Program för TYR Knatte Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Järfällabadet |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 feb 2019 till den 2 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Frisim Fl 11-12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1 |
|
Linn Bengtsson |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AB9207 |
25m |
1:07.74 |
|
|
|
|
|
2 |
158 |
|
Elina Tshibanda |
Södertälje Simsällskap |
2007 |
AB7407 |
25m |
1:08.32 |
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Olivia Elmquist |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AH2607 |
25m |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Isabella Westberg |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AC1207 |
25m |
1:09.38 |
|
|
|
|
|
5 |
160 |
|
Melissa Klintengren |
Södertälje Simsällskap |
2007 |
AH0807 |
25m |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Olivia Larsson |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AH2807 |
25m |
1:17.34 |
|
|
|
|
|
7 |
106 |
|
Matilda Karlsson |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AD4807 |
25m |
1:20.40 |
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Kajsa Henriksson |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AH4807 |
25m |
1:22.20 |
|
|
|
|
|
9 |
172 |
|
Lilian Holfve |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AC3207 |
25m |
1:22.34 |
|
|
|
|
|
10 |
178 |
|
Fernanda Vasquez |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AO5807 |
25m |
1:22.59 |
|
|
|
|
|
11 |
95 |
|
Iris Flykt-Rosén |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AC6607 |
25m |
1:22.75 |
|
|
|
|
|
12 |
122 |
|
Agnes Gustafson |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AT3608 |
25m |
1:24.01 |
|
|
|
|
|
13 |
177 |
|
Tea Hermelin |
Turebergs Simklubb |
2008 |
AD8208 |
25m |
1:24.12 |
|
|
|
|
|
14 |
176 |
|
Emma Arnö |
Turebergs Simklubb |
2008 |
AB6608 |
25m |
1:24.53 |
|
|
|
|
|
15 |
113 |
|
Julia Hellberg |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AR8607 |
25m |
1:26.21 |
|
|
|
|
|
16 |
10 |
|
Emmy Mattsson |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AP0607 |
25m |
1:26.22 |
|
|
|
|
|
17 |
114 |
|
Smilla Palmborg |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AR9807 |
25m |
1:26.64 |
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Elvira Sjöblom Hallner |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AJ7807 |
25m |
1:27.60 |
|
|
|
|
|
19 |
180 |
|
Julia Sundqvist |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AW5207 |
25m |
1:31.61 |
|
|
|
|
|
20 |
242 |
|
Ida Muhic |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2007 |
AP8607 |
25m |
1:32.21 |
|
|
|
|
|
21 |
124 |
|
Filippa Lock |
Spårvägen Simförening |
2007 |
BF3607 |
25m |
1:32.58 |
|
|
|
|
|
22 |
261 |
|
Julia Boman |
Södertälje Simsällskap |
2008 |
AT3408 |
25m |
1:33.44 |
EFT |
|
23 |
96 |
|
Tilde Furingsten |
Skuru Idrottsklubb |
2008 |
AC6408 |
25m |
1:33.45 |
|
|
|
|
|
24 |
120 |
|
Matilda Lobendahl |
Spårvägen Simförening |
2007 |
BB8407 |
25m |
1:34.43 |
|
|
|
|
|
25 |
144 |
|
Elin Borgman |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AT4408 |
25m |
1:34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
174 |
|
Isabell Andersson |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AG3407 |
25m |
1:35.78 |
|
|
|
|
|
27 |
244 |
|
Anna Gomez |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2007 |
AW0807 |
25m |
1:36.23 |
|
|
|
|
|
28 |
127 |
|
Ida Sundbom |
Spårvägen Simförening |
2007 |
BF4607 |
25m |
1:37.39 |
|
|
|
|
|
29 |
175 |
|
Ella Omazic |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AG2407 |
25m |
1:37.44 |
|
|
|
|
|
30 |
220 |
|
Tilda Flodin |
Väsby Simsällskap |
2007 |
BB9207 |
25m |
1:37.69 |
|
|
|
|
|
31 |
14 |
|
Olivia Carlström |
Järfälla Simsällskap |
2008 |
AF8608 |
25m |
1:37.81 |
|
|
|
|
|
32 |
181 |
|
Amanda Solén |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AX8807 |
25m |
1:38.95 |
|
|
|
|
|
33 |
142 |
|
Alma Brorson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AT8208 |
50m |
1:39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
219 |
|
Frida Tillman |
Väsby Simsällskap |
2007 |
BB1407 |
25m |
1:39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
161 |
|
Matilda Holmerin |
Södertälje Simsällskap |
