Program för UGP 1 2018-2019, Norrtälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 20, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 446 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 10:31.85 | |
2 | 433 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 10:39.62 | |
3 | 394 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 50 m | 10:57.55 | |
4 | 393 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 50 m | 10:59.07 | |
5 | 383 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 11:41.57 | |
6 | 407 | Thermaenius Ella | 2005 | TÄBY SIM | BB7405 | 50 m | 11:50.44 | |
7 | 13 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 50 m | 11:59.86 | |
8 | 9 | Bergenstein Fransson Elina | 2004 | DANDERYD | BJ7604 | 25 m | 12:02.37 | |
9 | 10 | Lindbom Tova | 2002 | DANDERYD | BV8802 | 50 m | 12:03.46 | |
10 | 444 | Krekula Mimmi | 2003 | VÄSBY SS | AZ3403 | 25 m | 12:17.58 | |
11 | 17 | Ehrengren Irma | 2005 | DANDERYD | BN9605 | 25 m | 12:32.88 | |
12 | 381 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 50 m | 13:18.41 | |
13 | 154 | Zetterström Moa | 2005 | NORRTÄLJE | AA9805 | 25 m | 13:26.02 | |
14 | 14 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | ||
15 | 15 | Erneholm Mikaela | 2006 | DANDERYD | BA7606 | 25 m | ||
16 | 19 | Ekenbäck Elsa | 2006 | DANDERYD | BO4406 | 25 m | ||
17 | 157 | Sjöström Linnea | 2005 | NORRTÄLJE | BO9805 | 25 m | ||
18 | 161 | Öhman Tillberg Tindra | 2003 | NORRTÄLJE | CD1203 | 25 m | ||
19 | 390 | Borgfors Amanda | 2004 | TÄBY SIM | AS1804 | 25 m | ||
20 | 395 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 25 m | ||
21 | 399 | Lingham Maja | 2004 | TÄBY SIM | BC8204 | 25 m | ||
22 | 402 | Haux Hannah | 2004 | TÄBY SIM | BC3804 | 25 m | ||
23 | 442 | Lundh Signe | 2005 | VÄSBY SS | AC5805 | 25 m | ||
24 | 448 | Jardelid Lovisa | 2005 | VÄSBY SS | AK1405 | 25 m | ||
25 | 450 | Funke Tindra | 2006 | VÄSBY SS | AC3606 | 25 m | ||
26 | 451 | Brännbäck Felicia | 2006 | VÄSBY SS | AC4606 | 25 m | ||
27 | 454 | Sköld Hanna | 2005 | VÄSBY SS | AP2805 | 25 m | ||
28 | 456 | Wahlund Milla | 2006 | VÄSBY SS | AG0206 | 25 m | ||
29 | 459 | Steen Frida | 2005 | VÄSBY SS | AY1805 | 25 m | ||
30 | 461 | Brandt Elsa | 2006 | VÄSBY SS | AP5806 | 25 m | ||
31 | 462 | Ward Alexandra | 2005 | VÄSBY SS | BD7605 | 25 m | ||
32 | 466 | Eklund Cecilia | 2005 | VÄSBY SS | BF0205 | 25 m | ||
33 | 470 | Renholm Ella | 2006 | VÄSBY SS | AY2206 | 25 m | ||
34 | 471 | Wijk Vera | 2006 | VÄSBY SS | AY4206 | 25 m | ||
35 | 634 | Bäckman Ella | 2005 | ÅSF | 05A979 | 25 m | ||
36 | 636 | Eriksson Julia | 2005 | ÅSF | 05B111 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 11 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 09:00 |