Startliste for Nykredit Gentofte Open 2019 - Langbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Medley Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:29.03 | |
2 | 99 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 2:32.10 | |
3 | 474 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 2:33.17 | |
4 | 51 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 2:36.65 | |
5 | 298 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 2:37.31 | |
6 | 312 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 2:39.35 | |
7 | 520 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 2:39.56 | |
8 | 510 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 2:39.65 | |
9 | 149 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 50 m | 2:40.69 | |
10 | 488 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 2:41.17 | |
11 | 476 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 2:41.48 | |
12 | 36 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 2:41.49 | |
13 | 144 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 50 m | 2:42.15 | |
14 | 334 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:42.15 | |
15 | 467 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 2:42.47 | |
16 | 377 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 2:42.60 | |
17 | 32 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 2:42.90 | |
18 | 53 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:43.39 | |
19 | 40 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 2:43.46 | |
20 | 477 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 2:43.89 | |
21 | 167 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:45.11 | |
22 | 151 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 50 m | 2:45.40 | |
23 | 465 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 50 m | 2:45.42 | |
24 | 355 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 2:45.96 | |
25 | 354 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 2:47.16 | |
26 | 302 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 2:47.29 | |
27 | 54 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 2:47.35 | |
28 | 431 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 2:48.90 | |
29 | 255 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 2:48.97 | |
30 | 286 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 2:49.19 | |
31 | 367 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 2:49.41 | |
32 | 511 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 2:49.41 | |
33 | 152 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 50 m | 2:50.17 | |
34 | 292 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 50 m | 2:50.17 | |
35 | 425 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 2:50.41 | |
36 | 165 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 2:50.58 | |
37 | 430 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 2:51.14 | |
38 | 164 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 2:51.15 | |
39 | 237 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 2:51.58 | |
40 | 515 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 2:51.61 | |
41 | 11 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 50 m | 2:52.15 | |
42 | 389 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 50 m | 2:52.15 | |
43 | 78 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 2:52.31 | |
44 | 400 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 2:53.33 | |
45 | 398 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 2:53.81 | |
46 | 34 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:53.92 | |
47 | 508 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 2:54.79 | |
48 | 168 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 2:55.07 | |
49 | 484 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 2:55.66 | |
50 | 509 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 2:56.86 | |
51 | 118 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 2:58.47 | |
52 | 293 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 50 m | 2:59.99 | |
53 | 412 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 3:01.06 | |
54 | 440 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 3:01.43 | |
55 | 454 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 50 m | 3:01.73 | |
56 | 169 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 3:03.56 | |
57 | 153 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 50 m | 3:04.40 | |
58 | 492 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 50 m | 3:04.57 | |
59 | 117 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 3:04.73 | |
60 | 4 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 50 m | 3:05.27 | |
61 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 3:07.63 | |
62 | 22 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 50 m | 3:09.45 | |
63 | 505 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 3:10.12 | |
64 | 503 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | 3:19.13 | |
65 | 516 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 3:19.51 | |
66 | 532 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 3:27.95 | |
67 | 495 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 3:28.97 | |
68 | 294 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 50 m | 3:32.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 2, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 359 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:16.00 | |
2 | 42 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 2:21.87 | |
3 | 173 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 2:22.41 | |
4 | 96 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:23.14 | |
5 | 161 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:23.43 | |
6 | 381 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 2:24.37 | |
7 | 158 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:24.68 | |
8 | 504 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 2:24.81 | |
9 | 360 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 2:26.28 | |
10 | 139 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 2:26.37 | |
11 | 45 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 2:27.87 | |
12 | 15 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 50 m | 2:27.92 | |
13 | 268 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 50 m | 2:28.17 | |
14 | 275 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 50 m | 2:28.31 | |
15 | 31 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:28.49 | |
16 | 244 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 2:30.31 | |
17 | 469 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:31.48 | |
18 | 447 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 2:31.96 | |
19 | 10 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 50 m | 2:32.38 | |
20 | 1 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 50 m | 2:33.64 | |
21 | 522 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:34.90 | |
22 | 43 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 2:35.04 | |
23 | 148 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 50 m | 2:35.82 | |
24 | 177 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:36.59 | |
25 | 13 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 50 m | 2:37.16 | |
26 | 494 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:37.29 | |
27 | 55 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:37.30 | |
28 | 303 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:37.55 | |
29 | 159 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 2:37.96 | |
30 | 321 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 2:38.83 | |
31 | 172 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 2:38.88 | |
32 | 181 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 2:39.21 | |
33 | 5 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 50 m | 2:39.98 | |
34 | 58 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 2:40.69 | |
35 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 2:41.77 | |
36 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 2:42.64 | |
37 | 57 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 2:42.74 | |
38 | 41 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 2:43.16 | |
39 | 519 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 2:43.39 | |
40 | 20 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 50 m | 2:43.44 | |
41 | 403 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 2:43.62 | |
42 | 60 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 2:43.99 | |
43 | 260 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 2:44.26 | |
44 | 406 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | 2:44.87 | |
45 | 7 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 50 m | 2:44.94 | |
46 | 170 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 2:44.99 | |
47 | 497 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 2:47.63 | |
48 | 287 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 2:47.85 | |
49 | 145 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 50 m | 2:48.01 | |
50 | 437 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 50 m | 2:48.65 | |
51 | 514 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 2:48.69 | |
52 | 353 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 50 m | 2:48.95 | |
53 | 39 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 2:49.44 | |
54 | 119 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 2:49.52 | |
55 | 445 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 2:49.54 | |
56 | 529 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 2:51.14 | |
57 | 262 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 2:51.65 | |
58 | 105 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 2:52.29 | |
59 | 56 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 50 m | 2:53.54 | |
60 | 489 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 2:54.51 | |
61 | 404 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | 2:56.02 | |
62 | 512 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 2:57.40 | |
63 | 490 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 50 m | 3:05.38 | |
64 | 462 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 50 m | 3:07.98 | |
65 | 288 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 3:09.50 | |
66 | 182 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 3:10.44 | |
67 | 524 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 3:15.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 31.50 | |
2 | 239 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 31.94 | |
3 | 500 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 32.53 | |
4 | 51 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 32.56 | |
5 | 425 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 32.60 | |
6 | 396 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 32.99 | |
7 | 271 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 33.03 | |
8 | 162 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 33.50 | |
9 | 36 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 33.60 | |
10 | 70 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 33.62 | |
11 | 313 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 33.62 | |
12 | 466 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 33.74 | |
13 | 282 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 33.76 | |
14 | 314 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 33.79 | |
15 | 35 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 33.82 | |
16 | 14 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 50 m | 33.90 | |
17 | 370 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 34.05 | |
18 | 76 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 34.11 | |
19 | 304 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 34.11 | |
20 | 33 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 34.20 | |
21 | 473 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 34.38 | |
22 | 355 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 34.40 | |
23 | 421 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 34.45 | |
24 | 342 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 34.55 | |
25 | 398 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 34.59 | |
26 | 166 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 34.81 | |
27 | 470 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 34.94 | |
28 | 256 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 35.14 | |
29 | 401 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 35.17 | |
30 | 92 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 35.24 | |
31 | 436 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | 35.35 | |
32 | 285 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 35.56 | |
33 | 281 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 50 m | 35.72 | |
34 | 521 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 35.81 | |
35 | 430 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 35.99 | |
36 | 34 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 36.03 | |
37 | 252 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 36.11 | |
38 | 523 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 36.19 | |
39 | 273 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 36.33 | |
40 | 389 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 50 m | 36.35 | |
41 | 471 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 36.38 | |
42 | 154 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 50 m | 36.43 | |
43 | 366 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 36.47 | |
44 | 291 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 50 m | 36.59 | |
45 | 502 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 36.62 | |
46 | 272 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 37.04 | |
47 | 311 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 37.05 | |
48 | 315 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 37.07 | |
49 | 527 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 37.13 | |
50 | 317 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 37.19 | |
51 | 52 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 37.37 | |
52 | 343 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 37.47 | |
53 | 316 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 37.54 | |
54 | 258 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 37.59 | |
55 | 122 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 37.70 | |
56 | 493 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 37.85 | |
57 | 423 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 38.02 | |
58 | 160 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 38.15 | |
59 | 284 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 38.31 | |
60 | 283 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 50 m | 38.44 | |
61 | 484 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 38.49 | |
62 | 235 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 38.53 | |
63 | 107 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 38.60 | |
64 | 101 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 38.62 | |
65 | 438 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 38.65 | |
66 | 280 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 50 m | 39.06 | |
67 | 62 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 39.19 | |
68 | 142 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 50 m | 39.40 | |
69 | 263 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 39.43 | |
70 | 498 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 39.61 | |
71 | 106 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 39.69 | |
72 | 409 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 39.73 | |
73 | 259 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 39.81 | |
74 | 155 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 50 m | 40.01 | |
75 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 40.26 | |
76 | 309 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 40.27 | |
77 | 306 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 40.31 | |
78 | 46 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 40.38 | |
79 | 25 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 50 m | 40.44 | |
80 | 114 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 40.63 | |
81 | 464 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 41.38 | |
82 | 387 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 41.66 | |
83 | 109 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 41.81 | |
84 | 424 | Frederiksen Selma | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 50 m | 41.95 | |
85 | 3 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 50 m | 42.96 | |
86 | 443 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 43.00 | |
87 | 439 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 50 m | 43.95 | |
88 | 121 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 45.23 | |
89 | 104 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 45.73 | |
90 | 47 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 45.95 | |
91 | 123 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 50 m | 46.38 | |
92 | 130 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 50 m | 49.30 | |
93 | 132 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 50 m | 54.15 | |
94 | 133 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 50 m | 1:02.46 | |
95 | 131 | Rasmussen Freya | 2010 | HERLEV | 1052AD | 50 m | 1:05.14 | |
96 | 134 | Anna Grenaa Nielsen | 2009 | HERLEV | 0928BA | 50 m | 1:06.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 393 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 28.66 | |
2 | 391 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 30.20 | |
3 | 31 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 30.31 | |
4 | 528 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 30.34 | |
5 | 175 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 30.47 | |
6 | 140 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 30.78 | |
7 | 265 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 30.98 | |
8 | 274 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 31.27 | |
9 | 37 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 31.61 | |
10 | 518 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 31.61 | |
11 | 163 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 31.66 | |
12 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 31.92 | |
13 | 447 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 32.29 | |
14 | 18 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 50 m | 32.31 | |
15 | 179 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 32.47 | |
16 | 496 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 32.49 | |
17 | 501 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 33.02 | |
18 | 97 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 33.04 | |
19 | 318 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 33.08 | |
20 | 63 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 33.17 | |
21 | 499 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 33.31 | |
22 | 157 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 33.35 | |
23 | 50 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 33.56 | |
24 | 178 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 33.71 | |
25 | 71 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 33.80 | |
26 | 58 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 33.95 | |
27 | 307 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 34.05 | |
28 | 453 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 34.22 | |
29 | 74 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 34.29 | |
30 | 100 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 34.45 | |
31 | 290 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 50 m | 34.63 | |
32 | 481 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 34.90 | |
33 | 56 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 50 m | 34.96 | |
34 | 266 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 34.98 | |
35 | 517 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 35.05 | |
36 | 371 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 35.16 | |
37 | 320 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 35.31 | |
38 | 468 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 35.42 | |
39 | 41 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 35.45 | |
40 | 341 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 35.46 | |
41 | 353 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 50 m | 35.70 | |
42 | 60 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 35.81 | |
43 | 408 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 35.96 | |
44 | 57 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 36.08 | |
45 | 386 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | 36.27 | |
46 | 276 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 50 m | 36.91 | |
47 | 529 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 37.55 | |
48 | 146 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 50 m | 37.58 | |
49 | 376 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 37.64 | |
50 | 445 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 38.04 | |
51 | 141 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 50 m | 38.29 | |
52 | 526 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 38.34 | |
53 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 38.51 | |
54 | 513 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 38.68 | |
55 | 491 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 39.18 | |
56 | 236 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 40.16 | |
57 | 530 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 50 m | 40.45 | |
58 | 241 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 41.70 | |
59 | 111 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 45.10 | |
60 | 289 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 50 m | 45.41 | |
61 | 112 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 47.09 | |
62 | 120 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 47.36 | |
63 | 128 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 50 m | 52.38 | |
64 | 113 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 50 m | 57.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 35.22 | |
2 | 305 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 36.11 | |
3 | 40 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 36.33 | |
4 | 94 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 36.52 | |
