Program for UGP 1 2018-2019, Åkersberga
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 196 | Malmring Jonas | 2001 | SPRVGEN | AO1701 | 50 m | 4:23.14 | |
2 | 53 | Malmberg Nils | 2004 | JRFLLA S | AI3504 | 25 m | 4:25.76 | |
3 | 46 | Nykvist Marcus | 2004 | JRFLLA S | AB1504 | 25 m | 4:29.12 | |
4 | 313 | Kvist Mattias | 2003 | SDERTRN | AB5503 | 25 m | 4:34.86 | |
5 | 47 | Lundgren Sid | 2003 | JRFLLA S | AF2303 | 25 m | 4:35.11 | |
6 | 57 | Sandh Markus | 2002 | JRFLLA S | AZ1302 | 25 m | 4:35.92 | |
7 | 210 | Holmstrm Jesper | 2003 | SPRVGEN | AO4903 | 25 m | 4:36.75 | |
8 | 278 | Lw Erik | 2003 | SDERTLJE | AH1303 | 25 m | 4:37.09 | |
9 | 319 | Plavans Henry | 2005 | SDERTRN | AB6105 | 25 m | 4:37.21 | |
10 | 317 | Lundberg Max | 2001 | SDERTRN | AQ8301 | 25 m | 4:37.41 | |
11 | 277 | Oerther Theo | 2003 | SDERTLJE | AF0503 | 25 m | 4:41.35 | |
12 | 287 | Fllman Oscar | 2003 | SDERTLJE | AM5103 | 50 m | 4:43.28 | |
13 | 41 | Malmberg Hugo | 2001 | JRFLLA S | AH9701 | 50 m | 4:43.29 | |
14 | 312 | Bjrklund Liam | 2003 | SDERTRN | AB6503 | 25 m | 4:43.82 | |
15 | 323 | Hellman Kevin | 2005 | SDERTRN | AC6705 | 25 m | 4:47.78 | |
16 | 592 | Guvenius Pijus | 2003 | LVSJ SF | AO0303 | 25 m | 4:48.03 | |
17 | 273 | Bergstrand Erik | 2002 | SDERTLJE | AD3102 | 25 m | 4:48.83 | |
18 | 238 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPRVGEN | AQ7105 | 25 m | 4:54.19 | |
19 | 234 | Malm Carl | 2005 | SPRVGEN | AL7905 | 25 m | 4:57.96 | |
20 | 289 | Thorm Rova Johan | 2004 | SDERTLJE | AK7504 | 25 m | 5:01.06 | |
21 | 217 | Alexanderson Aron | 2003 | SPRVGEN | AT0103 | 50 m | 5:02.39 | |
22 | 224 | Eriksson Alan | 2005 | SPRVGEN | AH2905 | 25 m | 5:06.92 | |
23 | 478 | Wikner Hampus | 2002 | KERSBERGA | AD3502 | 25 m | 5:08.71 | |
24 | 219 | Erneholm William | 2006 | SPRVGEN | AD5506 | 25 m | 5:12.32 | |
25 | 662 | Runfjll Casper | 2002 | SDERTLJE | AJ7102 | 25 m | 5:14.79 | EFT |
26 | 479 | Barkar Johannes | 2004 | KERSBERGA | AI7904 | 25 m | 5:18.02 | |
27 | 233 | Backlund Nils | 2002 | SPRVGEN | AX9302 | 50 m | 5:19.77 | |
28 | 56 | Eriksson Elijas | 2005 | JRFLLA S | AG6905 | 25 m | 5:42.08 | |
29 | 295 | Kndell Lennon | 2004 | SDERTLJE | AO3104 | 50 m | 6:04.28 | |
30 | 292 | Agarwal Daniel | 2002 | SDERTLJE | AU2302 | 25 m | 6:11.01 | |
31 | 491 | Bosson Melvin | 2006 | KERSBERGA | AD7906 | 50 m | 6:17.47 | |
32 | 298 | Johansson Joakim | 2005 | SDERTLJE | AK7105 | 25 m | 6:19.66 | |
33 | 291 | Johansson Ludvig | 2003 | SDERTLJE | AQ0703 | 25 m | 6:33.07 | |
34 | 223 | Jngren Anton | 2006 | SPRVGEN | AD5706 | 25 m | ||
35 | 286 | Esbjrnsson Juan | 2002 | SDERTLJE | AQ6902 | 25 m | ||
36 | 305 | Cabanne Adrian | 2004 | SDERTLJE | AY6504 | 25 m | ||
37 | 344 | Storell Gustav | 2006 | SDERTRN | AL4106 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 11 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simfrbund | Utskriftstid | 09:01 |