Program for Sigma Cup - Birkerød
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 59 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 32.67 | |
2 | 70 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 32.86 | |
3 | 204 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 32.88 | |
4 | 221 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 33.50 | |
5 | 225 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 34.11 | |
6 | 212 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 34.50 | |
7 | 77 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 35.10 | |
8 | 111 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 35.32 | |
9 | 216 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 35.69 | |
10 | 224 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 35.93 | |
11 | 179 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 36.28 | |
12 | 320 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 36.32 | |
13 | 318 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 36.36 | |
14 | 307 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 36.65 | |
15 | 39 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 36.89 | |
16 | 84 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 36.95 | |
17 | 263 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 37.23 | |
18 | 87 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 37.89 | |
19 | 261 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 50 m | 38.21 | |
20 | 80 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 38.65 | |
21 | 175 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 38.65 | |
22 | 214 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 39.07 | |
23 | 156 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 39.29 | |
24 | 297 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 39.97 | |
25 | 314 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 40.02 | |
26 | 56 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 40.47 | |
27 | 138 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 41.05 | |
28 | 300 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 41.08 | |
29 | 49 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 43.38 | |
30 | 247 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 44.75 | |
31 | 76 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 47.47 | |
32 | 182 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 52.78 | |
33 | 238 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 25 m |
59.56 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |