Program för Arena Sprint Meet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
03 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
13:11 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 14, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Casper Kristensen |
2005 |
AK7505 |
LANDSKRONA |
|
50m |
35.72 |
147 |
2 |
Ludvig Hoff |
2005 |
AB8705 |
LANDSKRONA |
|
50m |
34.66 |
218 |
3 |
Seth Nillund |
2005 |
AA7705 |
MKK |
|
50m |
33.26 |
66 |
4 |
Jacob Langell |
2005 |
AG2105 |
HS |
|
50m |
32.80 |
278 |
5 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
50m |
33.00 |
160 |
6 |
William Bogren-Karlsson |
2005 |
AA4905 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
34.43 |
490 |
7 |
Jonathan Ravn Rehnström |
2005 |
AG1505 |
TRELLEBORG |
|
50m |
34.94 |
393 |
8 |
Victor Borg |
2005 |
AB3105 |
SK TRITON |
|
50m |
36.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Henning Cederlund |
2003 |
AI1303 |
HS |
|
50m |
32.21 |
72 |
2 |
Olle Olsson |
2004 |
AN7304 |
HS |
|
50m |
31.25 |
420 |
3 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
30.09 |
394 |
4 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AK4303 |
SK TRITON |
|
50m |
30.01 |
143 |
5 |
Filip Cederholm |
2003 |
AI0303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
30.05 |
416 |
6 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
30.52 |
227 |
7 |
Liam Bech |
2003 |
AQ2303 |
MKK |
|
50m |
31.29 |
428 |
8 |
Eskil Ramäng |
2004 |
AM6104 |
VELLINGE-N |
|
50m |
32.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
417 |
1 |
Emil Svensson |
2002 |
AK2302 |
VELLINGE-N |
|
50m |
31.05 |
3 |
2 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
50m |
30.75 |
187 |
3 |
Sten Ludvigsson |
1998 |
AO9998 |
MKK |
|
50m |
30.06 |
360 |
4 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
28.58 |
415 |
5 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
50m |
29.81 |
444 |
6 |
Emanuel Tidåsen |
2002 |
AQ3702 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
30.19 |
39 |
7 |
Oscar Elfers |
2002 |
AL9102 |
HS |
|
50m |
30.99 |
2 |
8 |
Tim Berthelsson |
2000 |
AJ1700 |
SS DELFIN |
|
50m |
31.17 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
03 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
13:11 |
|