2007 |
AO7807 |
25m |
1:40.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
245 |
|
Judit Andersson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2007 |
BA7607 |
25m |
1:40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
182 |
|
Matilda Solén |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AX9807 |
25m |
1:41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
28 |
|
Cecilia Gharib |
Järfälla Simsällskap |
2008 |
AF7808 |
25m |
1:41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
139 |
|
Ofelia Öström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AO6808 |
50m |
1:42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
159 |
|
Noa Ek |
Södertälje Simsällskap |
2008 |
AA8108 |
25m |
1:45.82 |
|
|
|
|
|
41 |
99 |
|
Sabina Mihalache |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
BD5607 |
25m |
1:47.61 |
|
|
|
|
|
42 |
136 |
|
Annie Donaldsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AE8408 |
25m |
1:47.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
214 |
|
Alva Smeds |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AT3607 |
25m |
1:47.90 |
|
|
|
|
|
44 |
258 |
|
Denise Sörnäs |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AR6607 |
25m |
1:49.33 |
EFT |
|
45 |
209 |
|
Emma iannello |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AR6807 |
25m |
1:53.66 |
|
|
|
|
|
46 |
215 |
|
Sandra Ahmadyan |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AW1407 |
25m |
1:54.18 |
|
|
|
|
|
47 |
123 |
|
Mila Almström |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AT2608 |
50m |
2:03.73 |
|
|
|
|
|
48 |
97 |
|
Linnea Björkholm |
Skuru Idrottsklubb |
2008 |
AD7408 |
25m |
2:14.47 |
|
|
|
|
|
49 |
225 |
|
Lovisa Burström |
Väsby Simsällskap |
2008 |
AU3608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
138 |
|
Catlin Bohlin |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AL9408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
223 |
|
Cornelia Orheden |
Väsby Simsällskap |
2008 |
AR8608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
196 |
|
Engla Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2007 |
BI9007 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
36 |
|
Vega Sigurdson |
Järfälla Simsällskap |
2008 |
AG3208 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
112 |
|
Emelie Granhällen |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AF1608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
189 |
|
Elvira Wänman |
Turebergs Simklubb |
2008 |
AN3608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
100 |
|
Viktoria Milic |
Skuru Idrottsklubb |
2008 |
AT5408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
208 |
|
Ester Fritzson |
Väsby Simsällskap |
2008 |
AH6208 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
246 |
|
Emilia Blomström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2008 |
AO6608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
148 |
|
Ellen Gustafsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
BI3407 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
146 |
|
Belina Nord Forssén |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
|
|
|
|
2008 |
AW9208 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
69 |
|
Isabel Carrillo Lindström |
Järfälla Simsällskap |
2008 |
AV2608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
147 |
|
Isabelle Lindstedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AA0418 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
190 |
|
Wilma Steinmetz |
Turebergs Simklubb |
2007 |
BA8207 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
121 |
|
Lisa Larsson |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AT8608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
133 |
|
Nora Andreasdotter |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
167 |
|
Olivia Kristiansson |
Södertälje Simsällskap |
2008 |
AV8808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
241 |
|
Asta Revsäter |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2007 |
AP4607 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
211 |
|
Agnes Klingh |
Väsby Simsällskap |
2008 |
AI6208 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-02 09:55:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|