Ohjelma UGP3 2018-2019, Täby
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 1 (tävlingsstart kl 09.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Stockholms Simförbund/Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 9 mar 2019 till den 10 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
230 |
|
Andreas Wallén |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AP9302 |
25m |
57.61 |
|
|
|
|
|
2 |
237 |
|
Oliver Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4503 |
25m |
59.73 |
|
|
|
|
|
3 |
412 |
|
August Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AC3104 |
25m |
1:02.32 |
|
|
|
|
|
4 |
588 |
|
Emil Tikkanen |
Åkersberga Simsällskap |
2002 |
AD2502 |
25m |
1:02.53 |
|
|
|
|
|
5 |
226 |
|
Herman Nilsson |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AH7702 |
25m |
1:02.90 |
|
|
|
|
|
6 |
261 |
|
Nils Backlund |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AX9302 |
25m |
1:04.44 |
|
|
|
|
|
7 |
232 |
|
Jannis Siotis |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL3303 |
25m |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
8 |
464 |
|
Simon Lörinc |
Täby Sim |
2003 |
AK8503 |
25m |
1:05.47 |
|
|
|
|
|
9 |
415 |
|
Niclas Ruimeng Li |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AE0704 |
25m |
1:06.79 |
|
|
|
|
|
10 |
463 |
|
Alexander Bergström |
Täby Sim |
2002 |
AP2502 |
25m |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
11 |
420 |
|
Marcus Persson Taylor |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AC4905 |
25m |
1:08.06 |
|
|
|
|
|
12 |
262 |
|
Carl Malm |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AL7905 |
25m |
1:08.54 |
|
|
|
|
|
13 |
476 |
|
Simon Seel |
Täby Sim |
2003 |
AO0903 |
25m |
1:08.72 |
|
|
|
|
|
14 |
231 |
|
Gustav Annas |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL0303 |
25m |
1:08.90 |
|
|
|
|
|
15 |
249 |
|
David Holmberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH7905 |
25m |
1:09.24 |
|
|
|
|
|
16 |
485 |
|
David Alonso |
Täby Sim |
2003 |
AS6703 |
25m |
1:09.46 |
|
|
|
|
|
17 |
584 |
|
David Kjellberg |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
AA4103 |
25m |
1:09.68 |
|
|
|
|
|
18 |
192 |
|
Victor Karell |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AF7103 |
25m |
1:09.83 |
|
|
|
|
|
19 |
922 |
|
Anton Graner |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH4905 |
25m |
1:10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
419 |
|
Filip Westlund |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AL9703 |
25m |
1:10.52 |
|
|
|
|
|
21 |
238 |
|
Jesper Holmström |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4903 |
25m |
1:10.67 |
|
|
|
|
|
22 |
244 |
|
Einar Styrman |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH3305 |
25m |
1:11.24 |
|
|
|
|
|
23 |
489 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
Täby Sim |
2005 |
AI2505 |
25m |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
24 |
245 |
|
William Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AD5506 |
25m |
1:13.24 |
|
|
|
|
|
25 |
427 |
|
Albin Argelius |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AN1105 |
25m |
1:13.72 |
|
|
|
|
|
26 |
475 |
|
Leo Güleryüz |
Täby Sim |
2006 |
AA4906 |
25m |
1:13.79 |
|
|
|
|
|
27 |
104 |
|
Martin Gertz |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AU7905 |
25m |
1:13.87 |
|
|
|
|
|
28 |
471 |
|
Hugo Westholm |
Täby Sim |
2004 |
AI2904 |
25m |
1:15.41 |
|
|
|
|
|
29 |
254 |
|
Adrian Hellberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AJ3105 |
25m |
1:15.52 |
|
|
|
|
|
30 |
264 |
|
Wilmer Räni |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AM0705 |
25m |
1:15.74 |
|
|
|
|
|
31 |
921 |
|
David Berggren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH5905 |
25m |
1:17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
934 |
|
William Hamilton |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AM2706 |
25m |
1:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
250 |
|
Anton Jöngren |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AD5706 |
50m |
1:17.36 |
|
|
|
|
|
34 |
482 |
|
Jousef Hanna |
Täby Sim |
2003 |
AS3503 |
25m |
1:17.57 |
|
|
|
|
|
35 |
22 |
|
Benjamin Poehler |
Danderyds Simförening |
2005 |
AN7905 |
25m |
1:17.62 |
|
|
|
|
|
36 |
915 |
|
Oscar Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE5305 |
25m |
1:18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
253 |
|
Liam Lehtonen Hebert |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AE5706 |
25m |
1:19.58 |
|
|
|
|
|
38 |
600 |
|
Kalle Glassel |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
AS5303 |
25m |
1:20.30 |
|
|
|
|
|
39 |
494 |
|
Caspian Humble |
Täby Sim |
2005 |
AO6705 |
25m |
1:20.81 |
|
|
|
|
|
40 |
591 |
|
Johannes Barkarö |
Åkersberga Simsällskap |
2004 |
AI7904 |
25m |
1:22.98 |
|
|
|
|
|
41 |
596 |
|
Elias Kling |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
AP7503 |
25m |
1:25.27 |
|
|
|
|
|
42 |
604 |
|
Melvin Bosson |
Åkersberga Simsällskap |
2006 |
AD7906 |
25m |
1:25.58 |
|
|
|
|
|
43 |
931 |
|
Hugo Patrikson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AJ6506 |
25m |
1:26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
926 |
|
Casper Drozdz |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AG2306 |
25m |
1:26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
251 |
|
Alan Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH2905 |
25m |
1:26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
500 |
|
Oliver Haux |
Täby Sim |
2005 |
AR4705 |
25m |
1:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1126 |
|
Neo Carlberg |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AA8505 |
25m |
1:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
595 |
|
Paul Kumlin |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
AP8503 |
25m |
1:31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
935 |
|
Elliot Sundström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AM7506 |
25m |
1:33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
502 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
2005 |
AS5505 |
25m |
1:43.31 |
|
|
|
|
|
51 |
99 |
|
Maxim Jelagin |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AJ9505 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
281 |
|
Ludwig Höijer |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR6506 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
1148 |
|
Lukas Engström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AV5105 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
101 |
|
Axel Gustavsson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AK8705 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-05 10:28:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|