Ohjelma Brøndby Sommer Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 4:33.83 | |
2 | 120 | Thornsen Elida | 2005 | KORSÖR | 0528AA | 25 m | 4:47.73 | |
3 | 100 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 4:48.38 | |
4 | 141 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 4:56.67 | |
5 | 164 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 5:02.49 | |
6 | 226 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 5:12.38 | |
7 | 9 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 5:17.81 | |
8 | 319 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 5:18.29 | |
9 | 236 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 5:22.12 | |
10 | 170 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 5:33.87 | |
11 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 5:38.93 | |
12 | 105 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 5:46.33 | |
13 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 5:52.16 | |
14 | 50 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 6:00.00 | |
15 | 159 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 6:21.25 | |
16 | 40 | Kort Sophia de | 2005 | HOVEDSTAD | 0562BB | 25 m | 6:40.00 | |
17 | 178 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | ||
18 | 351 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 4:16.11 | |
2 | 334 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 4:20.57 | |
3 | 375 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 4:36.34 | |
4 | 124 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 4:41.41 | |
5 | 231 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 4:47.87 | |
6 | 409 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 5:00.00 | |
7 | 123 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 5:02.13 | |
8 | 253 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 5:02.22 | |
9 | 109 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 5:11.39 | |
10 | 128 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 5:19.72 | |
11 | 401 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 5:22.39 | |
12 | 180 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 5:36.27 | |
13 | 63 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 6:10.00 | |
14 | 329 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 6:19.86 | |
15 | 53 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 6:30.00 | |
16 | 133 | Hansen Asbjørn Aksel | 2006 | FR.VÆRK | 0643AE | 25 m | 7:21.50 | |
17 | 114 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | ||
18 | 244 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 30.57 | |
2 | 330 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 31.26 | |
3 | 338 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 31.52 | |
4 | 361 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 31.83 | |
5 | 230 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 32.09 | |
6 | 392 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 32.83 | |
7 | 366 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 32.84 | |
8 | 394 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 32.86 | |
9 | 101 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 32.98 | |
10 | 321 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 33.25 | |
11 | 378 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 33.83 | |
12 | 258 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 33.84 | |
13 | 396 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 33.89 | |
14 | 402 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 34.14 | |
15 | 397 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 34.15 | |
16 | 126 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 34.22 | |
17 | 333 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 34.54 | |
18 | 373 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 35.17 | |
19 | 99 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 35.27 | |
20 | 393 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 35.52 | |
21 | 256 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 35.76 | |
22 | 195 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 36.18 | |
23 | 127 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 36.78 | |
24 | 103 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 36.80 | |
25 | 257 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 37.03 | |
26 | 328 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 37.12 | |
27 | 166 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 37.17 | |
28 | 162 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 37.62 | |
29 | 326 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 37.77 | |
30 | 235 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 38.09 | |
31 | 327 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 38.88 | |
32 | 84 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0318BH | 25 m | 39.66 | |
33 | 9 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 39.88 | |
34 | 81 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 40.03 | |
35 | 85 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 40.30 | |
36 | 60 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 40.33 | |
37 | 107 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 40.75 | |
38 | 110 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 41.24 | |
39 | 22 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AW | 25 m | 41.25 | |
40 | 147 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 41.42 | |
41 | 112 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 41.51 | |
42 | 324 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 41.63 | |
43 | 175 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 42.65 | |
44 | 150 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 43.42 | |
45 | 13 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 44.05 | |
46 | 15 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 44.59 | |
47 | 82 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 44.98 | |
48 | 172 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 45.10 | |
49 | 50 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 45.15 | |
50 | 39 | Kodal Emiline | 2005 | HOVEDSTAD | 0584AZ | 25 m | 45.23 | |
51 | 171 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 45.27 | |
52 | 250 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 45.86 | |
53 | 252 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 46.16 | |
54 | 345 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 46.81 | |
55 | 90 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 46.99 | |
56 | 7 | Hollenbeck Clara | 2002 | HOVEDSTAD | 0256BE | 25 m | 47.63 | |
57 | 199 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 47.78 | |
58 | 68 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 47.88 | |
59 | 277 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 47.99 | |
60 | 20 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 48.01 | |
61 | 72 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 48.51 | |
62 | 70 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 48.57 | |
63 | 200 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 48.74 | |
64 | 69 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 48.80 | |
65 | 17 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 48.96 | |
66 | 240 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | 49.19 | |
67 | 349 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 49.91 | |
68 | 132 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 49.94 | |
69 | 26 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 50.11 | |
70 | 12 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AV | 25 m | 50.14 | |
71 | 290 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 51.47 | |
72 | 299 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 51.53 | |
73 | 206 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 51.75 | |
74 | 238 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 51.80 | |
75 | 202 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 52.06 | |
76 | 403 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 52.15 | |
77 | 316 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 52.64 | |
78 | 31 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 53.28 | |
79 | 93 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 53.43 | |
80 | 308 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 53.67 | |
81 | 305 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 54.40 | |
82 | 94 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 55.17 | |
83 | 51 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 55.45 | |
84 | 204 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 55.48 | |
85 | 144 | Nørgaard Rosa | 2010 | FR.VÆRK | 1048AA | 25 m | 57.95 | |
86 | 205 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 58.34 | |
87 | 96 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 58.86 | |
88 | 301 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 59.07 | |
89 | 291 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 59.75 | |
90 | 8 | Andersen Freja Max | 2003 | HOVEDSTAD | 0336BG | 25 m | 1:00.00 | |
91 | 91 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:00.18 | |
92 | 243 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 1:00.59 | |
93 | 309 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:00.82 | |
94 | 295 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:03.87 | |
95 | 304 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:03.90 | |
96 | 312 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 1:05.92 | |
97 | 59 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:09.47 | |
98 | 24 | Christiansen Sirid M. W. | 2009 | HOVEDSTAD | 0942AB | 25 m | 1:09.83 | |
99 | 14 | Nielsen Linnea | 2005 | HOVEDSTAD | 0592BB | 25 m | 1:10.00 | |
100 | 32 | Hinsby Sofia Samsøe | 2007 | HOVEDSTAD | 0780AX | 25 m | 1:10.00 | |
101 | 54 | Slot Amalie | 2003 | HOVEDSTAD | 0362BG | 25 m | 1:10.00 | |
102 | 57 | Sørensen Caroline Sofie | 2008 | HOVEDSTAD | 0878AP | 25 m | 1:10.00 | |
103 | 310 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 1:11.64 | |
104 | 97 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | ||
105 | 306 | Ottosen Leonora | 2011 | VEST | 1120AC | 25 m | ||
106 | 318 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 26.20 | |
2 | 374 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 27.07 | |
3 | 370 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 28.77 | |
4 | 336 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 29.91 | |
5 | 331 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 30.07 | |
6 | 376 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 30.82 | |
7 | 320 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 31.23 | |
8 | 229 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 31.93 | |
9 | 368 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 32.14 | |
10 | 163 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 33.40 | |
11 | 342 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 33.69 | |
12 | 125 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 34.00 | |
13 | 122 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 34.33 | |
14 | 148 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 34.43 | |
15 | 227 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 34.90 | |
16 | 400 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 35.03 | |
17 | 399 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 35.25 | |
18 | 179 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 35.28 | |
19 | 167 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 35.32 | |
20 | 249 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 36.78 | |
21 | 350 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 36.98 | |
22 | 198 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 37.01 | |
23 | 83 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 37.06 | |
24 | 106 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 37.56 | |
25 | 77 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 38.07 | |
26 | 135 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 38.36 | |
27 | 196 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 39.09 | |
28 | 357 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 42.28 | |
29 | 157 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 42.32 | |
30 | 41 | Larsen Carl Johan Zahll | 2003 | HOVEDSTAD | 0373AT | 25 m | 42.35 | |
31 | 67 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 43.67 | |
32 | 45 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 44.48 | |
33 | 118 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 44.67 | |
34 | 201 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 44.75 | |
35 | 2 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AS | 25 m | 45.70 | |
36 | 44 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 46.03 | |
37 | 53 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 46.25 | |
38 | 208 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 46.30 | |
39 | 209 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 46.54 | |
40 | 241 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 46.72 | |
41 | 279 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 46.87 | |
42 | 297 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 47.51 | |
43 | 80 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 48.98 | |
44 | 242 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 49.08 | |
45 | 5 | Andersen Esben Trærup | 2007 | HOVEDSTAD | 0769AJ | 25 m | 49.38 | |
46 | 156 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 49.59 | |
47 | 76 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 49.78 | |
48 | 4 | Pries Louis | 2008 | HOVEDSTAD | 0829AD | 25 m | 49.80 | |
49 | 87 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 50.82 | |
50 | 95 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 50.83 | |
51 | 251 | Plough David | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 51.57 | |
52 | 71 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 52.10 | |
53 | 46 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 52.39 | |
54 | 146 | Ikkala Theodor Reino | 2009 | FR.VÆRK | 0925AB | 25 m | 52.57 | |
55 | 75 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 53.41 | |
56 | 78 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 53.47 | |
57 | 294 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 53.54 | |
58 | 259 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 53.70 | |
59 | 21 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 55.64 | |
60 | 311 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 56.69 | |
61 | 307 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 57.94 | |
62 | 313 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:02.88 | |
63 | 300 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 1:04.03 | |
64 | 314 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:05.79 | |
65 | 302 | Sirag Elias | 2011 | VEST | 1191AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:27.19 | |
2 | 322 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:33.90 | |
3 | 379 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 2:33.97 | |
4 | 98 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:35.69 | |
5 | 142 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:36.64 | |
6 | 380 | Petersen Alberte Fie | 2002 | TRITON B | 0224AH | 25 m | 2:37.43 | |
7 | 165 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:40.96 | |
8 | 327 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:45.68 | |
9 | 177 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 2:54.18 | |
10 | 256 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:55.40 | |
11 | 323 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 2:59.28 | |
12 | 84 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0318BH | 25 m | 3:00.16 | |
13 | 105 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 3:04.94 | |
14 | 174 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 3:05.71 | |
15 | 344 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 3:05.84 | |
16 | 137 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 3:07.45 | |
17 | 112 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 3:12.01 | |
18 | 176 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 3:15.67 | |
19 | 85 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 3:16.22 | |