5 | 500 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 36.71 | |
6 | 238 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 37.00 | |
7 | 33 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 37.37 | |
8 | 68 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 37.47 | |
9 | 312 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 37.54 | |
10 | 98 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 38.15 | |
11 | 171 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 38.39 | |
12 | 164 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 38.43 | |
13 | 147 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 50 m | 38.53 | |
14 | 306 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 38.54 | |
15 | 174 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 38.91 | |
16 | 301 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 38.96 | |
17 | 431 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 39.01 | |
18 | 269 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 39.09 | |
19 | 310 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 39.32 | |
20 | 54 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 39.36 | |
21 | 525 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 39.77 | |
22 | 412 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 39.80 | |
23 | 149 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 50 m | 39.82 | |
24 | 271 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 39.86 | |
25 | 152 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 50 m | 39.99 | |
26 | 452 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 40.07 | |
27 | 150 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 50 m | 40.09 | |
28 | 343 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 40.17 | |
29 | 367 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 40.27 | |
30 | 482 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 40.42 | |
31 | 309 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 40.55 | |
32 | 237 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 40.90 | |
33 | 234 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 41.04 | |
34 | 76 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 41.37 | |
35 | 142 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 50 m | 41.39 | |
36 | 155 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 50 m | 41.51 | |
37 | 317 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 41.80 | |
38 | 78 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 42.31 | |
39 | 316 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 43.10 | |
40 | 109 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 43.35 | |
41 | 258 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 43.41 | |
42 | 118 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 43.51 | |
43 | 293 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 50 m | 43.59 | |
44 | 498 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 44.02 | |
45 | 279 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 50 m | 44.18 | |
46 | 534 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 45.06 | |
47 | 454 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 50 m | 45.15 | |
48 | 438 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 45.41 | |
49 | 235 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 45.93 | |
50 | 165 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 46.04 | |
51 | 532 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 46.18 | |
52 | 277 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 50 m | 46.21 | |
53 | 124 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 46.47 | |
54 | 103 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 50 m | 46.55 | |
55 | 101 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 47.25 | |
56 | 487 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 47.28 | |
57 | 443 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 47.40 | |
58 | 440 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 49.55 | |
59 | 114 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 49.83 | |
60 | 116 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | 50.51 | |
61 | 439 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 50 m | 52.29 | |
62 | 516 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 52.44 | |
63 | 95 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | 53.08 | |
64 | 464 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 53.08 | |
65 | 132 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 50 m | 57.61 | |
66 | 133 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 50 m | 1:09.02 | |
67 | 131 | Rasmussen Freya | 2010 | HERLEV | 1052AD | 50 m | 1:12.24 | |
68 | 134 | Anna Grenaa Nielsen | 2009 | HERLEV | 0928BA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 427 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 30.38 | |
2 | 267 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 32.61 | |
3 | 257 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 32.97 | |
4 | 143 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 33.12 | |
5 | 307 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 33.13 | |
6 | 139 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 34.07 | |
7 | 42 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 34.21 | |
8 | 38 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 34.34 | |
9 | 486 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 34.39 | |
10 | 177 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 34.57 | |
11 | 43 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 34.81 | |
12 | 359 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 35.05 | |
13 | 308 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 35.15 | |
14 | 360 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 35.29 | |
15 | 264 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 35.31 | |
16 | 381 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 35.47 | |
17 | 494 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 35.54 | |
18 | 321 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 35.56 | |
19 | 261 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 35.61 | |
20 | 419 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 35.91 | |
21 | 172 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 35.93 | |
22 | 48 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 36.38 | |
23 | 173 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 36.65 | |
24 | 10 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 50 m | 36.71 | |
25 | 74 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 36.76 | |
26 | 180 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 36.85 | |
27 | 468 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 36.95 | |
28 | 485 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 36.96 | |
29 | 403 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 37.21 | |
30 | 319 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 37.37 | |
31 | 55 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 37.45 | |
32 | 79 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 50 m | 37.82 | |
33 | 244 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 37.85 | |
34 | 522 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 38.17 | |
35 | 507 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 38.40 | |
36 | 170 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 39.79 | |
37 | 437 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 50 m | 40.58 | |
38 | 145 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 50 m | 40.64 | |
39 | 462 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 50 m | 40.68 | |
40 | 497 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 41.41 | |
41 | 338 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 41.49 | |
42 | 287 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 41.59 | |
43 | 489 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 41.95 | |
44 | 179 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 42.20 | |
45 | 161 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 43.11 | |
46 | 506 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 44.12 | |
47 | 353 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 50 m | 44.20 | |
48 | 512 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 44.43 | |
49 | 110 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 45.86 | |
50 | 490 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 50 m | 46.28 | |
51 | 115 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 50 m | 50.82 | |
52 | 289 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 50 m | 53.82 | |
53 | 125 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 50 m | 1:00.73 | |
54 | 129 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 50 m | 1:05.04 | |
55 | 113 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 50 m | 1:07.57 | |
56 | 127 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 50 m | 1:08.62 | |
57 | 126 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 7, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 1:00.05 | |
2 | 66 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 1:01.34 | |
3 | 466 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 1:02.08 | |
4 | 282 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 1:02.25 | |
5 | 144 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 50 m | 1:02.44 | |
6 | 99 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 1:02.63 | |
7 | 477 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 1:02.69 | |
8 | 311 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 1:02.98 | |
9 | 366 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 1:03.16 | |
10 | 35 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:03.35 | |
11 | 52 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 1:03.71 | |
12 | 421 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 1:03.82 | |
13 | 336 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:03.90 | |
14 | 342 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:03.90 | |
15 | 315 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 1:03.95 | |
16 | 475 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 50 m | 1:04.37 | |
17 | 162 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:04.41 | |
18 | 304 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:04.44 | |
19 | 14 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 50 m | 1:04.47 | |
20 | 396 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 1:04.59 | |
21 | 473 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 1:04.65 | |
22 | 76 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 1:04.70 | |
23 | 156 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:05.35 | |
24 | 472 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 1:05.46 | |
25 | 92 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:05.55 | |
26 | 377 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 1:05.73 | |
27 | 488 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 1:05.86 | |
28 | 465 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 50 m | 1:05.87 | |
29 | 314 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 1:05.90 | |
30 | 370 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 1:05.90 | |
31 | 387 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 1:06.00 | |
32 | 298 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:06.01 | |
33 | 471 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 1:06.13 | |
34 | 313 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 1:06.41 | |
35 | 32 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:06.47 | |
36 | 302 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 1:06.52 | |
37 | 151 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 50 m | 1:06.75 | |
38 | 335 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:06.86 | |
39 | 482 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:06.94 | |
40 | 520 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:07.01 | |
41 | 285 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 1:07.35 | |
42 | 286 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 1:07.71 | |
43 | 400 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 1:07.73 | |
44 | 409 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 1:07.78 | |
45 | 401 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 1:07.91 | |
46 | 239 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 1:07.95 | |
47 | 502 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 1:08.12 | |
48 | 269 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 1:08.15 | |
49 | 510 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 1:08.17 | |
50 | 147 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 50 m | 1:08.18 | |
51 | 167 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 1:08.19 | |
52 | 452 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 1:08.25 | |
53 | 508 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 1:08.37 | |
54 | 515 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 1:08.42 | |
55 | 425 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 1:08.46 | |
56 | 272 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 1:08.51 | |
57 | 525 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 1:08.51 | |
58 | 317 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 1:08.68 | |
59 | 166 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:08.71 | |
60 | 340 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 1:08.71 | |
61 | 72 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:08.72 | |
62 | 256 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 1:08.76 | |
63 | 521 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 1:08.80 | |
64 | 292 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 50 m | 1:08.84 | |
65 | 523 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:08.91 | |
66 | 430 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 1:08.98 | |
67 | 398 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 1:09.02 | |
68 | 354 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 1:09.20 | |
69 | 337 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 1:09.35 | |
70 | 440 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 1:10.01 | |
71 | 273 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 1:10.28 | |
72 | 154 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 50 m | 1:10.35 | |
73 | 263 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 1:10.42 | |
74 | 509 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 1:10.50 | |
75 | 305 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 1:10.75 | |
76 | 259 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 1:10.81 | |
77 | 62 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 1:10.87 | |
78 | 67 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 1:10.87 | |
79 | 255 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 1:11.16 | |
80 | 22 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 50 m | 1:11.22 | |
81 | 316 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 1:11.49 | |
82 | 511 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 1:11.50 | |
83 | 277 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 50 m | 1:11.62 | |
84 | 281 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 50 m | 1:11.64 | |
85 | 467 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 1:11.66 | |
86 | 234 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 1:11.79 | |
87 | 169 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:11.91 | |
88 | 436 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | 1:11.95 | |
89 | 310 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 1:11.98 | |
90 | 484 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 1:12.00 | |
91 | 301 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 1:12.06 | |
92 | 25 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 50 m | 1:12.43 | |
93 | 11 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 50 m | 1:12.65 | |
94 | 279 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 50 m | 1:12.69 | |
95 | 47 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 1:12.78 | |
96 | 280 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 50 m | 1:13.10 | |
97 | 438 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:13.10 | |
98 | 284 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 1:13.35 | |
99 | 309 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 1:13.42 | |
100 | 487 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 1:13.60 | |
101 | 283 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 50 m | 1:14.09 | |
102 | 493 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:14.74 | |
103 | 291 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 50 m | 1:14.76 | |
104 | 423 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 1:15.01 | |
105 | 122 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 1:15.11 | |
106 | 150 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 50 m | 1:15.18 | |
107 | 168 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:15.22 | |
108 | 107 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 1:15.35 | |
109 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 1:15.44 | |
110 | 534 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 1:15.79 | |
111 | 464 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 1:16.19 | |
112 | 4 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 50 m | 1:16.21 | |
113 | 153 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 50 m | 1:16.28 | |
114 | 492 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 50 m | 1:16.34 | |
115 | 106 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 1:16.83 | |
116 | 117 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 1:16.83 | |
117 | 114 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 1:17.40 | |
118 | 443 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 1:19.05 | |
119 | 505 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 1:19.55 | |
120 | 516 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 1:19.70 | |
121 | 124 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 1:20.56 | |
122 | 495 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 1:20.98 | |
123 | 527 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 1:22.07 | |
124 | 160 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 1:22.25 | |
125 | 46 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 1:22.71 | |
126 | 424 | Frederiksen Selma | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 50 m | 1:23.17 | |
127 | 3 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 50 m | 1:23.57 | |
128 | 439 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 50 m | 1:24.97 | |
129 | 294 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 50 m | 1:25.18 | |
130 | 103 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 50 m | 1:25.40 | |
131 | 104 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 1:26.27 | |
132 | 116 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | 1:28.69 | |
133 | 503 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | 1:32.37 | |
134 | 123 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 50 m | 1:33.03 | |
135 | 132 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 50 m | 1:34.43 | |
136 | 130 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 50 m | 1:36.46 | |
137 | 121 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 1:38.64 | |
138 | 95 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | 1:43.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 56.36 | |
2 | 504 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 56.77 | |
3 | 427 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 56.89 | |
4 | 2 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 57.42 | |
5 | 268 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 50 m | 58.13 | |
6 | 257 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 58.28 | |
7 | 140 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 58.78 | |
8 | 528 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 59.39 | |
9 | 485 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 59.45 | |
10 | 419 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 59.65 | |
11 | 63 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 59.69 | |
12 | 261 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 59.73 | |
13 | 158 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 59.74 | |
14 | 518 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 59.89 | |
15 | 96 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 59.90 | |
16 | 275 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 50 m | 1:00.01 | |
17 | 393 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 1:00.13 | |
18 | 45 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 1:00.20 | |
19 | 265 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 1:00.26 | |
20 | 408 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 1:00.49 | |
21 | 175 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:01.12 | |
22 | 180 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 1:01.50 | |
23 | 143 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 1:01.60 | |
24 | 97 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:01.63 | |
25 | 50 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:01.65 | |
26 | 274 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 1:01.65 | |
27 | 491 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 1:02.07 | |
28 | 535 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 1:02.10 | |
29 | 73 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 1:02.46 | |
30 | 318 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 1:02.50 | |
31 | 15 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 50 m | 1:02.63 | |
32 | 319 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 1:02.74 | |
33 | 391 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 1:03.05 | |
34 | 157 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:03.20 | |
35 | 10 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 50 m | 1:03.22 | |
36 | 264 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 1:03.24 | |
37 | 303 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 1:03.42 | |
38 | 163 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 1:03.65 | |
39 | 141 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 50 m | 1:03.76 | |
40 | 320 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 1:03.87 | |
41 | 447 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 1:03.96 | |
