | |
18 | 118 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 50 m | 2:45.07 | |
19 | 268 | Stilund Mathilde | 2005 | H2Odense | 0556AH | 50 m | 2:48.26 | |
20 | 18 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 50 m | 2:50.75 | |
21 | 270 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 50 m | 2:51.46 | |
22 | 316 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 50 m | 2:52.48 | |
23 | 80 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 2:54.59 | |
24 | 216 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 2:56.85 | |
25 | 387 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 3:01.81 | |
26 | 138 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 50 m | 3:04.15 | |
27 | 32 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | 3:04.62 | |
28 | 22 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 3:15.92 | |
29 | 112 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 0606AU | 50 m | 3:17.94 | |
30 | 191 | Vangsgaard Liva | 2006 | FREM | 0682AV | 50 m | 3:22.56 | |
31 | 182 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 50 m | 4:24.32 | |
32 | 178 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | ||
33 | 326 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 50 m | ||
34 | 353 | Kristensen Katrine S. | 2004 | HADERSLEV | 0458AX | 50 m | ||
35 | 356 | Lassen Josefine | 2003 | HADERSLEV | 0316BG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 maj 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 08:26 |