20 | 343 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 3:26.98 | |
21 | 113 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 3:28.70 | |
22 | 13 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 3:29.00 | |
23 | 288 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 3:29.22 | |
24 | 72 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 3:29.59 | |
25 | 153 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 3:29.81 | |
26 | 283 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 3:33.29 | |
27 | 42 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 3:35.33 | |
28 | 68 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 3:40.95 | |
29 | 200 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 3:42.63 | |
30 | 58 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 3:43.45 | |
31 | 280 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 3:44.19 | |
32 | 211 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 3:46.02 | |
33 | 239 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 3:56.64 | |
34 | 119 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 3:59.70 | |
35 | 212 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 4:03.99 | |
36 | 263 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 4:12.35 | |
37 | 271 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 4:18.81 | |
38 | 138 | Illemann Viktoria | 2007 | FR.VÆRK | 0716AT | 25 m | ||
39 | 203 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | ||
40 | 265 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | ||
41 | 266 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | ||
42 | 267 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | ||
43 | 269 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | ||
44 | 272 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | ||
45 | 285 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | ||
46 | 286 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | ||
47 | 289 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | ||
48 | 292 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | ||
49 | 352 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:58.93 | |
2 | 369 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:06.14 | |
3 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:12.07 | |
4 | 169 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:19.57 | |
5 | 233 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:20.49 | |
6 | 168 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:26.69 | |
7 | 139 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 2:26.75 | |
8 | 121 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 2:27.26 | |
9 | 228 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:28.18 | |
10 | 398 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:30.09 | |
11 | 102 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:34.62 | |
12 | 391 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:36.69 | |
13 | 325 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 2:43.68 | |
14 | 355 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:44.05 | |
15 | 108 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 2:53.41 | |
16 | 405 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 2:59.80 | |
17 | 111 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 3:04.29 | |
18 | 197 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:05.75 | |
19 | 246 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 3:08.06 | |
20 | 293 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 3:11.79 | |
21 | 3 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 3:16.27 | |
22 | 45 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 3:17.96 | |
23 | 207 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 3:20.38 | |
24 | 75 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 3:27.04 | |
25 | 115 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 3:29.13 | |
26 | 282 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 3:29.29 | |
27 | 201 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 3:30.57 | |
28 | 133 | Hansen Asbjørn Aksel | 2006 | FR.VÆRK | 0643AE | 25 m | 3:33.91 | |
29 | 404 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 3:36.13 | |
30 | 63 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 3:40.20 | |
31 | 74 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 3:42.96 | |
32 | 16 | Amin Nicolai | 2001 | HOVEDSTAD | 0123AT | 25 m | 4:00.00 | |
33 | 275 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 4:09.64 | |
34 | 273 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | ||
35 | 274 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | ||
36 | 276 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | ||
37 | 281 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | ||
38 | 287 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 394 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 28.94 | |
2 | 330 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 29.49 | |
3 | 335 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 29.87 | |
4 | 379 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 29.98 | |
5 | 365 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 30.25 | |
6 | 366 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 30.46 | |
7 | 402 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 30.60 | |
8 | 380 | Petersen Alberte Fie | 2002 | TRITON B | 0224AH | 25 m | 30.68 | |
9 | 378 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 30.70 | |
10 | 338 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 30.93 | |
11 | 333 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 31.32 | EFT |
12 | 225 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 32.35 | |
13 | 321 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 32.92 | |
14 | 166 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 33.06 | |
15 | 328 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 33.30 | |
16 | 326 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 33.53 | |
17 | 257 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 33.73 | |
18 | 174 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 34.03 | |
19 | 226 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 34.09 | |
20 | 397 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 34.43 | |
21 | 319 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 34.66 | |
22 | 170 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 35.05 | |
23 | 237 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 35.27 | |
24 | 351 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 35.69 | |
25 | 81 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 35.92 | |
26 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 35.94 | |
27 | 236 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 36.31 | |
28 | 54 | Slot Amalie | 2003 | HOVEDSTAD | 0362BG | 25 m | 37.47 | |
29 | 143 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 37.54 | |
30 | 110 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 37.71 | |
31 | 7 | Hollenbeck Clara | 2002 | HOVEDSTAD | 0256BE | 25 m | 37.96 | |
32 | 356 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 37.96 | |
33 | 127 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 38.02 | |
34 | 178 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 38.23 | |
35 | 235 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 38.33 | |
36 | 172 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 38.49 | |
37 | 60 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 39.32 | |
38 | 85 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 39.51 | |
39 | 50 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 40.28 | |
40 | 175 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 41.87 | |
41 | 173 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 42.61 | |
42 | 17 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 45.00 | |
43 | 37 | Jensen Andrea Mathilde | 2006 | HOVEDSTAD | 0664AX | 25 m | 45.00 | |
44 | 64 | Obel Anna | 2005 | HOVEDSTAD | 0544BC | 25 m | 45.00 | |
45 | 132 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 45.19 | |
46 | 70 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 45.50 | |
47 | 42 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 45.69 | |
48 | 347 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 46.51 | |
49 | 58 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 49.31 | |
50 | 199 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 49.83 | |
51 | 26 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 49.97 | |
52 | 12 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AV | 25 m | 50.00 | |
53 | 57 | Sørensen Caroline Sofie | 2008 | HOVEDSTAD | 0878AP | 25 m | 50.00 | |
54 | 252 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 50.62 | |
55 | 91 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 51.43 | |
56 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 51.67 | |
57 | 69 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 52.09 | |
58 | 20 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 53.08 | |
59 | 202 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 54.47 | |
60 | 403 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 55.00 | |
61 | 31 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 55.44 | |
62 | 212 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 55.83 | |
63 | 240 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | 57.76 | |
64 | 238 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 59.25 | |
65 | 206 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:02.15 | |
66 | 205 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:02.56 | |
67 | 59 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:06.18 | |
68 | 51 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:07.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 374 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 25.01 | |
2 | 339 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 25.17 | |
3 | 331 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 25.94 | |
4 | 360 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 26.46 | |
5 | 340 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 26.74 | |
6 | 376 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 27.21 | |
7 | 375 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 28.77 | |
8 | 139 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 28.87 | |
9 | 320 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 28.92 | |
10 | 121 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 29.05 | |
11 | 409 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 29.50 | |
12 | 163 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 30.56 | |
13 | 33 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 25 m | 31.19 | |
14 | 109 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 32.66 | |
15 | 123 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 32.98 | |
16 | 249 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 33.22 | |
17 | 401 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 33.30 | |
18 | 3 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 35.37 | |
19 | 125 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 35.73 | |
20 | 83 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 36.09 | |
21 | 246 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 37.06 | |
22 | 25 | Dalsgaard Vitus Johan | 2008 | HOVEDSTAD | 0861AM | 25 m | 40.00 | |
23 | 41 | Larsen Carl Johan Zahll | 2003 | HOVEDSTAD | 0373AT | 25 m | 40.00 | |
24 | 244 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 40.71 | |
25 | 67 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 41.81 | |
26 | 44 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 44.49 | |
27 | 209 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 45.71 | |
28 | 242 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 48.26 | |
29 | 117 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 49.32 | |
30 | 75 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 49.91 | |
31 | 78 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 50.88 | |
32 | 80 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 51.00 | |
33 | 74 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 51.20 | |
34 | 46 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 51.46 | |
35 | 118 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 53.84 | |
36 | 53 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 53.94 | |
37 | 21 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 54.32 | |
38 | 71 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 55.69 | |
39 | 76 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 55.77 | |
40 | 251 | Plough David | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 59.82 | |
41 | 92 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:03.22 | |
42 | 151 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:05.13 | |
43 | 405 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:20.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 361 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 58.80 | |
2 | 394 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:00.86 | |
3 | 98 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:01.88 | |
4 | 120 | Thornsen Elida | 2005 | KORSÖR | 0528AA | 25 m | 1:02.93 | |
5 | 392 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:03.03 | |
6 | 330 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:03.34 | |
7 | 164 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:03.44 | |
8 | 393 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:03.78 | |
9 | 225 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:03.94 | |
10 | 100 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:04.04 | |
11 | 373 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:04.14 | |
12 | 321 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:04.17 | |
13 | 99 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:04.34 | |
14 | 381 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:05.05 | |
15 | 230 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:05.18 | |
16 | 126 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 1:05.53 | |
17 | 141 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:06.05 | |
18 | 165 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:06.23 | |
19 | 258 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:06.33 | |
20 | 195 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:06.34 | |
21 | 396 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:07.29 | |
22 | 322 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:07.50 | |
23 | 256 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:09.98 | |
24 | 395 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:10.88 | |
25 | 103 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:12.59 | |
26 | 324 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:12.84 | |
27 | 140 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:13.58 | |
28 | 105 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:15.01 | |
29 | 177 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:15.47 | |
30 | 84 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0318BH | 25 m | 1:15.69 | |
31 | 147 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:16.26 | |
32 | 112 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:16.89 | |
33 | 107 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:18.19 | |
34 | 344 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:19.48 | |
35 | 345 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:19.72 | |
36 | 173 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:20.27 | |
37 | 277 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:20.35 | |
38 | 54 | Slot Amalie | 2003 | HOVEDSTAD | 0362BG | 25 m | 1:20.55 | |
39 | 39 | Kodal Emiline | 2005 | HOVEDSTAD | 0584AZ | 25 m | 1:20.63 | |
40 | 7 | Hollenbeck Clara | 2002 | HOVEDSTAD | 0256BE | 25 m | 1:20.78 | |
41 | 176 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:22.14 | |
42 | 37 | Jensen Andrea Mathilde | 2006 | HOVEDSTAD | 0664AX | 25 m | 1:22.53 | |
43 | 22 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AW | 25 m | 1:22.92 | |
44 | 150 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:23.89 | |
45 | 153 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:24.83 | |