42 | 453 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 1:03.98 | |
43 | 181 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:04.17 | |
44 | 148 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 50 m | 1:04.36 | |
45 | 266 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 1:04.37 | |
46 | 501 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 1:04.38 | |
47 | 5 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 50 m | 1:04.43 | |
48 | 100 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:04.54 | |
49 | 7 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 50 m | 1:04.92 | |
50 | 39 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 1:04.95 | |
51 | 20 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 50 m | 1:05.35 | |
52 | 445 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 1:05.65 | |
53 | 321 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 1:06.09 | |
54 | 486 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 1:06.36 | |
55 | 236 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 1:06.40 | |
56 | 371 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 1:06.51 | |
57 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 1:06.77 | |
58 | 341 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 1:06.82 | |
59 | 446 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 50 m | 1:07.11 | |
60 | 59 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:07.17 | |
61 | 519 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 1:07.36 | |
62 | 481 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 1:07.41 | |
63 | 406 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | 1:07.59 | |
64 | 517 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 1:07.62 | |
65 | 403 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 1:07.63 | |
66 | 260 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 1:07.65 | |
67 | 507 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 1:08.32 | |
68 | 290 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 50 m | 1:08.40 | |
69 | 353 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 50 m | 1:09.31 | |
70 | 159 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:09.46 | |
71 | 496 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 1:09.48 | |
72 | 526 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:09.65 | |
73 | 499 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 1:09.66 | |
74 | 241 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 1:09.81 | |
75 | 404 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | 1:10.17 | |
76 | 376 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 1:10.47 | |
77 | 386 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | 1:11.04 | |
78 | 182 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:11.12 | |
79 | 79 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 50 m | 1:11.42 | |
80 | 146 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 50 m | 1:12.15 | |
81 | 276 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 50 m | 1:12.36 | |
82 | 105 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 1:12.83 | |
83 | 514 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 1:13.15 | |
84 | 262 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 1:13.58 | |
85 | 513 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 1:14.94 | |
86 | 506 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 1:15.13 | |
87 | 530 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 50 m | 1:15.85 | |
88 | 437 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 50 m | 1:16.42 | |
89 | 288 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 1:18.42 | |
90 | 110 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 1:21.32 | |
91 | 524 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 1:22.54 | |
92 | 115 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 50 m | 1:23.10 | |
93 | 289 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 50 m | 1:23.54 | |
94 | 129 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 50 m | 1:26.37 | |
95 | 126 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 50 m | 1:28.24 | |
96 | 111 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 1:29.03 | |
97 | 120 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 1:32.19 | |
98 | 125 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 50 m | 1:40.25 | |
99 | 112 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 1:40.88 | |
100 | 128 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 50 m | 1:47.22 | |
101 | 127 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 50 m | 1:51.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 9, 400m Medley Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 5:15.64 | |
2 | 476 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 5:33.64 | |
3 | 174 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 5:34.14 | |
4 | 149 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 50 m | 5:38.55 | |
5 | 520 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 5:40.20 | |
6 | 470 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 5:54.26 | |
7 | 238 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 5:58.72 | |
8 | 431 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 6:03.29 | |
9 | 425 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 6:08.56 | |
10 | 11 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 50 m | 6:11.66 | |
11 | 454 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 50 m | 6:23.38 | |
12 | 153 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 50 m | 6:26.52 | |
13 | 160 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 6:28.53 | |
14 | 117 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 10, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 359 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 4:50.67 | |
2 | 381 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 5:05.05 | |
3 | 42 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 5:05.50 | |
4 | 275 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 50 m | 5:15.21 | |
5 | 1 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 50 m | 5:22.03 | |
6 | 55 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 5:26.84 | |
7 | 57 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 5:40.98 | |
8 | 290 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 50 m | 5:54.72 | |
9 | 119 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 6:01.80 | |
10 | 159 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 6:11.15 | |
11 | 260 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 7:17.13 | |
12 | 79 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 50 m | ||
13 | 145 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 50 m | ||
14 | 486 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 11, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 30.25 | |
2 | 174 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 30.25 | |
3 | 475 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 50 m | 30.27 | |
4 | 61 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 30.62 | |
5 | 144 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 50 m | 30.63 | |
6 | 16 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 30.65 | |
7 | 370 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 31.15 | |
8 | 474 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 31.28 | |
9 | 336 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 31.36 | |
10 | 472 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 31.62 | |
11 | 335 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 31.81 | |
12 | 292 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 50 m | 31.88 | |
13 | 477 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 32.02 | |
14 | 72 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 32.13 | |
15 | 171 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 32.13 | |
16 | 306 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 32.58 | |
17 | 305 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 32.59 | |
18 | 471 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 32.63 | |
19 | 313 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 32.68 | |
20 | 35 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 32.86 | |
21 | 271 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 32.86 | |
22 | 167 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 32.88 | |
23 | 162 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 32.90 | |
24 | 312 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 32.93 | |
25 | 28 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 50 m | 32.96 | |
26 | 156 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 33.04 | |
27 | 473 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 33.04 | |
28 | 232 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 33.24 | |
29 | 282 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 33.24 | |
30 | 409 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 33.34 | |
31 | 70 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 33.38 | |
32 | 151 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 50 m | 33.41 | |
33 | 315 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 33.48 | |
34 | 165 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 33.57 | |
35 | 531 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 33.58 | |
36 | 367 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 33.67 | |
37 | 36 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 33.71 | |
38 | 176 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 33.95 | |
39 | 467 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 34.04 | |
40 | 52 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 34.10 | |
41 | 286 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 34.28 | |
42 | 255 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 34.53 | |
43 | 311 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 34.56 | |
44 | 508 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 34.57 | |
45 | 150 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 50 m | 34.66 | |
46 | 521 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 35.07 | |
47 | 76 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 35.08 | |
48 | 166 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 35.08 | |
49 | 454 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 50 m | 35.15 | |
50 | 523 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 35.21 | |
51 | 484 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 35.38 | |
52 | 92 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 35.40 | |
53 | 152 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 50 m | 35.58 | |
54 | 509 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 35.63 | |
55 | 263 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 35.68 | |
56 | 366 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 35.71 | |
57 | 108 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 35.78 | |
58 | 340 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 35.82 | |
59 | 25 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 50 m | 35.93 | |
60 | 515 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 35.94 | |
61 | 258 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 35.97 | |
62 | 54 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 35.98 | |
63 | 293 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 50 m | 36.09 | |
64 | 387 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 36.16 | |
65 | 436 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | 36.48 | |
66 | 102 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 36.50 | |
67 | 354 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 36.51 | |
68 | 396 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 36.55 | |
69 | 168 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 36.63 | |
70 | 302 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 36.64 | |
71 | 398 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 36.66 | |
72 | 412 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 36.72 | |
73 | 301 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 36.73 | |
74 | 310 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 36.73 | |
75 | 40 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 36.78 | |
76 | 442 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 36.81 | |
77 | 114 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 36.82 | |
78 | 283 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 50 m | 37.19 | |
79 | 68 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 37.29 | |
80 | 6 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 50 m | 37.36 | |
81 | 487 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 37.38 | |
82 | 505 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 37.44 | |
83 | 109 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 38.13 | |
84 | 67 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 38.23 | |
85 | 291 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 50 m | 38.41 | |
86 | 106 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 38.53 | |
87 | 239 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 38.62 | |
88 | 400 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 38.89 | |
89 | 62 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 39.17 | |
90 | 438 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 39.41 | |
91 | 256 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 39.47 | |
92 | 107 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 39.53 | |
93 | 243 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 39.68 | |
94 | 375 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 50 m | 39.81 | |
95 | 29 | Jørgensen Ronja | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 50 m | 39.90 | |
96 | 463 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 40.13 | |
97 | 47 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 40.16 | |
98 | 460 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 50 m | 40.19 | |
99 | 240 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 40.34 | |
100 | 248 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 50 m | 40.36 | |
101 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 40.41 | |
102 | 423 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 40.44 | |
103 | 23 | Aggersbøl Katja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 50 m | 40.52 | |
104 | 455 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 40.61 | |
105 | 259 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 40.91 | |
106 | 362 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 50 m | 41.28 | |
107 | 116 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | 41.37 | |
108 | 459 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 41.41 | |
109 | 352 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 50 m | 41.69 | |
110 | 155 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 50 m | 41.71 | |
111 | 280 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 50 m | 41.91 | |
112 | 26 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 50 m | 41.98 | |
113 | 429 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 50 m | 42.05 | |
114 | 4 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 50 m | 42.07 | |
115 | 369 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 50 m | 42.42 | |
116 | 103 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 50 m | 42.46 | |
117 | 458 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 42.52 | |
118 | 237 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 42.98 | |
119 | 84 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 50 m | 43.33 | |
120 | 3 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 50 m | 44.16 | |
121 | 373 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 50 m | 44.21 | |
122 | 89 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 50 m | 44.36 | |
123 | 104 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 44.47 | |
124 | 420 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 44.50 | |
125 | 121 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 44.56 | |
126 | 464 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 44.56 | |
127 | 365 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 50 m | 44.97 | |
128 | 394 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 50 m | 45.37 | |
129 | 294 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 50 m | 46.54 | |
130 | 8 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 50 m | 47.05 | |
131 | 399 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 50 m | 47.51 | |
132 | 30 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 50 m | 47.96 | |
133 | 81 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 50 m | 48.13 | |
134 | 123 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 50 m | 48.41 | |
135 | 124 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 49.00 | |
136 | 357 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 50 m | 49.06 | |
137 | 86 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 50 m | 49.22 | |
138 | 374 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 50 m | 49.36 | |
139 | 247 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 50 m | 50.68 | |
140 | 364 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 50 m | 50.75 | |
141 | 82 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 50 m | 50.77 | |
142 | 407 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 50 m | 50.77 | |
143 | 385 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | 51.22 | |
144 | 242 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 51.68 | |
145 | 439 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 50 m | 52.13 | |
146 | 361 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 50 m | 52.46 | |
147 | 424 | Frederiksen Selma | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 50 m | 53.77 | |
148 | 395 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 50 m | 53.94 | |
149 | 397 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 50 m | 56.84 | |
150 | 130 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 50 m | 58.69 | |
151 | 95 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | 58.91 | |
152 | 83 | Johannessen Esther Marie | 2007 | HILLERØD | 0702AV | 50 m | 59.95 | |
153 | 443 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 1:07.54 | |
154 | 401 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 12, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 278 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 50 m | 27.64 | |
2 | 504 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 27.97 | |
3 | 45 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 28.55 | |
4 | 536 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 28.62 | |
5 | 485 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 28.97 | |
6 | 96 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 29.04 | |
7 | 427 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 29.17 | |
8 | 518 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 29.47 | |
9 | 307 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 29.53 | |
10 | 161 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 29.84 | |
11 | 13 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 50 m | 29.87 | |
12 | 38 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 30.03 | |
13 | 180 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 30.16 | |
14 | 468 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 30.26 | |
15 | 43 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 30.36 | |
16 | 143 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 30.50 | |
17 | 426 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 30.58 | |
18 | 522 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 30.63 | |
19 | 74 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 30.64 | |
20 | 303 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 30.65 | |
21 | 73 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 30.91 | |
22 | 56 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 50 m | 30.97 | |
23 | 63 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 31.01 | |
24 | 244 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 31.05 | |
25 | 341 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 31.13 | |
26 | 453 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 31.23 | |
27 | 447 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 31.27 | |
28 | 140 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 31.35 | |
29 | 58 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 31.53 | |
30 | 408 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 31.55 | |
31 | 100 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 31.63 | |
32 | 422 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 31.68 | |
33 | 403 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 31.82 | |
34 | 519 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 31.83 | |
35 | 419 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 31.86 | |
36 | 318 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 32.19 | |
37 | 266 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 32.38 | |
38 | 7 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 50 m | 32.40 | |
39 | 20 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 50 m | 32.40 | |
40 | 371 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 32.52 | |
41 | 494 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 32.65 | |
42 | 181 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 32.70 | |
43 | 41 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 32.76 | |
44 | 496 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 32.93 | |
45 | 497 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 33.21 | |
46 | 404 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | 33.97 | |
47 | 321 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 34.16 | |
48 | 264 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 34.36 | |
49 | 59 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 34.41 | |
50 | 17 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 50 m | 34.86 | |
51 | 105 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 34.91 | |
52 | 386 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | 35.26 | |
53 | 507 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 35.40 | |
54 | 414 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 50 m | 36.01 | |
