Program för UGP 2 2018-2019, Södertörn
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholms Simförbund/Södertörn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 1500m Frisim Damer
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
2 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Felicia Göthberg |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Louise Hertegren |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
5 |
|
Elina Leijonqvist |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
6 |
|
Wilma Eld |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 1500m Frisim Damer |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
1 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
23:14.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
21:37.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
3 |
|
Elsa Kärvestedt |
2005 |
SKK |
20:31.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
4 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
SKK |
19:01.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
5 |
|
Ella Engelgren |
2004 |
SKK |
20:30.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
6 |
|
Emelie Sveding |
2005 |
SKK |
20:40.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
7 |
|
Anna Wainikka |
2004 |
SK NEPTUN |
22:02.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
8 |
|
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-27 08:12:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|