Startliste for Roslagsmästerskapen 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Insim 08:00-08:50
Gren 10, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 140 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | 37.52 | |
2 | 118 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 39.81 | |
3 | 27 | Lagerlöf William | 2007 | DANDERYD | AR5507 | 25 m | 41.60 | |
4 | 129 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 25 m | 43.06 | |
5 | 78 | Blomberg Emil | 2008 | NORRTÄLJE | AE4508 | 25 m | 43.18 | |
6 | 138 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 25 m | 43.56 | |
7 | 245 | Pettersson Linus | 2007 | ÖSTERBY SS | AK0907 | 25 m | 44.01 | |
8 | 154 | Carlén Tor | 2008 | TÄBY SIM | AG4508 | 25 m | 44.51 | |
9 | 167 | Lörinc Johannes | 2007 | TÄBY SIM | AO8507 | 25 m | 44.58 | |
10 | 150 | Thermaenius Theo | 2007 | TÄBY SIM | AL5907 | 25 m | 44.60 | |
11 | 156 | Hjertèn Liam | 2008 | TÄBY SIM | AH2108 | 25 m | 44.85 | |
12 | 19 | Rosander Erik | 2007 | DANDERYD | AN4307 | 25 m | 45.18 | |
13 | 153 | Larsson Gideon | 2008 | TÄBY SIM | AG6508 | 25 m | 46.25 | |
14 | 141 | SUN Yichen | 2007 | TÄBY SIM | AK8707 | 25 m | 47.59 | |
15 | 157 | Talipov Erik | 2007 | TÄBY SIM | AN8107 | 25 m | 47.74 | |
16 | 214 | Kling Vide | 2007 | ÅKERSBERGA | AA8907 | 25 m | 48.18 | |
17 | 269 | Andersson Emil | 2007 | ÅSF | 07A514 | 25 m | 49.84 | |
18 | 166 | Costa Matteo | 2008 | TÄBY SIM | AJ6508 | 25 m | 49.92 | |
19 | 159 | Larsson Arvid | 2007 | TÄBY SIM | AO0507 | 25 m | 50.28 | |
20 | 161 | Törnqvist Viggo | 2008 | TÄBY SIM | AJ9308 | 25 m | 50.29 | |
21 | 160 | Lundström Noel | 2007 | TÄBY SIM | AO9307 | 25 m | 50.76 | |
22 | 75 | Ridderstad William | 2007 | NORRTÄLJE | AJ8107 | 25 m | 52.07 | |
23 | 48 | Alvén Lukas | 2007 | GUSTAVSBER | AI5307 | 25 m | 53.71 | |
24 | 182 | Bergman Elis | 2007 | TÄBY SIM | AR0107 | 25 m | 55.51 | |
25 | 82 | Beronius Loke | 2008 | NORRTÄLJE | AH3708 | 25 m | 57.31 | |
26 | 230 | Sjöman Loke | 2008 | ÅKERSBERGA | AE6108 | 25 m | 59.20 | |
27 | 248 | Söderberg Vilhelm | 2008 | ÖSTERBY SS | AN1308 | 25 m | 1:04.47 | |
28 | 93 | Strandman Gustav | 2007 | NORRTÄLJE | 25 m | |||
29 | 181 | Steinle Elias | 2007 | TÄBY SIM | AQ9907 | 25 m | ||
30 | 183 | Zuhr Hugo | 2007 | TÄBY SIM | AR4107 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 02 februari 2019 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb | Utskriftstid | 00:27 |