Program för Arena Sprint Meet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
12:48 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 8, 50m Frisim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
1 |
Karl Oredsson |
2006 |
AD9706 |
SS DELFIN |
|
50m |
29.54 |
154 |
2 |
Anton Liebenhagen |
2005 |
AK8505 |
LANDSKRONA |
|
50m |
28.59 |
245 |
3 |
Aram Kazarian |
2005 |
AQ1305 |
MKK |
|
50m |
27.96 |
52 |
4 |
Felix Tjärnberg |
2005 |
AB5305 |
HS |
|
50m |
26.80 |
164 |
5 |
Levente Nagy |
2005 |
AD1105 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
27.89 |
66 |
6 |
Jacob Langell |
2005 |
AG2105 |
HS |
|
50m |
28.42 |
277 |
7 |
Philip Björkman |
2005 |
AC9105 |
POSEIDON |
|
50m |
29.27 |
160 |
8 |
William Bogren-Karlsson |
2005 |
AA4905 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
29.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Anton Witzell |
2004 |
AC4904 |
SK LÖDDE |
|
50m |
27.47 |
394 |
2 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AK4303 |
SK TRITON |
|
50m |
26.88 |
41 |
3 |
Henning Cederlund |
2003 |
AI1303 |
HS |
|
50m |
25.78 |
416 |
4 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
25.71 |
420 |
5 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
25.78 |
227 |
6 |
Liam Bech |
2003 |
AQ2303 |
MKK |
|
50m |
26.34 |
447 |
7 |
Alvin Eriksson |
2003 |
AQ3703 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
27.02 |
428 |
8 |
Eskil Ramäng |
2004 |
AM6104 |
VELLINGE-N |
|
50m |
27.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
50m |
25.78 |
475 |
2 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
50m |
25.47 |
23 |
3 |
Daniel Fischer |
2002 |
AC0302 |
HS |
|
50m |
25.08 |
252 |
4 |
Gustav Östlund |
2000 |
AH1100 |
POSEIDON |
|
50m |
24.58 |
131 |
5 |
Linus Kahl |
2001 |
AE1501 |
LANDSKRONA |
|
50m |
24.88 |
476 |
6 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
50m |
25.32 |
340 |
7 |
Isak Larsson |
2000 |
AF4900 |
SJÖBO SS |
|
50m |
25.56 |
27 |
8 |
Malte Lundgren |
2002 |
AC5302 |
HS |
|
50m |
25.80 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
02 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
12:48 |
|