55 | 376 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 36.02 | |
56 | 182 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 36.18 | |
57 | 262 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 36.21 | |
58 | 276 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 50 m | 36.55 | |
59 | 405 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 50 m | 36.57 | |
60 | 446 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 50 m | 36.63 | |
61 | 413 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 50 m | 36.74 | |
62 | 177 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 36.78 | |
63 | 358 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 50 m | 37.89 | |
64 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 50 m | 37.98 | |
65 | 288 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 38.02 | |
66 | 432 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 38.12 | |
67 | 384 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 38.18 | |
68 | 12 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 50 m | 38.32 | |
69 | 380 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 50 m | 38.66 | |
70 | 241 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 40.20 | |
71 | 457 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 50 m | 40.65 | |
72 | 170 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 40.70 | |
73 | 287 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 40.96 | |
74 | 382 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 50 m | 40.97 | |
75 | 115 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 50 m | 40.99 | |
76 | 378 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 50 m | 41.05 | |
77 | 120 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 41.91 | |
78 | 129 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 50 m | 41.93 | |
79 | 390 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 50 m | 42.51 | |
80 | 388 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 50 m | 43.02 | |
81 | 356 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 50 m | 43.94 | |
82 | 462 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 50 m | 44.49 | |
83 | 126 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 50 m | 44.99 | |
84 | 110 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 45.30 | |
85 | 441 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 50 m | 45.84 | |
86 | 402 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 50 m | 46.94 | |
87 | 444 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 50 m | 47.47 | |
88 | 410 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 50 m | 47.49 | |
89 | 80 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 50 m | 48.91 | |
90 | 111 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 50.33 | |
91 | 379 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 50 m | 50.48 | |
92 | 368 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 50 m | 52.82 | |
93 | 112 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 56.27 | |
94 | 127 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 50 m | 1:00.40 | |
95 | 125 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 50 m | 1:02.87 | |
96 | 87 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 50 m | ||
97 | 88 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 50 m | ||
98 | 113 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 50 m | ||
99 | 128 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 50 m | ||
100 | 391 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | ||
101 | 428 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 1:09.94 | |
2 | 51 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:10.23 | |
3 | 425 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 1:11.31 | |
4 | 396 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 1:11.51 | |
5 | 510 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 1:11.78 | |
6 | 421 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 1:12.06 | |
7 | 36 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:12.07 | |
8 | 14 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 50 m | 1:12.40 | |
9 | 488 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 1:13.67 | |
10 | 400 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 1:13.69 | |
11 | 314 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 1:13.94 | |
12 | 470 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:13.94 | |
13 | 33 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 1:13.98 | |
14 | 304 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:14.35 | |
15 | 176 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 1:14.46 | |
16 | 313 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 1:14.52 | |
17 | 398 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 1:14.77 | |
18 | 252 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 1:14.91 | |
19 | 34 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:15.07 | |
20 | 285 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 1:15.12 | |
21 | 511 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 1:15.42 | |
22 | 277 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 50 m | 1:16.35 | |
23 | 272 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 1:16.47 | |
24 | 342 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:16.51 | |
25 | 377 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 1:16.55 | |
26 | 355 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:16.95 | |
27 | 502 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 1:16.99 | |
28 | 149 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 50 m | 1:17.31 | |
29 | 387 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 1:17.39 | |
30 | 281 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 50 m | 1:17.51 | |
31 | 273 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 1:17.63 | |
32 | 316 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 1:18.55 | |
33 | 440 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 1:18.75 | |
34 | 431 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 1:18.97 | |
35 | 154 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 50 m | 1:19.10 | |
36 | 436 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | 1:19.22 | |
37 | 21 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 50 m | 1:19.61 | |
38 | 258 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 1:19.83 | |
39 | 284 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 1:20.39 | |
40 | 164 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 1:21.12 | |
41 | 317 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 1:21.12 | |
42 | 235 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 1:21.24 | |
43 | 78 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 1:21.44 | |
44 | 118 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 1:21.57 | |
45 | 101 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 1:21.77 | |
46 | 389 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 50 m | 1:22.12 | |
47 | 423 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 1:22.34 | |
48 | 108 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 1:22.38 | |
49 | 98 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:22.83 | |
50 | 122 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 1:22.86 | |
51 | 46 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 1:22.98 | |
52 | 484 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 1:23.01 | |
53 | 442 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 1:23.02 | |
54 | 11 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 50 m | 1:23.05 | |
55 | 23 | Aggersbøl Katja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 50 m | 1:23.32 | |
56 | 47 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 1:23.46 | |
57 | 434 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 1:23.77 | |
58 | 438 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:23.85 | |
59 | 492 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 50 m | 1:24.03 | |
60 | 309 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 1:24.15 | |
61 | 293 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 50 m | 1:24.33 | |
62 | 22 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 50 m | 1:24.52 | |
63 | 19 | Gydesen Liva | 2005 | LAKSEN | 0568AZ | 50 m | 1:24.65 | |
64 | 527 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 1:24.83 | |
65 | 343 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 1:24.85 | |
66 | 169 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:24.92 | |
67 | 26 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 50 m | 1:25.06 | |
68 | 503 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | 1:25.47 | |
69 | 310 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 1:25.74 | |
70 | 411 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 50 m | 1:26.42 | |
71 | 495 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 1:26.99 | |
72 | 369 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 50 m | 1:27.23 | |
73 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 1:27.33 | |
74 | 362 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 50 m | 1:28.26 | |
75 | 460 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 50 m | 1:28.31 | |
76 | 516 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 1:28.35 | |
77 | 464 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 1:29.23 | |
78 | 394 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 50 m | 1:29.46 | |
79 | 461 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 50 m | 1:30.47 | |
80 | 30 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 50 m | 1:30.86 | |
81 | 424 | Frederiksen Selma | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 50 m | 1:31.77 | |
82 | 439 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 50 m | 1:32.84 | |
83 | 89 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 50 m | 1:32.96 | |
84 | 4 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 50 m | 1:33.03 | |
85 | 532 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 1:33.61 | |
86 | 352 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 50 m | 1:33.73 | |
87 | 455 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 1:33.88 | |
88 | 399 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 50 m | 1:34.59 | |
89 | 429 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 50 m | 1:35.34 | |
90 | 104 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 1:36.03 | |
91 | 443 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 1:37.61 | |
92 | 374 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 50 m | 1:37.72 | |
93 | 385 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | 1:37.83 | |
94 | 365 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 50 m | 1:39.44 | |
95 | 246 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 50 m | 1:39.85 | |
96 | 121 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 1:40.13 | |
97 | 245 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 50 m | 1:41.12 | |
98 | 407 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 50 m | 1:41.78 | |
99 | 123 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 50 m | 1:42.04 | |
100 | 85 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 50 m | 1:42.07 | |
101 | 82 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 50 m | 1:44.59 | |
102 | 103 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 50 m | 1:44.67 | |
103 | 130 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 50 m | 1:44.87 | |
104 | 458 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 1:45.00 | |
105 | 364 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 50 m | 1:46.15 | |
106 | 420 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 1:49.26 | |
107 | 395 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 50 m | 1:54.54 | |
108 | 397 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 50 m | 1:58.92 | |
109 | 247 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 50 m | 1:59.52 | |
110 | 83 | Johannessen Esther Marie | 2007 | HILLERØD | 0702AV | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 393 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 1:02.41 | |
2 | 37 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:05.99 | |
3 | 31 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:06.09 | |
4 | 173 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:06.22 | |
5 | 265 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 1:06.61 | |
6 | 274 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 1:07.54 | |
7 | 163 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 1:07.61 | |
8 | 175 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:08.13 | |
9 | 159 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:08.78 | |
10 | 18 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 50 m | 1:09.00 | |
11 | 179 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 1:09.10 | |
12 | 496 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 1:09.37 | |
13 | 63 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 1:10.06 | |
14 | 307 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 1:10.26 | |
15 | 501 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 1:10.30 | |
16 | 447 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 1:11.30 | |
17 | 426 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 1:11.40 | |
18 | 499 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 1:11.76 | |
19 | 48 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 1:11.78 | |
20 | 318 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 1:11.91 | |
21 | 71 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:12.80 | |
22 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 1:12.84 | |
23 | 178 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:13.15 | |
24 | 148 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 50 m | 1:13.67 | |
25 | 481 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 1:14.73 | |
26 | 172 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 1:14.75 | |
27 | 371 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 1:14.83 | |
28 | 60 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 1:15.04 | |
29 | 290 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 50 m | 1:15.13 | |
30 | 320 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 1:15.77 | |
31 | 57 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:16.08 | |
32 | 514 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 1:16.37 | |
33 | 41 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 1:16.57 | |
34 | 384 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 1:17.23 | |
35 | 386 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | 1:17.56 | |
36 | 321 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 1:17.82 | |
37 | 146 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 50 m | 1:18.11 | |
38 | 276 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 50 m | 1:18.38 | |
39 | 519 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 1:18.42 | |
40 | 363 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 50 m | 1:18.58 | |
41 | 404 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | 1:18.82 | |
42 | 517 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 1:18.99 | |
43 | 490 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 50 m | 1:21.72 | |
44 | 506 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 1:22.52 | |
45 | 378 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 50 m | 1:22.56 | |
46 | 241 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 1:23.22 | |
47 | 376 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 1:24.16 | |
48 | 513 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 1:25.15 | |
49 | 413 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 50 m | 1:25.40 | |
50 | 390 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 50 m | 1:25.56 | |
51 | 526 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:25.63 | |
52 | 406 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | 1:26.00 | |
53 | 356 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 50 m | 1:26.50 | |
54 | 530 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 50 m | 1:26.77 | |
55 | 524 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 1:27.84 | |
56 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 50 m | 1:29.08 | |
57 | 358 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 50 m | 1:30.17 | |
58 | 432 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 1:30.55 | |
59 | 380 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 50 m | 1:31.49 | |
60 | 368 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 50 m | 1:33.85 | |
61 | 115 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 50 m | 1:37.53 | |
62 | 288 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 1:38.65 | |
63 | 410 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 50 m | 1:40.13 | |
64 | 388 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 50 m | 1:41.85 | |
65 | 112 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 1:43.51 | |
66 | 428 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 50 m | 1:44.35 | |
67 | 402 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 50 m | 1:44.69 | |
68 | 289 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 50 m | 1:49.84 | |
69 | 444 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 50 m | 1:50.17 | |
70 | 87 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 50 m | 1:52.21 | |
71 | 113 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 50 m | 1:56.13 | |
72 | 125 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 50 m | 2:02.40 | |
73 | 88 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 50 m | ||
74 | 441 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 15, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 500 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:09.52 | |
2 | 16 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 2:12.00 | |
3 | 66 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 2:14.12 | |
4 | 75 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 2:16.75 | |
5 | 304 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 2:16.91 | |
6 | 53 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:17.12 | |
7 | 52 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 2:17.82 | |
8 | 282 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 2:18.12 | |
9 | 421 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 2:18.34 | |
10 | 32 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 2:19.01 | |
11 | 9 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 50 m | 2:19.35 | |
12 | 35 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 2:19.41 | |
13 | 477 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 2:19.99 | |
14 | 366 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 2:20.14 | |
15 | 311 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 2:20.42 | |
16 | 92 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 2:20.97 | |
17 | 314 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:21.27 | |
18 | 315 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 2:21.81 | |
19 | 510 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 2:22.24 | |
20 | 302 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 2:22.92 | |
21 | 476 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 2:23.16 | |
22 | 156 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 2:23.59 | |
23 | 144 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 50 m | 2:23.98 | |
24 | 401 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 2:24.06 | |
25 | 525 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 2:24.93 | |
26 | 286 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 2:25.29 | |
27 | 339 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 2:25.89 | |
28 | 285 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 2:26.03 | |
29 | 102 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 2:26.56 | |
30 | 272 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 2:26.84 | |
31 | 523 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 2:26.94 | |
32 | 370 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 2:27.35 | |
33 | 473 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 2:27.38 | |
34 | 409 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 2:27.78 | |
35 | 269 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 2:27.86 | |
36 | 273 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 2:28.20 | |
37 | 167 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:28.57 | |
38 | 70 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 2:28.92 | |
39 | 259 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 2:28.94 | |
40 | 62 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 2:28.95 | |
41 | 440 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 2:29.73 | |
42 | 471 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 2:29.85 | |
43 | 165 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 2:29.87 | |
44 | 367 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 2:30.32 | |
45 | 263 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 2:30.69 | |
46 | 521 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 2:31.15 | |
47 | 256 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 2:31.24 | |
48 | 292 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 50 m | 2:31.63 | |
49 | 277 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 50 m | 2:31.67 | |
50 | 337 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 2:31.72 | |
51 | 254 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 2:32.97 | |
52 | 515 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 2:34.01 | |
53 | 142 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 50 m | 2:34.46 | |
54 | 425 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 2:34.66 | |
55 | 171 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 2:34.68 | |
56 | 25 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 50 m | 2:34.75 | |
57 | 508 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 2:34.80 | |
58 | 340 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 2:34.99 | |
59 | 279 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 50 m | 2:35.12 | |
60 | 29 | Jørgensen Ronja | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 50 m | 2:35.68 | |
61 | 316 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 2:36.16 | |
62 | 317 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 2:36.57 | |
63 | 154 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 50 m | 2:36.64 | |
