Program for Julestævne 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Søndag
Løb 3, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 58.15 | |
2 | 81 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 59.30 | |
3 | 193 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 59.82 | |
4 | 97 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:00.60 | |
5 | 96 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:00.79 | |
6 | 185 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:00.85 | |
7 | 67 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:01.31 | |
8 | 89 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 1:03.86 | |
9 | 74 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:04.65 | |
10 | 144 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:06.61 | |
11 | 77 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:09.17 | |
12 | 113 | Petersen Mikkel Schøler | 2001 | KORSØR | 0119AT | 25 m | 1:09.88 | |
13 | 2 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:10.40 | |
14 | 138 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:10.67 | |
15 | 137 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:12.24 | |
16 | 84 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 1:14.11 | |
17 | 141 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:14.52 | |
18 | 60 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:14.72 | |
19 | 188 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 50 m | 1:14.82 | |
20 | 79 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:15.74 | |
21 | 55 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 1:15.79 | |
22 | 88 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:20.11 | ||
23 | 41 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:22.76 | |
24 | 19 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:25.07 | |
25 | 178 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:26.58 | |
26 | 4 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:33.73 | |
27 | 9 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 1:34.38 | |
28 | 62 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:34.81 | |
29 | 94 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | 1:44.35 | |
30 | 122 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 2:04.15 | |
31 | 136 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | 2:04.49 | ||
32 | 10 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | ||
33 | 11 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | ||
34 | 124 | Jakobsen Julius | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
35 | 126 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
36 | 127 | Júrak Marton Miklos | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
37 | 139 | Ronenberg Mikkel | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
38 | 168 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 01 december 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:41 |