Program för NUSS-äldre
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 3/2 Kl. 08:20 (Insim kl. 07:15)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Borås Simarena |
Arrangör: |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2019 till den 3 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 54, 100m Ryggsim P 14-15 år
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59.66 |
|
Pontus Renholm |
|
Polisens IF |
SWE |
|
|
2001-12-31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
1 |
|
Erik Pellfolk |
2005 |
KARLSTAD |
1:18.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2 |
|
Victor Ekblad |
2004 |
JÖNKÖPING |
1:16.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
|
Max Lidbom |
2004 |
ELFSBORG |
1:15.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
4 |
|
Alexander Nilsson |
2005 |
MASS |
1:15.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
5 |
|
David Liu |
2004 |
JÖNKÖPING |
1:15.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
494 |
6 |
|
August Jansson |
2005 |
ÖSA |
1:15.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
7 |
|
Joel Meuller |
2004 |
SK LAXEN |
1:18.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 54, 100m Ryggsim P 14-15 år |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
535 |
1 |
|
Marcus Östblom |
2005 |
UDDEVALLA |
1:14.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
319 |
2 |
|
David Ullstrand |
2005 |
NKK |
1:12.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
3 |
|
Elvis Ericsson |
2005 |
LASS |
1:12.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
4 |
|
Isak Andersson |
2004 |
MASS |
1:11.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
5 |
|
Robin Daremo |
2005 |
LASS |
1:12.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
6 |
|
Olle Pettersson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:12.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
7 |
|
Albin Rilby |
2004 |
S 02 |
1:14.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
493 |
8 |
|
Axel Skoglund |
2004 |
ÖSA |
1:14.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 54, 100m Ryggsim P 14-15 år |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Albin Tallbäck |
2005 |
ANDERSTORP |
1:10.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
2 |
|
Arvid Kvorning |
2005 |
VARBERG |
1:09.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
3 |
|
Nikola Petrovic |
2004 |
NKK |
1:09.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
4 |
|
Alexander McAdam |
2004 |
SK LAXEN |
1:08.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
436 |
5 |
|
Johan Montero |
2005 |
VÄSBY SS |
1:08.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
524 |
6 |
|
Elias Robertsson |
2004 |
UDDEVALLA |
1:09.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
7 |
|
David Bergqvist |
2005 |
JÖNKÖPING |
1:10.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
8 |
|
Max Swegmark |
2004 |
MASS |
1:10.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 54, 100m Ryggsim P 14-15 år |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
1 |
|
Hugo Fransson |
2005 |
KALMAR SS |
1:06.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
2 |
|
Markus Stahre |
2004 |
LASS |
1:04.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
3 |
|
Gabriel Eriksson |
2004 |
JÖNKÖPING |
1:03.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
4 |
|
Alvin Välkki |
2004 |
MASS |
1:00.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
459 |
5 |
|
Lucas Sterling |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:01.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Anton Hegmegi |
2005 |
JÖNKÖPING |
1:04.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
473 |
7 |
|
Joel Brewitz |
2005 |
VÄSTERÅS |
1:05.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
8 |
|
Tim Nageus |
2005 |
ELFSBORG |
1:08.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-02 18:49:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|