64 | 169 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 2:38.17 | |
65 | 21 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 50 m | 2:39.23 | |
66 | 291 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 50 m | 2:39.71 | |
67 | 67 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 2:40.12 | |
68 | 22 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 50 m | 2:40.85 | |
69 | 23 | Aggersbøl Katja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 50 m | 2:42.89 | |
70 | 487 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 2:42.90 | |
71 | 493 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 2:43.84 | |
72 | 460 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 50 m | 2:44.33 | |
73 | 464 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 2:44.87 | |
74 | 6 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 50 m | 2:45.47 | |
75 | 280 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 50 m | 2:46.14 | |
76 | 389 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 50 m | 2:47.66 | |
77 | 459 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 2:49.34 | |
78 | 352 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 50 m | 2:54.40 | |
79 | 411 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 50 m | 2:56.24 | |
80 | 375 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 50 m | 2:56.78 | |
81 | 84 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 50 m | 2:58.15 | |
82 | 455 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 3:00.18 | |
83 | 394 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 50 m | 3:01.71 | |
84 | 294 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 50 m | 3:02.53 | |
85 | 3 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 50 m | 3:04.05 | |
86 | 463 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 3:04.08 | |
87 | 399 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 50 m | 3:04.34 | |
88 | 534 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 3:06.81 | |
89 | 89 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 50 m | 3:08.02 | |
90 | 373 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 50 m | 3:08.80 | |
91 | 361 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 50 m | 3:10.94 | |
92 | 81 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 50 m | 3:11.15 | |
93 | 385 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | 3:11.35 | |
94 | 532 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 3:21.31 | |
95 | 407 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 50 m | 3:21.76 | |
96 | 86 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 50 m | 3:24.51 | |
97 | 397 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 50 m | 3:27.84 | |
98 | 357 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 50 m | 3:32.68 | |
99 | 374 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 50 m | 3:43.83 | |
100 | 83 | Johannessen Esther Marie | 2007 | HILLERØD | 0702AV | 50 m | ||
101 | 85 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 16, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 268 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 50 m | 2:03.71 | |
2 | 96 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:05.30 | |
3 | 140 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 2:07.18 | |
4 | 278 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 50 m | 2:07.63 | |
5 | 2 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 2:08.77 | |
6 | 419 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 2:09.15 | |
7 | 37 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:10.26 | |
8 | 181 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 2:11.36 | |
9 | 408 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 2:11.47 | |
10 | 469 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:11.71 | |
11 | 261 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 2:12.31 | |
12 | 360 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 2:12.37 | |
13 | 157 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:12.80 | |
14 | 148 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 50 m | 2:13.45 | |
15 | 73 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 2:14.11 | |
16 | 319 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 2:14.27 | |
17 | 518 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 2:14.60 | |
18 | 422 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 2:14.63 | |
19 | 264 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 2:16.05 | |
20 | 266 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 2:18.63 | |
21 | 50 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 2:18.68 | |
22 | 318 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 2:18.90 | |
23 | 141 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 50 m | 2:19.43 | |
24 | 179 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 2:19.65 | |
25 | 391 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 2:19.67 | |
26 | 303 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:19.72 | |
27 | 7 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 50 m | 2:20.13 | |
28 | 60 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 2:20.13 | |
29 | 58 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 2:20.23 | |
30 | 453 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 2:21.05 | |
31 | 320 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 2:21.28 | |
32 | 180 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 2:21.31 | |
33 | 275 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 50 m | 2:21.60 | |
34 | 5 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 50 m | 2:22.06 | |
35 | 341 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 2:22.23 | |
36 | 20 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 50 m | 2:22.29 | |
37 | 260 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 2:22.80 | |
38 | 507 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 2:23.00 | |
39 | 522 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:23.00 | |
40 | 177 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:24.29 | |
41 | 39 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 2:24.80 | |
42 | 170 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 2:26.69 | |
43 | 501 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 2:27.11 | |
44 | 497 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 2:28.11 | |
45 | 403 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 2:29.55 | |
46 | 358 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 50 m | 2:30.56 | |
47 | 287 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 2:30.89 | |
48 | 56 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 50 m | 2:31.01 | |
49 | 481 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 2:31.51 | |
50 | 17 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 50 m | 2:32.00 | |
51 | 384 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 2:33.09 | |
52 | 182 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 2:36.61 | |
53 | 517 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 2:36.74 | |
54 | 512 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 2:37.24 | |
55 | 513 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 2:37.66 | |
56 | 490 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 50 m | 2:39.84 | |
57 | 462 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 50 m | 2:43.01 | |
58 | 338 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 2:45.75 | |
59 | 489 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 2:46.43 | |
60 | 530 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 50 m | 2:49.00 | |
61 | 12 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 50 m | 2:51.55 | |
62 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 50 m | 2:53.14 | |
63 | 457 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 50 m | 2:55.43 | |
64 | 414 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 50 m | 2:57.39 | |
65 | 382 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 50 m | 3:00.80 | |
66 | 529 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 3:01.91 | |
67 | 402 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 50 m | 3:02.20 | |
68 | 410 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 50 m | 3:11.20 | |
69 | 80 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 50 m | 3:15.10 | |
70 | 379 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 50 m | 3:18.20 | |
71 | 388 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 50 m | 3:21.82 | |
72 | 87 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 50 m | 3:35.76 | |
73 | 405 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 1:17.28 | |
2 | 61 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 1:17.50 | |
3 | 40 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 1:18.59 | |
4 | 474 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 1:18.64 | |
5 | 377 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 1:19.37 | |
6 | 29 | Jørgensen Ronja | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 50 m | 1:19.52 | |
7 | 312 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 1:21.61 | |
8 | 68 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 1:21.69 | |
9 | 33 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 1:21.86 | |
10 | 238 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 1:22.51 | |
11 | 354 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 1:22.51 | |
12 | 306 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 1:23.12 | |
13 | 305 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 1:23.17 | |
14 | 51 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:23.28 | |
15 | 531 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:23.43 | |
16 | 520 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:23.50 | |
17 | 98 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:23.82 | |
18 | 152 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 50 m | 1:23.93 | |
19 | 147 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 50 m | 1:23.97 | |
20 | 311 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 1:24.00 | |
21 | 164 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 1:24.14 | |
22 | 269 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 1:24.21 | |
23 | 174 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:24.22 | |
24 | 431 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 1:24.77 | |
25 | 54 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:25.60 | |
26 | 166 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:25.65 | |
27 | 310 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 1:25.79 | |
28 | 301 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 1:26.00 | |
29 | 472 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 1:26.18 | |
30 | 355 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:26.78 | |
31 | 155 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 50 m | 1:26.95 | |
32 | 281 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 50 m | 1:26.96 | |
33 | 525 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 1:27.04 | |
34 | 160 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 1:27.25 | |
35 | 76 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 1:27.26 | |
36 | 412 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 1:27.62 | |
37 | 502 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 1:27.94 | |
38 | 142 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 50 m | 1:28.41 | |
39 | 511 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 1:28.50 | |
40 | 488 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 1:28.61 | |
41 | 343 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 1:28.66 | |
42 | 240 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 1:28.76 | |
43 | 482 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:28.92 | |
44 | 11 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 50 m | 1:29.23 | |
45 | 8 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 50 m | 1:29.52 | |
46 | 150 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 50 m | 1:29.71 | |
47 | 162 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:29.73 | |
48 | 78 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 1:29.91 | |
49 | 317 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 1:29.94 | |
50 | 309 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 1:30.00 | |
51 | 271 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 1:30.05 | |
52 | 255 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 1:30.06 | |
53 | 493 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:30.09 | |
54 | 237 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 1:30.21 | |
55 | 442 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 1:30.58 | |
56 | 168 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:30.96 | |
57 | 252 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 1:31.55 | |
58 | 258 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 1:32.01 | |
59 | 14 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 50 m | 1:32.61 | |
60 | 434 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 1:32.65 | |
61 | 279 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 50 m | 1:33.14 | |
62 | 509 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 1:34.26 | |
63 | 34 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:34.32 | |
64 | 436 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | 1:34.79 | |
65 | 109 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 1:35.98 | |
66 | 118 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 1:36.16 | |
67 | 454 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 50 m | 1:36.16 | |
68 | 292 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 50 m | 1:36.63 | |
69 | 438 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:36.67 | |
70 | 26 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 50 m | 1:36.83 | |
71 | 19 | Gydesen Liva | 2005 | LAKSEN | 0568AZ | 50 m | 1:36.92 | |
72 | 243 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 1:37.05 | |
73 | 284 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 1:37.27 | |
74 | 492 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 50 m | 1:37.55 | |
75 | 362 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 50 m | 1:37.71 | |
76 | 458 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 1:37.85 | |
77 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 1:37.96 | |
78 | 498 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 1:38.04 | |
79 | 293 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 50 m | 1:38.16 | |
80 | 375 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 50 m | 1:38.42 | |
81 | 369 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 50 m | 1:38.71 | |
82 | 283 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 50 m | 1:38.75 | |
83 | 429 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 50 m | 1:39.74 | |
84 | 534 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 1:39.79 | |
85 | 107 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 1:40.60 | |
86 | 153 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 50 m | 1:40.66 | |
87 | 294 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 50 m | 1:41.42 | |
88 | 124 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 1:41.76 | |
89 | 235 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 1:41.90 | |
90 | 373 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 50 m | 1:42.15 | |
91 | 46 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 1:42.96 | |
92 | 101 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 1:43.83 | |
93 | 248 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 50 m | 1:44.05 | |
94 | 411 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 50 m | 1:44.75 | |
95 | 420 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 1:44.93 | |
96 | 242 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 1:45.07 | |
97 | 443 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | 1:45.84 | |
98 | 4 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 50 m | 1:45.99 | |
99 | 106 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 1:46.29 | |
100 | 104 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 1:46.85 | |
101 | 239 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 1:47.80 | |
102 | 440 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 1:47.93 | |
103 | 86 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 50 m | 1:48.28 | |
104 | 232 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 1:48.41 | |
105 | 117 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 1:48.73 | |
106 | 365 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 50 m | 1:48.89 | |
107 | 246 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 50 m | 1:50.69 | |
108 | 505 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 1:50.72 | |
109 | 30 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 50 m | 1:51.95 | |
110 | 84 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 50 m | 1:52.03 | |
111 | 459 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 1:52.56 | |
112 | 116 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | 1:54.78 | |
113 | 357 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 50 m | 1:55.75 | |
114 | 85 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 50 m | 1:56.01 | |
115 | 123 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 50 m | 1:56.28 | |
116 | 516 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 1:56.94 | |
117 | 81 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 50 m | 1:57.41 | |
118 | 316 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 1:57.44 | |
119 | 463 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 1:57.60 | |
120 | 495 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 1:57.71 | |
121 | 82 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 50 m | 1:58.41 | |
122 | 122 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 1:58.97 | |
123 | 461 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 50 m | 1:59.20 | |
124 | 95 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | 2:00.38 | |
125 | 364 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 50 m | 2:02.45 | |
126 | 439 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 50 m | 2:04.64 | |
127 | 361 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 50 m | 2:05.72 | |
128 | 130 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 50 m | 2:06.37 | |
129 | 503 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | 2:08.82 | |
130 | 395 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 50 m | 2:13.39 | |
131 | 114 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | ||
132 | 121 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | ||
133 | 285 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | ||
134 | 407 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 427 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 1:07.54 | |
2 | 143 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 1:12.82 | |
3 | 257 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 1:12.83 | |
4 | 42 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 1:12.90 | |
5 | 307 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 1:13.66 | |
6 | 31 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:14.21 | |
7 | 486 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 1:14.32 | |
8 | 38 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:14.49 | |
9 | 381 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 1:14.59 | |
10 | 175 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:15.29 | |
11 | 321 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 1:16.08 | |
12 | 43 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 1:16.29 | |
13 | 139 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 1:16.34 | |
14 | 173 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:16.41 | |
15 | 74 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 1:16.93 | |
16 | 468 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 1:17.64 | |
17 | 261 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 1:17.66 | |
18 | 494 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 1:17.93 | |
19 | 172 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 1:18.12 | |
20 | 48 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 1:18.40 | |
21 | 422 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 1:18.92 | |
22 | 71 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:18.99 | |
23 | 55 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 1:19.16 | |
24 | 419 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 1:19.23 | |
25 | 274 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 1:19.89 | |
26 | 319 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 1:20.75 | |
27 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 1:21.95 | |
28 | 462 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 50 m | 1:22.12 | |
29 | 161 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 1:22.49 | |
30 | 39 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 1:23.75 | |
31 | 507 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 1:24.25 | |
32 | 163 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 1:24.27 | |
33 | 79 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 50 m | 1:24.34 | |
34 | 485 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 1:25.13 | |
35 | 178 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:25.99 | |
36 | 447 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 1:26.21 | |
37 | 146 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 50 m | 1:26.22 | |
38 | 59 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:27.73 | |
39 | 414 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 50 m | 1:28.64 | |
40 | 406 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | 1:28.68 | |
41 | 5 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 50 m | 1:28.73 | |
42 | 499 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 1:29.07 | |
43 | 526 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:29.07 | |
44 | 380 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 50 m | 1:29.39 | |
45 | 529 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 1:29.50 | |
46 | 363 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 50 m | 1:30.42 | |
47 | 496 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 1:31.63 | |
48 | 338 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 1:32.02 | |
49 | 524 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 1:32.20 | |
