Program för Äggadoppet 2.0
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sjöbo Simanläggning |
Arrangör: |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 apr 2019 till den 22 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 12-13 år
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Telesevice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
2 |
|
Aldin Adrovic |
2006 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Tim Olsson Brun |
2007 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
4 |
|
Petter Åkerberg |
2006 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Henrik Golli |
2007 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
6 |
|
Oscar Rasmusson |
2006 |
SK TRITON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 12-13 år |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
1 |
|
Otto Dackehag |
2007 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
2 |
|
Elias Jönsson |
2007 |
S 71 |
1:05.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Didrik Brönjemark |
2007 |
SS DELFIN |
55.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
4 |
|
Ashkan Alyasvand |
2006 |
MKK |
52.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
5 |
|
Dag Bäckerud |
2007 |
MKK |
54.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Vilmer Jönsson |
2006 |
ESLÖVS SS |
57.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
7 |
|
Azadbek jozjani |
2007 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
8 |
|
Gustav Wallin Remmer |
2006 |
MKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 12-13 år |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
1 |
|
Albin Lundkvist |
2006 |
SK LÖDDE |
50.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
2 |
|
Elliot Feldt |
2007 |
SK RAN |
48.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
3 |
|
Mattias Sanda |
2007 |
SJÖBO SS |
47.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
4 |
|
Rasmus Mårtensson |
2006 |
SK TRITON |
46.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
5 |
|
Gustav Nilsson |
2007 |
MKK |
47.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
6 |
|
Filip Brodelius |
2006 |
MKK |
47.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
7 |
|
Melwin Månsson |
2007 |
MKK |
50.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
8 |
|
Tim Edelberg |
2007 |
SK LÖDDE |
51.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 12-13 år |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
1 |
|
Sebastian Björk |
2007 |
SK LÖDDE |
46.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
2 |
|
Alfred Sternerup |
2006 |
SK TRITON |
43.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
3 |
|
Arvid Johansson |
2007 |
SK RAN |
42.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4 |
|
Aron Paulsson |
2006 |
SK LÖDDE |
39.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
5 |
|
Ted Nilsson |
2006 |
SK LÖDDE |
40.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
6 |
|
Sebastian Nilsson |
2006 |
SJÖBO SS |
43.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
7 |
|
Stefan Ivan |
2007 |
MKK |
46.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
8 |
|
Anton Nordström |
2006 |
KIVIKS SK |
46.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-21 18:58:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|