Program för Masters SM
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 1, 200m Medley Damer |
Sponsor: PE-GE Minibuss |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 409 | Johansson Camilla | 1974 | VÄXJÖ SS | AA7274 | 25 m | 2:32.54 | |
2 | 320 | Philipsson Anette | 1965 | LASS | AA3265 | 25 m | 2:33.45 | |
3 | 385 | Vitazka Maria | 1979 | MKK | AB7279 | 50 m | 2:34.44 | |
4 | 379 | Kentell Cecilia | 1975 | MKK | AA0475 | 25 m | 2:35.01 | |
5 | 70 | Dahl Hanna | 1980 | SÖDERTÄLJE | AB5680 | 25 m | 2:36.00 | |
6 | 115 | Uhrlander-Lindb Christine | 1971 | TÄBY SIM | AA5271 | 25 m | 2:40.00 | |
7 | 188 | Norberg Maria | 1963 | KSLS | AA0263 | 25 m | 2:44.00 | |
8 | 303 | Jardfelt Ulrika | 1974 | TUREBERG | AA2874 | 25 m | 2:45.00 | |
9 | 375 | Feldtman Johanna | 1970 | MKK | AA7470 | 25 m | 2:45.66 | |
10 | 519 | Jonasson Eva | 1967 | KALMAR SS | AA1667 | 25 m | 2:45.95 | |
11 | 286 | Mannela Anne | 1963 | SUNDSVALL | AA2263 | 25 m | 2:47.75 | |
12 | 118 | Åberg Annica | 1966 | TÄBY SIM | AA7266 | 25 m | 2:50.00 | |
13 | 17 | Roga Antra | 1973 | KIPSALA | 25 m | 2:52.00 | ||
14 | 512 | Marklund Lena | 1965 | UPSALA S | AA7465 | 25 m | 3:01.86 | |
15 | 162 | Rhodin Maria | 1955 | LULEÅ SS | AA0255 | 25 m | 3:05.30 | |
16 | 256 | Ohlsson Margit | 1945 | POLISEN | AA0245 | 50 m | 3:08.50 | |
17 | 312 | Gerling Agneta | 1952 | LASS | AA2252 | 25 m | 3:20.00 | |
18 | 247 | Nijmeh Tatiana Abu | 1965 | POLISEN | AA9265 | 25 m | 3:56.64 | |
19 | 201 | Johansson Vivi-Ann | 1935 | ELFSBORG | AA0235 | 25 m | 4:04.00 | |
20 | 49 | Packwood Anna-Bella | 1974 | VÄSBY SS | AA3874 | 25 m | ||
21 | 231 | Hallerstedt Katarina | 1966 | S 77 | AA0666 | 25 m | ||
22 | 426 | Korhonen Johanna | 1982 | SKURU IK | AC7882 | 25 m | ||
23 | 263 | Thylw Birgitta Appelfeldt | 1957 | BLÅ SIM&HO | AA6257 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.17.36 | Utskriftsdatum | 18 mars 2010 |
Licensierad till: Växjö Simsällskap | Utskriftstid | 20:53 |