50 | 290 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 50 m | 1:34.26 | |
51 | 514 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 1:34.84 | |
52 | 413 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 50 m | 1:35.24 | |
53 | 356 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 50 m | 1:36.37 | |
54 | 489 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 1:36.72 | |
55 | 506 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 1:37.14 | |
56 | 512 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 1:38.10 | |
57 | 390 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 50 m | 1:39.45 | |
58 | 110 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 1:40.76 | |
59 | 428 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 50 m | 1:41.68 | |
60 | 432 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 1:42.93 | |
61 | 378 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 50 m | 1:45.11 | |
62 | 382 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 50 m | 1:45.31 | |
63 | 405 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 50 m | 1:48.95 | |
64 | 115 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 50 m | 1:50.26 | |
65 | 368 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 50 m | 1:50.29 | |
66 | 457 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 50 m | 1:51.15 | |
67 | 441 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 50 m | 1:52.15 | |
68 | 446 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 50 m | 1:53.02 | |
69 | 289 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 50 m | 1:53.98 | |
70 | 17 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 50 m | 1:55.11 | |
71 | 120 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 2:00.43 | |
72 | 111 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 2:01.61 | |
73 | 80 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 50 m | 2:02.28 | |
74 | 126 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 50 m | 2:13.95 | |
75 | 288 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 2:20.85 | |
76 | 112 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 2:22.02 | |
77 | 113 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 50 m | 2:33.11 | |
78 | 128 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 50 m | 2:45.61 | |
79 | 88 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 50 m | ||
80 | 125 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 50 m | ||
81 | 127 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 50 m | ||
82 | 129 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 50 m | ||
83 | 444 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:32.39 | |
2 | 334 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:34.25 | |
3 | 151 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 50 m | 2:38.33 | |
4 | 32 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 2:49.14 | |
5 | 467 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 2:53.59 | |
6 | 335 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 2:57.26 | |
7 | 9 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 50 m | 3:34.00 | |
8 | 412 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 3:35.49 | |
9 | 367 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | ||
10 | 370 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | ||
11 | 389 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 50 m | ||
12 | 398 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | ||
13 | 400 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | ||
14 | 482 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 268 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 50 m | 2:18.70 | |
2 | 359 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:19.14 | |
3 | 504 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 2:21.64 | |
4 | 139 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 2:23.94 | |
5 | 45 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 2:25.01 | |
6 | 96 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:25.86 | |
7 | 278 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 50 m | 2:29.04 | |
8 | 13 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 50 m | 2:29.94 | |
9 | 141 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 50 m | 2:34.72 | |
10 | 244 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 2:38.41 | |
11 | 145 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 50 m | 2:45.04 | |
12 | 360 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 2:46.42 | |
13 | 393 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 2:46.93 | |
14 | 403 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 3:02.97 | |
15 | 262 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 3:04.34 | |
16 | 119 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 3:09.77 | |
17 | 371 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 3:10.40 | |
18 | 100 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | ||
19 | 105 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | ||
20 | 376 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | ||
21 | 379 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 50 m | ||
22 | 380 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 50 m | ||
23 | 386 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | ||
24 | 404 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | ||
25 | 406 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 21, 4X100m Medley Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 50 m | 4:42.73 | ||
2 | 480 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:45.00 | ||
3 | 328 | Gti Amazons | 2003 | GTI | 50 m | 4:47.25 | ||
4 | 333 | Vat 1 | 2003 | VAT CPH | 50 m | 4:52.07 | ||
5 | 251 | Stålpiger 1 | 2003 | FR.VÆRK | 50 m | 4:52.96 | ||
6 | 331 | Sigma 2 | 2005 | SIGMA | 50 m | 4:53.07 | ||
7 | 323 | A6 Piger 1 | 2001 | A6 | 50 m | 4:53.57 | ||
8 | 183 | Gsc Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 50 m | 4:53.80 | ||
9 | 325 | Gti2S Hekse | 2003 | GTI | 50 m | 4:55.41 | ||
10 | 347 | Kvik K2 Piger | 2005 | KVIK | 50 m | 4:55.63 | ||
11 | 348 | Kvik Ladies | 2007 | KVIK | 50 m | 5:10.00 | ||
12 | 184 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 50 m | 5:12.99 | ||
13 | 295 | Værløse Piger 1 | 2005 | VÆRLØSE | 50 m | 5:13.70 | ||
14 | 253 | Stålpiger 2 | 2000 | FR.VÆRK | 50 m | 5:24.85 | ||
15 | 324 | A6 Piger 2 | 2005 | A6 | 50 m | 5:32.26 | ||
16 | 296 | Værløse Piger 2 | 2005 | VÆRLØSE | 50 m | 5:46.44 | ||
17 | 138 | Herlev Tøser | 2006 | HERLEV | 50 m | 5:48.92 | ||
18 | 417 | Næstved Piger | 0 | NÆSTVED | 50 m | 6:04.91 | ||
19 | 349 | Kvik T1 Piger 1 | 2008 | KVIK | 50 m | 6:05.00 | ||
20 | 350 | Kvik T1 Piger 2 | 2008 | KVIK | 50 m | 6:15.00 | ||
21 | 451 | Vsk Powerhouse | 2005 | VORDINGB | 50 m | 6:15.00 | ||
22 | 418 | Næstved Piger 1 | 0 | NÆSTVED | 50 m | 6:26.44 | ||
23 | 135 | Herlev Talent Piger | 2007 | HERLEV | 50 m | 6:35.50 | ||
24 | 90 | Hils Søhestene | 2007 | HILLERØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 22, 4X100m Medley Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 327 | Gti 1 Vikings | 2004 | GTI | 50 m | 4:19.77 | ||
2 | 479 | Gentofte Drenge 1 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:23.00 | ||
3 | 346 | Kvik K2 Drenge | 2004 | KVIK | 50 m | 4:23.48 | ||
4 | 329 | Sigma 1 | 2004 | SIGMA | 50 m | 4:24.83 | ||
5 | 322 | A6 Drenge 1 | 2004 | A6 | 50 m | 4:29.03 | ||
6 | 333 | Vat 1 | 2003 | VAT CPH | 50 m | 4:30.05 | ||
7 | 185 | Gsc Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 4:30.25 | ||
8 | 326 | Gti2S Troldmænd | 2004 | GTI | 50 m | 4:32.86 | ||
9 | 186 | Gsc Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 50 m | 4:35.86 | ||
10 | 332 | Sigma 2 | 2004 | SIGMA | 50 m | 4:44.06 | ||
11 | 137 | Herlev Knægte | 2004 | HERLEV | 50 m | 5:03.30 | ||
12 | 351 | Kvik Tosser | 2005 | KVIK | 50 m | 5:10.10 | ||
13 | 344 | Amagerbanden 1 | 2007 | KVIK | 50 m | 5:21.00 | ||
14 | 297 | Værløse Drenge | 2005 | VÆRLØSE | 50 m | 5:25.27 | ||
15 | 345 | Amagerbanden 2 | 2007 | KVIK | 50 m | 5:49.00 | ||
16 | 416 | Næstved Drenge 1 | 0 | NÆSTVED | 50 m | 6:12.27 | ||
17 | 136 | Herlev Talent Drenge | 2007 | HERLEV | 50 m | 6:24.98 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 4:47.11 | |
2 | 32 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 4:48.36 | |
3 | 314 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 4:49.68 | |
4 | 298 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 4:50.00 | |
5 | 35 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 4:53.71 | |
6 | 52 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 4:55.01 | |
7 | 315 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 4:57.31 | |
8 | 476 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 4:58.45 | |
9 | 387 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 5:01.46 | |
10 | 470 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 5:01.95 | |
11 | 156 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 5:02.23 | |
12 | 102 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 5:04.46 | |
13 | 151 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 50 m | 5:04.56 | |
14 | 396 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 5:06.97 | |
15 | 92 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 5:07.05 | |
16 | 259 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 5:09.49 | |
17 | 339 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 5:10.87 | |
18 | 62 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 5:10.97 | |
19 | 33 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 5:11.40 | |
20 | 162 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 5:12.46 | |
21 | 515 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 5:14.29 | |
22 | 273 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 5:15.44 | |
23 | 70 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 5:15.83 | |
24 | 78 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 5:16.50 | |
25 | 67 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 5:20.59 | |
26 | 167 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 5:22.53 | |
27 | 34 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 5:27.10 | |
28 | 509 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 5:28.12 | |
29 | 154 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 50 m | 5:30.52 | |
30 | 255 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 5:31.27 | |
31 | 398 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 5:36.89 | |
32 | 454 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 50 m | 5:36.90 | |
33 | 508 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 5:36.99 | |
34 | 516 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 5:43.64 | |
35 | 27 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 50 m | 5:46.09 | |
36 | 4 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 50 m | 6:03.30 | |
37 | 534 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 6:03.99 | |
38 | 280 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 50 m | 6:12.15 | |
39 | 458 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 6:15.00 | |
40 | 463 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 6:30.00 | |
41 | 459 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 6:30.21 | |
42 | 317 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 7:07.91 | |
43 | 160 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 7:22.14 | |
44 | 11 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 50 m | ||
45 | 369 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 50 m | ||
46 | 397 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 50 m | ||
47 | 400 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 24, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 483 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 4:16.90 | |
2 | 268 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 50 m | 4:18.79 | |
3 | 359 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 4:26.82 | |
4 | 45 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 4:32.72 | |
5 | 469 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 4:35.98 | |
6 | 468 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 4:37.13 | |
7 | 381 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 4:39.62 | |
8 | 422 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 4:40.19 | |
9 | 261 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 4:40.27 | |
10 | 157 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 4:41.16 | |
11 | 275 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 50 m | 4:42.24 | |
12 | 307 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 4:43.34 | |
13 | 244 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 4:43.72 | |
14 | 264 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 4:44.83 | |
15 | 178 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 4:46.13 | |
16 | 303 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 4:48.55 | |
17 | 319 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 4:48.97 | |
18 | 58 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 4:49.55 | |
19 | 179 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 4:57.89 | |
20 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 4:58.53 | |
21 | 60 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 4:59.84 | |
22 | 320 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 5:00.05 | |
23 | 59 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 5:00.24 | |
24 | 7 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 50 m | 5:03.13 | |
25 | 24 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 50 m | 5:04.22 | |
26 | 148 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 50 m | 5:12.08 | |
27 | 517 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 5:12.47 | |
28 | 481 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 5:14.01 | |
29 | 172 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 5:17.69 | |
30 | 519 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 5:20.33 | |
31 | 57 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 5:22.91 | |
32 | 526 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 5:26.91 | |
33 | 386 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | 5:29.92 | |
34 | 514 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 5:30.95 | |
35 | 384 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 5:33.47 | |
36 | 512 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 5:34.14 | |
37 | 358 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 50 m | 5:37.82 | |
38 | 489 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 5:38.95 | |
39 | 462 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 50 m | 5:41.17 | |
40 | 378 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 50 m | 5:41.37 | |
41 | 529 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 5:53.86 | |
42 | 404 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | 6:01.08 | |
43 | 530 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 50 m | 6:07.28 | |
44 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 50 m | 6:13.71 | |
45 | 71 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 6:18.32 | |
46 | 379 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 50 m | 6:29.91 | |
47 | 20 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 50 m | ||
48 | 363 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 50 m | ||
49 | 382 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 50 m | ||
50 | 410 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 50 m | ||
51 | 414 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 25, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 27.35 | |
2 | 466 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 28.41 | |
3 | 66 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 28.53 | |
4 | 475 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 50 m | 28.60 | |
5 | 144 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 50 m | 28.82 | |
6 | 342 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 28.88 | |
7 | 336 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 28.95 | |
8 | 75 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 29.01 | |
9 | 370 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 29.19 | |
10 | 366 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 29.36 | |
11 | 174 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 29.37 | |
12 | 477 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 29.47 | |
13 | 355 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 29.56 | |
14 | 421 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 29.60 | |
15 | 473 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 29.61 | |
16 | 49 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 29.62 | |
17 | 304 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 29.91 | |
18 | 51 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 29.98 | |
19 | 94 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 30.00 | |
20 | 76 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 30.08 | |
21 | 377 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 30.09 | |
22 | 252 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 30.13 | |
23 | 176 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 30.14 | |
24 | 315 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 30.15 | |
25 | 92 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 30.22 | |
26 | 239 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 30.22 | |
27 | 531 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 30.22 | |
28 | 72 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 30.30 | |
29 | 488 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 30.31 | |
30 | 401 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 30.34 | |
31 | 471 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 30.36 | |
32 | 472 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 30.44 | |
33 | 313 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 30.46 | |
34 | 300 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 30.61 | |
35 | 269 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 30.73 | |
36 | 520 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 30.84 | |
37 | 156 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 30.85 | |
38 | 452 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 30.99 | |
39 | 502 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 31.01 | |
40 | 232 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 31.08 | |
41 | 337 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 31.11 | |
42 | 510 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 31.19 | |
43 | 302 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 31.22 | |
44 | 314 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 31.23 | |
45 | 256 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 31.35 | |
46 | 272 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 31.35 | |
47 | 147 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 50 m | 31.37 | |
48 | 409 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 31.38 | |
49 | 149 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 50 m | 31.39 | |
50 | 171 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 31.39 | |
51 | 367 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 31.42 | |
52 | 396 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 31.43 | |
53 | 515 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 31.43 | |
54 | 61 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 31.49 | |
55 | 523 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 31.52 | |
56 | 166 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 31.56 | |
57 | 482 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 31.66 | |
58 | 354 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 31.67 | |
59 | 77 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 50 m | 31.74 | |
60 | 317 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 31.77 | |
61 | 340 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 31.84 | |
62 | 430 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 31.90 | |
63 | 306 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 32.02 | |
64 | 54 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 32.04 | |
65 | 64 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 32.15 | |
66 | 238 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 32.16 | |
67 | 498 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 32.26 | |
68 | 263 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 32.32 | |
69 | 431 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 32.32 | |
70 | 22 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 50 m | 32.51 | |
71 | 237 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 32.56 | |
72 | 438 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 32.58 | |
73 | 40 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 32.60 | |
74 | 305 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 32.61 | |
75 | 467 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 32.76 | |
76 | 154 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 50 m | 32.84 | |
77 | 440 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 32.95 | |
78 | 19 | Gydesen Liva | 2005 | LAKSEN | 0568AZ | 50 m | 32.98 | |
79 | 117 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 32.98 | |
80 | 301 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 33.01 | |
81 | 316 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 33.20 | |
82 | 68 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 33.34 | |
83 | 98 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 33.35 | |
84 | 309 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 33.59 | |
85 | 459 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 33.63 | |
86 | 310 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 33.70 | |
87 | 164 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 33.71 | |
88 | 389 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 50 m | 33.73 | |
89 | 47 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 33.74 | |
90 | 255 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 33.76 | |
91 | 442 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 33.76 | |
92 | 280 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 50 m | 33.77 | |
93 | 168 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 33.78 | |
94 | 412 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 33.82 | |
95 | 455 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 33.90 | |
