Startliste for Sigma Cup - Birkerød
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 21, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:13.67 | |
2 | 31 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 2:18.84 | |
3 | 19 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 25 m | 2:19.12 | |
4 | 24 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:21.28 | |
5 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 2:21.83 | |
6 | 12 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:22.18 | |
7 | 25 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 2:26.58 | |
8 | 255 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 2:29.75 | |
9 | 166 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 25 m | 2:30.87 | |
10 | 5 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:31.62 | |
11 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:31.94 | |
12 | 10 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:33.43 | |
13 | 274 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:34.38 | |
14 | 157 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:34.45 | |
15 | 29 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:35.61 | |
16 | 305 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:36.86 | |
17 | 17 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 2:37.59 | |
18 | 99 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:38.59 | |
19 | 169 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:41.07 | |
20 | 279 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:42.58 | |
21 | 243 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 2:43.83 | |
22 | 280 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:47.79 | |
23 | 259 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:49.29 | |
24 | 204 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:50.08 | |
25 | 181 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 2:50.30 | |
26 | 244 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 2:52.22 | |
27 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:53.86 | |
28 | 260 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:56.61 | |
29 | 95 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 2:57.66 | |
30 | 258 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 50 m | 2:58.36 | |
31 | 179 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:58.62 | |
32 | 107 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:58.94 | |
33 | 312 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 3:00.11 | |
34 | 114 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 3:00.21 | |
35 | 159 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:00.87 | |
36 | 174 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 3:11.24 | |
37 | 113 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 3:16.24 | |
38 | 85 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 3:25.24 | |
39 | 88 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:45.29 | |
40 | 265 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |