Startliste for Vest Ã…rgangs Mesterskaber Gruppe 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe2 |
|
Udskriftsdato |
13 marts 2010 |
|
|
Stævne by |
Thisted |
|
Udskriftstidspunkt |
09:34 |
|
|
Arrangør |
Thisted Svømmeklub og Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Løb 10, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
Clara Franck |
1999 |
9952AI |
HSK |
|
25m |
1:29.75 |
136 |
4 |
Klaudia W. Mogensen |
2000 |
0008AC |
SILKEBORG |
|
25m |
1:29.17 |
22 |
5 |
Martha Andersen |
1999 |
9992AJ |
DELTA |
|
25m |
1:29.68 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
210 |
2 |
Anette Poulsen |
1999 |
9928AG |
THISTED |
|
25m |
1:28.54 |
77 |
3 |
Johanne Laursen |
1999 |
9918AH |
HOLSTEBRO |
|
25m |
1:28.32 |
174 |
4 |
Nanna Kibsgaard Madsen |
2000 |
0026AA |
STRUER |
|
25m |
1:27.66 |
211 |
5 |
Eva Elvensø Gregersen |
1999 |
9932AL |
AABYBRO |
|
25m |
1:27.95 |
184 |
6 |
Alberte Back Schmidt |
1999 |
9954AG |
SVENDBORG |
|
25m |
1:28.36 |
165 |
7 |
Emilie Kielsholm Jacobsen |
1999 |
9932AH |
IHF |
|
25m |
1:29.06 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
181 |
1 |
Frida Frydendal |
1999 |
9952AL |
SVENDBORG |
|
25m |
1:25.47 |
133 |
2 |
Julie Lundorff Larsen |
2000 |
0018AC |
SILKEBORG |
|
25m |
1:25.02 |
80 |
3 |
Anne Hjortsøe Petersen |
1999 |
9966AH |
HOLSTEBRO |
|
25m |
1:24.55 |
90 |
4 |
Freja Hamann Larsen |
1999 |
9914AC |
KOLDING |
|
25m |
1:22.93 |
14 |
5 |
Alberte Spure Nielsen |
1999 |
9986AL |
AGF |
|
25m |
1:24.17 |
52 |
6 |
Laura Morsing |
1999 |
9942AB |
HSK |
|
25m |
1:24.65 |
84 |
7 |
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
9942AG |
HORSENS |
|
25m |
1:25.13 |
111 |
8 |
Stine Madsen |
1999 |
9972AC |
RINGE |
|
25m |
1:26.47 |
|
|
Heat 4 (5) (11 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
62 |
1 |
Trine Kjøngerskov |
2000 |
0038AC |
HERNING |
|
25m |
1:22.35 |
42 |
2 |
Louise Kronborg Frandsen |
1999 |
9924AA |
WEST SWIM |
|
25m |
1:21.05 |
68 |
3 |
Anna Bonde |
1999 |
9906AC |
HOBRO |
|
25m |
1:20.93 |
82 |
4 |
Cecilie Lykke Hansen |
1999 |
9918AC |
HORSENS |
|
25m |
1:20.11 |
45 |
5 |
Simone H. Lauridsen |
1999 |
9952AG |
WEST SWIM |
|
25m |
1:20.83 |
67 |
6 |
Stinne Sørensen |
1999 |
9934AD |
HERNING |
|
25m |
1:20.93 |
179 |
7 |
Lisa Terp |
1999 |
9968AA |
STRUER |
|
25m |
1:21.83 |
226 |
8 |
Anna Olesen |
1999 |
9994AB |
AALBORG |
|
25m |
1:22.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
144 |
1 |
Amalie Roll Madsen |
1998 |
9896AE |
OSK |
|
25m |
1:18.18 |
38 |
2 |
Shanna Armstrong |
1998 |
9894AG |
ST ESBJERG |
|
25m |
1:16.59 |
177 |
3 |
Maja Sandholm Pedersen |
1998 |
9818AF |
STRUER |
|
25m |
1:16.05 |
65 |
4 |
Lea Moesgaard |
1998 |
9846AC |
HERNING |
|
25m |
1:10.48 |
191 |
5 |
Christina Blaaberg |
1998 |
9832AL |
TEMPO |
|
25m |
1:12.06 |
122 |
6 |
Katrine Ejby |
1998 |
9888AK |
FREM |
|
25m |
1:16.55 |
120 |
7 |
Anne Tollerup |
1998 |
9868AL |
S 68 |
|
25m |
1:17.88 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 |
Udskriftsdato |
13 marts 2010 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:34 |
|