96 | 279 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 50 m | 33.93 | |
97 | 423 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 33.94 | |
98 | 122 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 33.96 | |
99 | 258 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 33.97 | |
100 | 107 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 34.25 | |
101 | 109 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 34.31 | |
102 | 106 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 34.32 | |
103 | 101 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 34.35 | |
104 | 118 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 34.44 | |
105 | 434 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 34.45 | |
106 | 153 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 50 m | 34.53 | |
107 | 240 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 34.54 | |
108 | 369 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 50 m | 34.60 | |
109 | 142 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 50 m | 34.70 | |
110 | 243 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 34.83 | |
111 | 114 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 34.85 | |
112 | 4 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 50 m | 35.21 | |
113 | 248 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 50 m | 35.25 | |
114 | 103 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 50 m | 35.30 | |
115 | 460 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 50 m | 35.36 | |
116 | 155 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 50 m | 35.52 | |
117 | 46 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 35.53 | |
118 | 242 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 35.59 | |
119 | 375 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 50 m | 35.87 | |
120 | 458 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 36.08 | |
121 | 394 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 50 m | 36.12 | |
122 | 527 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 36.49 | |
123 | 362 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 50 m | 36.70 | |
124 | 3 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 50 m | 36.83 | |
125 | 420 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 37.02 | |
126 | 411 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 50 m | 37.34 | |
127 | 461 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 50 m | 37.49 | |
128 | 463 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 37.50 | |
129 | 429 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 50 m | 37.78 | |
130 | 352 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 50 m | 37.89 | |
131 | 424 | Frederiksen Selma | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 50 m | 38.05 | |
132 | 365 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 50 m | 38.43 | |
133 | 373 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 50 m | 38.91 | |
134 | 116 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | 39.76 | |
135 | 132 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 50 m | 40.11 | |
136 | 385 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | 40.69 | |
137 | 361 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 50 m | 40.77 | |
138 | 121 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 40.91 | |
139 | 357 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 50 m | 41.67 | |
140 | 364 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 50 m | 41.75 | |
141 | 399 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 50 m | 41.97 | |
142 | 397 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 50 m | 43.64 | |
143 | 95 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | 44.45 | |
144 | 395 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 50 m | 45.07 | |
145 | 407 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 50 m | 45.52 | |
146 | 245 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 50 m | 46.90 | |
147 | 250 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 50 m | 47.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 427 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 24.67 | |
2 | 267 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 25.00 | |
3 | 533 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 25.99 | |
4 | 91 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 26.21 | |
5 | 278 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 50 m | 26.37 | |
6 | 233 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 50 m | 26.48 | |
7 | 536 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 26.50 | |
8 | 504 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 26.57 | |
9 | 2 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 26.69 | |
10 | 257 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 26.73 | |
11 | 518 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 26.74 | |
12 | 393 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 27.08 | |
13 | 161 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 27.46 | |
14 | 478 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 27.57 | |
15 | 173 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 27.64 | |
16 | 143 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 27.68 | |
17 | 15 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 50 m | 28.01 | |
18 | 485 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 28.13 | |
19 | 175 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 28.18 | |
20 | 422 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 28.26 | |
21 | 408 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 28.29 | |
22 | 274 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 28.36 | |
23 | 73 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 28.37 | |
24 | 139 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 28.39 | |
25 | 63 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 28.40 | |
26 | 50 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 28.43 | |
27 | 318 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 28.44 | |
28 | 453 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 28.50 | |
29 | 426 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 28.68 | |
30 | 391 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 28.69 | |
31 | 265 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 28.70 | |
32 | 42 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 28.71 | |
33 | 97 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 28.73 | |
34 | 181 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 28.74 | |
35 | 37 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 28.81 | |
36 | 319 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 28.86 | |
37 | 360 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 28.86 | |
38 | 180 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 28.88 | |
39 | 38 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 29.10 | |
40 | 43 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 29.12 | |
41 | 320 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 29.38 | |
42 | 93 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 29.39 | |
43 | 179 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 29.43 | |
44 | 20 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 50 m | 29.48 | |
45 | 264 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 29.52 | |
46 | 303 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 29.55 | |
47 | 522 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 29.56 | |
48 | 141 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 50 m | 29.57 | |
49 | 7 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 50 m | 29.61 | |
50 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 29.75 | |
51 | 501 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 29.76 | |
52 | 13 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 50 m | 29.82 | |
53 | 58 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 30.14 | |
54 | 321 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 30.20 | |
55 | 177 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 30.26 | |
56 | 159 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 30.29 | |
57 | 41 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 30.31 | |
58 | 163 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 30.31 | |
59 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 30.35 | |
60 | 5 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 50 m | 30.36 | |
61 | 266 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 30.54 | |
62 | 260 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 30.64 | |
63 | 358 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 50 m | 30.69 | |
64 | 170 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 30.72 | |
65 | 371 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 30.76 | |
66 | 406 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | 30.81 | |
67 | 403 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 30.86 | |
68 | 494 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 30.88 | |
69 | 55 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 30.98 | |
70 | 446 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 50 m | 31.56 | |
71 | 376 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 31.62 | |
72 | 384 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 31.62 | |
73 | 182 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 32.05 | |
74 | 146 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 50 m | 32.23 | |
75 | 413 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 50 m | 32.40 | |
76 | 79 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 50 m | 32.44 | |
77 | 241 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 32.59 | |
78 | 462 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 50 m | 32.82 | |
79 | 276 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 50 m | 32.86 | |
80 | 363 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 50 m | 32.97 | |
81 | 414 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 50 m | 33.26 | |
82 | 404 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | 33.35 | |
83 | 380 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 50 m | 33.90 | |
84 | 378 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 50 m | 33.92 | |
85 | 105 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 34.02 | |
86 | 356 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 50 m | 34.16 | |
87 | 432 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 34.34 | |
88 | 390 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 50 m | 34.61 | |
89 | 405 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 50 m | 34.70 | |
90 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 50 m | 35.15 | |
91 | 382 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 50 m | 35.21 | |
92 | 262 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 35.25 | |
93 | 457 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 50 m | 35.44 | |
94 | 441 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 50 m | 36.32 | |
95 | 110 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 36.50 | |
96 | 410 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 50 m | 36.75 | |
97 | 115 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 50 m | 36.93 | |
98 | 402 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 50 m | 37.63 | |
99 | 126 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 50 m | 37.93 | |
100 | 368 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 50 m | 38.46 | |
101 | 129 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 50 m | 38.50 | |
102 | 379 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 50 m | 39.63 | |
103 | 111 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 40.44 | |
104 | 456 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 50 m | 41.18 | |
105 | 120 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 43.12 | |
106 | 112 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 43.56 | |
107 | 249 | Ikkala Theodor Reino | 2009 | FR.VÆRK | 0925AB | 50 m | 45.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 2:29.58 | |
2 | 51 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 2:32.33 | |
3 | 14 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 50 m | 2:33.06 | |
4 | 421 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 2:33.51 | |
5 | 70 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 2:33.70 | |
6 | 36 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 2:33.97 | |
7 | 470 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:36.03 | |
8 | 400 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 2:38.00 | |
9 | 304 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 2:38.25 | |
10 | 34 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:38.58 | |
11 | 314 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:39.21 | |
12 | 401 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 2:40.25 | |
13 | 398 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 2:40.34 | |
14 | 511 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 2:40.39 | |
15 | 377 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 2:40.95 | |
16 | 102 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 2:41.03 | |
17 | 313 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 2:43.19 | |
18 | 521 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 2:43.52 | |
19 | 165 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 2:44.06 | |
20 | 281 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 50 m | 2:44.87 | |
21 | 78 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 2:45.43 | |
22 | 430 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 2:45.46 | |
23 | 53 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:45.53 | |
24 | 252 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 2:46.30 | |
25 | 505 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 2:47.26 | |
26 | 256 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 2:47.30 | |
27 | 487 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 2:47.54 | |
28 | 67 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 2:47.56 | |
29 | 440 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 2:47.99 | |
30 | 316 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 2:48.14 | |
31 | 354 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 2:48.41 | |
32 | 525 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 2:49.81 | |
33 | 502 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 2:50.18 | |
34 | 527 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 2:50.62 | |
35 | 317 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 2:50.87 | |
36 | 277 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 50 m | 2:50.99 | |
37 | 101 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 2:51.68 | |
38 | 62 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 2:52.69 | |
39 | 46 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 2:54.16 | |
40 | 258 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 2:56.48 | |
41 | 375 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 50 m | 2:57.52 | |
42 | 27 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 50 m | 2:58.23 | |
43 | 503 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | 2:58.64 | |
44 | 169 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 3:00.12 | |
45 | 343 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 3:00.25 | |
46 | 434 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 3:00.79 | |
47 | 107 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 3:01.51 | |
48 | 122 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 3:01.69 | |
49 | 22 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 50 m | 3:01.95 | |
50 | 234 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 3:02.49 | |
51 | 438 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 3:02.86 | |
52 | 459 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 3:06.26 | |
53 | 11 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 50 m | 3:07.76 | |
54 | 460 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 50 m | 3:10.18 | |
55 | 493 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 3:11.01 | |
56 | 411 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 50 m | 3:13.90 | |
57 | 492 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 50 m | 3:14.34 | |
58 | 47 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 3:14.51 | |
59 | 394 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 50 m | 3:14.60 | |
60 | 399 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 50 m | 3:16.74 | |
61 | 424 | Frederiksen Selma | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 50 m | 3:19.06 | |
62 | 389 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 50 m | 3:20.97 | |
63 | 259 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 3:22.04 | |
64 | 495 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 3:22.81 | |
65 | 385 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | 3:22.95 | |
66 | 104 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 3:23.46 | |
67 | 455 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 3:25.00 | |
68 | 461 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 50 m | 3:25.00 | |
69 | 242 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 3:29.20 | |
70 | 365 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 50 m | 3:29.35 | |
71 | 407 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 50 m | 3:32.31 | |
72 | 361 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 50 m | 3:33.96 | |
73 | 397 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 50 m | 3:33.97 | |
74 | 245 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 50 m | 3:34.61 | |
75 | 272 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 3:45.00 | |
76 | 532 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 3:50.22 | |
77 | 395 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 50 m | 4:08.44 | |
78 | 352 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 50 m | ||
79 | 357 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 50 m | ||
80 | 364 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 50 m | ||
81 | 387 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:20.34 | |
2 | 31 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:20.62 | |
3 | 157 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:21.29 | |
4 | 140 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 2:22.16 | |
5 | 265 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 2:22.16 | |
6 | 359 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:23.26 | |
7 | 469 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:25.85 | |
8 | 18 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 50 m | 2:26.41 | |
9 | 161 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:26.84 | |
10 | 496 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 2:28.58 | |
11 | 499 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 2:28.61 | |
12 | 501 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 2:31.29 | |
13 | 266 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 2:33.75 | |
14 | 74 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 2:33.83 | |
15 | 73 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 2:35.87 | |
16 | 60 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 2:36.15 | |
17 | 497 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 2:38.08 | |
18 | 20 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 50 m | 2:40.14 | |
19 | 320 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 2:40.31 | |
20 | 41 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 2:41.69 | |
21 | 39 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 2:41.98 | |
22 | 119 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 2:42.47 | |
23 | 384 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 2:43.86 | |
24 | 386 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | 2:45.79 | |
25 | 56 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 50 m | 2:45.81 | |
26 | 276 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 50 m | 2:45.99 | |
27 | 512 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 50 m | 2:47.60 | |
28 | 341 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 2:48.14 | |
29 | 363 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 50 m | 2:48.94 | |
30 | 371 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 2:52.00 | |
31 | 490 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 50 m | 2:55.89 | |
32 | 513 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 2:58.21 | |
33 | 489 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 2:59.21 | |
34 | 376 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 3:00.37 | |
35 | 413 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 50 m | 3:00.93 | |
36 | 356 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 50 m | 3:06.07 | |
37 | 486 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 3:07.71 | |
38 | 405 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 50 m | 3:13.68 | |
39 | 506 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 3:18.24 | |
40 | 111 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 3:23.76 | |
41 | 457 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 50 m | 3:24.00 | |
42 | 368 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 50 m | 3:36.01 | |
43 | 402 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 50 m | ||
44 | 406 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 1:06.85 | |
2 | 474 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 1:08.36 | |
3 | 144 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 50 m | 1:08.65 | |
4 | 174 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:09.00 | |
5 | 334 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:09.74 | |
6 | 306 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 1:10.70 | |
7 | 149 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 50 m | 1:10.90 | |
8 | 304 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:11.05 | |
9 | 472 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 1:11.67 | |
10 | 151 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 50 m | 1:12.52 | |
11 | 298 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:12.95 | |
12 | 488 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 1:13.15 | |
13 | 477 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 1:13.36 | |
14 | 335 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:13.43 | |
