Program för Arena Sprint Meet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
12:48 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
William Bogren-Karlsson |
2005 |
AA4905 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
1:15.41 |
147 |
2 |
Ludvig Hoff |
2005 |
AB8705 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:14.74 |
218 |
3 |
Seth Nillund |
2005 |
AA7705 |
MKK |
|
50m |
1:13.47 |
278 |
4 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
50m |
1:11.23 |
66 |
5 |
Jacob Langell |
2005 |
AG2105 |
HS |
|
50m |
1:11.82 |
313 |
6 |
Gabriel Hachem |
2005 |
AE0105 |
SK RAN |
|
50m |
1:14.73 |
106 |
7 |
Jacob Glans |
2006 |
AA2706 |
KSLS |
|
50m |
1:14.88 |
434 |
8 |
Stefan Bondzic-Rasic |
2005 |
AL2105 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:15.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Olle Olsson |
2004 |
AN7304 |
HS |
|
50m |
1:08.83 |
42 |
2 |
William Lundblad |
2004 |
AC9904 |
HS |
|
50m |
1:07.82 |
416 |
3 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:06.78 |
169 |
4 |
Anton Witzell |
2004 |
AC4904 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:04.96 |
32 |
5 |
Jacob Söderberg |
2003 |
AD2103 |
HS |
|
50m |
1:05.30 |
394 |
6 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AK4303 |
SK TRITON |
|
50m |
1:06.80 |
54 |
7 |
Alan Jovic |
2004 |
AG5904 |
HS |
|
50m |
1:07.96 |
389 |
8 |
Jonathan Palminger |
2004 |
AB6504 |
SK TRITON |
|
50m |
1:09.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
340 |
1 |
Isak Larsson |
2000 |
AF4900 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:04.71 |
167 |
2 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:04.35 |
127 |
3 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:02.85 |
354 |
4 |
Gustav Henriksen |
2002 |
AM1702 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:00.79 |
24 |
5 |
Dante Vollmer |
2001 |
AH3501 |
HS |
|
50m |
1:02.20 |
415 |
6 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:04.02 |
360 |
7 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:04.60 |
444 |
8 |
Emanuel Tidåsen |
2002 |
AQ3702 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:06.60 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
02 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
12:48 |
|