Program för Arena Sprint Meet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
03 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
13:11 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 19, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
489 |
1 |
Erma Duratovic |
2005 |
AP2205 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:23.16 |
480 |
2 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:22.88 |
395 |
3 |
Maja Björnström |
2005 |
AD2205 |
SK TRITON |
|
50m |
1:21.02 |
108 |
4 |
Olivia Klint Ipsa |
2005 |
AK0205 |
KSLS |
|
50m |
1:15.20 |
62 |
5 |
Alva Landälv |
2005 |
AO4605 |
HS |
|
50m |
1:15.99 |
431 |
6 |
Thea Wicknertz |
2005 |
AT3405 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:21.20 |
289 |
7 |
Frida Jansson |
2006 |
AE7206 |
POSEIDON |
|
50m |
1:23.09 |
74 |
8 |
Sofia Frisk |
2005 |
BD7205 |
HS |
|
50m |
1:24.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
388 |
1 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
50m |
1:24.59 |
427 |
2 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:21.85 |
224 |
3 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
50m |
1:21.17 |
216 |
4 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
MKK |
|
50m |
1:17.95 |
139 |
5 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:19.96 |
398 |
6 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
50m |
1:21.59 |
105 |
7 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
50m |
1:23.52 |
448 |
8 |
Liv Elgaard Fonnesbech |
2004 |
BC2604 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:24.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
204 |
1 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
50m |
1:22.85 |
487 |
2 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:21.79 |
199 |
3 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
50m |
1:16.94 |
25 |
4 |
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
HS |
|
50m |
1:16.03 |
330 |
5 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
1:16.78 |
356 |
6 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:19.09 |
341 |
7 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:22.53 |
34 |
8 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
50m |
1:22.93 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
03 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
13:11 |
|