15 | 370 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 1:14.13 | |
16 | 32 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:14.26 | |
17 | 162 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:14.64 | |
18 | 35 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:14.83 | |
19 | 72 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:15.00 | |
20 | 476 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 1:15.48 | |
21 | 473 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 50 m | 1:15.96 | |
22 | 531 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:15.99 | |
23 | 36 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:16.06 | |
24 | 165 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:16.64 | |
25 | 467 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 1:16.82 | |
26 | 77 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 50 m | 1:16.99 | |
27 | 150 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 50 m | 1:17.87 | |
28 | 152 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 50 m | 1:17.91 | |
29 | 64 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 1:18.35 | |
30 | 52 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 1:18.93 | |
31 | 409 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 1:19.14 | |
32 | 232 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 1:20.39 | |
33 | 273 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 1:20.77 | |
34 | 466 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 1:20.80 | |
35 | 454 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 50 m | 1:20.82 | |
36 | 281 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 50 m | 1:21.40 | |
37 | 452 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 1:21.76 | |
38 | 493 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 50 m | 1:21.95 | |
39 | 310 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 1:21.96 | |
40 | 523 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:23.96 | |
41 | 355 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:24.33 | |
42 | 166 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:25.00 | |
43 | 277 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 50 m | 1:25.25 | |
44 | 239 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 1:25.34 | |
45 | 400 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 1:25.52 | |
46 | 366 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 1:25.86 | |
47 | 508 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 1:25.90 | |
48 | 442 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 1:26.86 | |
49 | 487 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 1:27.43 | |
50 | 153 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 50 m | 1:27.51 | |
51 | 117 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 1:29.63 | |
52 | 505 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 1:29.65 | |
53 | 430 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 1:30.77 | |
54 | 118 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 1:31.35 | |
55 | 106 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 1:32.13 | |
56 | 492 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 50 m | 1:32.22 | |
57 | 362 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 50 m | 1:32.69 | |
58 | 509 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 1:33.60 | |
59 | 398 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 1:33.69 | |
60 | 235 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 1:34.20 | |
61 | 240 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 1:34.86 | |
62 | 302 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 1:35.62 | |
63 | 352 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 50 m | 1:36.07 | |
64 | 534 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 1:37.40 | |
65 | 373 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 50 m | 1:37.57 | |
66 | 423 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 1:41.66 | |
67 | 114 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 1:41.86 | |
68 | 429 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 50 m | 1:43.31 | |
69 | 3 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 50 m | 1:44.27 | |
70 | 495 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 1:46.46 | |
71 | 411 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 50 m | 1:46.79 | |
72 | 463 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 1:51.98 | |
73 | 455 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 50 m | 1:53.06 | |
74 | 369 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 50 m | 1:55.12 | |
75 | 420 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 1:55.73 | |
76 | 250 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 50 m | 1:56.60 | |
77 | 103 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 50 m | ||
78 | 121 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | ||
79 | 122 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | ||
80 | 385 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | ||
81 | 503 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 50 m | ||
82 | 532 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 504 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 1:02.47 | |
2 | 45 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 1:02.85 | |
3 | 268 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 50 m | 1:03.37 | |
4 | 173 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:03.79 | |
5 | 139 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 1:04.27 | |
6 | 278 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 50 m | 1:04.52 | |
7 | 71 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:05.58 | |
8 | 485 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 1:06.10 | |
9 | 275 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 50 m | 1:06.23 | |
10 | 393 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 1:06.32 | |
11 | 93 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:06.41 | |
12 | 261 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 1:06.46 | |
13 | 148 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 50 m | 1:07.33 | |
14 | 180 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 1:07.59 | |
15 | 181 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:08.06 | |
16 | 5 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 50 m | 1:08.10 | |
17 | 140 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 1:08.10 | |
18 | 1 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 50 m | 1:08.21 | |
19 | 63 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 1:08.25 | |
20 | 141 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 50 m | 1:08.51 | |
21 | 163 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 1:08.97 | |
22 | 97 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:09.09 | |
23 | 74 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 1:09.14 | |
24 | 244 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 1:09.35 | |
25 | 426 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 1:09.71 | |
26 | 303 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 1:10.05 | |
27 | 518 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 1:10.06 | |
28 | 175 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:10.55 | |
29 | 522 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:10.83 | |
30 | 15 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 50 m | 1:10.84 | |
31 | 56 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 50 m | 1:11.04 | |
32 | 403 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 1:11.64 | |
33 | 178 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:12.36 | |
34 | 260 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 1:12.47 | |
35 | 371 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 1:12.60 | |
36 | 24 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 50 m | 1:12.90 | |
37 | 274 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 1:13.30 | |
38 | 7 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 50 m | 1:13.32 | |
39 | 408 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 1:13.63 | |
40 | 404 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 50 m | 1:14.36 | |
41 | 233 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 50 m | 1:14.43 | |
42 | 318 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 1:14.57 | |
43 | 453 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 50 m | 1:15.05 | |
44 | 381 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 1:15.49 | |
45 | 145 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 50 m | 1:15.70 | |
46 | 43 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 1:16.43 | |
47 | 172 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 1:16.59 | |
48 | 497 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 1:16.94 | |
49 | 59 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:17.04 | |
50 | 105 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 1:18.59 | |
51 | 119 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:18.72 | |
52 | 507 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 1:19.28 | |
53 | 159 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:19.47 | |
54 | 514 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 1:19.79 | |
55 | 529 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 50 m | 1:20.29 | |
56 | 262 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 1:20.99 | |
57 | 391 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 1:21.16 | |
58 | 386 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | 1:21.64 | |
59 | 170 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:26.57 | |
60 | 499 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 1:27.12 | |
61 | 517 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 1:27.77 | |
62 | 321 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 1:28.01 | |
63 | 177 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 1:28.45 | |
64 | 358 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 50 m | 1:28.45 | |
65 | 405 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 50 m | 1:29.15 | |
66 | 182 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:30.26 | |
67 | 372 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 50 m | 1:30.92 | |
68 | 380 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 50 m | 1:32.41 | |
69 | 513 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 1:37.78 | |
70 | 524 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 1:40.02 | |
71 | 241 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 1:40.84 | |
72 | 115 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 50 m | 1:42.08 | |
73 | 120 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 1:42.13 | |
74 | 457 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 50 m | 1:42.40 | |
75 | 506 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 50 m | 1:43.02 | |
76 | 432 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 1:44.82 | |
77 | 530 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 50 m | 1:44.86 | |
78 | 490 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 50 m | 1:48.44 | |
79 | 112 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 1:58.94 | |
80 | 456 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 50 m | 2:30.00 | |
81 | 129 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 50 m | ||
82 | 379 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 50 m | ||
83 | 382 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 50 m | ||
84 | 390 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 50 m | ||
85 | 410 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 2:50.91 | |
2 | 61 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 2:51.50 | |
3 | 33 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 2:52.38 | |
4 | 305 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 2:53.97 | |
5 | 254 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 2:55.37 | |
6 | 238 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 2:58.19 | |
7 | 269 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 2:59.06 | |
8 | 164 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 2:59.48 | |
9 | 525 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 3:00.94 | |
10 | 68 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 3:01.44 | |
11 | 301 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 3:01.67 | |
12 | 431 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 3:01.98 | |
13 | 310 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 3:02.06 | |
14 | 54 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 3:02.12 | |
15 | 520 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 3:02.15 | |
16 | 160 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 3:02.29 | |
17 | 147 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 50 m | 3:02.59 | |
18 | 98 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 3:03.76 | |
19 | 152 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 50 m | 3:03.99 | |
20 | 234 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 3:05.50 | |
21 | 412 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 3:06.98 | |
22 | 511 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 3:07.37 | |
23 | 155 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 50 m | 3:09.37 | |
24 | 142 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 50 m | 3:10.58 | |
25 | 11 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 50 m | 3:10.90 | |
26 | 317 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 3:10.92 | |
27 | 263 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 3:13.14 | |
28 | 168 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 3:13.89 | |
29 | 389 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 50 m | 3:14.10 | |
30 | 343 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 3:14.80 | |
31 | 434 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 3:16.50 | |
32 | 367 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 3:18.70 | |
33 | 19 | Gydesen Liva | 2005 | LAKSEN | 0568AZ | 50 m | 3:20.09 | |
34 | 438 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 3:22.89 | |
35 | 167 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 3:23.06 | |
36 | 458 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 3:25.41 | |
37 | 510 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 3:26.50 | |
38 | 279 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 50 m | 3:27.38 | |
39 | 150 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 50 m | 3:29.01 | |
40 | 362 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 50 m | 3:30.46 | |
41 | 237 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 3:30.57 | |
42 | 375 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 50 m | 3:31.09 | |
43 | 169 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 3:32.27 | |
44 | 482 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 3:33.88 | |
45 | 109 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 3:34.96 | |
46 | 104 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 3:36.92 | |
47 | 373 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 50 m | 3:37.12 | |
48 | 429 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 50 m | 3:40.83 | |
49 | 420 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 3:52.41 | |
50 | 424 | Frederiksen Selma | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 50 m | 3:52.41 | |
51 | 103 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 50 m | 3:54.69 | |
52 | 365 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 50 m | 3:57.35 | |
53 | 521 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 50 m | 4:00.45 | |
54 | 250 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 50 m | 4:03.32 | |
55 | 248 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 50 m | 4:10.04 | |
56 | 440 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 4:17.49 | |
57 | 399 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 50 m | 4:19.63 | |
58 | 364 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 50 m | 4:25.78 | |
59 | 95 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | ||
60 | 116 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | ||
61 | 132 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 50 m | ||
62 | 243 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | ||
63 | 357 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 50 m | ||
64 | 361 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 50 m | ||
65 | 394 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 50 m | ||
66 | 395 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 2:33.56 | |
2 | 307 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 2:36.03 | |
3 | 143 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 2:39.22 | |
4 | 486 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 2:42.29 | |
5 | 38 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 2:42.42 | |
6 | 257 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 2:42.60 | |
7 | 31 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:43.00 | |
8 | 48 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:43.50 | |
9 | 360 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 2:44.39 | |
10 | 422 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 2:45.47 | |
11 | 321 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 2:45.72 | |
12 | 494 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 2:46.07 | |
13 | 55 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:48.12 | |
14 | 468 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 2:50.02 | |
15 | 403 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 2:52.78 | |
16 | 319 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 2:54.82 | |
17 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 2:55.26 | |
18 | 519 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 2:56.70 | |
19 | 39 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 2:59.04 | |
20 | 57 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 3:00.25 | |
21 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 50 m | 3:00.64 | |
22 | 146 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 50 m | 3:02.79 | |
23 | 79 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 50 m | 3:03.42 | |
24 | 145 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 50 m | 3:05.63 | |
25 | 406 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | 3:09.23 | |
26 | 380 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 50 m | 3:10.70 | |
27 | 526 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 3:11.31 | |
28 | 414 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 50 m | 3:14.80 | |
29 | 462 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 50 m | 3:16.09 | |
30 | 338 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 3:18.39 | |
31 | 481 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 3:18.66 | |
32 | 524 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 3:22.14 | |
33 | 363 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 50 m | 3:23.85 | |
34 | 413 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 50 m | 3:24.04 | |
35 | 356 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 50 m | 3:26.31 | |
36 | 110 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 3:45.34 | |
37 | 432 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 3:45.38 | |
38 | 368 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 50 m | 3:47.38 | |
39 | 441 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 50 m | 3:57.30 | |
40 | 126 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 50 m | ||
41 | 378 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 50 m | ||
42 | 390 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 50 m | ||
43 | 402 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:57 |
Løb 33, 4X100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 50 m | 4:15.54 | ||
2 | 347 | Kvik K2 Piger | 2005 | KVIK | 50 m | 4:17.13 | ||
3 | 480 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:20.00 | ||
4 | 328 | Gti Amazons | 2003 | GTI | 50 m | 4:23.83 | ||
5 | 183 | Gsc Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 50 m | 4:25.59 | ||
6 | 333 | Vat 1 | 2003 | VAT CPH | 50 m | 4:27.28 | ||
7 | 251 | Stålpiger 1 | 2003 | FR.VÆRK | 50 m | 4:29.79 | ||
8 | 331 | Sigma 2 | 2005 | SIGMA | 50 m | 4:30.28 | ||
9 | 323 | A6 Piger 1 | 2001 | A6 | 50 m | 4:30.34 | ||
10 | 69 | Nyborg | 2002 | NYBORG | 50 m | 4:33.15 | ||
11 | 348 | Kvik Ladies | 2007 | KVIK | 50 m | 4:33.30 | ||
12 | 325 | Gti2S Hekse | 2003 | GTI | 50 m | 4:33.39 | ||
13 | 253 | Stålpiger 2 | 2000 | FR.VÆRK | 50 m | 4:42.62 | ||
14 | 184 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 50 m | 4:56.84 | ||
15 | 449 | Vsk Piger 1 | 2000 | VORDINGB | 50 m | 5:00.00 | ||
16 | 138 | Herlev Tøser | 2006 | HERLEV | 50 m | 5:00.02 | ||
17 | 324 | A6 Piger 2 | 2005 | A6 | 50 m | 5:04.44 | ||
18 | 417 | Næstved Piger | 0 | NÆSTVED | 50 m | 5:15.78 | ||
19 | 349 | Kvik T1 Piger 1 | 2008 | KVIK | 50 m | 5:30.00 | ||
20 | 450 | Vsk Piger 2 | 2000 | VORDINGB | 50 m | 5:30.00 | ||
21 | 135 | Herlev Talent Piger | 2007 | HERLEV | 50 m | 5:37.76 | ||
22 | 418 | Næstved Piger 1 | 0 | NÆSTVED | 50 m | 5:40.94 | ||
23 | 350 | Kvik T1 Piger 2 | 2008 | KVIK | 50 m | 5:50.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:57 |
Løb 34, 4X100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 327 | Gti 1 Vikings | 2004 | GTI | 50 m | 3:55.87 | ||
2 | 346 | Kvik K2 Drenge | 2004 | KVIK | 50 m | 3:58.45 | ||
3 | 479 | Gentofte Drenge 1 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:02.01 | ||
4 | 185 | Gsc Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 4:03.72 | ||
5 | 329 | Sigma 1 | 2004 | SIGMA | 50 m | 4:05.38 | ||
6 | 326 | Gti2S Troldmænd | 2004 | GTI | 50 m | 4:07.18 | ||
7 | 333 | Vat 1 | 2003 | VAT CPH | 50 m | 4:09.00 | ||
8 | 322 | A6 Drenge 1 | 2004 | A6 | 50 m | 4:11.43 | ||
9 | 332 | Sigma 2 | 2004 | SIGMA | 50 m | 4:19.49 | ||
10 | 186 | Gsc Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 50 m | 4:21.63 | ||
11 | 137 | Herlev Knægte | 2004 | HERLEV | 50 m | 4:28.49 | ||
12 | 351 | Kvik Tosser | 2005 | KVIK | 50 m | 4:33.40 | ||
13 | 416 | Næstved Drenge 1 | 0 | NÆSTVED | 50 m | 4:44.15 | ||
14 | 344 | Amagerbanden 1 | 2007 | KVIK | 50 m | 4:46.00 | ||
15 | 345 | Amagerbanden 2 | 2007 | KVIK | 50 m | 5:12.00 | ||
16 | 448 | Vsk Drenge | 2005 | VORDINGB | 50 m | 5:15.00 | ||
17 | 136 | Herlev Talent Drenge | 2007 | HERLEV | 50 m | 5:39.82 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:57 |