Ohjelma IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 2
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut HKS |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Hämeenlinna |
|
Tulostusaika |
17:16 |
|
|
Järjestäjä |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU |
Loppukilpailut (11) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Veeti Heittokangas |
2006 |
06A104 |
UiTa |
|
25m |
|
|
4 |
Timofey Matveev |
2006 |
06B056 |
UiTa |
|
25m |
|
|
5 |
Lassi Walden |
2004 |
04A149 |
UiTa |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Severi Muje |
2005 |
05A845 |
TaTU |
|
50m |
2:07.55 |
2:04.55 |
3 |
Tobias Syrjä |
2006 |
06A554 |
UiTa |
|
25m |
1:57.68 |
1:57.68 |
4 |
Ferdinand Backman |
2006 |
06A021 |
TaTU |
|
50m |
1:55.47 |
1:52.47 |
5 |
Áron Zautasvili |
2006 |
06A560 |
UiTa |
|
25m |
1:56.60 |
1:56.60 |
6 |
Eelis Juuti |
2006 |
06A263 |
UiTa |
|
25m |
2:03.29 |
2:03.29 |
7 |
Tatu Kivimäki |
2004 |
04B310 |
UKK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Miki Vierre |
2006 |
06A572 |
TaTU |
|
25m |
1:51.15 |
1:51.15 |
2 |
Castor Trygg |
2004 |
04A572 |
UiTa |
|
25m |
1:50.00 |
1:50.00 |
3 |
Anton Passoja |
2006 |
06A302 |
Pyry |
|
25m |
1:49.49 |
1:49.49 |
4 |
Alex Laitiainen |
2005 |
05A550 |
SWIM |
|
25m |
1:47.78 |
1:47.78 |
5 |
Eetu Nieminen |
2006 |
06A540 |
UKK |
|
25m |
1:47.84 |
1:47.84 |
6 |
Aapo Koivuniemi |
2004 |
04A890 |
UiTa |
|
25m |
1:49.69 |
1:49.69 |
7 |
Leevi Luoma |
2005 |
05A842 |
UiTa |
|
25m |
1:50.88 |
1:50.88 |
8 |
Luca Ruusila |
2006 |
06A491 |
UiTa |
|
50m |
1:54.19 |
1:51.19 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Alex Lehtola |
2005 |
05A840 |
UiTa |
|
25m |
1:46.18 |
1:46.18 |
2 |
Joona Kurppa |
2004 |
04A686 |
TaTU |
|
50m |
1:46.28 |
1:43.28 |
3 |
Tuomas Kallio |
2005 |
05A806 |
TaTU |
|
50m |
1:44.29 |
1:41.29 |
4 |
Markus Popov |
2005 |
05B014 |
TaTU |
|
25m |
1:39.74 |
1:39.74 |
5 |
Kasper Kytö |
2005 |
05A837 |
Pyry |
|
50m |
1:44.21 |
1:41.21 |
6 |
Casper Häll |
2005 |
05A963 |
HeiI |
|
25m |
1:43.16 |
1:43.16 |
7 |
Sauli Gummerus |
2004 |
04A876 |
UiTa |
|
50m |
1:46.72 |
1:43.72 |
8 |
Timi Louhe |
2005 |
05B109 |
HäUS |
|
25m |
1:46.98 |
1:46.98 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Konsta Kohonen |
2005 |
05A741 |
SWIM |
|
50m |
1:38.63 |
1:35.63 |
2 |
Ivan Chupakhin |
2005 |
05A628 |
UiTa |
|
50m |
1:37.17 |
1:34.17 |
3 |
Luka Pykälistö |
2004 |
04A920 |
HäUS |
|
25m |
1:33.66 |
1:33.66 |
4 |
Markus Koskinen |
2005 |
05A207 |
TaTU |
|
25m |
1:31.43 |
1:31.43 |
5 |
Luukas Laine |
2005 |
05A025 |
Plaani |
|
50m |
1:35.94 |
1:32.94 |
6 |
Pyry Aspholm |
2004 |
04A848 |
SWIM |
|
50m |
1:37.12 |
1:34.12 |
7 |
Tuomas Lehtonen |
2005 |
05A783 |
Pyry |
|
50m |
1:37.63 |
1:34.63 |
8 |
Emil Ahvonen |
2005 |
05A580 |
HäUS |
|
50m |
1:39.30 |
1:36.30 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Osmo Mäkelä |
2004 |
04A814 |
HäUS |
|
25m |
1:30.94 |
1:30.94 |
2 |
Lauri Mäkinen |
2004 |
04A752 |
UiTa |
|
25m |
1:28.88 |
1:28.88 |
3 |
Vilho Tikkanen |
2005 |
05A224 |
SWIM |
|
50m |
1:31.36 |
1:28.36 |
4 |
Leo Liukonen |
2004 |
04A017 |
TaTU |
|
25m |
1:27.57 |
1:27.57 |
5 |
Onni Pajumäki |
2004 |
04A396 |
UiTa |
|
50m |
1:30.71 |
1:27.71 |
6 |
Iliad Sioofy Khojine |
2004 |
04B083 |
UiTa |
|
25m |
1:28.55 |
1:28.55 |
7 |
Eemeli Nylund |
2003 |
