Startliste for UGP 2 2018-2019, Södertörn
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Stockholms Simförbund/Södertörn |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
1500m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
248 |
|
Klara Eklöf |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH2202 |
25m |
19:01.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
255 |
|
Ella Engelgren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
AM9804 |
25m |
20:30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
257 |
|
Elsa Kärvestedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AG9605 |
25m |
20:31.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
258 |
|
Emelie Sveding |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
20:40.57 |
|
|
|
2005 |
AG8605 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Moa Arvehed |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AT7803 |
25m |
21:37.58 |
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Anna Wainikka |
Simklubben Neptun |
2004 |
AP7804 |
25m |
22:02.24 |
|
|
|
|
|
7 |
214 |
|
Johanna Granhällen |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BO5202 |
25m |
23:14.59 |
|
|
|
|
|
8 |
104 |
|
Agnes Behrenfeldt |
Simklubben Neptun |
2004 |
AP9604 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
37 |
|
Louise Hertegren |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AD0604 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
34 |
|
Elina Leijonqvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AA3804 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Felicia Göthberg |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AW4204 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
219 |
|
Wilma Eld |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS5205 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
215 |
|
Alexandra Alkas Alias |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AE2406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-24 17:58:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|