Program för UGP 1 2018-2019, Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördag 13 okt
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
U-GP 1 2018/2019 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:39 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund med föreningar |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Finaler (3) |
Beräknad start 11:07 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
342 |
1 |
Alvin Hamzehnejad |
2004 |
AV9304 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
353 |
2 |
Isak Ekman |
2004 |
AZ6904 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
484 |
3 |
Elias Kling |
2003 |
AP7503 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
12:26.50 |
234 |
4 |
Carl Malm |
2005 |
AL7905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
330 |
5 |
Lucas Vainio |
2004 |
AN2504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
487 |
1 |
Kalle Glassel |
2003 |
AS5303 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
12:01.79 |
479 |
2 |
Johannes Barkarö |
2004 |
AI7904 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
11:04.33 |
323 |
3 |
Kevin Hellman |
2005 |
AC6705 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
10:45.24 |
238 |
4 |
Viktor Dahlberg |
2005 |
AQ7105 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
10:56.17 |
281 |
5 |
Emil Berg |
2003 |
AK4903 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
11:56.66 |
485 |
6 |
Isak Widstrand |
2004 |
AA1113 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
12:05.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
481 |
1 |
Sebastian Hosokawa |
2002 |
AT0302 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
10:02.31 |
41 |
2 |
Hugo Malmberg |
2001 |
AH9701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:42.05 |
53 |
3 |
Nils Malmberg |
2004 |
AI3504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:11.84 |
46 |
4 |
Marcus Nykvist |
2004 |
AB1504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:31.52 |
277 |
5 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
9:56.82 |
477 |
6 |
Isak Jederström |
2002 |
AD0502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
10:28.97 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
08:39 |
|