46 | 119 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:24.99 | |
47 | 347 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:25.15 | |
48 | 323 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:25.65 | |
49 | 343 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:26.09 | |
50 | 42 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:26.32 | |
51 | 113 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:26.80 | |
52 | 159 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:27.50 | |
53 | 82 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 1:27.72 | |
54 | 8 | Andersen Freja Max | 2003 | HOVEDSTAD | 0336BG | 25 m | 1:28.25 | |
55 | 64 | Obel Anna | 2005 | HOVEDSTAD | 0544BC | 25 m | 1:28.91 | |
56 | 289 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:29.21 | |
57 | 171 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:29.22 | |
58 | 14 | Nielsen Linnea | 2005 | HOVEDSTAD | 0592BB | 25 m | 1:29.26 | |
59 | 280 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:29.26 | |
60 | 12 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 0564AV | 25 m | 1:29.94 | |
61 | 352 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:30.10 | |
62 | 138 | Illemann Viktoria | 2007 | FR.VÆRK | 0716AT | 25 m | 1:30.25 | |
63 | 288 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:30.67 | |
64 | 283 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:31.09 | |
65 | 40 | Kort Sophia de | 2005 | HOVEDSTAD | 0562BB | 25 m | 1:31.88 | |
66 | 26 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:33.49 | |
67 | 349 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:33.49 | |
68 | 68 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:34.75 | |
69 | 15 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 1:35.09 | |
70 | 72 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:35.13 | |
71 | 292 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:35.72 | |
72 | 211 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:37.15 | |
73 | 70 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:37.18 | |
74 | 90 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:38.11 | |
75 | 132 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 1:38.51 | |
76 | 290 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:38.79 | |
77 | 69 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 1:40.38 | |
78 | 252 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:40.54 | |
79 | 240 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | 1:41.36 | |
80 | 31 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:41.47 | |
81 | 286 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:43.46 | |
82 | 263 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:44.24 | |
83 | 239 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:44.82 | |
84 | 299 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:45.91 | |
85 | 94 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:46.29 | |
86 | 204 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:46.65 | |
87 | 269 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 1:47.32 | |
88 | 20 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:47.54 | |
89 | 203 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:48.22 | |
90 | 51 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:49.26 | |
91 | 403 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 1:49.36 | |
92 | 272 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 1:49.43 | |
93 | 285 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:50.40 | |
94 | 93 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:53.65 | |
95 | 144 | Nørgaard Rosa | 2010 | FR.VÆRK | 1048AA | 25 m | 1:54.31 | |
96 | 295 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:55.89 | |
97 | 96 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 1:55.97 | |
98 | 238 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:56.15 | |
99 | 32 | Hinsby Sofia Samsøe | 2007 | HOVEDSTAD | 0780AX | 25 m | 1:56.19 | |
100 | 308 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 1:56.62 | |
101 | 59 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:58.89 | |
102 | 291 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:59.22 | |
103 | 267 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 1:59.69 | |
104 | 24 | Christiansen Sirid M. W. | 2009 | HOVEDSTAD | 0942AB | 25 m | 1:59.77 | |
105 | 318 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 2:05.26 | |
106 | 309 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 2:11.09 | |
107 | 310 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 2:12.96 | |
108 | 301 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 2:15.22 | |
109 | 304 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:17.73 | |
110 | 312 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 2:19.94 | |
111 | 305 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 2:32.73 | |
112 | 250 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | ||
113 | 266 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | ||
114 | 306 | Ottosen Leonora | 2011 | VEST | 1120AC | 25 m | ||
115 | 316 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 374 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 52.19 | |
2 | 376 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 53.31 | |
3 | 339 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 54.48 | |
4 | 370 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 54.94 | |
5 | 167 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 55.96 | |
6 | 148 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 57.37 | |
7 | 233 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 57.52 | |
8 | 124 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 59.13 | |
9 | 128 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 59.18 | |
10 | 227 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 59.23 | |
11 | 122 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 1:00.15 | |
12 | 231 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:00.72 | |
13 | 33 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 25 m | 1:01.99 | |
14 | 229 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:02.55 | |
15 | 102 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:03.93 | |
16 | 135 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:05.95 | |
17 | 180 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:06.20 | |
18 | 106 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:06.40 | |
19 | 196 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:07.11 | |
20 | 83 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 1:08.24 | |
21 | 108 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:09.01 | |
22 | 179 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:09.42 | |
23 | 77 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:10.18 | |
24 | 41 | Larsen Carl Johan Zahll | 2003 | HOVEDSTAD | 0373AT | 25 m | 1:10.51 | |
25 | 405 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:11.63 | |
26 | 198 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:13.06 | |
27 | 111 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:13.16 | |
28 | 246 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:13.68 | |
29 | 3 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:13.76 | |
30 | 197 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:14.31 | |
31 | 357 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:16.03 | |
32 | 282 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 1:20.99 | |
33 | 45 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:21.22 | |
34 | 157 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:21.68 | |
35 | 67 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:24.81 | |
36 | 115 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:25.03 | |
37 | 293 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:25.66 | |
38 | 44 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:26.37 | |
39 | 63 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:26.39 | |
40 | 208 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:26.92 | |
41 | 207 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:27.01 | |
42 | 404 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:27.21 | |
43 | 5 | Andersen Esben Trærup | 2007 | HOVEDSTAD | 0769AJ | 25 m | 1:27.44 | |
44 | 114 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:29.49 | |
45 | 156 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 1:29.93 | |
46 | 279 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 1:30.15 | |
47 | 78 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:30.98 | |
48 | 276 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 1:31.56 | |
49 | 281 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 1:31.62 | |
50 | 297 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:32.14 | |
51 | 16 | Amin Nicolai | 2001 | HOVEDSTAD | 0123AT | 25 m | 1:33.09 | |
52 | 2 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AS | 25 m | 1:33.96 | |
53 | 287 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:34.40 | |
54 | 275 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:34.80 | |
55 | 25 | Dalsgaard Vitus Johan | 2008 | HOVEDSTAD | 0861AM | 25 m | 1:35.00 | |
56 | 21 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 1:36.59 | |
57 | 294 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:36.64 | |
58 | 4 | Pries Louis | 2008 | HOVEDSTAD | 0829AD | 25 m | 1:37.88 | |
59 | 117 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 1:38.23 | |
60 | 241 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:40.86 | |
61 | 87 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 1:40.96 | |
62 | 80 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:41.54 | |
63 | 71 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:42.26 | |
64 | 151 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:43.54 | |
65 | 92 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:44.10 | |
66 | 74 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:44.29 | |
67 | 76 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 1:46.14 | |
68 | 46 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 1:46.48 | |
69 | 307 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:53.89 | |
70 | 313 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 2:03.53 | |
71 | 274 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 2:04.09 | |
72 | 314 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 2:23.12 | |
73 | 300 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 2:39.85 | |
74 | 302 | Sirag Elias | 2011 | VEST | 1191AB | 25 m | ||
75 | 311 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 380 | Petersen Alberte Fie | 2002 | TRITON B | 0224AH | 25 m | 2:28.17 | |
2 | 335 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:46.65 | |
3 | 60 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 3:30.00 | |
4 | 82 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 25 m | 3:58.05 | |
5 | 162 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:59.32 | |
2 | 364 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:01.31 | |
3 | 169 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:11.37 | |
4 | 331 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 2:13.16 | |
5 | 334 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:17.60 | |
6 | 168 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:20.95 | |
7 | 228 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:25.61 | |
8 | 336 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 2:29.91 | |
9 | 320 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:35.56 | |
10 | 163 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:38.37 | |
11 | 253 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:40.20 | |
12 | 329 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:46.32 | |
13 | 399 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 2:47.49 | |
14 | 355 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:58.82 | |
15 | 342 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:05.23 | |
16 | 249 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | ||
17 | 325 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | ||
18 | 350 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:11.88 | |
2 | 361 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:13.04 | |
3 | 366 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:13.43 | |
4 | 324 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:18.05 | |
5 | 322 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:18.77 | |
6 | 326 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:19.13 | |
7 | 164 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:19.96 | |
8 | 373 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:20.29 | |
9 | 142 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:20.36 | |
10 | 351 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:22.30 | |
11 | 177 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:23.06 | |
12 | 165 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:23.89 | |
13 | 120 | Thornsen Elida | 2005 | KORSÖR | 0528AA | 25 m | 1:24.96 | |
14 | 327 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:25.54 | |
15 | 236 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:28.03 | |
16 | 319 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:28.17 | |
17 | 393 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:28.26 | |
18 | 174 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:29.91 | |
19 | 9 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:30.38 | |
20 | 110 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:31.23 | |
21 | 81 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:31.47 | |
22 | 140 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:34.11 | |
23 | 175 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:37.58 | |
24 | 356 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:38.05 | |
25 | 344 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:39.64 | |
26 | 347 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:40.14 | |
27 | 50 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:40.19 | |
28 | 172 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:40.35 | |
29 | 173 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:41.42 | |
30 | 159 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:41.96 | |
31 | 153 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:42.49 | |
32 | 17 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 1:43.36 | |
33 | 26 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:45.23 | |
34 | 72 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:45.55 | |
35 | 292 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:45.88 | |
36 | 68 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:49.46 | |
37 | 239 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:49.79 | |
38 | 283 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:50.06 | |
39 | 166 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:50.15 | |
40 | 113 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:52.10 | |
41 | 31 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:52.81 | |
42 | 200 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:53.06 | |
43 | 40 | Kort Sophia de | 2005 | HOVEDSTAD | 0562BB | 25 m | 1:56.22 | |
44 | 285 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:56.68 | |
45 | 15 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 25 m | 1:56.70 | |
46 | 212 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:57.65 | |
47 | 58 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:58.63 | |
48 | 203 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:59.78 | |
49 | 202 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 2:00.46 | |
50 | 42 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 2:00.50 | |
51 | 57 | Sørensen Caroline Sofie | 2008 | HOVEDSTAD | 0878AP | 25 m | 2:03.34 | |
52 | 94 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 2:04.13 | |
53 | 69 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 2:05.44 | |
54 | 280 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 2:08.53 | |
55 | 96 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 2:08.87 | |
56 | 263 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 2:09.36 | |
