Program för Arena Sprint Meet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 3
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
17:41 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Damer |
Försök (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
158 |
3 |
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
BL1205 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:04.52 |
318 |
4 |
Elena Seitzberg |
2005 |
AX3205 |
SK RAN |
|
25m |
2:59.14 |
162 |
5 |
Maria Davidsson |
2005 |
AE9805 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:03.99 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
491 |
1 |
Jacquline Rengbrandt |
2005 |
BF6605 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:53.92 |
472 |
2 |
Tea Stark Friis |
2006 |
AE6406 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:49.16 |
157 |
3 |
Maja Jensen |
2006 |
BA4606 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:46.93 |
234 |
4 |
Teodora Petric |
2005 |
AP5205 |
MKK |
|
25m |
2:43.63 |
151 |
5 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:43.64 |
112 |
6 |
Elly Petersson |
2005 |
AU5805 |
KSLS |
|
25m |
2:48.48 |
419 |
7 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:49.49 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
446 |
1 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:40.61 |
139 |
2 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:38.62 |
363 |
3 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:37.86 |
427 |
4 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:36.82 |
440 |
5 |
Tove Gustafsson |
2004 |
AH7204 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:37.26 |
413 |
6 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:38.41 |
74 |
7 |
Sofia Frisk |
2005 |
BD7205 |
HS |
|
25m |
2:39.86 |
258 |
8 |
Carolina Åsberg |
2002 |
AJ1802 |
POSEIDON |
|
25m |
2:40.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
Kornelia Pavlovic |
2004 |
BR3204 |
HS |
|
25m |
2:36.14 |
70 |
2 |
Vega Vollmer |
2005 |
AO3805 |
HS |
|
25m |
2:35.60 |
269 |
3 |
Vanessa Johansson |
2006 |
AA4606 |
POSEIDON |
|
25m |
2:34.15 |
395 |
4 |
Maja Björnström |
2005 |
AD2205 |
SK TRITON |
|
25m |
2:33.68 |
226 |
5 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
25m |
2:34.09 |
261 |
6 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
2:34.63 |
84 |
7 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:36.04 |
387 |
8 |
Isabel Persson |
2004 |
AB3804 |
SK TRITON |
|
25m |
2:36.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
361 |
1 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:32.69 |
489 |
2 |
Erma Duratovic |
2005 |
AP2205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:30.43 |
448 |
3 |
Liv Elgaard Fonnesbech |
2004 |
BC2604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:28.40 |
309 |
4 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
25m |
2:24.25 |
493 |
5 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
25m |
2:27.00 |
4 |
6 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:29.24 |
429 |
7 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:31.08 |
64 |
8 |
Hildur Andersson |
2005 |
AO7605 |
HS |
|
25m |
2:33.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
25m |
2:31.43 |
62 |
2 |
Alva Landälv |
2005 |
AO4605 |
HS |
|
25m |
2:29.76 |
282 |
3 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
2:27.69 |
199 |
4 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
25m |
2:21.96 |
225 |
5 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
2:25.89 |
56 |
6 |
Elsa Andersson |
2004 |
AO3804 |
HS |
|
25m |
2:29.17 |
431 |
7 |
Thea Wicknertz |
2005 |
AT3405 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:30.64 |
9 |
8 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:33.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
494 |
1 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIKS SK |
|
25m |
2:31.34 |
346 |
2 |
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:29.29 |
73 |
3 |
Liv Bexell |
2005 |
BD2205 |
HS |
|
25m |
2:27.09 |
330 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
2:15.09 |
216 |
5 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
MKK |
|
25m |
2:24.97 |
356 |
6 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:28.72 |
195 |
7 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
2:30.56 |
55 |
8 |
Cajsa Wöhl |
2004 |
AP3204 |
HS |
|
25m |
2:32.93 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
02 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
17:41 |
|