Program for Julestævne 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:01.54 | |
2 | 43 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:02.95 | |
3 | 82 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:03.14 | |
4 | 184 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:03.89 | |
5 | 29 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:06.65 | |
6 | 20 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:07.14 | |
7 | 118 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:07.41 | |
8 | 121 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:08.70 | |
9 | 64 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:10.03 | |
10 | 31 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:10.71 | |
11 | 120 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:10.71 | |
12 | 37 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:10.96 | |
13 | 135 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:11.01 | |
14 | 119 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:11.31 | |
15 | 87 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:11.51 | |
16 | 145 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:15.53 | |
17 | 47 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:16.20 | |
18 | 180 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:18.60 | |
19 | 195 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | 1:21.71 | |
20 | 42 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0564BA | 25 m | 1:22.04 | |
21 | 187 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 1:24.01 | |
22 | 191 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:25.37 | |
23 | 57 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 50 m | 1:25.41 | |
24 | 21 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:25.43 | |
25 | 63 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:25.52 | |
26 | 177 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:25.72 | |
27 | 51 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:26.62 | |
28 | 181 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 50 m | 1:27.17 | |
29 | 123 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 1:28.96 | |
30 | 16 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:28.99 | |
31 | 192 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:32.09 | |
32 | 142 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:33.87 | |
33 | 7 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:34.18 | |
34 | 22 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:35.63 | |
35 | 133 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:38.09 | |
36 | 25 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:41.86 | |
37 | 69 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 50 m | 1:44.51 | |
38 | 134 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:50.84 | |
39 | 30 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:00.40 | |
40 | 65 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 50 m | 2:04.09 | |
41 | 98 | Greisdal Lydia | 2007 | KORSØR | 0746AQ | 25 m | ||
42 | 107 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | ||
43 | 171 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 01 december 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:41 |