57 | 205 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 2:09.48 | |
58 | 8 | Andersen Freja Max | 2003 | HOVEDSTAD | 0336BG | 25 m | 2:10.00 | |
59 | 59 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 2:10.00 | |
60 | 403 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 2:10.00 | |
61 | 271 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 2:14.42 | |
62 | 51 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 2:15.00 | |
63 | 272 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 2:15.65 | |
64 | 178 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 2:17.01 | |
65 | 14 | Nielsen Linnea | 2005 | HOVEDSTAD | 0592BB | 25 m | 2:20.00 | |
66 | 32 | Hinsby Sofia Samsøe | 2007 | HOVEDSTAD | 0780AX | 25 m | 2:20.00 | |
67 | 37 | Jensen Andrea Mathilde | 2006 | HOVEDSTAD | 0664AX | 25 m | 2:20.00 | |
68 | 39 | Kodal Emiline | 2005 | HOVEDSTAD | 0584AZ | 25 m | 2:20.00 | |
69 | 64 | Obel Anna | 2005 | HOVEDSTAD | 0544BC | 25 m | 2:20.00 | |
70 | 199 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 2:21.92 | |
71 | 269 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 2:22.67 | |
72 | 291 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:29.03 | |
73 | 24 | Christiansen Sirid M. W. | 2009 | HOVEDSTAD | 0942AB | 25 m | 2:30.00 | |
74 | 93 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 2:33.78 | |
75 | 204 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 2:55.28 | |
76 | 97 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | ||
77 | 243 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | ||
78 | 267 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | ||
79 | 304 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | ||
80 | 316 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:04.16 | |
2 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:04.67 | |
3 | 167 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:08.92 | |
4 | 233 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:11.43 | |
5 | 123 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 1:15.19 | |
6 | 398 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:16.22 | |
7 | 227 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:16.78 | |
8 | 121 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 1:19.12 | |
9 | 370 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:19.26 | |
10 | 102 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:19.85 | |
11 | 125 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 1:19.88 | |
12 | 400 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:19.99 | |
13 | 231 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:20.04 | |
14 | 391 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:20.48 | |
15 | 124 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 1:21.97 | |
16 | 139 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:22.11 | |
17 | 325 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:22.35 | |
18 | 135 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:23.54 | |
19 | 409 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:24.22 | |
20 | 108 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:26.50 | |
21 | 109 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:27.44 | |
22 | 244 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:29.97 | |
23 | 196 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:30.46 | |
24 | 229 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:31.00 | |
25 | 401 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:31.89 | |
26 | 77 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:33.89 | |
27 | 128 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 1:35.06 | |
28 | 111 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:36.80 | |
29 | 45 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:37.03 | |
30 | 293 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:37.83 | |
31 | 207 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:45.39 | |
32 | 115 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:45.48 | |
33 | 114 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:47.67 | |
34 | 276 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 1:47.83 | |
35 | 157 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:48.92 | |
36 | 357 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:49.27 | |
37 | 67 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:49.29 | |
38 | 259 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 1:50.23 | |
39 | 75 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:55.39 | |
40 | 208 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:55.70 | |
41 | 74 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:56.42 | |
42 | 21 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 2:00.00 | |
43 | 281 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 2:00.73 | |
44 | 53 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 2:02.20 | |
45 | 287 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 2:02.91 | |
46 | 282 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 2:05.05 | |
47 | 279 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 2:05.71 | |
48 | 16 | Amin Nicolai | 2001 | HOVEDSTAD | 0123AT | 25 m | 2:10.00 | |
49 | 146 | Ikkala Theodor Reino | 2009 | FR.VÆRK | 0925AB | 25 m | 2:10.89 | |
50 | 76 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:13.09 | |
51 | 78 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 2:13.76 | |
52 | 71 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 2:13.86 | |
53 | 4 | Pries Louis | 2008 | HOVEDSTAD | 0829AD | 25 m | 2:15.00 | |
54 | 2 | Skovø Marius Hornshøj | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AS | 25 m | 2:20.00 | |
55 | 5 | Andersen Esben Trærup | 2007 | HOVEDSTAD | 0769AJ | 25 m | 2:20.00 | |
56 | 25 | Dalsgaard Vitus Johan | 2008 | HOVEDSTAD | 0861AM | 25 m | 2:20.00 | |
57 | 151 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 2:20.05 | |
58 | 46 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 2:25.91 | |
59 | 87 | Pedersen Jonathan H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0863AC | 25 m | 2:33.38 | |
60 | 92 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 2:34.12 | |
61 | 95 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | ||
62 | 209 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | ||
63 | 273 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | ||
64 | 313 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:25.35 | |
2 | 101 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:29.11 | |
3 | 230 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:30.61 | |
4 | 379 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 2:31.85 | |
5 | 381 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:33.06 | |
6 | 338 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 2:34.55 | |
7 | 126 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 2:34.57 | |
8 | 392 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:35.45 | |
9 | 397 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 2:35.50 | |
10 | 98 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:35.56 | |
11 | 226 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:37.09 | |
12 | 396 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:37.84 | |
13 | 328 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:48.40 | |
14 | 395 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 2:49.25 | |
15 | 137 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 2:50.79 | |
16 | 257 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 2:51.82 | |
17 | 235 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 2:54.36 | |
18 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:56.27 | |
19 | 162 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:57.28 | |
20 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 2:57.74 | |
21 | 195 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 2:59.20 | |
22 | 103 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 3:00.50 | |
23 | 170 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:01.56 | |
24 | 107 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 3:03.33 | |
25 | 54 | Slot Amalie | 2003 | HOVEDSTAD | 0362BG | 25 m | 3:05.99 | |
26 | 143 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 3:09.69 | |
27 | 13 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 3:11.00 | |
28 | 171 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 3:12.19 | |
29 | 356 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:21.20 | |
30 | 150 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 3:27.49 | |
31 | 211 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 3:29.54 | |
32 | 289 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 3:30.31 | |
33 | 60 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 3:31.09 | |
34 | 323 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 3:33.45 | |
35 | 288 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 3:38.62 | |
36 | 20 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 3:40.00 | |
37 | 58 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 3:40.00 | |
38 | 345 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 3:45.01 | |
39 | 352 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 3:47.92 | |
40 | 70 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 3:50.01 | |
41 | 343 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 3:51.67 | |
42 | 206 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 3:54.13 | |
43 | 119 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 3:56.84 | |
44 | 290 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 4:00.43 | |
45 | 349 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 4:06.14 | |
46 | 308 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 4:13.39 | |
47 | 22 | Branner Julie | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AW | 25 m | 4:15.00 | |
48 | 286 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 4:24.89 | |
49 | 295 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 4:39.19 | |
50 | 90 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | ||
51 | 176 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | ||
52 | 265 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | ||
53 | 266 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | ||
54 | 299 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
55 | 301 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | ||
56 | 305 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | ||
57 | 309 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | ||
58 | 310 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:02.59 | |
2 | 329 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:30.03 | |
3 | 122 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 2:30.05 | |
4 | 342 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:30.26 | |
5 | 350 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:43.80 | |
6 | 179 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 2:49.46 | |
7 | 355 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:50.49 | |
8 | 106 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:52.87 | |
9 | 198 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 2:53.86 | |
10 | 77 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 3:07.43 | |
11 | 197 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:11.72 | |
12 | 118 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 3:18.25 | |
13 | 44 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 3:20.00 | |
14 | 63 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 3:25.72 | |
15 | 117 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 3:27.29 | |
16 | 201 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 3:46.03 | |
17 | 297 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 3:47.40 | |
18 | 80 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 3:57.90 | |
19 | 294 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 4:10.62 | |
20 | 33 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 25 m | 4:15.00 | |
21 | 180 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | ||
22 | 274 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | ||
23 | 275 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | ||
24 | 300 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | ||
25 | 307 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | ||
26 | 311 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | ||
27 | 314 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Triton Damer 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:57.57 | ||
2 | 383 | Triton Damer 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 2:03.10 | ||
3 | 410 | Vg17 Piger 1 | 2005 | VG17 | 25 m | 2:08.00 | ||
4 | 411 | Vg17 Piger 2-1 | 2005 | VG17 | 25 m | 2:12.00 | ||
5 | 412 | Vg17 Piger 3-1 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:19.00 | ||
6 | 215 | Gsk Piger 1 | 2007 | GSK | 25 m | 2:19.83 | ||
7 | 386 | Vest Piger 1 | 2008 | VEST | 25 m | 2:22.00 | ||
8 | 11 | Hsk Piger 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:35.00 | ||
9 | 149 | Fr.værk Stålpiger | 2007 | FR.VÆRK | 25 m | 2:35.98 | ||
10 | 387 | Vest Piger 2 | 2008 | VEST | 25 m | 2:38.00 | ||
11 | 6 | Hsk Piger 1 | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:40.00 | ||
12 | 217 | Gsk Piger 2 | 2007 | GSK | 25 m | 2:40.24 | ||
13 | 388 | Vest Piger 3 | 2008 | VEST | 25 m | 2:44.00 | ||
14 | 88 | Hsk Piger 3 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:44.74 | ||
15 | 218 | Gsk Piger 3 | 2007 | GSK | 25 m | 2:47.77 | ||
16 | 407 | Vest Talent Piger | 2008 | VEST | 25 m | 3:00.00 | ||
17 | 223 | Gsk Piger 4 | 2009 | GSK | 25 m | 3:16.99 | ||
18 | 260 | Triton Piger Talent | 2007 | TRITON B | 25 m | 3:19.61 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Triton Herrer 1 | 1992 | TRITON B | 25 m | 1:42.70 | ||
2 | 385 | Triton Herrer 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:51.24 | ||
3 | 129 | Korsør Drenge | 2003 | KORSÖR | 25 m | 2:04.76 | ||
4 | 413 | Vg17 Drenge | 2004 | VG17 | 25 m | 2:05.00 | ||
5 | 389 | Vest Drenge 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:11.00 | ||
6 | 216 | Gsk Drenge 1 | 2006 | GSK | 25 m | 2:22.85 | ||
7 | 1 | Hsk Drenge 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 261 | Triton Drenge Talent | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:37.80 | ||
9 | 89 | Hsk Drenge 1 | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:47.94 | ||
10 | 219 | Gsk Drenge 2 | 2006 | GSK | 25 m | 2:50.42 | ||
11 | 408 | Vest Talent Drenge | 2008 | VEST | 25 m | 2:55.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 5:09.80 | |
2 | 380 | Petersen Alberte Fie | 2002 | TRITON B | 0224AH | 25 m | 5:19.21 | |
3 | 362 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | TRITON B | 0298AO | 25 m | 5:25.55 | |
4 | 322 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 5:29.92 | |
5 | 105 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 6:21.10 | |
6 | 328 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 6:24.40 | |
7 | 107 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 6:40.82 | |
8 | 60 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 6:55.00 | |
9 | 153 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | ||
10 | 162 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | ||
11 | 323 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | ||
12 | 351 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 20, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 4:55.63 | |
2 | 331 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 5:00.00 | |
3 | 231 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:14.03 | |
4 | 329 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 5:22.94 | |
5 | 234 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 5:31.94 | |
6 | 163 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 5:42.62 | |
7 | 342 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 5:54.90 | |
8 | 401 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 5:55.00 | |
9 | 249 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 6:35.44 | |
10 | 179 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | ||
11 | 350 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:05.63 | |
2 | 101 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 1:08.46 | |
