Program for UGP3 2018-2019, Täby
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Stockholms Simförbund/Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 9 mar 2019 till den 10 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
2 |
|
Aron Ekblad |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
3 |
|
Martin Gertz |
2005 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
4 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
923 |
2 |
|
Jonas Harju |
2005 |
SKK |
6:28.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
3 |
|
Ludwig Höijer |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
6:15.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
935 |
4 |
|
Elliot Sundström |
2006 |
SKK |
6:21.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1151 |
5 |
|
Leo Näreskog |
2006 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
503 |
1 |
|
Kevin Lenstad |
2005 |
TÄBY SIM |
6:03.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
2 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
5:44.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
500 |
3 |
|
Oliver Haux |
2005 |
TÄBY SIM |
5:21.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
507 |
4 |
|
Filip Norlin |
2005 |
TÄBY SIM |
5:42.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
930 |
5 |
|
William Martin-Lamm |
2006 |
SKK |
5:44.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
502 |
6 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
TÄBY SIM |
6:06.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
915 |
1 |
|
Oscar Flores |
2005 |
SKK |
5:18.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
487 |
2 |
|
Daniel Bebenek |
2006 |
TÄBY SIM |
5:16.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
934 |
3 |
|
William Hamilton |
2006 |
SKK |
5:07.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
498 |
4 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
TÄBY SIM |
5:16.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
921 |
5 |
|
David Berggren |
2005 |
SKK |
5:17.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
917 |
6 |
|
Gustav Åsbrink |
2005 |
SKK |
5:20.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
1 |
|
Axel Gustavsson |
2005 |
LIDINGÖ SK |
5:01.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
471 |
2 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
TÄBY SIM |
4:58.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
3 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
4:52.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
475 |
4 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
TÄBY SIM |
4:57.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
DANDERYD |
5:01.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
482 |
6 |
|
Jousef Hanna |
2003 |
TÄBY SIM |
5:05.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
1 |
|
Jannis Siotis |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
4:50.48 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
2 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
4:43.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
3 |
|
Jesper Holmström |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
4:36.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
463 |
4 |
|
Alexander Bergström |
2002 |
TÄBY SIM |
4:43.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
5 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
4:43.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
494 |
6 |
|
Caspian Humble |
2005 |
TÄBY SIM |
4:50.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
916 |
1 |
|
Vincent Flores |
2005 |
SKK |
4:35.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1130 |
2 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
SS04 |
4:30.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
905 |
3 |
|
Carl Wennerholm |
2002 |
SKK |
4:19.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
4 |
|
Michael Stille |
2002 |
TUREBERG |
4:28.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
476 |
5 |
|
Simon Seel |
2003 |
TÄBY SIM |
4:34.45 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
485 |
6 |
|
David Alonso |
2003 |
TÄBY SIM |
4:36.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-10 15:05:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|