Program för UGP 3 2018-2019, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Ungdoms GP 3 (50m) 2018-2019 Eskilstuna
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 9 mar 2019 till den 10 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
2 |
|
Sara Sjölander |
2006 |
KARLSTAD |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Tindra Bärgård |
2006 |
SK ENA |
13:08.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
4 |
|
Tea Wetterbom |
2006 |
UPSALA S |
13:00.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
13:00.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Ester Costa |
2006 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
0 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
BÅLSTA SK |
12:41.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
1 |
|
Zuzanna Androsiuk |
2005 |
UPSALA S |
12:35.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
2 |
|
Märta Säfsten |
2006 |
UPSALA S |
11:54.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
3 |
|
Edith Lindhagen |
2004 |
UPSALA S |
11:47.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
4 |
|
Anna Kumm |
2004 |
GRUMS SS |
11:37.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
5 |
|
Ellen Roos |
2005 |
ESKILSTUNA |
11:41.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
6 |
|
Wilda Furberg |
2003 |
VÄSTERÅS |
11:51.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
7 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
2003 |
STRÄNGNÄS |
12:04.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
8 |
|
Wilma Åberg |
2005 |
ÖSA |
12:40.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
9 |
|
Emilia Tallberg |
2006 |
KARLSTAD |
12:43.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
0 |
|
Agnes Edvinsson |
2006 |
GÄVLE SS |
11:16.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
1 |
|
Ida Svensson |
2006 |
UPSALA S |
11:03.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Felicia Maultasch |
2003 |
ESKILSTUNA |
10:56.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
3 |
|
Sofia Högdin |
2004 |
UPSALA S |
10:47.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
4 |
|
Minea Dautbegovic |
2004 |
KARLSTAD |
10:42.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
5 |
|
Sammi Thai |
2005 |
ESKILSTUNA |
10:45.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
6 |
|
Josefina Näsén |
2005 |
ÖSA |
10:47.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
7 |
|
Cassandra Sjösten |
2003 |
SALA SS |
11:00.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
8 |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
11:10.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
9 |
|
Alva Stadell |
2006 |
UPSALA S |
11:36.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
0 |
|
Sarah von der Burg |
2004 |
VÄSTERÅS |
10:34.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
1 |
|
Elin Logander |
2005 |
STRÄNGNÄS |
10:33.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
2 |
|
Moa Kvarnlöf |
2004 |
SANDVIKEN |
10:31.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
3 |
|
Maja Nyberg |
2004 |
KARLSKO SF |
10:25.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
4 |
|
Joanna Sundqvist |
2005 |
UPSALA S |
10:22.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Maja Nilsson |
2003 |
GÄVLE SS |
10:24.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
6 |
|
Alma Bergqvist |
2005 |
UPSALA S |
10:30.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
7 |
|
Tilde Halldan |
2005 |
SÄFFLE SS |
10:32.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
8 |
|
Malva Morell |
2004 |
UPSALA S |
10:33.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
9 |
|
Hilma Wahlström |
2006 |
UPSALA S |
10:37.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
0 |
|
Alice Johnson |
2005 |
KARLSTAD |
10:17.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
1 |
|
Miranda Wahlstedt |
2006 |
KARLSTAD |
10:09.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
2 |
|
Edith Engström |
2002 |
VÄSTERÅS |
10:06.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
|
Julia Holmberg |
2002 |
VÄSTERÅS |
9:49.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Maja Eriksson |
2002 |
ESKILSTUNA |
9:44.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
5 |
|
Isabelle Rydahl |
2003 |
KARLSTAD |
9:44.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
6 |
|
Lina Rehnman |
2002 |
VÄSTERÅS |
9:55.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
7 |
|
Sanna Lekberg |
2001 |
KARLSKO SF |
10:07.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
8 |
|
Sofia Båvenäs |
2002 |
VÄSTERÅS |
10:10.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
9 |
|
Anna Jönsson |
2003 |
SANDVIKEN |
10:22.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-09 19:58:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|