3 | 335 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:08.88 | |
4 | 338 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:08.99 | |
5 | 379 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:09.87 | |
6 | 164 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:10.37 | |
7 | 392 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:11.63 | |
8 | 226 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:11.96 | |
9 | 321 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:15.02 | |
10 | 99 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:16.01 | |
11 | 395 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:16.12 | |
12 | 333 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:16.99 | |
13 | 195 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:17.03 | |
14 | 236 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:17.38 | |
15 | 257 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:18.04 | |
16 | 326 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:19.06 | |
17 | 256 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:19.48 | |
18 | 165 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:20.41 | |
19 | 137 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:20.93 | |
20 | 235 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:21.17 | |
21 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:21.25 | |
22 | 174 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:22.49 | |
23 | 170 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:22.76 | |
24 | 177 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:22.79 | |
25 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:22.96 | |
26 | 237 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:23.67 | |
27 | 103 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:26.38 | |
28 | 147 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:27.34 | |
29 | 107 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:29.42 | |
30 | 178 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:30.63 | |
31 | 134 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 1:31.87 | |
32 | 60 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:32.62 | |
33 | 171 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:32.90 | |
34 | 292 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:34.00 | |
35 | 112 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:34.03 | |
36 | 280 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:34.30 | |
37 | 50 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:34.71 | |
38 | 247 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:34.89 | |
39 | 343 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:35.89 | |
40 | 152 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:36.34 | |
41 | 406 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 25 m | 1:37.25 | |
42 | 26 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:38.89 | |
43 | 245 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 1:39.40 | |
44 | 42 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:40.83 | |
45 | 283 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:41.95 | |
46 | 211 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:42.26 | |
47 | 250 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 1:42.81 | |
48 | 136 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 1:44.31 | |
49 | 349 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:44.86 | |
50 | 69 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 1:44.98 | |
51 | 70 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:45.28 | |
52 | 90 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:45.34 | |
53 | 119 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:45.47 | |
54 | 68 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:46.32 | |
55 | 72 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:46.74 | |
56 | 200 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:46.78 | |
57 | 58 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:47.15 | |
58 | 403 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 1:47.92 | |
59 | 199 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:49.28 | |
60 | 212 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:49.60 | |
61 | 299 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:49.80 | |
62 | 288 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:49.95 | |
63 | 285 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:51.13 | |
64 | 238 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:51.41 | |
65 | 268 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | 1:51.81 | |
66 | 158 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:52.09 | |
67 | 264 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | 1:53.10 | |
68 | 203 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:53.11 | |
69 | 206 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:53.40 | |
70 | 31 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:54.28 | |
71 | 204 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:55.87 | |
72 | 155 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:56.18 | |
73 | 308 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 1:57.75 | |
74 | 271 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 2:00.09 | |
75 | 295 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 2:00.56 | |
76 | 93 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 2:02.81 | |
77 | 265 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:04.35 | |
78 | 51 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 2:05.04 | |
79 | 205 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 2:07.46 | |
80 | 291 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:08.25 | |
81 | 43 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 2:08.57 | |
82 | 34 | Høgh Saga | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AA | 25 m | 2:08.94 | |
83 | 304 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:09.20 | |
84 | 188 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 2:11.13 | |
85 | 309 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 2:14.03 | |
86 | 59 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 2:18.86 | |
87 | 23 | Bugge Ursula | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AB | 25 m | 2:20.00 | |
88 | 52 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 2:20.00 | |
89 | 312 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 2:26.87 | |
90 | 183 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | 2:27.50 | |
91 | 48 | Reeh Rigmor K. Bonne | 2011 | HOVEDSTAD | 1138AA | 25 m | 2:30.00 | |
92 | 310 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 2:31.35 | |
93 | 20 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:32.49 | |
94 | 19 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 2:35.00 | |
95 | 49 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 2:35.00 | |
96 | 315 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | 2:39.49 | |
97 | 91 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | ||
98 | 97 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | ||
99 | 182 | Johansen Amalie Pleidrup | 2010 | GSK | 1068AD | 25 m | ||
100 | 193 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
101 | 243 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | ||
102 | 306 | Ottosen Leonora | 2011 | VEST | 1120AC | 25 m | ||
103 | 318 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 371 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 56.97 | |
2 | 139 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:04.73 | |
3 | 320 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:06.28 | |
4 | 360 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:06.50 | |
5 | 368 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:07.50 | |
6 | 121 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 1:08.19 | |
7 | 229 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:10.10 | |
8 | 400 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:10.62 | |
9 | 254 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:11.18 | |
10 | 391 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:12.05 | |
11 | 123 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 1:12.77 | |
12 | 125 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 1:13.32 | |
13 | 409 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:13.86 | |
14 | 399 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:13.92 | |
15 | 227 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:14.92 | |
16 | 128 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 1:15.80 | |
17 | 355 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:17.31 | |
18 | 180 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:17.74 | |
19 | 131 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:18.95 | |
20 | 77 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:20.28 | |
21 | 198 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:21.19 | |
22 | 246 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:25.94 | |
23 | 354 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:29.96 | |
24 | 197 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:30.39 | |
25 | 118 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:31.41 | |
26 | 357 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:31.68 | |
27 | 282 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 1:32.82 | |
28 | 201 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 1:32.94 | |
29 | 67 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:33.69 | |
30 | 79 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:34.13 | |
31 | 293 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:36.83 | |
32 | 75 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:39.35 | |
33 | 284 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:40.19 | |
34 | 74 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:40.37 | |
35 | 404 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:41.20 | |
36 | 44 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:41.56 | |
37 | 114 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:42.91 | |
38 | 208 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:43.40 | |
39 | 241 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:44.43 | |
40 | 405 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:45.53 | |
41 | 53 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:46.60 | |
42 | 78 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:47.07 | |
43 | 287 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:48.09 | |
44 | 73 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:50.41 | |
45 | 294 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:50.68 | |
46 | 80 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:50.97 | |
47 | 297 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:51.94 | |
48 | 71 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:52.18 | |
49 | 279 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 1:53.38 | |
50 | 281 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 1:53.76 | |
51 | 47 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 1:55.00 | |
52 | 187 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | GSK | 1087AB | 25 m | 1:55.64 | |
53 | 21 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 1:58.51 | |
54 | 46 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 2:01.21 | |
55 | 311 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 2:01.97 | |
56 | 192 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 2:02.66 | |
57 | 28 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 2:05.00 | |
58 | 92 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 2:05.21 | |
59 | 251 | Plough David | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 2:05.28 | |
60 | 190 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | 2:09.54 | |
61 | 307 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 2:13.19 | |
62 | 76 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:13.71 | |
63 | 185 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 2:15.94 | |
64 | 300 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 2:16.78 | |
65 | 314 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 2:17.20 | |
66 | 210 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 2:18.09 | |
67 | 184 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 2:18.56 | |
68 | 36 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | 2:20.00 | |
69 | 62 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 2:20.00 | |
70 | 313 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 2:21.51 | |
71 | 160 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | ||
72 | 181 | Holde Alfred Klie | 2009 | GSK | 0957AD | 25 m | ||
73 | 189 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | ||
74 | 302 | Sirag Elias | 2011 | VEST | 1191AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 380 | Petersen Alberte Fie | 2002 | TRITON B | 0224AH | 25 m | 2:14.72 | |
2 | 120 | Thornsen Elida | 2005 | KORSÖR | 0528AA | 25 m | 2:15.67 | |
3 | 100 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:16.22 | |
4 | 99 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 2:16.49 | |
5 | 98 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:16.69 | |
6 | 126 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 2:21.41 | |
7 | 141 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:23.47 | |
8 | 230 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:23.61 | |
9 | 327 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:26.00 | |
10 | 319 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:28.84 | |
11 | 103 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 2:40.05 | |
12 | 105 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 2:41.40 | |
13 | 110 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 2:45.55 | |
14 | 140 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 2:46.28 | |
15 | 107 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 2:50.15 | |
16 | 344 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 2:53.00 | |
17 | 345 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:57.81 | |
18 | 356 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 2:58.78 | |
19 | 159 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 2:58.82 | |
20 | 172 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 3:05.06 | |
21 | 280 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 3:07.93 | |
22 | 347 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 3:10.33 | |
23 | 289 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 3:11.05 | |
24 | 42 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 3:15.00 | |
25 | 324 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:18.39 | |
26 | 26 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 3:22.34 | |
27 | 286 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 3:29.46 | |
28 | 116 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 3:31.41 | |
29 | 352 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 3:34.38 | |
30 | 70 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 3:42.13 | |
31 | 94 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 3:49.35 | |
32 | 96 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 3:59.44 | |
33 | 269 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 4:08.44 | |
34 | 175 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 4:12.84 | |
35 | 272 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 4:27.34 | |
36 | 263 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | ||
37 | 264 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | ||
38 | 265 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | ||
39 | 266 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | ||
40 | 267 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | ||
41 | 268 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | ||
42 | 301 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | ||
43 | 316 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:46.18 | |
2 | 169 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:04.64 | |
3 | 124 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 2:06.82 | |
4 | 167 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:07.95 | |
5 | 375 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:09.16 | |
6 | 228 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:09.76 | |
