Startliste for Øst Langbane Mesterskaber - GP2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Grand Prix 2 / Øst Langbane |
|
Udskriftsdato |
26 februar 2010 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
17:05 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben TRITON og Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
79 |
1 |
Julie Schmidt |
1995 |
9578AK |
ALLERØD |
|
50m |
4:49.23 |
35 |
2 |
Maria Bastiansen |
1995 |
9504AD |
FARUM |
|
50m |
4:47.99 |
95 |
3 |
Pernille Blume |
1994 |
9498AC |
BIRKERØD |
|
50m |
4:47.62 |
66 |
4 |
Thea Mundt Lohse |
1994 |
9452AQ |
HILLERØD |
|
50m |
4:47.59 |
25 |
5 |
Amanda Sandager |
1995 |
9598AI |
GI40HERMES |
|
50m |
4:47.60 |
128 |
6 |
Laura Strøm Pedersen |
1995 |
9538AA |
GLADSAXE |
|
50m |
4:47.72 |
244 |
7 |
Ditte Johansen |
1994 |
9452AH |
RØNNE |
|
50m |
4:49.11 |
346 |
8 |
Sandra Semberlund |
1994 |
9472AD |
VORDINGB |
|
50m |
4:49.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
322 |
1 |
Rikke Nielsen |
1996 |
9688AB |
SK-SYD |
|
50m |
4:46.63 |
161 |
2 |
Mie Hansen |
1991 |
9108AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
4:45.82 |
129 |
3 |
Siv Nilsson Pedersen |
1995 |
9526AB |
GLADSAXE |
|
50m |
4:45.07 |
103 |
4 |
Sara Krog Christoffersen |
1996 |
9682AF |
BIRKERØD |
|
50m |
4:44.50 |
94 |
5 |
Katrine Baht-Hagen |
1994 |
9458AI |
BIRKERØD |
|
50m |
4:44.87 |
318 |
6 |
Cecilie Franck |
1991 |
9186AG |
SK-SYD |
|
50m |
4:45.33 |
39 |
7 |
Julie Marie Gadfelt |
1996 |
9602AB |
FARUM |
|
50m |
4:46.01 |
274 |
8 |
Cecilie Holten |
1996 |
9608AF |
TRITON B |
|
50m |
4:47.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
439 |
1 |
Dominyka Skarbaliute |
1994 |
9452AB |
GREVE |
|
50m |
4:41.77 |
218 |
2 |
Kelly Riber Rasmussen |
1994 |
9472AL |
LYNGBY |
|
50m |
4:40.75 |
89 |
3 |
Julie Aglund Lauridsen |
1996 |
9692AF |
ALLERØD |
|
50m |
4:40.50 |
327 |
4 |
Laura Smidt Hansen |
1992 |
9268AK |
VEST |
|
50m |
4:39.15 |
69 |
5 |
Isabel Brylov |
1994 |
9452AJ |
MK 31 |
|
50m |
4:40.37 |
216 |
6 |
Louise Kaltoft Petersen |
1992 |
9208AI |
LYNGBY |
|
50m |
4:40.57 |
99 |
7 |
Mette Louise Petersen |
1995 |
9504AG |
BIRKERØD |
|
50m |
4:41.65 |
120 |
8 |
Amalie Hansen |
1995 |
9526AD |
GLADSAXE |
|
50m |
4:44.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
92 |
1 |
Tone Laksafoss Sparre |
1996 |
9612AC |
ALLERØD |
|
50m |
4:37.52 |
310 |
2 |
Julie Brøndum Petersen |
1994 |
9456AG |
KVIK |
|
50m |
4:34.96 |
52 |
3 |
Ida Marie Vedel |
1994 |
9484AE |
FARUM |
|
50m |
4:28.76 |
325 |
4 |
Emma Wael |
1993 |
9374AL |
SK-SYD |
|
50m |
4:28.06 |
77 |
5 |
Louise Jansen |
1984 |
8432AA |
ALLERØD |
|
50m |
4:28.71 |
41 |
6 |
Marina Heller Hansen |
1994 |
9404AL |
FARUM |
|
50m |
4:32.01 |
74 |
7 |
Maj Lindberg Hansen |
1992 |
9206AB |
ALLERØD |
|
50m |
4:36.09 |
273 |
8 |
Christina Holmboe-Olesen |
1993 |
9382AJ |
TRITON B |
|
50m |
4:38.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
292 |
1 |
Pernille Jalsøe |
1993 |
9372AA |
KVIK |
|
50m |
4:24.60 |
73 |
2 |
Trine Friis |
1990 |
9034AC |
ALLERØD |
|
50m |
4:23.91 |
133 |
3 |
Trine Søby |
1991 |
9112AG |
GLADSAXE |
|
50m |
4:23.58 |
374 |
4 |
Trine Gudnitz |
1987 |
8728AA |
HELSINGØR |
|
50m |
4:19.43 |
376 |
5 |
Randi F. Nielsen |
1989 |
8948AC |
OSLF |
|
50m |
4:23.42 |
294 |
6 |
Monique Johansen |
1994 |
9426AF |
KVIK |
|
50m |
4:23.71 |
373 |
7 |
Amalie Emma Thomsen |
1994 |
9468AG |
ALLERØD |
|
50m |
4:24.54 |
97 |
8 |
Sofie Harnfeldt |
1991 |
9106AE |
BIRKERØD |
|
50m |
4:27.44 |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 |
Udskriftsdato |
26 februar 2010 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
17:05 |
|