03A915 |
HeiI |
|
25m |
1:30.81 |
1:30.81 |
8 |
Oliver Aspholm |
2005 |
05A594 |
UiTa |
|
25m |
1:30.98 |
1:30.98 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Olli Elo |
2002 |
02A121 |
SWIM |
|
25m |
1:22.31 |
1:22.31 |
2 |
Veikko Pyyhtinen |
2002 |
02A910 |
SWIM |
|
25m |
1:12.95 |
1:12.95 |
3 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
02A267 |
UiTa |
|
25m |
1:10.83 |
1:10.83 |
4 |
Petr Pankratov |
2002 |
02A061 |
TaTU |
|
25m |
1:07.90 |
1:07.90 |
5 |
Niklas Laine |
2002 |
02A111 |
Plaani |
|
50m |
1:12.95 |
1:09.95 |
6 |
Julius Nyberg |
2002 |
02A459 |
Plaani |
|
50m |
1:13.84 |
1:10.84 |
7 |
Aapo Pyyhtinen |
2002 |
02A911 |
SWIM |
|
25m |
1:14.55 |
1:14.55 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Marat Kiiveri |
2003 |
03B207 |
SWIM |
|
25m |
1:21.93 |
1:21.93 |
2 |
Urho Lyytinen |
2003 |
03A229 |
UiTa |
|
25m |
1:14.89 |
1:14.89 |
3 |
Joona Kortteinen |
2003 |
03A195 |
UiTa |
|
50m |
1:14.71 |
1:11.71 |
4 |
Jami Ihalainen |
2003 |
03A382 |
UKK |
|
50m |
1:07.23 |
1:04.23 |
5 |
Tatu Hapuoja |
2003 |
03A010 |
UiTa |
|
50m |
1:12.50 |
1:09.50 |
6 |
Nooa Lehtoniemi |
2003 |
03A103 |
UKK |
|
50m |
1:17.45 |
1:14.45 |
7 |
Otto Ahvonen |
2003 |
03A671 |
HäUS |
|
25m |
1:21.50 |
1:21.50 |
8 |
Sakari Gummerus |
2003 |
03B195 |
UiTa |
|
25m |
1:23.70 |
1:23.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Antte Säilä |
2004 |
04A883 |
UiTa |
|
25m |
1:22.71 |
1:22.71 |
2 |
Riccardo Castagno |
2004 |
04A401 |
UiTa |
|
50m |
1:20.37 |
1:17.37 |
3 |
Weeti Virtanen |
2004 |
04B254 |
UKK |
|
25m |
1:12.90 |
1:12.90 |
4 |
Pavel Pankratov |
2004 |
04A029 |
TaTU |
|
50m |
1:13.07 |
1:10.07 |
5 |
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
04A174 |
TaTU |
|
25m |
1:10.70 |
1:10.70 |
6 |
Joona Saloniemi |
2004 |
04A304 |
TaTU |
|
25m |
1:15.16 |
1:15.16 |
7 |
Lenni Lehtonen |
2004 |
04A478 |
UiTa |
|
50m |
1:24.30 |
1:21.30 |
8 |
Akseli Kotti |
2004 |
04A009 |
TaTU |
|
25m |
1:24.34 |
1:24.34 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksanteri Nissinen |
2005 |
05A016 |
SWIM |
|
50m |
1:30.42 |
1:27.42 |
2 |
Santeri Salonen |
2005 |
05A686 |
HeiI |
|
25m |
1:25.53 |
1:25.53 |
3 |
Samuel Sainio |
2005 |
05A041 |
UiTa |
|
50m |
1:21.71 |
1:18.71 |
4 |
Miklas Pikkuhuhta |
2005 |
05A464 |
UKK |
|
50m |
1:19.29 |
1:16.29 |
5 |
Eero Rautaporras |
2005 |
05A055 |
UiTa |
|
25m |
1:16.63 |
1:16.63 |
6 |
Daniel Kontula |
2005 |
05A152 |
UiTa |
|
25m |
1:24.27 |
1:24.27 |
7 |
Akseli Liukkonen |
2005 |
05A362 |
UiTa |
|
50m |
1:30.03 |
1:27.03 |
8 |
Nikita Semach |
2005 |
05A100 |
SWIM |
|
50m |
1:30.77 |
1:27.77 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Väinö Pitkänen |
2006 |
06A199 |
UiTa |
|
50m |
1:42.61 |
1:39.61 |
2 |
Luka Hirvonen |
2006 |
06A887 |
Pyry |
|
50m |
1:38.93 |
1:35.93 |
3 |
Casper Kvist |
2006 |
06A352 |
Pyry |
|
50m |
1:33.92 |
1:30.92 |
4 |
Sebastian Sojolin |
2006 |
06A292 |
TaTU |
|
50m |
1:30.84 |
1:27.84 |
5 |
Sami Schrader |
2006 |
06A494 |
UiTa |
|
25m |
1:30.70 |
1:30.70 |
6 |
Ilmari Partanen |
2006 |
06A612 |
HäUS |
|
25m |
1:35.51 |
1:35.51 |
7 |
Saku Pietilä |
2006 |
06A344 |
UiTa |
|
50m |
1:41.60 |
1:38.60 |
8 |
Ossi Vienamo |
2006 |
06A487 |
UiTa |
|
50m |
1:42.98 |
1:39.98 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Hämeenlinnan Uimaseura |
Tulostusaika |
17:16 |
|