7 | 122 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 2:10.49 | |
8 | 121 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 2:11.86 | |
9 | 398 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:15.12 | |
10 | 253 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:18.15 | |
11 | 106 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:19.81 | |
12 | 135 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 2:25.52 | |
13 | 108 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 2:31.57 | |
14 | 196 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 2:33.11 | |
15 | 109 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:33.63 | |
16 | 401 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 2:36.48 | |
17 | 325 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 2:44.91 | |
18 | 244 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 2:45.85 | |
19 | 282 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 2:58.87 | |
20 | 207 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 3:04.70 | |
21 | 209 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 3:10.12 | |
22 | 44 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 3:10.96 | |
23 | 63 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 3:12.29 | |
24 | 276 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 3:24.32 | |
25 | 80 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 3:27.09 | |
26 | 53 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 3:30.39 | |
27 | 275 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 4:04.01 | |
28 | 95 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 4:08.94 | |
29 | 274 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 4:51.90 | |
30 | 117 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | ||
31 | 156 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | ||
32 | 157 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | ||
33 | 273 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 25, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 362 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | TRITON B | 0298AO | 25 m | 33.12 | |
2 | 377 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 33.18 | |
3 | 367 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 34.45 | |
4 | 372 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 35.07 | |
5 | 351 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 37.77 | |
6 | 328 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 37.96 | |
7 | 322 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 38.37 | |
8 | 402 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 39.48 | |
9 | 143 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 39.77 | |
10 | 145 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 39.90 | |
11 | 258 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 41.59 | |
12 | 237 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 41.77 | |
13 | 110 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 42.26 | |
14 | 127 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 42.26 | |
15 | 256 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 44.05 | |
16 | 166 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 44.98 | |
17 | 277 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 45.38 | |
18 | 171 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 45.55 | |
19 | 153 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 46.55 | |
20 | 173 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 46.71 | |
21 | 50 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 46.98 | |
22 | 176 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 47.37 | |
23 | 26 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 47.62 | |
24 | 245 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 47.98 | |
25 | 147 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 49.12 | |
26 | 72 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 49.71 | |
27 | 239 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 50.30 | |
28 | 247 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 52.19 | |
29 | 60 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 52.33 | |
30 | 31 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 53.43 | |
31 | 250 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 53.81 | |
32 | 212 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 54.88 | |
33 | 94 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 54.92 | |
34 | 58 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 55.63 | |
35 | 90 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 58.52 | |
36 | 202 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 58.62 | |
37 | 91 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 59.39 | |
38 | 69 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 59.71 | |
39 | 70 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:00.27 | |
40 | 182 | Johansen Amalie Pleidrup | 2010 | GSK | 1068AD | 25 m | 1:01.60 | |
41 | 154 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 1:01.79 | |
42 | 349 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:03.47 | |
43 | 238 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:04.74 | |
44 | 252 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:04.83 | |
45 | 43 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 1:05.00 | |
46 | 23 | Bugge Ursula | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AB | 25 m | 1:05.54 | |
47 | 66 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 1:05.54 | |
48 | 308 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 1:06.84 | |
49 | 403 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 1:06.86 | |
50 | 51 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:07.13 | |
51 | 34 | Høgh Saga | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AA | 25 m | 1:07.29 | |
52 | 59 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:07.44 | |
53 | 20 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:07.94 | |
54 | 61 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 1:10.00 | |
55 | 309 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:11.34 | |
56 | 183 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | 1:11.98 | |
57 | 243 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 1:13.40 | |
58 | 18 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 1:15.00 | |
59 | 35 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 1:15.00 | |
60 | 158 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:15.57 | |
61 | 304 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:17.75 | |
62 | 19 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 1:31.82 | |
63 | 312 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 1:36.57 | |
64 | 49 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 1:54.12 | |
65 | 48 | Reeh Rigmor K. Bonne | 2011 | HOVEDSTAD | 1138AA | 25 m | 1:58.23 | |
66 | 97 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | ||
67 | 161 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | ||
68 | 193 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
69 | 301 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | ||
70 | 310 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | ||
71 | 315 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | ||
72 | 316 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | ||
73 | 318 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 26, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 29.49 | |
2 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 29.54 | |
3 | 374 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 31.81 | |
4 | 340 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 33.14 | |
5 | 336 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 33.68 | |
6 | 334 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 33.85 | |
7 | 227 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 33.86 | |
8 | 376 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 34.20 | |
9 | 339 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 34.34 | |
10 | 148 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 35.06 | |
11 | 255 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 35.15 | |
12 | 320 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 35.19 | |
13 | 123 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 35.77 | |
14 | 234 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 36.33 | |
15 | 350 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 36.41 | |
16 | 342 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 36.86 | |
17 | 122 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 37.26 | |
18 | 163 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 37.73 | |
19 | 231 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 37.89 | |
20 | 325 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 38.52 | |
21 | 214 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 39.22 | |
22 | 355 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 40.29 | |
23 | 293 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 42.51 | |
24 | 77 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 44.40 | |
25 | 45 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 46.71 | |
26 | 259 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 49.40 | |
27 | 114 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 50.09 | |
28 | 357 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 52.01 | |
29 | 67 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 52.12 | |
30 | 75 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 53.49 | |
31 | 73 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 56.65 | |
32 | 79 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 57.33 | |
33 | 201 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 57.44 | |
34 | 71 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 59.18 | |
35 | 146 | Ikkala Theodor Reino | 2009 | FR.VÆRK | 0925AB | 25 m | 1:00.74 | |
36 | 21 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 1:00.96 | |
37 | 242 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 1:01.02 | |
38 | 65 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | 1:01.47 | |
39 | 156 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 1:02.17 | |
40 | 78 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:02.50 | |
41 | 241 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:03.40 | |
42 | 160 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 1:03.76 | |
43 | 76 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 1:04.31 | |
44 | 209 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 1:04.62 | |
45 | 38 | Kannerup Wilhelm Søgaard | 2010 | HOVEDSTAD | 1037AA | 25 m | 1:05.00 | |
46 | 46 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 1:05.00 | |
47 | 248 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | 1:06.82 | |
48 | 47 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 1:07.12 | |
49 | 151 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:07.21 | |
50 | 190 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | 1:08.30 | |
51 | 189 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 1:08.75 | |
52 | 184 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:09.89 | |
53 | 28 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 1:10.00 | |
54 | 62 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 1:10.00 | |
55 | 313 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:11.34 | |
56 | 307 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:12.96 | |
57 | 36 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | 1:15.00 | |
58 | 55 | Stolpe Frederik Liniger | 2010 | HOVEDSTAD | 1067AA | 25 m | 1:15.00 | |
59 | 314 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:21.39 | |
60 | 30 | Hansen Arthur Holten | 2010 | HOVEDSTAD | 1023AA | 25 m | 1:21.75 | |
61 | 311 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:36.90 | |
62 | 181 | Holde Alfred Klie | 2009 | GSK | 0957AD | 25 m | ||
63 | 251 | Plough David | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | ||
64 | 300 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 367 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:05.24 | |
2 | 365 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:08.39 | |
3 | 366 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:09.36 | |
4 | 333 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:09.37 | |
5 | 362 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | TRITON B | 0298AO | 25 m | 1:10.53 | |
6 | 164 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:11.07 | |
7 | 402 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:11.16 | |
8 | 379 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:12.32 | |
9 | 230 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:12.81 | |
10 | 330 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:12.89 | |
11 | 225 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:13.29 | |
12 | 126 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 1:13.94 | |
13 | 321 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:14.29 | |
14 | 195 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:14.54 | |
15 | 101 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 1:15.43 | |
16 | 326 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:16.83 | |
17 | 162 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:17.36 | |
18 | 100 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:17.53 | |
19 | 174 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:17.57 | |
20 | 324 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:18.24 | |
21 | 319 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:18.39 | |
22 | 177 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:21.53 | |
23 | 257 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:22.41 | |
24 | 237 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:22.99 | |
25 | 323 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:23.79 | |
26 | 140 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:24.98 | |
27 | 103 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:25.18 | |
28 | 235 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:25.74 | |
29 | 356 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:26.55 | |
30 | 344 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:26.98 | |
31 | 134 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 1:27.18 | |
32 | 105 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:27.30 | |
33 | 172 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:28.40 | |
34 | 178 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:28.46 | |
35 | 175 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:28.90 | |
36 | 112 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:29.82 | |
37 | 173 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:30.60 | |
38 | 50 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:30.83 | |
39 | 60 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:31.85 | |
40 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:32.32 | |
41 | 176 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:32.80 | |
42 | 288 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:36.06 | |
43 | 343 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:36.75 | |
44 | 247 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:37.68 | |
45 | 283 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:37.68 | |
46 | 153 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:38.35 | |
47 | 347 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:38.72 | |
48 | 152 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:38.92 | |
49 | 280 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:40.08 | |
50 | 42 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:40.27 | |
51 | 292 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:40.81 | |
52 | 159 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:41.14 | |
53 | 245 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 1:41.18 | |
54 | 116 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:41.46 | |
55 | 119 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:41.67 | |
56 | 68 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:42.92 | |
57 | 352 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:43.70 | |
58 | 203 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:43.96 | |
59 | 58 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:44.56 | |
60 | 72 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:44.72 | |
61 | 264 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | 1:45.01 | |
62 | 285 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:45.20 | |
63 | 268 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | 1:46.53 | |
64 | 211 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:46.68 | |
65 | 239 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:47.97 | |
66 | 136 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 1:48.86 | |
67 | 289 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:49.43 | |
68 | 252 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:50.09 | |
69 | 286 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:51.35 | |
70 | 69 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 1:51.38 | |
71 | 31 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:51.99 | |
72 | 199 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:52.14 | |
73 | 345 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:54.00 | |
74 | 20 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:54.56 | |
75 | 299 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:54.61 | |
76 | 206 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:55.02 | |
77 | 188 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:56.73 | |
78 | 204 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:56.81 | |
79 | 202 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:58.46 | |
80 | 200 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 2:00.20 | |
81 | 271 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 2:00.25 | |
82 | 403 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 2:02.02 | |
83 | 205 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 2:03.01 | |
84 | 269 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 2:03.13 | |
85 | 238 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 2:03.58 | |
86 | 51 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 2:05.32 | |
87 | 61 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 2:06.98 | |
88 | 43 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 2:07.06 | |
89 | 155 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:07.51 | |
90 | 59 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 2:08.05 | |
91 | 66 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 2:08.93 | |
92 | 265 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:12.39 | |
93 | 266 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 2:15.73 | |
94 | 52 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 2:19.78 | |
95 | 34 | Høgh Saga | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AA | 25 m | 2:25.50 | |
96 | 291 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:28.81 | |
97 | 35 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 2:41.61 | |
98 | 18 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 2:51.66 | |
99 | 93 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | ||
100 | 94 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | ||
101 | 295 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | ||
102 | 406 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 28, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:00.16 | |
2 | 167 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:08.30 | |
3 | 139 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:08.58 | |
4 | 375 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:08.64 | |
5 | 254 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:09.17 | |
6 | 124 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 1:10.47 | |
7 | 229 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:11.40 | |
8 | 329 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:12.40 | |
9 | 400 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:12.51 | |
10 | 409 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:12.96 | |
11 | 391 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:13.56 | |
12 | 255 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:13.88 | |
13 | 131 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:17.03 | |
14 | 106 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:17.71 | |
15 | 180 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:18.91 | |
16 | 196 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:18.96 | |
17 | 405 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:19.97 | |
18 | 77 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:21.69 | |
19 | 179 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:21.76 | |
20 | 249 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:22.95 | |
21 | 244 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:23.60 | |
22 | 214 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:23.62 | |
23 | 246 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:27.14 | |
24 | 198 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:27.37 | |
25 | 197 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:27.38 | |
26 | 45 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:31.06 | |
27 | 354 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:32.47 | |
28 | 118 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:32.75 | |
29 | 207 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:33.88 | |
30 | 282 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 1:34.17 | |
31 | 157 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:34.70 | |
32 | 79 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:36.52 | |
33 | 67 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:36.98 | |
34 | 276 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 1:37.41 | |
35 | 63 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:38.87 | |
36 | 44 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:39.21 | |
37 | 73 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:39.70 | |
38 | 74 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:40.80 | |
39 | 281 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 1:42.75 | |
40 | 279 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 1:43.91 | |
41 | 208 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:44.32 | |
42 | 284 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:44.65 | |
43 | 75 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:44.96 | |
44 | 297 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:45.05 | |
45 | 404 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:45.22 | |
46 | 117 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 1:45.46 | |
47 | 287 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:45.49 | |
48 | 53 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:46.95 | |
49 | 210 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:48.03 | |
50 | 71 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:48.25 | |
51 | 78 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:48.71 | |
52 | 21 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 1:53.82 | |
53 | 80 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:54.70 | |
54 | 294 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:55.08 | |
55 | 296 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:59.22 | |
56 | 46 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 2:00.00 | |
57 | 76 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:00.01 | |
58 | 187 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | GSK | 1087AB | 25 m | 2:00.08 | |
59 | 273 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 2:02.70 | |
60 | 185 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 2:05.36 | |
61 | 92 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 2:09.77 | |
62 | 30 | Hansen Arthur Holten | 2010 | HOVEDSTAD | 1023AA | 25 m | 2:10.00 | |
63 | 192 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 2:11.92 | |
64 | 38 | Kannerup Wilhelm Søgaard | 2010 | HOVEDSTAD | 1037AA | 25 m | 2:17.60 | |
65 | 65 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | 2:17.60 | |
66 | 151 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | ||
67 | 241 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | ||
68 | 242 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | ||
69 | 248 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:07.18 | |
2 | 98 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:07.43 | |
3 | 380 | Petersen Alberte Fie | 2002 | TRITON B | 0224AH | 25 m | 1:07.45 | |
4 | 338 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:08.45 | |
5 | 381 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:09.32 | |
6 | 392 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:10.54 | |
7 | 335 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:11.11 | |
8 | 120 | Thornsen Elida | 2005 | KORSÖR | 0528AA | 25 m | 1:13.53 | |
9 | 226 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:15.88 | |
10 | 327 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:17.10 | |
11 | 166 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:17.66 | |
12 | 165 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:19.21 | |
13 | 257 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:21.15 | |
14 | 170 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:26.96 | |
15 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:29.27 | |
16 | 321 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:30.49 | |
17 | 236 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:32.85 | |
18 | 178 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:41.77 | |
19 | 42 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:50.00 | |
20 | 152 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:56.70 | |
21 | 137 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 2:00.16 | |
22 | 263 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | ||
23 | 272 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 374 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 56.27 | |
2 | 339 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 56.97 | |
3 | 369 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 57.97 | |
4 | 371 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 58.11 | |
5 | 331 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 58.66 | |
6 | 169 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 58.74 | |
7 | 336 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 59.53 | |
8 | 360 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:01.84 | |
9 | 228 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:03.86 | |
10 | 320 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:05.09 | |
11 | 121 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 1:06.67 | |
12 | 128 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 1:07.41 | |
13 | 398 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:08.31 | |
14 | 163 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:08.85 | |
15 | 253 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:09.87 | |
16 | 399 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:10.55 | |
17 | 231 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:10.84 | |
18 | 180 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:16.29 | |
19 | 109 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:20.11 | |
20 | 246 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:25.85 | |
21 | 108 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:35.31 | |
22 | 209 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 1:48.58 | |
23 | 201 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | ||
24 | 275 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | ||
25 | 293 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 31, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 367 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 24.66 | |
2 | 372 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 24.75 | |
3 | 98 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 26.81 | |
4 | 164 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 27.62 | |
5 | 335 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 27.62 | |
6 | 338 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 28.66 | |
7 | 333 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 28.72 | EFT |
8 | 166 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 28.74 | |
9 | 230 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 28.88 | |
10 | 143 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 28.95 | |
11 | 120 | Thornsen Elida | 2005 | KORSÖR | 0528AA | 25 m | 29.01 | |
12 | 330 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 29.06 | |
13 | 225 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 29.28 | |
14 | 362 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | TRITON B | 0298AO | 25 m | 29.43 | |
15 | 195 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 29.71 | |
16 | 319 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 30.01 | |
17 | 258 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 30.04 | |
18 | 126 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 30.44 | |
19 | 162 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 30.96 | |
20 | 127 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 31.00 | |
21 | 235 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 31.56 | |
22 | 174 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 31.57 | |
23 | 256 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 31.87 | |
24 | 112 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 31.94 | |
25 | 147 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 32.21 | |
26 | 344 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 32.57 | |
27 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 32.73 | |
28 | 395 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 32.78 | |
29 | 353 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 33.52 | |
30 | 110 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 33.60 | |
31 | 172 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 33.72 | |
32 | 173 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 35.21 | |
33 | 175 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 36.40 | |
34 | 171 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 37.15 | |
35 | 356 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 37.47 | |
36 | 211 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 37.48 | |
37 | 245 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 38.40 | |
38 | 252 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 38.48 | |
39 | 119 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 39.04 | |
40 | 239 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 39.27 | |
41 | 116 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 39.84 | |
42 | 136 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 39.94 | |
43 | 200 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 40.00 | |
44 | 68 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 40.20 | |
45 | 352 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 40.25 | |
46 | 247 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 40.54 | |
47 | 406 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 25 m | 40.56 | |
48 | 188 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 40.71 | |
49 | 349 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 40.84 | |
50 | 277 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 41.18 | |
51 | 70 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 41.87 | |
52 | 90 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 42.40 | |
53 | 250 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 42.68 | |
54 | 292 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 43.48 | |
55 | 206 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 43.58 | |
56 | 155 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 44.59 | |
57 | 69 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 44.62 | |
58 | 20 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 44.77 | |
59 | 204 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 45.57 | |
60 | 91 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 46.68 | |
61 | 299 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 47.20 | |
62 | 286 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 47.66 | |
63 | 205 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 48.04 | |
64 | 308 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 48.50 | |
65 | 154 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 48.69 | |
66 | 158 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 48.98 | |
67 | 93 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 49.46 | |
68 | 316 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 50.51 | |
69 | 295 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 51.38 | |
70 | 403 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 51.68 | |
71 | 34 | Høgh Saga | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AA | 25 m | 52.69 | |
72 | 243 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 52.83 | |
73 | 318 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 54.23 | |
74 | 43 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 54.93 | |
75 | 66 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 55.27 | |
76 | 291 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 55.63 | |
77 | 61 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 56.27 | |
78 | 309 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 56.51 | |
79 | 51 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 57.80 | |
80 | 183 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | 58.77 | |
81 | 315 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | 58.90 | |
82 | 304 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:01.56 | |
83 | 301 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 1:01.99 | |
84 | 52 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 1:02.16 | |
85 | 59 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:04.05 | |
86 | 312 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 1:04.13 | |
87 | 23 | Bugge Ursula | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AB | 25 m | 1:05.90 | |
88 | 310 | Jensen Liva-Silje Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 1:07.24 | |
89 | 193 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | 1:08.49 | |
90 | 19 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 1:10.57 | |
91 | 49 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 1:11.34 | |
92 | 18 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 1:12.98 | |
93 | 35 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 1:19.16 | |
94 | 48 | Reeh Rigmor K. Bonne | 2011 | HOVEDSTAD | 1138AA | 25 m | 1:20.77 | |
95 | 97 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | ||
96 | 161 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | ||
97 | 182 | Johansen Amalie Pleidrup | 2010 | GSK | 1068AD | 25 m | ||
98 | 306 | Ottosen Leonora | 2011 | VEST | 1120AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 32, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 374 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 25 m | 21.78 | |
2 | 376 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 22.64 | |
3 | 148 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 23.19 | |
4 | 167 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 23.37 | |
5 | 360 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 23.37 | |
6 | 139 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 23.82 | |
7 | 371 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 24.12 | |
8 | 339 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 24.69 | |
9 | 254 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 24.83 | |
10 | 340 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 24.83 | |
11 | 234 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 25.03 | |
12 | 122 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 27.00 | |
13 | 228 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 27.00 | |
14 | 342 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 27.07 | |
15 | 128 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 27.39 | |
16 | 124 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 27.53 | |
17 | 227 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 27.71 | |
18 | 409 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 28.20 | |
19 | 255 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 28.26 | |
20 | 229 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 28.33 | |
21 | 131 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 28.94 | |
22 | 325 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 28.95 | |
23 | 135 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 29.64 | |
24 | 196 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 30.08 | |
25 | 106 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 30.48 | |
26 | 355 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 30.55 | |
27 | 125 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 30.81 | |
28 | 179 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 31.43 | |
29 | 214 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 31.75 | |
30 | 357 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 32.51 | |
31 | 405 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 32.57 | |
32 | 246 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 32.74 | |
33 | 198 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 32.86 | |
34 | 354 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 33.51 | |
35 | 197 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 33.71 | |
36 | 157 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 33.73 | |
37 | 44 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 36.46 | |
38 | 118 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 36.84 | |
39 | 404 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 38.39 | |
40 | 208 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 38.41 | |
41 | 156 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 38.48 | |
42 | 45 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 38.59 | |
43 | 79 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 38.63 | |
44 | 67 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 38.83 | |
45 | 63 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 38.86 | |
46 | 146 | Ikkala Theodor Reino | 2009 | FR.VÆRK | 0925AB | 25 m | 39.58 | |
47 | 75 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 40.29 | |
48 | 242 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 40.52 | |
49 | 78 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 40.55 | |
50 | 287 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 40.92 | |
51 | 298 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 41.24 | |
52 | 281 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 41.96 | |
53 | 251 | Plough David | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 42.03 | |
54 | 74 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 42.21 | |
55 | 297 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 42.68 | |
56 | 73 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 42.88 | |
57 | 279 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 43.27 | |
58 | 80 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 43.37 | |
59 | 71 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 43.47 | |
60 | 21 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 43.64 | |
61 | 53 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 43.83 | |
62 | 294 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 44.09 | |
63 | 151 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 44.18 | |
64 | 284 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 44.35 | |
65 | 259 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 44.55 | |
66 | 187 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | GSK | 1087AB | 25 m | 45.29 | |
67 | 117 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 45.62 | |
68 | 76 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 46.98 | |
69 | 95 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 47.83 | |
70 | 313 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 48.74 | |
71 | 92 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 48.94 | |
72 | 181 | Holde Alfred Klie | 2009 | GSK | 0957AD | 25 m | 48.94 | |
73 | 296 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 49.11 | |
74 | 192 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 49.55 | |
75 | 307 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 49.96 | |
76 | 311 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 50.35 | |
77 | 184 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 51.49 | |
78 | 28 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 52.26 | |
79 | 160 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 54.01 | |
80 | 46 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 55.50 | |
81 | 30 | Hansen Arthur Holten | 2010 | HOVEDSTAD | 1023AA | 25 m | 55.52 | |
82 | 38 | Kannerup Wilhelm Søgaard | 2010 | HOVEDSTAD | 1037AA | 25 m | 55.56 | |
83 | 65 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | 55.72 | |
84 | 190 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | 56.67 | |
85 | 185 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 57.44 | |
86 | 189 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 57.75 | |
87 | 300 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 57.95 | |
88 | 314 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:02.53 | |
89 | 36 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | 1:02.87 | |
90 | 62 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 1:05.16 | |
91 | 55 | Stolpe Frederik Liniger | 2010 | HOVEDSTAD | 1067AA | 25 m | 1:06.56 | |
92 | 248 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | 1:06.58 | |
93 | 302 | Sirag Elias | 2011 | VEST | 1191AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:35.96 | |
2 | 326 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:45.66 | |
3 | 324 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 2:46.84 | |
4 | 365 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:47.41 | |
5 | 322 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:49.18 | |
6 | 381 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:53.72 | |
7 | 165 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:55.34 | |
8 | 328 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:55.77 | |
9 | 101 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:56.11 | |
10 | 351 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:57.51 | |
11 | 327 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:01.40 | |
12 | 145 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 3:01.90 | |
13 | 177 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 3:02.95 | |
14 | 236 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:10.18 | |
15 | 323 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 3:12.52 | |
16 | 170 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:17.37 | |
17 | 26 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 3:30.00 | |
18 | 347 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 3:32.69 | |
19 | 50 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 3:33.82 | |
20 | 159 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 3:39.23 | |
21 | 72 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 3:40.43 | |
22 | 31 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 3:45.00 | |
23 | 176 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 3:48.25 | |
24 | 116 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 3:57.15 | |
25 | 68 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 3:58.89 | |
26 | 58 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 4:00.00 | |
27 | 239 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 4:00.66 | |
28 | 212 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 4:06.43 | |
29 | 203 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 4:07.22 | |
30 | 199 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 4:16.44 | |
31 | 202 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 4:16.96 | |
32 | 283 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 4:19.45 | |
33 | 345 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 4:21.61 | |
34 | 96 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 4:40.88 | |
35 | 264 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | ||
36 | 267 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | ||
37 | 268 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | ||
38 | 271 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | ||
39 | 285 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | ||
40 | 288 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | ||
41 | 289 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | ||
42 | 343 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 2:10.98 | |
2 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:21.85 | |
3 | 123 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 2:45.28 | |
4 | 350 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:52.07 | |
5 | 329 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:52.70 | |
6 | 125 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 2:53.69 | |
7 | 334 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:55.38 | |
8 | 109 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:09.15 | |
9 | 401 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:14.41 | |
10 | 244 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 3:14.73 | |
11 | 108 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 3:15.20 | |
12 | 293 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 3:27.14 | |
13 | 45 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 3:30.00 | |
14 | 77 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 3:37.86 | |
15 | 276 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 3:44.69 | |
16 | 114 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 3:45.34 | |
17 | 207 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 3:45.69 | |
18 | 63 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 4:02.55 | |
19 | 74 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 4:13.72 | |
20 | 210 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 4:22.97 | |
21 | 249 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | ||
22 | 273 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | ||
23 | 274 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Triton Damer 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:48.30 | ||
2 | 383 | Triton Damer 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:53.68 | ||
3 | 410 | Vg17 Piger 1 | 2005 | VG17 | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 215 | Gsk Piger 1 | 2007 | GSK | 25 m | 2:03.44 | ||
5 | 414 | Vg17 Piger 2-2 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:04.00 | ||
6 | 415 | Vg17 Piger 3-2 | 2005 | VG17 | 25 m | 2:06.00 | ||
7 | 386 | Vest Piger 1 | 2008 | VEST | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 149 | Fr.værk Stålpiger | 2007 | FR.VÆRK | 25 m | 2:19.84 | ||
9 | 217 | Gsk Piger 2 | 2007 | GSK | 25 m | 2:20.02 | ||
10 | 218 | Gsk Piger 3 | 2007 | GSK | 25 m | 2:29.95 | ||
11 | 387 | Vest Piger 2 | 2008 | VEST | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 388 | Vest Piger 3 | 2008 | VEST | 25 m | 2:37.00 | ||
13 | 407 | Vest Talent Piger | 2008 | VEST | 25 m | 2:40.00 | ||
14 | 260 | Triton Piger Talent | 2007 | TRITON B | 25 m | 2:46.83 | ||
15 | 223 | Gsk Piger 4 | 2009 | GSK | 25 m | 2:49.41 | ||
16 | 224 | Gsk Piger 5 | 2009 | GSK | 25 m | 2:59.72 | ||
17 | 358 | Vest Mini Piger | 2008 | VEST | 25 m | 3:34.40 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Triton Herrer 1 | 1992 | TRITON B | 25 m | 1:35.95 | ||
2 | 385 | Triton Herrer 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:40.75 | ||
3 | 129 | Korsør Drenge | 2003 | KORSÖR | 25 m | 1:49.48 | ||
4 | 413 | Vg17 Drenge | 2004 | VG17 | 25 m | 1:54.00 | ||
5 | 216 | Gsk Drenge 1 | 2006 | GSK | 25 m | 2:02.65 | ||
6 | 261 | Triton Drenge Talent | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:19.24 | ||
7 | 219 | Gsk Drenge 2 | 2006 | GSK | 25 m | 2:22.74 | ||
8 | 389 | Vest Drenge 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:25.00 | ||
9 | 408 | Vest Talent Drenge | 2008 | VEST | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 262 | Triton Drenge Talent 2 | 2006 | TRITON B | 25 m | 3:18.44 | ||
11 | 359 | Vest Mini Drenge | 2009 | VEST | 25 m | 3:27.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 14 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 22:03 |